u214210
u214210
|GUYS|
✖To je drugi del!!
✖No upam da vam bo ta tudi všeč.
✖Link 1. dela: http://www.igre123.com/forum/tema/photo-compet-t-on/187483/
✖Pravila to pretty much ista
✖Ampak nekaj novega:
-Če se prijaviš se ni možnosti odjavit!!!
Torej pri prejšnem delu se jih je ful odjavlo zato sem malo prej zaključla (pri 5 izzivu)
Zato je zdaj prabilo da se NI možnosti odjavit. Lahko te opravičim za čež teden zaradi šole ampak če ne boš opravljal izzivov se ne prijavljaj..
✖Ok?
✖Super c:

✖Prijavnica *kopiraj*
Ime:
Starost:
Slika(ne profilka):
Si sodeloval v prejšnjem delu?:

✖Uživaj c;
06. november 2016
u214210
u214210
✖Aesthetic top model (well not so aesthetic)
✖Hello peeps
✖Annoying Lara here again x'D
✖No to je top model
✖In UPAM da ga nebom zbrisala
✖Pravila poznaš, zato nebom razlagala
✖Slike so lahko kakarše koli velikosti
✖Ostale podatke dobite ob izzivih
✖Če maš kakšno vprašanje al karkoli--> ZS

PRIJAVNICA/kopiraj/':
Ime:
Starost:
Slika(ne profilka)':

✖Okej vsaj 15 naj se vas prijavi da začnemo<33
✖Enjoy❤

06. november 2016
Oprosti ker komentiram,samo hotela sem ti reči da mi je bilo tisto z prijateljicami všeč in me je ganilo...Lahko bi pisala zgodbo o tem...
06. november 2016
u214210
u214210
okej nebom te blokirala sam te lahko prosim da stisneš ne obveščaj me c: hvala
06. november 2016
u214210
u214210

08. november 2016
u214210
u214210

08. november 2016
u214210
u214210
─────────────────────────▄▀▄
─────────────────────────█─█
─────────────────────────█─▀█▀█▄
─────────────────────────█──█──█
─────────────────────────█▄▄█──▀█
────────────────────────▄█──▄█▄─▀█
────────────────────────█─▄█─█─█─█
────────────────────────█──█─█─█─█
────────────────────────█──█─█─█─█
────▄█▄──▄█▄────────────█──▀▀█─█─█
──▄█████████────────────▀█───█─█▄▀
─▄███████████────────────██──▀▀─█
▄█████████████────────────█─────█
██████████───▀▀█▄─────────▀█────█
████████───▀▀▀──█──────────█────█
██████───────██─▀█─────────█────█
████──▄──────────▀█────────█────█ Look son
███──█──────▀▀█───▀█───────█────█ a good song!
███─▀─██──────█────▀█──────█────█
███─────────────────▀█─────█────█
███──────────────────█─────█────█
███─────────────▄▀───█─────█────█
████─────────▄▄██────█▄────█────█
████────────██████────█────█────█
█████────█──███████▀──█───▄█▄▄▄▄█
██▀▀██────▀─██▄──▄█───█───█─────█
██▄──────────██████───█───█─────█
─██▄────────────▄▄────█───█─────█
─███████─────────────▄█───█─────█
──██████─────────────█───█▀─────█
──▄███████▄─────────▄█──█▀──────█
─▄█─────▄▀▀▀█───────█───█───────█
▄█────────█──█────▄███▀▀▀▀──────█
█──▄▀▀────────█──▄▀──█──────────█
█────█─────────█─────█──────────█
█────────▀█────█─────█─────────██
█───────────────█──▄█▀─────────█
█──────────██───█▀▀▀───────────█
█───────────────█──────────────█
█▄─────────────██──────────────█
─█▄────────────█───────────────█
──██▄────────▄███▀▀▀▀▀▄────────█
─█▀─▀█▄────────▀█──────▀▄──────█
─█────▀▀▀▀▄─────█────────▀─────█
─█─────────▀▄──▀───────────────
09. november 2016
u214210
u214210

11. november 2016
u214210
u214210

13. november 2016
u214210
u214210

17. november 2016
u214210
u214210

17. november 2016
u214210
u214210

17. november 2016
u214210
u214210
Plot:
>>Mel, jaz-jaz<< se ja Ashley trudila izdaviti eno poved. >>Ash, kaj je narobe?<< je že cela zakrbljena vprašala Melanie. >>Jaz-emm, starši so me vrgli ven<<, Melanie z že odprtimi usti je samo pokimala, kot da jo Ashley lahko vidi. >>Povedala sem jim, za-emm, in so me vrgli ven<< in potem je vladala popolna tišina. >>Nisem vedela koga poklicati<< je nadaljevala Ashley. Melanie je še z vedno odprtimi usti poskušala govoriti, ko ji je končno uspelo, >>Kje si? Iskat te pridem<< Ashley je povedala kje je in počakala.
*nekaj minut pred tem *
>>kako si nama lahko to naredila?!<<je kričal oče, medtem ko si je mama zakrivala rosne oči z rokami. Ashley je sedela na starem rdečem stolu, čutila je kako so ji solze polzele po licih… >>Ža-žal mi je resno, ampak-<<je tiho govorila Ashley medtem ko jo je oče zmotil. >>Žal ti je? To je vse tvoja krivda!! Spakiraj in se spravi iz hiše!!<< je kričal oče.. Iz pečice se je vohal zdaj že zažgan piščanec..
Ashley's POV
Budilka je zazvonila, sovražila sem to melodijo. Ta melodija je pomenila da je še en beden dan, kjer se morem prej vstat samo zato da bom šla v neumno stavbo v kateri bom sedela 7 ur in dobila tono naloge-katere seveda nebom naredila- in zato bom kaznovana, bla-bla-bla. Veste ljudje se bi mogli sprijazniti da ne moremo biti popolni, in imeti same dobre ocene. Številke ne definirajo našega življenja. Seveda pa je to samo moje mnenje, in nobenega ne zanima moje mnenje. Kakorkoli, počasi se morem it pripravit za šolo. Počasi sedem na rob postelje. Pogledam po svoji mali sobici. Oblačila so vsepovsod. Z roko sem segla po budilki da bi jo ugasnila, in sem jo. Vstala sem ter se odpravila proti kopalnici. Stopila sem pred ogledalo in se pogledala. It pipe sem spustila hladno vodo in si z njo umila obraz. Morala sem še na stranišče in potem sem odšla nazaj v svojo sobo. Odgrnila sem zavese ter zagledala kup dolgočasnih sivih stavb. Po cesti so se nenehno vozili avti. En za drugim, vsak drugačne barve. Deževalo je, rada imam dež, obožujem pogled kapljic na mojem oknu.
17. november 2016
u214210
u214210
MESSAGE TO ANYBODY WHO EVER HURT ME, LEAVE ME, PRETEND TO CARE
Thank you, I know it sounds dumb but you made me the person who I am today. You made me stronger. Yes I cried over you, yes I hated you, yes I loved you. But what's the point of loving someone who doesn't love you back? I maybe lost someone who didn't care but you lost someone who truly loved you, belived in you, support you. Don't you feel like an idiot for leaving me now? I did care but sadly you left and I don't anymore.
29. november 2016
u214210
u214210
Twenty Øne Piløts
29. november 2016
u214210
u214210

10. december 2016
u214210
u214210

10. december 2016
u214210
u214210
━✸Pнoтoɢrαpнy coмpeтιтιoɴ✸━
10. december 2016
u214210
u214210

10. december 2016
u214210
u214210
❥HEy
❥AHH Zgodbico bom pisala!!!
❥In kot ste prebrali v naslovu, to je lgbtq+ zgodba
❥LGBTQ+ (lesbian-gay-bisexual-trans-queer +)
❥Ja, ker še dobene nisem zasledila tukaj na igrah
❥Če maš kakarše koli težave z LGBTQ+ ljudmi lahko greš in ne guši po temi
❥Pravila večinoma poznaš,vrjetno
❥Temo bom pa posvetila otožmim žurerjem, kjer so me tudi spodbujale da bi naredila temo
❥#otožnižurerji
❥To je to, c:
•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪••▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪••▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪
❥Plot:
>>Mel, jaz-jaz<< se ja Ashley trudila izdaviti eno poved. >>Ash, kaj je narobe?<< je že cela zaskrbljena vprašala Melanie. >>Jaz-emm, starši so me vrgli ven<<, Melanie z že odprtimi usti je samo pokimala, kot da jo Ashley lahko vidi. >>Povedala sem jim, za-emm, in so me vrgli ven<< in potem je vladala popolna tišina. >>Nisem vedela koga poklicati<< je nadaljevala Ashley. Melanie je še z vedno odprtimi usti poskušala govoriti, ko ji je končno uspelo, >>Kje si? Iskat te pridem<< Ashley je povedala kje je in počakala.

*pred tem *

>>kako si nama lahko to naredila?!<<je kričal oče, medtem ko si je mama zakrivala rosne oči z rokami. Ashley je sedela na starem rdečem stolu, čutila je kako so ji solze polzele po licih… >>Ža-žal mi je resno, ampak-<<je tiho govorila Ashley medtem ko jo je oče zmotil. >>Žal ti je? To je vse tvoja krivda!! Spakiraj in se spravi iz hiše!!<< je kričal oče.. Iz pečice se je vohal zdaj že zažgan piščanec..
•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪••▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪••▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪•▪
❥PS če so pravopisne napake, me kr popravite-jaz pišem tak hitro da se zavedam ne kaj pišem
12. december 2016
u214210
u214210
No ker nimam nič za delat sem kar nextala
In hvala vsem btw<33
In tud te: '' '' znake bom zdaj uporabljala, kot sta mi svetovali
Ashley's POV
Budilka je zazvonila, sovražila sem to melodijo. Ta melodija je pomenila da je še en beden dan, kjer se morem prej vstat samo zato da bom šla v neumno stavbo v kateri bom sedela 7 ur in dobila tono naloge-katere seveda nebom naredila- in zato bom kaznovana, bla-bla-bla. Veste ljudje se bi mogli sprijazniti da ne moremo biti popolni, in imeti same dobre ocene. Številke ne definirajo našega življenja. Seveda pa je to samo moje mnenje, in nobenega ne zanima moje mnenje. Kakorkoli, počasi se morem it pripravit za šolo. Počasi sedem na rob postelje. Pogledam po svoji mali sobici. Oblačila so vsepovsod. Z roko sem segla po budilki da bi jo ugasnila, in sem jo. Vstala sem ter se odpravila proti kopalnici. Stopila sem pred ogledalo in se pogledala. It pipe sem spustila hladno vodo in si z njo umila obraz. Morala sem še na stranišče in potem sem odšla nazaj v svojo sobo. Odgrnila sem zavese ter zagledala kup dolgočasnih sivih stavb. Po cesti so se nenehno vozili avti. En za drugim, vsak drugačne barve. Deževalo je, rada imam dež, obožujem pogled kapljic na mojem oknu. Pozabim na čas in gledam kapljice,ki drsijo po oknu. Kod da bi sanjala, potem pa sem zaslišala zvok- bila je moja mlajša sestrica. Potrkala je na vrata in me prebudila iz mojega sanjarjenja. Obrnila sem se in ona je odprla vrata. Moji sestri je ime Lynn-skrajšano za Lyndsey, komaj 5 let je stara. ''Mami je rekla da bo zajtrk kmalu na mizi'' je komaj slišno rekla in jaz sem samo prikimala. Zaprla je vrata jaz pa sem zbrzela do omare iz katere sem vzela moje raztrgane kavbojke in majico z napisom ''Green day''. Obožujem njihovo glasbo, lahko bi rekli da sem rokerka. Kakorkoli, oblekla sem se in na hitro skrtačila moje lase. Vzela sem šolsko torbo iz kota moje sobe in stekla po stopnicah navzdol. Torbo sem vrgla na stol in se usedla na stol poleg njega. Mama, ki je še sedala za mizo me je namrščeno pogledala, verjetno ji ni bila všeč moja oprava, ampak po pravici povedano mi je vseeno. Mislim kaj je njen problem,saj nisem napol naga, kot večina najstnic te dni. Na mizi so bile palačinke in nutella, brez problema sem pojedla 2 palačinki. Krožnik sem odnesla v korito in se poslovila od mame ter Lynn. Pograbila sem torbo in si obula moje bulerje. Zaprla sem vrata in se ustavila. Iz žepa sem potegnila slušalke in telefon. Nastavila sam si glasbo, da hoja do postaje le nebo tako dolgočasna. Začela sem hoditi, v ritmu pesmi, kot vedno to počnem. Na postaji je bila samo Taylor, katero sem sovražila. Zavila sem z očmi in se usedla na klopco. Taylor je ena izmed tistih popularnih punc, ki hodijo z najbolj ''vročimi'' fanti na šoli. Če ji kdo ni všeč-na primer jaz- se cela šola obnaša kot da ne obstajajo. Avtobus je končno prišel. V zadnjem delu so že sedeli Taylorina skupina popularnih punc, ter Kyle in drugi fantje. Usedla sem se nekje na sredini, saj je sredina avtobusa večinoma bolj samotna. Še vedno sem poslušala glasbo in inorirala svet. Samo gledala sem skozi okno in se počutila svobodno. Ampak to samo za trenutek ko me je nekaj zadelo v glavo. Bil je zmečkan list. Odprla sem ga in na njem je pisalo ''čudakinja''. Ja resno, hvala, cenim. Verjetno so bili vsi bedaki, ki sedijo v zadnjem delu avtobusa. Odvrgla sem list in se pretvarjala da mi je vseeno, ampak mi ni. Na koncu dneva vse to pride do mene. Spala nisem že vsaj 3 dni in zato se ne morem osredotočiti na določene stvari. Glasba je še edina, ki je prišla v moje življenje in me ni nikoli zapustila.
Vem da je kr nekaj X'D
Kritike? Mnenja? Next?
12. december 2016
u214210
u214210
Avtobus je ustavil jaz pa sem si potegnila slušalke iz ušes. Telefon sem pospravila v žep in se vstala. Vrata so se odprla in začela sem hoditi proti šolskim vratom. Hotele sem jih odpreti ampak sem se najprej ustavila in zajela globok dih. Vstopila sem v velik in dolg prostor. Sive omarice so bile na moji levi in desni strani nekaj metrov pred mano pa je bilo miz in stolov dovolj za vse učence. Sedeli so po skupinah, najpopularnejši so imeli največjo mizo saj so tam sedeli vsi fantje športne ekipa in vse popularne punce. Potem so tam ''piflarji'' pod katere ne spadam ampak beseda piflarji me gre že na živce, mislim so pametnejši kot večina ljudi. Bile so vse vrste skupin ampak jaz nisem spadala pod nobeno. Usedla sem se za edino prazno mizo in iz moje stare torbe potegnila skicirko, ki je bila že skoraj cela porisana. Končno sem našla prazno stran in začela risat. Pogledala sem po sobi in razmišljala kaj naj narišem. Ravno sem pogledala ko je v sobo vstopilo dekle. Bila je bolj nizka, imela je pol vijolične in pol črne lase. Nisem je prepoznala ampak sem se odločila da narišem njo. Malo potem je zazvonil zvonec ki je naznanil 1. šolsko uro. Usedla sem se v zadnjo vrsto kot po navadi. Slišala sem kako so se odprla vrata ampak sem bila z očmi osredotočena na risbo. ''Učenci, to je vaša nova sošolka Melanie'' končno sem dvignila glavo in opazila, da je to dekle, ki sem ga videla zjutraj. ''Kar vsedi se poleg Ashley'' je nadaljeval učitelj in pokazal name. Začela je stopati proti meni in se nasmehnila. Usedla se je ter iz torbe potegnila peresnico. Pogledala me je in me pozdravila ter se spet nasmehnila. Njen nasmeh je bil tako ljubek. ''Hey'' sem odvrnila ''jaz sem Ashley''. ''Jaz sem Melanie''
12. december 2016
u214210
u214210
Pogovarjale sva se med celo uro in potem še naslednjo in naslednjo, v glavnem celi pouk. Včasih so naju učitelji opozorili ker sva bile preglasne ampak še kar nisva utihnile. Med kosilom sem se odločila da ji bom po pouku razkazala mesto. Mislim saj ni nič posebnega za videt ampak ne morem dovoliti da se izgubi. Komaj sem jo spoznala in sem že oboževala pogovore z njo. Bila je zabavna, pozitivna in obe dve sva oboževale nekaj istih stvari. Končno je minila zadnja ura in čas da Melanie razkažem mesto. Najprej sva šle v majhno kavarnico. Bila je bolj v Francoskem stilu, če se lahko tako izrazim. Tam so imeli najboljšo kava in rogljičke-vsaj po mojem mnenju. Vstopili sva in prva stvar, ki sem jo zavohala je bila sveža kava. Kavarna je bila skoraj prazna, razen nekaj ljudi, ki pa so tako ali tako vedno tukaj. Usedle sva se na terasi, ker je tam vedno prazno. Obe dve sva naročile rogljiček in kavo. Rogljički so še bili topli in dišali, ne vem če sem kdaj jedla tako dobre pa čeprav sem tukaj vsaj 1 krat na teden. Melanie bi se mogla videt, ko je pojedla prvi kos, kar otrpnila je. Jaz pa se nisem mogla nehati smejati dokler se še ona ni začela- potem ko se ji je uspelo premakniti seveda. Odločila sem se da jo popeljem pogledati še ostali del mesta. Šle sva v nekaj trgovin in pokazala sem ji trg, kjer vsako nedeljo postavijo stojnice in prodajajo različne stvari. Šle sva tudi na sladoled, čeprav je že pozna jesen. Razkazala sem ji skoraj celo mesto razen enega posebnega kraja. Rekla sem ji naj mi sledi, šle sva do gozdne poti in šle po njej. Pot so obdajali visoki iglavci ter različna travniška trava. Prispele sva do visoke ograje. ''In kaj si mi želela pokazati?'' je Melani vprašala ter nadaljevala ''saj tu ni nič zabavnega''. Presenečeno sem jo pogledala. ''Zabava se šele začne'' . Splezala sem po ograji gor ter na drugi strani navzdol. ''Pridi! Sej zmoreš'' . Melanie je pogledala okoli sebe ter se po kakšnih 10 sekundah le odločila da bo splezala. Ko je prišla na drugo stran je skočila kar sredine ograje, in pristala na meni. ''Veš lahko bi splezala do konca'' sem rekla in se zasmejala. Tudi ona se je zasmejala. Zdaj sem videla njen obraz v svetlobi, ki se je nekako prebila skozi krošnje. Njene oči so bile tako lepe, da so izgledala kot da žarijo, imela je tako popolno kožo in prav ljubko je bilo, ko so ji lasje padali na oči. ''Kam pa zdaj?'' me je zmotila iz mojega sanjarjenja. ''uhh- kar za mano'' začeli sva teči in prišle sva do velike jase. Z vseh strani je bila obdana z drevesi. ''Tukaj sva z očetom bila vsak vikend. To je vedno bil moj čaroben kraj. Samo, da ko sem bila majhna sem si predstavljala vile in škrate zdaj pa si to predstavljam kot nek drug svet. Svet v katerega lahko vedno pobegnem in ostanem kako dolgo želim. Vse skrbi izpuhtijo in počutim se breztežno. Za ta kraj sva vedela samo jaz in moje oče, preden je..'' v očesu so se mi začele nabirati solze. Potem sem začutila tople roke, ki so me objemale, bila je Melanie. Objemale sva se sredi gozda, počutila sem se tako nerodno. Kaj si je le mislila, saj sem neka neznanka, ki joče pred nekom, mislila bo da sem reva ali kaj podobnega.
12. december 2016
u214210
u214210
parawhore
youngblood
sinner
skeleton clique
killjoy
cry baby
young god
idiot
bvb army