u218901
u218901
Tuki bom imela osnutke. Če komentiraš, greš na blok.
15. december 2016
u218901
u218901
Heeej people❕

I am Live your life~. How are you today❔I am fine❕

➤ Pojdi z mano ✔
➤ Grozljivke ✔
➤ Zajci ✔
➤ Horny ✘
➤ Santoro ✔
➤ Škrlatna barva ✔
➤ Pokemon go ✘
➤ Books ✔
➤ Modri linkci v komentarjih ✘
➤ Modri linkci po zs ✔
➤ Howrse ✔
➤ Justin Bieber (plis ne me kamenjat feni od JB-ja) ✘

Shawn ♥

Amy
15. december 2016
u218901
u218901
_ poglavje: Dekle

Hanna as Elena Gilbert
4 leta pozneje:

Obdajala me je sivina. Kamor koli sem pogledal, sivina ni imela izhoda. Zastokal sem. Obdajale so me sive stolpnice, sivi avti, sive ceste, sivi prometni znaki - vse je sivo. Rad bi živel v majhni hiši na podeželju. Ampak nisem mogel. Nisem bil svoboden.
16. december 2016
u218901
u218901
Prijavnica
Ime: Live your life~
Slika:

Tvoja naj slika:
16. december 2016
u218901
u218901

Ela as Elena Gilbert
4 leta pozneje:

Obdajala me je sivina. Kamor koli sem pogledal, sivina ni imela izhoda. Zastokal sem. Obdajale so me sive stolpnice, sivi avti, sive ceste, sivi prometni znaki - vse je sivo. Rad bi živel v majhni hiši na podeželju. Ampak nisem mogel. Nisem bil svoboden. "Luka?" "Ja?" sem spačeno odgovoril. "Saj vem, da ti je prve dni težko, toda ne moreš se kar naprej tako nesramno obnašati," je povedala Maja. Skoraj bi ji nazaj zakričal kakšno kletvico, ko so se odprla vhodna vrata. "Hej, Luki," je pozdravil Emil. Emil je vedno tako otročji. Obnaša se, kot da bi jaz imel pet let. Ne maram ga. Bolje povedano, večkrat me je osramotil pred Elo. Najlepše dekle v mestu. Ko pomislim nanjo,
18. december 2016
u218901
u218901

Ronja Matijevic Jerman as herself
1 teden pozneje:

Obdajala me je sivina. Kamor koli sem pogledal, sivina ni imela izhoda. Zastokal sem. Obdajale so me sive stolpnice, sivi avti, sive ceste, sivi prometni znaki - vse je sivo. Rad bi živel v majhni hiši na podeželju. Ampak nisem mogel. Nisem bil svoboden. "Luka?" "Ja?" sem spačeno odgovoril. "Saj vem, da ti je prve dni težko, toda ne moreš se kar naprej tako nesramno obnašati," je povedala Maja. Skoraj bi ji nazaj zakričal kakšno kletvico, ko so se odprla vhodna vrata. "Hej, Luki," je pozdravil Emil. Emil je vedno tako otročji. Obnaša se, kot da bi jaz imel pet let. Ne maram ga. Bolje povedano, večkrat me je osramotil pred Ronjo. Najlepše dekle v mestu. Ko pomislim nanjo, se začnem potiti in moj nasmeh zbledi, a hkrati sem v 10. nebesih. Ona je takooo lepa. A še vedno ne vem, ali je vame. Hočem reči, jaz sem zaljubljen vanjo, ona pa se mi včasih le nasmehne ali pokima. Naj vam razložim vse od začetka. Gospa Williams me je našla na cesti in me zaprla v neko temačno sobo. Ampak neka družIina je slišala oddaljeno kričanje. Jaz sem kričal, da bi me nekdo osvobodil. Ampak bilo je ravno obratno. Seveda sem prišel iz tiste sobe, toda moral sem živeti v mestu s tujo družino. Emilom, Majo in Maxom. Max je komaj dopolnil 8 let, pa je že skoraj foto-model. In zdaj sem ujet v tem mestu. Ronja je mojih let in hodi v mojo šolo. Skoraj sem pozabil povedati, da sem se pred 4 dnevi vpisal v neko fino šolo. Sovražim to šolo. Kar naprej se učimo lepega vedenja. Halo, a smo morda prvošolčki? Niti ne, če mene vprašaš.
19. december 2016
u218901
u218901

1 teden pozneje:

Obdajala me je sivina. Kamor koli sem pogledal, sivina ni imela izhoda. Zastokal sem. Obdajale so me sive stolpnice, sivi avti, sive ceste, sivi prometni znaki - vse je sivo. Rad bi živel v majhni hiši na podeželju. Ampak nisem mogel. Nisem bil svoboden. "Luka?" "Ja?" sem spačeno odgovoril. "Saj vem, da ti je prve dni težko, toda ne moreš se kar naprej tako nesramno obnašati," je povedala Maja. Skoraj bi ji nazaj zakričal kakšno kletvico, ko so se odprla vhodna vrata. "Hej, Luki," je pozdravil Emil. Emil je vedno tako otročji. Obnaša se, kot da bi jaz imel pet let. Ne maram ga. Bolje povedano, večkrat me je osramotil pred Ronjo. Najlepše dekle v mestu. Ko pomislim nanjo, se začnem potiti in moj nasmeh zbledi, a hkrati sem v 10. nebesih. Ona je takooo lepa. A še vedno ne vem, ali je vame. Hočem reči, jaz sem zaljubljen vanjo, ona pa se mi včasih le nasmehne ali pokima. Naj vam razložim vse od začetka. Gospa Williams me je našla na cesti in me zaprla v neko temačno sobo. Ampak neka družIina je slišala oddaljeno kričanje. Jaz sem kričal, da bi me nekdo osvobodil. Ampak bilo je ravno obratno. Seveda sem prišel iz tiste sobe, toda moral sem živeti v mestu s tujo družino. Emilom, Majo in Maxom. Max je komaj dopolnil 8 let, pa je že skoraj foto-model. In zdaj sem ujet v tem mestu. Ronja je mojih let in hodi v mojo šolo. Skoraj sem pozabil povedati, da sem se pred 4 dnevi vpisal v neko fino šolo. Sovražim to šolo. Kar naprej se učimo lepega vedenja. Halo, a smo morda prvošolčki? Niti ne, če mene vprašaš.
19. december 2016
u218901
u218901
Live your life~ Live your life~

1 teden pozneje:

19. december 2016
u218901
u218901
Heeeeej. Tuki je še en blog (vem, da jih je že 10000000000). Upam da se mi ne bo treba kregat zaradi smetenja moje forum teme (na tej forum temi je oglaševanje prepovedano!!!). Pa začnimo.
- POJDI Z MANO je tok dober film da sem z njim zasvojena!
- My name is Ana.
- My best friend is book. (vem, čudaško)
- Vesel božič & srečno novo leto
- Stara sm 11
- sm v najlepših letih zame niti niso tako 'lepa'
- pišem zgodbico Duplicate
- idejo za to zgodbico sem dobila ob poslušanju pesmi Titanium in ob branju knjige Lažnivec.
- pišem pesmice (upam da mi jih ni treba vseh našteti)
- obožujem delanje seznamov (vem, čudaško)
- 5sos ---------> Luke Hemmings = ♡
- Rada mam naravo in Pomlad
- Še vedno pa je moj naj letni čas zima
- Naj praznik? Moj rojstni dan
- #otožnizurerji
- naj smeško:
- naj prijatelj na igrah? Kasneje ti naredim seznam
- naj prijatelj v RL: sestrična Eva
- imam rjave lase in modre oči
- mam instagram --------- zs
- sem odličnjakinja
- rada mam vse predmete razen geo in zgo
- mam 2 brata (mlajši je star 7, starejši 13)

To je to zaenkrat. Za nadaljevanje vsaj 2 Next-a in vsaj 1 željo.

V nadaljevanju:
- moj dan
- naj filmi
- moj okus za glasbo
- moj nori dan
- moj okus za knjige
21. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg