u237523
u237523
Če odpreš te ubijeva.
23. november 2018
u237390
u237390
Odpr
23. november 2018
u237523
u237523
Ah... ...
23. november 2018
u237523
u237523
Ko so prišle domov je Emma prijela Emely in jo vrgla v klet in rekla:
EMMA:"Od zdaj naprej spiš v kleti!"(Zakriči.)
EMELY:"Prav jaz bi enako naredila" (Se smehlja.)
EMMA:"Zakaj se spet smeješ?!"
EMELY:"Ker vaju imam rada."
EMMA: Mhm rada, pa kaj še... Spokaj v klet!"
KATY: "Grdoba, grdoba, grdoba... Zakaj si moja dvojčica" (Zaloputne z vrati od kleti in gre.)
Emely si v kleti poišče posteljo in mizo, pospravila je vsaj toliko, da je imela nekaj prostora. Ker je ura bila že 21:00 se je odpravila spat.
Zjutraj pride Emma v klet in zakriči:
EMMA: "Grdoba vstani!!! In pripravi Katy in meni zajtrk nato pa še pospravi, zlikaj perilo, pomij posodo..."
EMELY:"Ja mama."
EMMA:"Zate sem cesarica!" (JI nesramno in vzvišeno odgovori.)
EMELY:"Ja cesarica!" (Potihoma reče.)
EMMA: "Glasneje!!!"
EMELY :"Ja cesarica!"
EMMA: "Zdaj pa že pojdi grdoba!"

In tako je bila Emely vsak dan njuna služkinja...
Čeprav je Emely vsak dan šla ven po mestu, da bi našla prijatelje, a jih nikoli ni, tudi, če je šel kdo mimo in sta se malo pogovarjala ga je Katy odgnala z grdimi žaljivkami. To pa samo zato, da Emely nebi dobila niti enega samega prijatelja. Med tem, ko se je Katy igrala z otroci se je Emely dolgočasila in gledala slike od Johna.
A ni minilo dolgo, se je leto obrnilo okoli in je prišel 1. šolski dan. Emma je nežno pobožala Katy po obrazu in nežno rekla:
EMMA: "Katy danes greš v šolo, si vesela?"
KATY: "Nevem..."
EMMA: "Te popolnoma razumem... Poglej kako lepa oblačila sem ti včeraj kupila za 1. šolski dan." (Ji vsa vesela pove.)
KATY: "Hvala mama, zelo so mi všeč."(In jo objame.)
EMMA: "Pozkusi če so ti kosi oblačil prav jaz grem pa med tem zbuditi grdobo."
KATY: "Prav."

Emma pride do kleti in Emely z posteljo v red obrne in jo vrže natla.
EMMA: "Vstani grdoba."
EMELY: "Ja mam... mislim cesarica."
EMMA: "No odpravi se že!!!" (Zakriči.)
EMELY: "Ja cesarica."
Od zadaj zakriči Katy:
KATY: "Mama prav so mi."
EMMA: "A res? Takoj pridem."
Medtem, ko so se Emma in Katy pogovarjale o oblačilih je Emely v neki stari omari našla oblačila, ki so ji bile kot nalašč prav. Ni bila zadovoljna s svojo pričesko, zato si je lase odstrigla."
Šolsko torbo je pa tudi našla v kleti, njena mama je bila vsaj toliko prijazna, da ji je kupila zvezek za 50 centov.

Več boste izvedeli v drugem delu.
23. november 2018
u237523
u237523
Ko so prišle domov je Emma prijela Emely in jo vrgla v klet in rekla:

EMMA:"Od zdaj naprej spiš v kleti!"(Zakriči.)
EMELY:"Prav jaz bi enako naredila" (Se smehlja.)
EMMA:"Zakaj se spet smeješ?!"
EMELY:"Ker vaju imam rada."
EMMA: Mhm rada, pa kaj še... Spokaj v klet!"
KATY: "Grdoba, grdoba, grdoba... Zakaj si moja dvojčica" (Zaloputne z vrati od kleti in gre.)

Emely si v kleti poišče posteljo in mizo, pospravila je vsaj toliko, da je imela nekaj prostora. Ker je ura bila že 21:00 se je odpravila spat.
Zjutraj pride Emma v klet in zakriči:

EMMA: "Grdoba vstani!!! In pripravi Katy in meni zajtrk nato pa še pospravi, zlikaj perilo, pomij posodo..."
EMELY:"Ja mama."
EMMA:"Zate sem cesarica!" (JI nesramno in vzvišeno odgovori.)
EMELY:"Ja cesarica!" (Potihoma reče.)
EMMA: "Glasneje!!!"
EMELY :"Ja cesarica!"
EMMA: "Zdaj pa že pojdi grdoba!"

In tako je bila Emely vsak dan njuna služkinja...
Čeprav je Emely vsak dan šla ven po mestu, da bi našla prijatelje, a jih nikoli ni, tudi, če je šel kdo mimo in sta se malo pogovarjala ga je Katy odgnala s tem, da je vanj metala kamne. To pa samo zato, da Emely nebi dobila niti enega samega prijatelja. Med tem, ko se je Katy igrala z otroci se je Emely dolgočasila in gledala slike od Johna.
A ni minilo dolgo, ko se je leto obrnilo okoli in je prišel 1. šolski dan. Emma je nežno pobožala Katy po obrazu in nežno rekla:

EMMA: "Katy danes greš v šolo, si vesela?"
KATY: "Nevem..."
EMMA: "Te popolnoma razumem... Poglej kako lepa oblačila sem ti včeraj kupila za 1. šolski dan." (Ji vsa vesela pove.)
KATY: "Hvala mama, zelo so mi všeč."(In jo objame.)
EMMA: "Pozkusi če so ti kosi oblačil prav jaz grem pa med tem zbuditi grdobo."
KATY: "Prav."

Emma pride v klet in Emely iz postelje vrže natla. Zraven pa začne kričati:

EMMA: "Vstani grdoba."
EMELY: "Ja mam... mislim cesarica."
EMMA: "No odpravi se že!!!" (Zakriči.)
EMELY: "Ja cesarica."
Od zadaj zakriči Katy:
KATY: "Mama prav so mi."
EMMA: "A res? Takoj pridem."

Medtem, ko so se Emma in Katy pogovarjale o oblačilih je Emely v neki stari omari našla oblačila, ki so ji bile kot nalašč prav. Ni bila zadovoljna s svojo pričesko, zato si je lase odstrigla."
Šolsko torbo je pa tudi našla v kleti, njena mama je bila vsaj toliko prijazna, da ji je kupila zvezek
24. november 2018
u237523
u237523
Šolsko torbo je pa tudi našla v kleti, njena mama (če se ji sploh lahko reče mama) je bila vsaj toliko dobra, da ji je kupila zvezek za 50 centov.
24. november 2018
u237523
u237523
Ko je Emely prišla iz kleti je hotela vzeti zajtrk, ker je bila zelo lačna "Pusti hrano, to je za Katy!!! " zakriči Emma "Žal mi je, oprosti." ji odgovori. Katy se je odpravljala v avto Emely je šla za njo "Kam pa greš? Ne bom uporabljala goriva, da bom peljala tebe. Pojdi z kolesom!" Zakriči Emma na njo "Prav." ji odgovori. Iz ozadja se je pa Katy norčevala in se smejala na njen račun. No tako je mogla Emely 10 km prekolesariti s tem, da so jo skoraj povozili. Ko je končno prišla do šole je bila ura že 8:00 pouk se je pa začel ob 7:00
24. november 2018
u237523
u237523
Ko je Emely prišla iz kleti je hotela vzeti zajtrk ampak je Emma zakričala:
EMMA: "Pusti hrano, za Katy je!!!"
EMELY: "Žal mi je, oprosti."

In tako je Emely ostala lačna. Katy se je odpravila v avto Emely je šla pa za njo a jo je Emma vstavila in rekla:
EMMA: "Kam pa greš? Jaz te ne bom peljala, pojdi z kolesom!"
EMELY: "Prav, mhm..."
KATY: "No, to pa imaš, če si grda, hahahahaha..."

In tako je mogla Emely prekolesariti 10 km in še povozili so jo skoraj... Ko je končno prišla do šole je bila ura že 8:00 pouk se je pa začel ob 7:30 "Ojoj zamudila sem pol ure." si je mislila. Ko je prišla v razred so imeli ravno matematiko. Učiteljica je vprašala:

UČITELJICA: "Ja, kje si pa ti hodila?"
EMELY: " Se opravičujem šla sem z kolesom in nisem pravočasno prišla in še skoraj bi me povozili."
UČITELJICA: "Si dobro?"
EMELY: "Ja."
UČITELJICA: "Zakaj imaš pa rane in praske?"
EMELY: "...Mhm, padla sem." (Če prav to ni bilo res.)
UČITELJICA: "O čisto sem pozabila. Kako ti je ime?)
EMELY: "Ime mi je Emely."
UČITELJICA: "Vsedi se zraven Harrya."
EMELY: "Kdo je to?"
UČITELJICA: "Fant z rdečimi lasmi v zadnji klopi."

Postalo ji je nerodno saj ji je bil fant zelo všeč, začela je zardevati nato jo je Harry vprašal:

HARRY: "Kaj je, da me gledaš kot, da sem prišel iz drugega planeta?"
EMELY: "Ni... n... ni... nič." (Zajeclja.)
HARRY: "Od kdaj jeclaš?"
EMELY: " S.. s... sa... s.. saj n... n... ne."
HARRY: "Mhm..."

In tako sta se pregovarjala vse do konca pouka. Emely je šla na šolsko igrišče, da bi našla prijatelje, nato je zagledala punco, ki se je jokala.
24. november 2018
u237523
u237523
"Kaj je narobe?" jo je vprašala Emely, pove ji zgodbo: "Po pouku sem šla ven, da bi spoznala prijatelje. Zagledala sem popularne otroke in vprašala sem jih, čebi bili lahko prijatelji, a Katy je vrgla vame stol in me odgnala." "Katy je moja sestra z mano dela enako. No, kako ti je ime? Jaz sem Emely."Ji odgovori "Ime mi je Elly. Bi lahko bile me dve prijateljici?" Jo Elly vpraša, "Ja seveda!" ji vsa vesela odgovori. In tako sta Emely in Elly postali najboljši prijateljici...Vendar, ker je Elly živela brez mame je za padala v depresijo. Nekega dne po koncu pouka je Emely hotela potolažiti Elly "Saj bo, verjemi jaz bi raje živela samo z očetom, pa ne morem." a to je Elly malce užalilo a se je delala, da je vse "OK" Elly je rekla Emely ("kao") vsa vesela "Oprosti, moram iti domov. Adijo."na koncu se pa še strašljivo nasmehne Emely vsa prestrašena " Ja adijo. Ko je Emely prišla domov je zazvonil telefon.
25. november 2018
u237523
u237523
In, sicer bila je Ellyina mačeha povedala ji je, da je Elly zaradi depresije naredila samomor. Emelly jo vpraša "Kako? Ko je odšla je bila še čisto vesela." Ellyina mačeha ji odgovori "Nasmeh je bil lažen, da se te je lahko znebila." Začela se je jokati in od obupa je vrgla telefon na tla. Šla je v klet na svojo posteljo, da bi se v tišini lahko v miru zjokala. A je prišla Katy in zakričala "Ja kaj pa počneš? Pojdi čistiti!!!" "Ja katy...mhm." Emely zamrmra, misleč "Samo še tebe se mi je manjkalo.".In je šla čistiti pogledala je skozi okno in zagledala Harrya, on je zagledal tudi njo in je zato pozvonil na vrata in jo je vprašal "A se lahko jutri po pouku dobiva pri trgovini?" "Ja seveda mu vsa zaljubljena odgovori.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Next, mnenja?
25. november 2018
u237560
u237560
To niso osnutki
25. november 2018
u237523
u237523
Ja so!
25. november 2018
u237560
u237560
Ce ne veš kaj pomeni osnutek