nexti
12. januar 2011
tkoi moi dragi brauci XDDDDDDDD
ja itak pupa pridna sm ;D nejčiceee...< 333
12. januar 2011
končno je bbilo konec ure, in tako še 4 dolgočćasne uree...na poti domuu..sem si prepevala spet ono I just had sex (sorry Nejč ampk morm) in na slušalkih poslušala instrumental verzijo....prepevala sem tako naglas...da je menda celo mesto slišaalo...sai staršou itak ni duma...jaz pa sam kraljuje....pridem domu...vržem torbo u hodnik ter stečem u suojo sobo....tam..
12. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttttt
12. januar 2011
nextii
p.s. meni je tudi full dora ta pesem
12. januar 2011
u6488
u6488
next!!!!
12. januar 2011
ja weeeeeem....I just had seeeeeex and it felt so good, she let to I put my penis inside her....al neki taga...nabijam zele in nextam
13. januar 2011
se vržem na posteljo in kot vedno premišljam o Timu...arrrrr.* kako je lep, sam, kaj: kako je ko si u učeh človeka ki ti največ pomeni, nič... D: čez nekaj časa, sem prenehala premišljevati 'bout him...šla sem do pisalne mize, počasi naredial nalogo...in uklopila prenosnik...tooo je šloo toook počaassss..končno...grem na inernet...gooogle utipam Fb...in sem že a začetnik strani, se upišem in že mi pokaže 30 novih dogodkov...ja itak frendi so kumentiral frende -.- nuben mene....sai kai je na men-NIČ ABSOLUTNA NIČLA!! :'( a imam 1 novo prošnjo za prijateljstvo bil je:
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-

-
-
-
-
-

-
-
-
-
-
-
-
Žan -.- hoooooooh---mislila sem že da bi lahko bil Tim, ampak to ni mogoče D: peveč je popoln... sprejmem njegowo prošnjo, in si malo ogledam slike, njegove...arr.* sei Žan je tudi lep...usaj 1 frend k me spoštuje da sm to kar sm ;D to mi je všeč pri njemu...grem na klepet če je kdo gor...in opazim da je:
13. januar 2011
ŽAN:

pač alex evans e toooooooook lep čeprou emoti niso zame ;D
13. januar 2011

tu je pa muska k jo toook rada prepevam
13. januar 2011
hahaha ku me vedno urije kdr vidim akona k poje tole
nexxti
13. januar 2011
u34229
u34229
neeeeeext
13. januar 2011
okej no.....
kua vm je tok fajnga na tej muski mi tut ni jasn O.o
prve 2 slikce od Žana so prou lepe pol naprej se mi pa ne dopadejo
drgač si pa fajn napisala....... se mi dopade ;D
neeeeeext
13. januar 2011
u34333
u34333
next pa emoti mi niso glih všeč ampak ta je tak srčkan
13. januar 2011
ja neja-pač ka nei-pa Darko tui dela suoje (druge tega ne poslušite o. berte) lei, če je pa tok faina muska nooo nejčka....
vampire nikki- huala za next ja in tui meni niso sam tale je toook kjut!!
sweetvam.love=huala enako
13. januar 2011
nextam pa ju3 tko za foro kr dans se še anglo učim /ju3 prašana) neja-you'll help me!! sei itak u 1. klop sediš ;D
13. januar 2011
itak nisi rabla pomoči
(tko k vedno)
neeeeextiii že no xD
14. januar 2011
in opazim da je nekdo gor....pogledam-ne poznam imena in priimka,..ČUDNO SE MI JE ZDELO, ker nikoli ne sprejmem ludeka, ki ga ne poznam...useeno ga/jo-ker je imel/a zelo čudno ime...in dvoumno..nisem vedela ali je moško ali žensko ime...hoh...čudno...
nič nism naredila, ampak ssem se samo odjavila s fejsbuka(facebook-a č kdu butast nwe)
in šla brat knjigo, ki bi jo powedala za bralno značko...tista od : Bianka Minte-König- Šolsko dvorišče&modna brv o eni kiki, k je lubusumna na nouo sošolko, in pol se burijo za pohuale učitlu, tipe, frendice..IPD. beda k skp pač putegneš--resno...(no sei je še nism do konca prebreala ampk sei useen) ko sem jo že skoraj prebrala je pri vratih pozvonilo, grem dol, in udprem vrata pred vrati je bil ŽAN!
jst: ja kai je?
Žan: a nisi rekla, da dans prideš al neki?
jst: joj, sorry čist sm puzabla...sei zuezke in ta shit maš dam(duma tu pumen čefurji k nwete ) an?
Žan: j swede an?
jst: ok, sam preublečm se in pridem tkoi
Žan: ne sei tkole si čist uredi prid noooo
jst: nism uredi....
Žan: ja si lepa...zei pa prid
jst: ja ok...sam jakno si ublečem
se ublečem, in gremo prot njegowi bigi bigi big bayti :Đ
prišlka sma k njemu, in hiša je bila čisto razsvetljena...
jst: Kaj se dogaja tule?
Žan: Ja zabava je an? partyyy---in to sm reko pač učeje pod pretvezo, kr wem d drgač nebi pršla..haha
jst: Ampk...grda sm...nism ublečena kokr je treba nooo...
Žan: sei tu je fora, zele grema skoz zadni uhod, in mam suprise zate..
jst: negotovo rečem: ja ok te
....
14. januar 2011
next
14. januar 2011
u34333
u34333
next pa ta knjiga niti ni tak slaba čeprav sm že prebrala bolše knjige
14. januar 2011
jah, jst sm komi do 10 strani pršla....čaki d dokonca pridem
14. januar 2011
nextam pa zwečer sam tok btw
14. januar 2011
u34333
u34333
ok nexti pa js sm prebrala celo zbirko vse so približn enake
14. januar 2011
u34229
u34229
neeeeeeeeeeeeeext
14. januar 2011
nextii
14. januar 2011
u34611
u34611
nexttttt
15. januar 2011
MATRR WAS JEEEEEEEEE.........A DATE ŠE MAL FRENDAM P TEM SPOROČIT NEJ BEREJO?
PROSM FUUUUUUL!
zele bom nextaala za was ludeki!
:**************** lada ws mam use
15. januar 2011
matr!!!!!!!!!!!! use se mi je zbrisal k sm napisala daljši del, kokr je biu zgori hejtaaam!
15. januar 2011
grema skozi zadnja vrata, ko vstopim slišim glasno TRANCE glasbo..armina van buurna...ta je tok hud DJ saj ni čudno, da sem ubsedena z muziko, in pisanjem te zgodbice...da vidite moje živlenje. no3 naju nihče ne opazi, mi2 pa greva po stopnicah v prvo nadstropje. kako popolno hišo ima ta člowek. veliko lepšo od moje, saj sta moja dva tastara ubsedena z nečim starim, in NEMODERNIM! Žan pa ima tako perfektno moderno hišo, s polno barvami, in ne preveč zaprtimi prostori...ljubim to. v prvem nadstropju se ustavima pred nekimi zelo živo zelenimi vrati.
Žan: pojdi, odpri vrata...in poglej tuoje presenečenje.
jst: kar pojdi, nočem biti preueč u nadlego, za teboj grem no3.
Žan: tut prou nooo..
ustopi noter, se umakne da da še meni prostor, da še jaz vstopim. Ko vidim use...skoraj umedlim, kok je use lepo...
jst: Žan, kaj je to?
Žan: moj poklon tebi, ugotovil sem, da te nekateri ne marajo, in nisi ravno priljubljena,..zato ti bom pomagal. In vredna si zaupanja. Zato, te želim v takšni luči tudi poakzati drugim.
jaz pogledam obleko..in vidim da je zelo ozka...
jst: a se ti ne zdi da mi bo tale obleka malo preozka? ker, nism glih suha
Žan: ti imaš lepo postavo...in tistala obleka bo poudarila tuoje čudovite obline in lepa meča....zakrila pa po tuoje malo debela stegna...ki sploh niso debela
jst: hh...huala, ampak nism lepa... in me ne želeti prepričati da sem...D:
Žan: ja pa si!
jst nisem mogla nič weč reči, ker me je želel poljubiti, ampak sem se mu hotela izmuzniti, ampak me je on tesno prijell za roke in me res poljubil. njegowe mehke ustnice so se nežno prilepile na moje. Rahlo je razprl ustnice ter z njimi objel mojo spodnjo ustnico jaz pa njegowo zgornjo...ta tip se je znal poljubljati zlo dobr morm reč! bila sm u 20394578357235720395785672354761276347359406836ih nebesih =D malo kasneje, je razprl usta, za kakšen centimeter ali 2...in me želel pollubiti z jezikom, in tudi me je...o mater...keri strastni poljubi....glih toliko da se nisma vžgala...ravno sva bila en pod drugim, ko....
15. januar 2011
u34611
u34611
nexttttttt
15. januar 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani