u59458
u59458
Mami zakaj??!! Zakaj mi to delaš!!! sem se zadrla in zaloputnila vrata sobe. Pozdravljeni moje ime je Emily ampak lahko me kličete kar Ema. Stara sem 18 let in z mojo BFF Lizzie sma Best BELIEBERKI NA VSEM SVETU!!!.
.
.
.
Ema mi prosim odpreš vrata sem čula nežen glas od moje mame. NE IN VEŠ KAJ ODŠLA BOM NA KONCERT KER IMAM TUDI JAZ SVOJ LAJF!!! Sem se ji zadrla in se vrgla na posteljo. Ema odpri mi vrata takoj drugače bom poklicala očka!!!
Kr dej sem se ji zadrla in odšla textat na telefon.
Naj vam redstavim mojo zmešano družnino:

- Mama Alexandra
- 36 let
- poklic: Frizerka
-slika:

- Oče Peter
- 40 let
- poklic: Delavec pri časopisu
- slika:

- Sestra Mia
- 16 let
- poklic: Ljubezenski nasveti
- slika:

- Brat Michel
- 20 let
- poklic: Pevec
- Slika:

- Js Emily (ema)
- 18 let
- poklic: Belieberka
- slika:

next??
20. avgust 2012
next!!
20. avgust 2012
u59458
u59458
še en
20. avgust 2012
u34085
u34085
neext
20. avgust 2012
u59458
u59458
nextam??
16. september 2012
jaaaaa
16. september 2012
u59458
u59458
Lizzie nemoreš verjet kak mam zmašeano družino!! In pošli sem pritisnila in čakala na odgovor. Čez nekaj časa dobim nazaj odgovor da lahko verjame saj doživlja isti lajf. Pobegnima skupaj na koncert ji odpišem in čakam na njen odgovor. ''Jaaaaaaaaap'' dobim čez nekaj časa in že se mi je narisal nasmeh na obrazu.

Lizzie:

Piiiiiiiip piiiiiiiiiiiip se je začel oglašati hišni zvonec. Ahh to je samo Michel rečem ter zatisnem oči. Čez nekaj časa pa EMMMMMMMMEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLYYYYYYYYY!!!!!!!!!! se zadere Lizzie. V trenutku sem že pokonci in v kuhinji klečim na kolenih in ji objemam noge.
BEden next je ampak mam mavec na roki nemorm pisat pa še nimam domišlije
17. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg