u193344
u193344
Sploh nevem kaj imaš od tega, da strašiš ljudi. No ja, jaz bi ga enkrat rad videl in poslikal in posnemal, in potem zbežal in se nekam skril. In te teme ne rabimo zapreti, ker smo skupaj močnejši kot katerikoli klovn. Res je. Nekatere slike so res strašne, nekatere pa ne. Najbolj so zanimive tiste, ki so jih poslikale priče
19. oktober 2016
Drgače je moja prijateljica v soboto, ko je šla v kino zvečer, šla mimo enega grma, in je ven kloven skočil z nožem. In je tekla pa tekla, potem se pa nekam skrila in na hitro posnela klovna. Lahko mogoče pošljem, samo se sploh dobro ne vidi.
19. oktober 2016
u193344
u193344
Pošlji, neglede na kvaliteto
19. oktober 2016
OK. Če dobim posnetek.
19. oktober 2016
te klovni so itak glupi moj ati je polcist in je ze dubu klie zrd tega
19. oktober 2016
Aja
19. oktober 2016
ja a je to kej čudnga
19. oktober 2016
Kdo pa so bili?
19. oktober 2016
tisti iz kamnika je ena mladoletnica poklicala
19. oktober 2016
A to mladi?Mi je frend rekel, da imajo v Kamniku celo krizo glede teh klovnov.
19. oktober 2016
ja res je baje
19. oktober 2016
Pa kdo sploh so te debilni klovni?
19. oktober 2016
psihopati al pa ljudje k jim je dovgčas pa se hočjo mal pozabavat baje so tut eni najstniki
19. oktober 2016
Aja. Degeni. Eni so pač bogi, ker se jim je zmešal in nujno rabijo pomoč,medtem ko so drugi enostavno zlobni in temnega srca.
19. oktober 2016
ja čista resnica
19. oktober 2016
Mene je res strah. Zdaj nič ne hodim zvečer okoli, če pa že, me pa nujno kakšna prijateljica pospremi ali pa pokličem mamo.
19. oktober 2016
js sm zj že večkrat sanjala to pa še sama hodm iz šole po eni strašlivi peskovi potki
19. oktober 2016
Creepy. Ej, Papigajt, a si ti videl kakšnega klovna?
19. oktober 2016
Pr ns mamo res krizo s klovni. En prestraš mladoletnico s psom, drug iz motorno žaga lovi 10letnga otroka, tren igra fuzbal na igrišču OŠ Frana Albrehta (tega so zdej dobil, pč en kreten iz pruga letnika) pol so zdej še u OŠ Marije Vere pršli...
19. oktober 2016
Reveži. Ampak mi imamo problem, ki je dokaj zoprn... Pač, v tem mesecu, ko so se začele telefrke s klovni tudiv Sloveniji, je v naše mesto prišel Lunapark. Verjetno razumete, zakaj me je strah in mi je čudno.
19. oktober 2016
Ah, sej veš d ti ne bo noben nč naredu. Če kerga srečaš, se mu probi smejat, moja prjatlca je to nardila, pa je pol kloven zbežu. Čeprov pr ns u Kamniku zdele prov čakamo, kdaj bo kkšen fotr od tamalih kkšnga klovna razbil. Drgač pa sem jst tut učer ponoč sama ponoč tekla po Kamnku, pa nism nobenga srečala. Morš met zlo srečo, d ga srečaš. Tko da, se je brezveze bat takih psihotov, kokr so tele. Itak bojo (upam) po Halloween usi zginl. Če pa jih pr vs zaenkrat ni, se ti ni treba nč bat. Klovni so bli učasih za to, d so te spravl u smeh, zdej pa te strašijo. Svetujem pa, d ne gletaš videov s temi klovni, ker te bo sam še bl strah.
19. oktober 2016
u193344
u193344
Strinjam se z summernight13, čeprav je bila ena od hudob, ki je uničila pošteni TDSL
19. oktober 2016
Hmmm, pr nas so. Saj sem Papigajtu napisala.
19. oktober 2016
Ojej, dej prosm nehite že s tem TDSL. To je bla že zgodovina
19. oktober 2016
TDSL?
19. oktober 2016
Res je čist brezveze da se jih bojiš. Pa tut če kerga srečaš, pa če nisi preveč pogumne sorte, ti sam teč pa poklič polcijo
19. oktober 2016
Hvala ti.
19. oktober 2016
Upam samo, d ne boš srečala kkšnga. drgač pa ti kr pejt v lunapark, se boš mal zabavala, pa mogoče se ti tut klovni ne bojo zdel več tok strašni. Ti pa še usen svetujem d ponoč ne hodš sama okrog. Jst sicer zmeri ponoč tečem, ampak klovna pomoje še opazila ne bi, ker mam zmeri slušalke v ušesih.
19. oktober 2016
u193344
u193344
Nekdo me je vprašal a sem že videl killer clowna ne nisem ga
19. oktober 2016
Ja, jaz sem te. Saj jaz tudi ne. Še dobro
19. oktober 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg