ime mi je Tina, stara sem 17 let in živim v Londonu, sem me je oče poslal v internat. obužujem glasbo. kot vse punce tudi jaz poslušam One Direction, vendar poslušam tudi ostale glasbene skupine.
rada imam vijolično, modro in rdečo barvo. rada imam svoji dve sostanovalki Špelo in Ano, super se razumemo. in potem sta tukaj še dva fanta Uroš in Vid res najboljša prijatelja, res super se razumemo in zabavamo.
ne maram opravljanja, da se ljudi obsoja po videzu, ne maram, da ljudje lažejo, ker itak se bo enkrat izvedelo resnico.
do Vida tudi nekaj čutim in on to ve, saj je tudi on zaljubljen vame, vendar nisva skupaj.
__________________________________________________________________________________________

bilo je konec šole, to sem res najbolj potrebovala. in mislim, da tudi ostali.
šla sem v kavarno in si vzela eno kavo za po poti.
hodila sem po Londonu in videla Vida.
''Vid'' sem zakričala čez cesto
''oi Tina'' je zakričal in pritekel do mene. vid mi je res veliko pomenil in še mi pomeni zaljubljena sem vanj in on vame to sva si povedala, vendar ne vem, zakaj nisva skupaj. poljubil me je na lice in sva šla naprej.
zaletela sem se v nekega črnolasa, z rjavimi očmi.
''oprosti'' sem rekla
''ne, jaz sem kriv, kupil ti bom novo kavo'' je rekel, saj se je moja razlila.
''ne ni treba, saj je bila že skoraj prazna'' sem rekla
''vredu, kakor hočeš'' je rekel
pogledala sem ga in ugotovila, da je to Zayn Malik, član skupine One Direction.
''jaz sem'' je rekel
a sem ga jaz prekinila ''Zayn Malik in jaz sem Tina'' sem rekla
''jaz pa Vid'' je rekel Vid
''no lepo, da me poznaš, a bi lahko dobil tvojo številko'' me je vprašal, ta si res veliko upa, prvič me je vidil in že hoče številko, pa kaj misli, da je. ne bo je dobil tako zlahka.
''ne ne dam ti je'' sem rekla
''ok, jo bom že našel'' je rekel in šel naprej. tudi midva sva šla naprej.

stala sva pred internatom, saj si lahko tukaj tudi med počitnicami in midva sva, saj domov v Slovenijo ne grem. nočem videti očeta, saj sem jezna na njega, ker me je poslal sem in že 2 leti se nisva videla, sploh ne ve zame, kaj se z mano dogaja, ali sploh ve, da sem živa, pozabil je name in moja mama isto, nekajkrat sva se slišali in to je bilo to.

''kaj bi bila moja punca'' me je vprašal
''kako to, da si me vprašal'' sem ga vprašala
''ker sem prej ugotovil, da te še bolj ljubim'' je rekel in me poljubil.
17. januar 2013
''ej a greva danes na neko zabavo'' me je vprašal po poljubu.
''seveda, saj je poletje'' sem rekla
''ok, ob 8 zvečer greva'' je rekel
šla sem v sobo, ulegla sem se in ne vem zakaj sem imela občutek, da ta zabava ne bo prav nič dobra, kot, da se bo tam nekaj zgodilo in da meni ne bo prav nič všeč...res zelo slab občutek.

šla sem malo na fb in gledala slike prijateljev, potem pa še malo na twiter, videla sem da je Zayn na pisal ''zaletel sem se v prečudovito dekle, ki pa mi ni dalo številke, ko sem jo prosil'' pod njim je Niall komentiral
''prvič v življenju ti dekle ni dalo številke, uff'' je napisal
''pomagal ti jo bom najti'' je napisal Harry.

če hoče najti mojo številko se bova morala spet srečati.
Zayn je zelo luškan fant, pa še vse lastnosti tekega fanta ima, vsaka punca bi ga imela, škoda ker je šel narazen s perrie. res bila sta prelep par. mislila sem, da bosta skupaj za vedno.

šla sem se pripravit za zabavo. oblekla sem si kratke jeans hlače in belo majčko. potem pa še malo maskare in sem bila pripravljena.

Vid je prišel pome in sva šla. hitro sva prišla do zabave in pred njo množica ljudi. le kaj se dogaja.
potem pa sem videla Zayna in ostale. kaj za boga dela on tukaj? slaven je in prišel je na navadno zabavo.

šla sem mimo njega, saj me itak mi videl. z Vidom sva začela plesati. ko sem šla na WC me je Zayn prijel za roko in zraven njega so bili še ostali fantje.
''oila lepotička'' je rekel
''oila fantje'' sem rekla
''kaj imaš fanta'' je rekel Zayn
''da imam ga'' sem rekla, Niall pa ga je udaril v ramo, kot da bi ga hotel na nekaj opozoriti.
''kaj je'' je rekel, Niall pa je samo pokazal na ..........
17. januar 2013
no jaz ta fanfic pišem že na smrklji in sem se odločila, da ga bom objavljala tudi tukaj
ker imam še napisanih tudi 32 delov.:
danes bom dala sem kar vse dele.
Pokazal je na Vida, tudi sama sem pogledala in videla kako se poljublja z drugim dekletom. konec, danes začela in potem po štirih urah končala.
''kaj ni tisto tvoj fant'' je rekel Liam
solza mi je spolzela po licu, ''ja, in zdaj bo bivši'' sem rekla in šla do njega.
''konec je'' sem rekla in mu prisolila klofuto.
šla sem ven in se usedla na klopco.
''žal mi je'' je rekel Niall, ki se je usedel zraven mene.
''zakaj, saj nisi ti kriv'' sem rekla
''vem, vendar vem, kako se počutiš, tudi mene je enkrat punca to naredila'' je rekel
''tebi, daj no'' sem rekla
''kaj saj mi veliko deklet reče, da sem grd in da ne bi smel biti v skupini'' je rekel in tudi on je imel sozne oči, kar mu govorijo sploh ni res, najlepši je.
''zmešane so, lep si'' sem rekla
''ti tudi'' je rekel
''ne nimam se za lepo'' sem rekla in pogledala v tla
''kako da ne, samo poglej se'' je rekel in pokazal name.
''ah, to rečeš vsakemu dekletu'' sem rekla
''ne ni res'' je rekel

sedela sva naprej v tišini, razmišljala sem o Vidu.
''Tina se lahko pogovoriva'' je rekel Vid in se postavil pred mano
''s tabo se nočem pogovarjati'' sem rekla
''pa se boš'' je rekel
''kaj ti ni jasno rekla, da se s tabo noče pogovarjati'' je rekel Niall
''ti se ne vmešavaj'' je zakričal Vid,še nikoli ni tako zakričal
''pa se bom, s puncami se tako ne govori'' je rekel Niall
Vid je udaril Nialla.
''si zmešan'' sem rekla
''enkrat se že bova pogovorila'' je rekel, zgleda, da je bil nekako pod vplivom alkohola.

''še dobro, da sta končala'' je rekel
''zmeraj je bil moj najboljši prijatelj in počasi sva se en v drugega zaljubila, dane sva postala par in zdaj sva šla narazen. pa še prej sem imela slab občutek, vendar kdo bi si mislil,da bova šla narazen'' sem rekla in potem padla v jok.
''zakaj si mi povedala'' je rekel
''ne vem, enemu sem mogla'' sem rekla
''a tukaj sta'' je rekel ....
17. januar 2013
tukaj sta sta'' je rekel Zayn.
''ja tukaj'' sem rekla bolj v joku.
''kaj si ji pa ti naredil'' je rekel Zayn Niallu
''jaz nič njen bivši je meni in njej'' je rekel in pokazal na obraz.
''kaj, a greš z nami domov, mislim greš k nam, ali te peljemo k tebi domov'' je rekel Zayn ne kako se mu je zatikalo.
''mmm, lahko me peljete v internat'' sem rekla
''aja tam si, ne tja te ne peljemo, saj je Vid tam'' je rekel Niall.
''pa kaj saj se lahko zaklenem'' sem rekla
''in dober fant zmeraj lahko udre v sobo'' je rekel Zayn
''k nam greš'' je rekel Niall
''ok, če že hočete, vendar'' sem rekla
''nič vendar spala boš pri Zaynu, saj itak nima punce'' je rekel Niall
''ne, Zayn je s svojo punco šel narazen pred kratkim'' sem rekla
''in kaj oba sta samska'' je rekel Niall
''ej jaz sem samska slabih 15 minut, tako, da ne bom spala pri njemu'' sem rekla in pokazala na Zayna.
''ok doma se pomenimo'' je rekel Zayn in me prijel za roko, šli smo do avta. sedela sem med Zaynom in Niallom. nasproti mene pa je bil Liam, on pa je sedel med Harryjem in Louisom.

prišli smo k njim domov.
''waw'' sem rekla, ko sem videla njihovo hišo, vilo. prelepa je bila.
''notri je stokrat lepša'' je rekel Niall
''verjamem'' sem rekla
''velik bazen imamo'' je rekel Zayn

prišli smo v hišo in res bila je prelepa, tudi jaz sem si želela takšno, vendar vem, da je ne bom imela, samo sanjam jo lahko, vendar kaj saj za srečo ne potrebuješ velike, razkošne hiše, pomembna je samo ljubezen, takšna velika hiša je samo dodatek, se vam ne zdi?

''kaj greš'' je rekel Zayn
''kam pa'' sem rekla
''a me nisi slišala...v dnevno sobo, tam se bomo zmenili, s kom boš spala....mislil, pri kateremu boš spala'' je rekel Zayn
''ok'' sem rekla in šla za njim v dnevno sobo.
''no povej pri kom boš spala'' je rekel Liam
''pri meni'' je ponosno rekel Harry, niti v sanjah.
''spala bom pri...
17. januar 2013
spala bom pri Niallu'' sem rekla.
''ok, torej pri meni'' je rekel Niall in stekel po stopnicah
''kam greš'' sem ga vprašala ko je bil na vrhu stopnišča
''pospravit sobo'' je rekel in izginil. nasmehnila sem se.
''no, če te bo Niall ponoči brcal ali kaj takega pridi k meni'' je rekel Zayn, saj vsa bila sama ostali so šli pripravit večerjo.
''preden priden spat k tebi, bom prišla spat sem, si razumel, sem'' sem rekla in pokazala na kavč.
''pazi, ker tukaj ponoči straši'' je rekel Zayn, nisem mu verjela, zato sem šla vprašat Louisa.
''kaj tukaj res straši'' sem ga vprašala, naredil je resen obraz.
''ja'' je na kratko rekel.
''resno'' sem ga vprašala
''smrtno resno'' je rekel
''ok, nobenemu več ne verjamem'' sem rekal, saj nisem verjela v duhove, le kdo lahko verjame v njim, duhovi sploh ne obstajajo.
''večerja'' je zakričal Harry.
prisedli smo za mizo in začeli jesti, Harry je res naredil dobro večerjo.

po večerji sta Zayn in Niall pospravila posodo. mi pa smo se usedli na tla v dnevni sobi in se šli resnica ali dolžnost. saj je to predlagal Louis.
Louis je zavrtel in steklenica je pokazala name.
''iziv'' sem rekla, in vedela sem, da si bo Louis izmislil res kaj groznega.
''pojdi do Zayna ali Nialla in enega od teh poljubi'' je rekel, vedela sem, da mi bo dal kaj tekšnega. ustala sem in šla do njiju.
''no koga moraš poljubiti'' je rekel Zayn, ko me je videla, da sem prišla
''kako ti to veš'' sem rekla, pokazal je na fante, ki so bili za menoj
''enega izmed vaju'' sem rekla
''ok'' je rekel Niall.
gledala sem jiju in na koncu na lice dala poljub Niall.
''hvala'' je rekel Niall
''zakaj pa ga meni nisi'' je užaljeno rekel Zayn
''izvoli, tudi ti ga boš dobil'' sem rekla in ga poljubila na lice.
''rekel sem enega'' je rekel Louis
''kaj, jaz sem pa oba'' sem rekla
''boš tudi nas'' je rekel Liam
''ne, samo njiju'' sem rekla
''gremo igrat naprej'' je rekel Louis
usedli smo se in igrali naprej kmalu sta se nam pridružila še Zayn in Niall.
''resnica'' sem rekla
''v koga si zaljubljena'' me je vprašal Harry
''Vid'' sem rekla, vsi fantje so jezno pogledali Harry, saj so vedeli, da sem šla prej z njim narazen.
''oprosti pozabil sem'' je rekel Harry
''ni panike, tudi jaz ga bom pozabila, počasi vendar ga bom'' sem rekla
''seveda, da ga boš na svetu je še na milijone fantov v enega se boš že zaljubila'' je rekel Zayn.
''vem, da se bom in upam, da v pravega'' sem rekla in ga pogledala naravnost v oči. ugotovila sem, da so njegove oči rjave, prelepe, vsaka punca bi se zaljubila v njega, vendar kaj, ko pa vse punce hočejo biti z njim, samo zaradi tega ker je fant iz one direction. meni je on iz te skupine najbolj všeč, vendar kaj danes sem z njimi in jutri bodo itak že pozabila name, kdo pa bi se lahko zaljubil vame, še tega ne vem, zakaj sem bila Vidu všeč.
odšla sem v Niallovo sobo in on z mano.
''punce imajo prednost'' je rekel
šla sem pod tuš in potem prišla ven v brisači.
''a imaš, kaj da se oblečem'' sem rekla
''jaz ne, Zayn pa'' je rekel in šel po Zayna, Zayn je prišel v sobo in mi dal spodnje perilo, modrček in majčko, ter kratke hlače.
''od, kje pa imaš ti to'' sem ga vprašala
''moja bivša je ti pustila pri meni in nikoli ni prišla iskat njenih stvari, še vedno jih imam v omari'' je rekel.
''tega ne bom vzela'' sem rekla
''zakaj ne'' je rekel Zayn
''od tvoje bivše so'' sem rekla
''pa kaj, kaj misliš, da jih potrebuje, končala sva, pred dvema tednoma in še zdaj ni prišla po stvari, zgleda, da jih ne potrebuje'' je rekel Zayn
''no jaz se grem stuširat'' je rekel Niall in stekel v kopalnico
''glej to sem ji kupil jaz in niti enkrat si jih ni oblekla in veš zakaj, ker me je tisti dan, ko sem jaz to kupil ona pustila, ni jih nosila, daj vzemi, saj ne misliš zraven Niall, spati naga ali pač'' je rekel
''ok'' sem rekla
''počakal bom pred vrati in če ti ni všeč mi povej, bom šel kaj drugega iskat'' je rekel in šel ven.
oblekla sem si in bilo mi je všeč. Zayn ima res dober okus na izbiro oblačil.
''lahko prideš noter'' sem rekla, Zayn je odprl vrata in ravno takrat tudi Niall.
17. januar 2013
''pristaja ti'' je takoj rekel Niall
''čudovita si v njej'' je rekel Zayn
''seksi'' je rekel Harry
''tebi je vse seksi'' je rekel Louis
''daj gremo spat'' je rekel Liam
''gremo'' je rekel Niall in vse zapodil iz sobe, tako sva ostala samo midva.
''na kateri strani spiš'' sem ga vprašala
''tukaj'' je rekel in se vsedel na levo stran
''no, potem jaz spim tukaj'' sem rekla in vse usedla na desno zraven.
''kaj misliš, da bo rekel Vid, ko bo izvedel, da si bila pri nas'' je vprašal Niall
''ne vem, in naj si misli, kar hoče, sedaj ni moj fant in tudi prijatelj ne več, ne morem mu več zaupati'' sem rekla
''no greva spat'' je rekel Niall in se ulegel, tudi sama sem se ulegla in zaspala, ponoči me je zbudil Niall brcnil me je, tako, da sem padla iz postelje, kaj še v sanjah igra nogomet.
šla sem po hodniku dol in se ulegla na kavč, pogledala sem na uro tri čez polnoč. pokrila sem se z odejo in kar naenkrat je nekaj padlo na tla...
''aaaa'' sem zakričala na ves glas, kar sem lahko. hitro sem vstala in stekla gor v Zaynovo sobo, prej mi je pokazal kje je njegova, tako, da sem točno vedela kam moram, nasproti NIallove.
odprla sem vrata in šla do njega.
''Zayn'' sem rekla bolj naglas
''kaj je narobe'' je vprašal zaskrbljeno, ko me je videl v njegovi sobi.
''spodaj je nekdo, nekaj se je razbilo'' sem rekla
''kaj, tisto o duhovih sem te prej šalil, vendar če se je nekaj razbilo, pridi greva pogledat'' je rekel in me z eno roko prijel za mojo roko, v drugo pa je vzel palico za bejzbol.
šla sva potiho dol in potem v kuhinjo.
''a nebo odprl luči'' sem rekla potiho
''prav imaš'' je rekel in pritisnil na stikalo, luč se je odprla in na tleh je res bila razbita steklenica.
''zgleda, da si imela prav, da se je nekaj razbilo vendar kdo je to naredil'' je rekel
''jaz'' je rekel moški glas, oba sva zakričala in se obrnila.
''LOUIS'' sva oba zakričala
''nisem vaju hotel vstrašiti'' je rekel Louis
''pa si naju in njo še bolj'' je rekel Zayn
''kaj ti bi rad, da me kap'' sem rekla in ga boksnila v ramo.
''auč'' je rekel Louis
''saj ti je prav, kaj sploh delaš ponoči tukaj'' je rekel Zayn
''prej sem si pozabil nesti pijačo gor v sobo in sem postal žejen'' je rekel Louis
''midva greva spat'' je rekel Zayn
''počisti za sabo'' mu je rekel preden sva prispela do vrha stopnišča.
''kaj lahko spim pri tebi'' sem ga vprašala
''ja, zakaj pa ne, veliko posteljo imam'' je rekel in šla sva v njegovo sobo, res bila je ogromna in pospravljena. vse je bilo na svojem mestu.
''tukaj lahko spiš'' je rekel in pokazal na posteljo, oba sva se ulegla in zaspala.
17. januar 2013
vstala sem okrog 8 zjutraj in šla v kopalnico, Zaynovo kopalnico, saj je vsak imel svojo. počesala sem si lase in potem sem si oblekla kar sem imela oblečeno včeraj.
''saj ti lahko dam, kaj drugega, saj veš od'' je rekel in vstal.
''ne vem, če je prav, da nosim njena oblačila'' sem rekla
''kaj misliš, da bo izvedela, sploh je ne bo motilo'' je rekel in odprl omaro.
''no kaj ti je všeč'' je rekel, pogledala sem v omaro, kar cela polica njenih oblačil, malo sem pogledala in si vzela modre kratke hlače in belo majčko.
šla sem v kopalnico in se oblekla.
''no, pristaja ti'' je rekel
''to govoriš, ker sem dekle in ker nekako moraš dekle zmeraj pohvaliti'' sem rekla
''kaj greva na zajtrk'' je vprašal
''lahko, samo kaj se ne bi oblekel'' sem rekla saj je bil samo v hlačah in brez majice, no njegovo telo pa je res popolno.
''no greva'' je rekel, oblekel si je majico in tega sploh nisem opazila, preveč sem se zatopila v misli.
prišla sva dol in bila sama. ostali so še spali.
pojedla sva.
''no jaz grem v internat'' sem rekla
''pospremil te bom in še kavo ti bom kupil, dolžen sem ti jo'' je rekel
''ok, če hočeš'' sem rekla in sva šla, še prej pa je napisal listek, zgleda, da je bil namenjen fantom.
počasi sva hodila, dokler me ni prijel za roko in rekel ''samo teci''.
še nikoli v življenu nisem tekla tako hitro, ustavila sta se in se skrila.
''kaj je bilo zdaj to'' sem rekla potiho.
''paparaci, nočem, da si izmislijo, da sva skupaj'' je rekel
''tega si nikoli nebi izmislili'' sem rekla
''kaj pa ti veš'' je rekel
''veš, kaj če nočeš, da si kaj izmislijo, ni treba da me pospremiš grem sama'' sem rekla bolj jezno vendar še zmeraj potiho.
''Tina'' je rekel
''nič Tina, pozabi, da si me spoznal, prav'' sem rekla in šla naprej, počasi prosti internatu.
prišla sem v sobo in mojih prijateljic ni bilo v sobi.
dobila sem sporočilo od Uroša.
''ej, kje si kaj greva malo ven'' je napisal
''v sobi, te pokačam spodaj'' sem rekla in še preden sem šla dol sem se preoblekla, hotela sem biti v mojih oblačilih.
šla sem dol in Urošu skočila na hrbet.
''greva'' je rekel in me prijel pod stegna in sva šla.
''kaj se je včeraj zgodilo z Vidom'' me je vprašal. jaz pa sem mu vse do potankosti povedala. prav čutil se je kako se je lahko Vid tako obnašal.
usedla sva se na klopco in se še pogovarjala.
''glej jo, smo mislili, da te ne bomo več videli'' je rekel ....
17. januar 2013
je rekel Niall.
''Zayn je rekel, da sta se prej nekako sprla in da si šla kar sama do internata'' je rekel Liam.
''ja no nekako sva tekla pred paparaci in rekel je da....naju ne smejo videti, ker bi potem lahko mislili, da sva skupaj, vendar jaz vem, da si lahko paparaci izmislijo kar hočejo, vendar zakaj pa bi mislili, da je sedaj z mano'' sem rekla
''ker si samska in on tudi'' je rekel Uroš
''kdo pa je to'' je vprašal Harry
''prijatelj'' sem rekla.
''kje pa je Zayn'' sem vprašala, saj ga z njimi ni bilo
''išče te'' je rekel Louis umirjeno
''zakaj pa'' sem rekla
''da se ti opraviči'' je rekel Niall in ravno takrat mu je zazvonil telefon.
''ja v parku smo'' je rekel in potem prekinil.
''kdo je bil'' je takoj vprašal Liam
''naš Zayn, rekel je da Tine ni v internatu in da pride k nam'' je rekel Niall

sedeli smo in se pogovarjali, ko je kar z lepega prišel Zayn
''zakaj mi niste povedali, da je tu'' je rekel in pokazal name
''kaj zdaj bi rad, da nas vidijo skupaj'' sem rekla
''Tina se lahko pogovoriva na samem'' je rekel
''ok, naj ti bo'' sem rekla in šla z njim na naslednjo klopco, ki je bila kar precej oddaljena od ostalih.

usedla sem se in čakala da bo začel govoriti.
''žal mi je nisem mislil tako, vendar zmeraj ko sem šel sam s kom ven so paparaci naredili kakšen kraval, da potem se nobena zveza ni obnesla, še zdaj ne vem, kako je lahko moja zveza s Perrie trajali nekaj mesecev. vendar kaj tudi ta se je končala.'' je rekel in res bilo mi je žal, da sem bilajezna nanj,saj ni hotel nič slabega.
''oprostim ti, pozabiva na to kar se je zgodilo'' sem rekla
''hvala ti'' je rekel in me objel
''še zmeraj mi dolguješ kavo'' sem rekla
''haha, danes zvečer te pridem iskat in greva skupaj na kavo ali pijačko kar boš hotela'' je rekel in vstal

potem smo še nekaj časa klepetali in potem sva s Urošem odšla nazaj v internat, saj je bilo kosilo, pojedla sva in kmalu je prišel k nama tudi Vid.
''kaj bi pa ti rad'' je rekel Uroš, zgleda, da je bil jezen, glede na to kar mi je Vid naredil.
''nič'' je samo rekel
''daj Tini mir, kaj misliš, da je nisi prizadel, kako se lahko tako igraš z drugimi, še posebej z njo'' je rekel
''pijan sem bil, nisem vedel, kaj delam'' je rekel
''Nialla si udaril'' sem rekla
''oprosti, nisem hotel'' je rekel
''nikoli več ne boš z njo naj ti bo jasno'' je rekel Uroš
''vem, saj danes grem nazaj domov, po začetka šole me ne bo'' je rekel in vstal. vid odhaja iz moje življena in upam, da bo sedaj ko ga ne bo odšel tudi iz mojega srca.

cel popoldan sva z Urošem gledala filme.
ura je bila sedem ko sem se umila in oblekla rumeno oblekico in črne petke.
šla sem dol in čakala na Zayna, kmalu je tudi prišel in me objel, objem sem mu vrnila.
''si me že pozabila'' je rekel Vid, zgleda, da še ni šel domov.
''sam si hotel, da te'' sem rekla
''saj vem, naredil sem napako, upam,da boš srečna z njim'' je rekel
''saj midva nisva skupaj'' sem rekla
''samo zmenek še to ni'' je rekel Zayn
''osvoji jo, vem,da bosta skupaj srečna'' je rekel in šel
''greva''sem rekla in sva šla, počasi sva hodila. okrog naju je bilo kdaj veliko oboževalk, ki so ga prosile za avtogram ali sliko.
prišla sva in si naročila pijačo, vmes pa sva klepetala o vseh možnih stvareh.

''greš jutri z mano na zmenek'' je rekel, pred mojo sobo
''lahko'' sem rekla
''super, ob 5 popoldan sem pri tebi'' je rekel in me poljubil na lice, ter šel.

ulegla sem se na posteljo in razmišljala o Zaynu, ta fant mi je postal všeč, zaspala sem v mislih na Zayna.
17. januar 2013
zjutraj sem vstala in šla najprej pod mrzel tuš, potem pa sem si oblekla kratje jeans hlače in rdečo majčko in šla malo ven. hodila sem naokoli in potem sem se usedla na klopco, gledala sem predsabo in razmišljala o Zaynu.
fant je res nekaj posebnega, prav všeč mi je, ne bom rekla, da mi njegova postava ni všeč, ker bi tako lagala, vendar ne vem, nekaj na njem me tako privlači, ta njegov karakter, zdi se mi da mu lahko zaupam, ker res še dobenemu fantu, razen Vidu in Urošu sem, vendar ona dva sta moja prijatelja. zgleda, da tudi v Vida nisem bila zaljubljena, da sem ga imela le bolj rada, in to je bilo to, ker od kar sem se zaletela v Zayna, mislil, skoraj cel dan samo nanj. mislim da mi postaja Zayn všeč.
''kaj pa ti tu'' je rekel moški glas, obrnila sem se in zagledala njega.
''ah, ič malo na svež zrak in malo mislim'' sem rekla
''aha, saj te ne moti če prisedem'' je rekel
''kar'' sem rekla, on pa se je usedel ter prižgal cigareto
''kaj te moti'' je vprašal
''ne'' sem rekla
''kaj pa ti meniš na to da kadim'' je rekel
''nič, to je tvoja odločitev, sam si tako škodiš'' sem rekla
''saj vem, da ni dobro za zdravlje, vendar ne morem odnehati'' je rekel
''seveda, da lahko samo, res si moraš to želeti in vse ti uspe'' sem rekla

odbilo je poldan in midva sva že zmeraj klepetala.
''no jaz grem se vidiva potem'' sem rekla
''komaj čakam'' je rekel, jaz pa sem odšla,obrnila sem se in najina pogleda, da se srečala, nasmehnila sem se in šla naprej.

najprej sem šla v internatu na kosilo in potem v sobo in v njej sta bili Špela in Ana. objeli sta me.
''kje pa sta bili'' sem vprašala
''malo naokoli s starši'' sta rekli
''no super a mi bosta pomagali, danes grem ven z Zaynom in ne vem kaj obleč'' sem rekal
''Zayn Malik iz one direction'' je zakričala Ana, nora je bila na njih.
''ja'' sem rekla
''ok, danes boš seksi'' je rekla Špela in Ana je pokimala.
''pojdi se stuširat'' je rekla Ana, počasi sem šla v kopalnico in se stuširala in umila lase. prišla sem dol in obe sta me gledali.
''kaj je'' sem rekla
''tvoji lasje'' je rekla in prijela sušilec za lase in mi je posušila, potem pa zlikala.
''tukaj imaš'' je rekla Ana in na posteljo dala kratko rdečo oblekico, res bila je prelepa.
''to, ojoj'' sem rekla
''in te petke''je rekla Špela in mi dala v roke bele petke.
''zakaj pa bele'' sem rekla
''ker imaš tukaj belo sponko'' je rekla in pokazala na lase
''ok'' sem rekal in si jo oblekla. ob 4.30 sem bila pripravljena, saj sta me še naličili.
''zdaj pa samo počakajmo na princa'' je rekla Ana
''ti in tvoji princi'' je rekla Špela

ob 5 je nekdo potrkal na vrata, odprla sem jih in pred njimi je stal Zayn.
''uporabil bo Harryjevo besedo seksi si'' je rekel in se nasmehnil
''hvala'' sem rekla
''punce grem'' sem zakričala in šla.
''kam pa greva'' sem vprašala, saj mi ni še povedal
''presenečenje'' je rekel
''ok'' sem rekla.
hodila sva kar nekaj časa dokler se nisva ustavila pred neko stavbo res je bila visoka. okrog oči mi je dal prevezo. potem pa sem hodilo tako kot mi je on govoril, me vodil.
''zdaj lahko odpreš oči'' je rekel, ko mi je dal prezevo dol, jaz pa sem še zmeraj mižala.
odprla sem oči in pred sabo videla ............
17. januar 2013
bela mizica samo za dveh na njejdva krožnika in potem razgled mesto, bila sva na strehi.
bilo je prečudovito.
''Zayn'' sem rekla
''kaj ti je všeč''je rekel
''zakaj si to naredil meni'' sem rekla
''se spomniš ko sem se zaletel vate, nisi mi hotela dati številke''je rekel
''ja'' sem rekla
''no če jaz prosim dekle za številko pomeni, da mi je všeč, in ti si mi, že odkar sem te videl'' je rekel
''samo jaz sem bila takrat z Vidom'' sem rekla
''pa kaj a misliš, da me to moti, zdaj si samska'' je rekel
''saj veš, da...'' sem rekla, hotela sem reči, da ne morem še biti z njim pa čeprav mi je všeč a me je prekinil.
''počakal bom in ko boš pripravljena na novo zvezo bom prvi v vrsti'' je rekel
''nekaj dni boš še čakal'' sem rekla
''tudi celo življenje bi'' je rekel, to mi je res veliko pomenilo.

usedla sva se in začela jest, ko sva pojedla je prižgal radio in me prosil za ples, plesala sva dokler me res niso začele boleti noge.
''saj si lahko bosa'' je rekel, sezula sem si petke in plesala bosa naprej.
''jutri se po mojem ne bova videla, ker gremo s fanti v studi, ker bomo pisali novo pesem'' je rekel, ko sva hodila proti internatu.
''no, kel pogrešala te bom'' sem rekla
''kaj bi mi dala številko, tako ti bom lahko vsaj pisal'' je rekel, še zmeraj ni imel moje številke
''kaj je še nimaš'' sem rekla
''ne'' je rekel
''no tukaj imaš'' sem rekla in mu dala številko.
''hvala, pisal ti bom'' je rekel

v tišini sva šla do moje sobe.
''nekaj bi naredil, pa ne vem, če'' je rekel, ampak sem ga jaz prekinila, ker me je zanimalo kaj bo naredil ''naredi'' sem rekla.
približal se mi je in me poljubil na ustnice, bil je najlepši poljub.
''nočko'' je potem rekel in stekel proč.
kaj pa mu je, kaj misli, da mi ni bilo všeč, bilo je prečudovito.
šla sem v sobo in v njej so bili Špela, Ana in Uroš, gledali so film.
''in'' je rekel Uroš
''nič, zmenek pač'' sem rekla in se vrgla na njega, skupaj smo gledali film do konca, potem pa je Uroš šel v svojo sobo, mi pa smo malo pospravili, saj je bil pravi nered.
''poljubil te je'' je rekla Špela
''ja in potem zbežal'' sem rekla; punci pa sta samo padli v smeh, tudi sama sem se začela smejati.
potem pa sem odšla spat.
zjutraj me je zbudil telefonski klic. oglasila sem se in bil je oče, rekel je, da pride z mamo in bratom k meni, za nekaj dni in da mi ima nekaj za povedati, bratu je ime Luka in je samo eno leto starejši od mene.
oblekla sem se in čakala da me bodo poklicali, da so že tukaj in to se je tudi zgodilo še preden sta Špela in Ana vstali. hitro sem šla dol in Lukcu skočila v naročje.
potem pa objela še očeta in mamo, rekla sta da gresta najprej v hotel, da se spočijeta in da gremo kasneje skupaj ven. midva z Lukcom pa sva šla malo naokoli. razkazala sem mu cel London.
potem pa me je klical Zayn.
''oprosti, vendar nimam časa'' sem rekla, ker sem hotela ravno bratu vse povedati, kaj se mi je zgodilo to leto, saj se kar nekaj mesecev nisva videla.
''ok, te pokličem kasneje'' je rekel Zayn in prekinil.
''a imaš fanta'' je rekel Luka
''mmm, na zmenek sva šla in poljubil me je, všeč mi je'' sem rekla
''no, upam,da ga bom spoznal, hočem, da varuje mojo sestrico'' je rekel in me objel
usedla sva se na klopco in povedala sem mu vse tudi o Vidu, malo je bil jezen na njega, vendar je potem postal vesel, ker sem mu rekla, da mi je Zayn bolj všeč.
''a zato nimaš časa'' je rekel Zayn
''Zayn, to je'' sem rekla, ampak nisem mogla dokončati, prekinil me je
''kaj hodiš z večjimi hkrati na zmenek'' je rekel
''ej moje sestre pa ne boš žalil, pred mano že ne'' je rekel Luka in vstal
''oprosti, mislil sem, da'' je rekel
''preden kaj rečeš, se pozanimaj, premisli'' je rekel Luka
''Tina, žal mi je'' je rekel Zayn
''ni hudega'' sem rekla
''potem danes nimaš časa'' je rekel Zayn
''ne s starši gremo ven na večerjo'' sem rekla
''ok, se slišiva'' je rekel in me poljubil na lice potem pa šel k fantom, ki so bili na drugi strani ceste.

NA VEČERJI
usedli smo se, ko je moj oče začel.
''Tina nekaj ti moram povedati, mislim, z mamo ti morava povedati'' je rekel
''no povejta'' sem rekla
''ja, tudi mene zanima'' je rekel Luka
''no, posvojena si'' je rekel oče.
takrat se mi je svet ustavil, nisem verjela temu kar sem slišala, nisem hotela, zakaj sta bila 17 let tihi, zakaj mi tega nista prej povedala, zakaj, zakaj, zakaj ravno sedaj, uničila sta mi svet, podrla sta mi ga in to v sekundi zakaj sta mi to sploh povedala.
''kaj'' je rekel Luka
''torej nisem vajina hči in on ni moj brat'' sem rekla, bila sem na robu solz.
nisem več zdržala samo vstala sem in šla proč, hodila sem in nisem vedela kam, v internat nisem hotela, ker vem, da bi prišli tja. vzela sem telefon in poklicala Zayn
''zayn'' sem rekla v joku
''kaj je narobe, kje si, ti lahko pomagam'' je takoj začel
''na avtobusni postaji zraven internata, nasproti je park'' sem rekla
''vem, kje, takoj bom tam'' je rekel

čakala sem ga in kmalu je prišel, samo stekla sem mu v objem, objem mi je vrnil.
''kaj je bilo, nebi morala biti'' je rekel
''na večerji, kot vidiš nisem'' sem rekla
''a mi lahko poveš, kaj je narobe'' je rekel
''že 17 let živim z nekom, ki sploh ni moja družina, niso moji starši, ni moj brat, sploh nisem z njimi v sorodu, nič nimamo skupnega, nič. in to so mi danes povedali, danes, kaj ne bi lahko to naredili prej, 17 let so bili tiho, 17 let so mi zamolčali resnico o meni, sedaj sploh ne vem kdo sem'' sem rekla v joku.
''dobro veš kdo si'' je rekel
''kdo'' sem rekla
''dekle po imenu Tina'' je rekel
''to ja, vendar kaj če sploh ne vem, kdo so moji starši, lahko imam brate, sestre in jaz tega sploh ne vem'' sem rekla in on me je objel, tako sem se počutila varno.
17. januar 2013
''kaj greš k nam'' je rekel
''kaj vas nebo motilo'' sem rekla, saj nisem hotela jih biti v napoto.
''kje pa'' je rekel
''lahko, vendar če vam bom v napoto bom šla'' sem rekla
''ne boš šla'' je rekel in me pospremil do njegovega avtomobila.

prišla sva k njemu domov in potem je avtomobil zapeljal v garažo. po stopnicah sva šla v hišo.
''fantje Tina bo danes prespala pri nas'' je zakričal
''ok, kaj pa je narobe'' je rekel Liam
''nič'' sem rekla
''saj ti ni treba povedati, vem, da je nekaj narobe'' je rekel
''boš spala pri meni'' me je vprašal
''lahko'' sem rekla in šla z njim v sobo.
Usedla sem se na posteljo in razmišljala, kdo so moji starši, zakaj so me zapustili, kaj jim nisem nič pomenila, me niso imeli dovolj radi, zakaj so me zapustili, jim je sploh bilo mar zame, so me kdaj poskušali najti, zakaj, zakaj, vse me je zanimalo, hočem jih najti. moram jih najti. vse življenje jih bom iskala.
''Tina, lahko greš ti prva'' je rekel
''hvala, kaj mi lahko daš eno majčko za spat'' sem rekla
''vse imaš v kopalnici'' je rekel, šla sem v kopalnico, in se stuširala. potem pa ko sem prišla ven, videla njega in njegovo bivšo, kako se kregata.
''a zdaj si ti njegova, kaj tako hitro so me pozabil'' je rekla, ko me je videla
''ti si prva pozabila name, ti si končala zvezo, ti si me prevarala, ti in ne jaz, bil sem ti zvest, ti si kriva, da se je to zgodilo, ona ni kriva in nič nimava še'' je rekel
''veš kaj, se vidiva'' je rekla in šla skozi vrata
''ne bova se'' je rekel in se usedel na posteljo
''si v redu'' sem ga vprašala
''bolje, kot ti že'' je rekel in se nasmehnil
''tudi jaz bom to preživela'' sem rekla
'''moraš'' je rekel
''zakaj si zadnjič, ko si me poljubil, kar šel'' sem ga vprašala
''ne vem, mislil, sem, da ti moj poljub ne bo všeč'' je rekel
''kaj misliš, da mi je bil'' sem rekla
''ni ti bil, ne'' je rekel žalostno in pogledal v tla
''najboljši'' sem rekla, ne vem zakaj vendar poljubila sem ga.

''a zato sta vidva v sobi'' je rekel Louis, ki je vdrl vanjo
''mmm, ne pogovarjava se'' je rekel Zayn
''s poljubljanjem, waw to me moraš naučiti'' je rekel v smehu in šel ven s sobe.
''zdaj me bo še zafrkaval'' je rekel
''ne bo te'' sem rekla
''veš, ta poljub mi je bil pa všeč, kaj lahko ponoviš'' je rekel
''seveda'' sem rekla in ga poljubila.
17. januar 2013
''no grem pod tuš'' je rekel in šel v kopalnico, meni pa je zazvonil telefon.
klical me je brat Luka.
''kje si, kaj hočeš, da se mi zmeša, ker te ne najdem, si v redu'' je akoj začel kričati v telefon, zgleda, da ga res skrbi zame.
''Luka, pri Zaynu sem in sem vredu, no mislim da sem'' sem rekla
''tudi mene ne novica pretresla nisem vedel, le kako bi, starša mi nikoli nista nič povedala, vendar midva bova še zmeraj brata, ne'' je rekel
''za vedno'' sem rekla
''starša gresta jutri domov, zgleda, da sta ti prišla samo to povedati in jaz bom še nekaj dni ostal tukaj'' je rekel
''super, kaj greva jutri kam'' sem rekla
''kam bi šla'' me je vprašal
''po nakupih'' sem rekla
''saj sem vedel'' je rekel
''yes'' sem rekla
''no se slišiva jutri'' je rekel in prekinil
''s kom se pogovarjaš'' me je vprašal Zayn
''z bratom'' sem rekla in se ulegla na posteljo
''in jutri gresta skupaj vn, ne'' je rekel
''slišal si pogovor'' sem rekla
''ja, nisem hotel, vendar sem ga'' je rekel
''ni panike'' sem rekla
''no jaz grem še dol, ti pa lahko kar zaspiš'' je rekel in zaprl vrata. vzela sem slušalke, ki sem jih vedno imela s sabo in začela poslušati:
http://www.youtube.com/watch?v=nmjdaBaZe8Y
http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E
http://www.youtube.com/watch?v=Y1xs_xPb46M
zaspala sem.

hodim po ulicah, vsi me nekam čudno gledajo, kot da sem z drugega planeta, da sem drugačna od njih.
vsi mi govorijo, da so oni moji starši, ne vem koga naj poslušam.
zakričim.
''Tina, samo mora je'' je rekel Zayn
globoko začnem dihati in zavedam se, da sem v postelji in da je bila to el mora, upam,da se ne bo uresničila.
''si v redu'' me je vprašal
''ja'' sem rekla
''nisi, ok'' je rekel in me objel
''kako veš, da nisem'' sem rekla
''prej si izvedela, da tisto nista tvoja starša in kaj zdaj misliš, da si to pozabila, nisi vsidralo se je v tvojo glavo, v srce, tega ne boš pozabila, verjemi, čez noč pa res ne'' je rekel in po licu mi je stekla solza, saj je imel prav.
pogledala sem na uro. 5 zjutraj. celo nekaj ur sem spala.
''Zayn jaz grem dol'' sem rekla
''ne spala boš'' je rekel
''ne, ne morem'' sem rekla
''potem grem pa s tabo dol''je rekel in šla sva dol.
podila sva po stopnicah in kar naenkrat sem zakričala ''aaaaaaa'' in potem je še Zayn zakričal.

''aaaaaaaa'' sva zakričala oba, ko sva pred sabo zagledala moško postavo. nila je tema in nisva videla obraza. zamižala sem in potem zaslišala ''nisem vaju hotel vstrašiti''. odprla sem oči in videla Louisa, že spet on.
''2x v tem tednu'' je rekel Zayn
''oprosti, nisemi dalo odpreti luči'' je rekel Louis
''pa zakaj imamo luči po hiši, da hodimo v temi že ne'' je rekel bolj naglas Zayn
''tiše, zbudili bomo ostale'' sem rekla, in oba sta se umirila.

''kam gresta'' je vprašal Louis, ko je že šel mimo naju
''v dnevno, ne more spati'' je rekel Louis
''in zdaj bosta vadila oni pogovor ne, kot sta ga prej zvečer v sobi'' je rekel Louis, Zayn je prijel blazino in mu jo vrgel v glavo.
''dober zadetek'' sem rekla
''boli'' je rekel Louis
''pazi, kaj govoriš''je rekel Zayn, Louis pa je potem šel gor, zgleda, da je šel spat.
''bova gledala film'' me je vprašal
''lahko'' sem rekla in že je prižgal TV. gledala sva neko oddajo, sploh ne vem zakaj se je šlo, ker sva jo začela gledati nekje pa sredini.

pogledala sem Zayna in zaspal je, potem pa na uro 6.30. šla sem v kuhinjo in si vzela pomarančni sok.
vedela sem, da Luka spi vendar sem mu poslala sms.
in dobila sporočilo
>>buden sem, ne morem zaspati, cel čas mislim, samo na to, kar sta prej rekla starša<<
>>ne misli na to, kaj prideš potem lahko do Zayna<<
>>povej naslov<<
povedala sem mu naslov in potem sva končala klepet.

usedla sem se spet zraven Zayna in ga gledala, prelep, kaj sem mu res lahko jaz všeč. vem, da je on meni, vendar zakaj bi bila jaz njemu, sem čusto navadno dekle, ne ni res nimam staršev, vsako navadno dekle jih ima.

''jutro'' je rekel Liam, ki je prišel po stopnicah
''jutro'' sem mu rekla nazaj
''si bolje'' me je vprašal
''ja'' sem rekla
šla sem za njim v kuhinjo
''Zaynu si všeč'' je rekel ko sem se usedla na barski stol
''ne ni res'' sem rekla
''včeraj, ko si bila v njegovi sobi in je bil on tukaj nam je povedal'' je rekel
''ne morem mu biti všeč'' sem rekla
''zakaj pa tako misliš'' je rekel
''ne vem, zakaj bi bila všeč slavnemu fantu'' sem rekla
''slavni smo, vendar še zmeraj imamo radi preprosta dekleta'' je rekel in se usedel zraven mene
''tudi on je meni, vendar ne povej mu'' sem rekla
on pa je pogledal stran in se nasmehnil
''ok, povedal mu boš, hvala'' sem rekla in vstala
''kam greš'' me je vprašal
''gor se preobleč, ker pride brat me iskat'' sem rekla
''ok'' je rekel, jaz pa sem stekla gor in se preoblekla.
šla sem proti vratom, ko me je prijel za roko.....
''spal si'' sem rekla
''bi me zbudila'' mi je rekel in spustil mojo roko
''no, se vidiva'' sem rekla in mu dala poljub na lice.
''saj ga lahko poljubiš'' je rekel Louis
''kaj bi nama dal enkrat mir'' je zakričal Zayn
''kot ukažeš'' je rekel Lou in šel proč
''potem te pokličem, greva potem malo ven'' je rekel
''ok, če bom imela čas, ker danes bom z bratom'' sem rekla
''aha, vendar zame si boš vzela čas'' je rekel, odprla sem vrata in stopila na prvo stopnico.
''bom videla'' sem rekla in stekla do brata in mu skočila v objem
''bolje zate'' mi je zakričal Zayn in mu pomežiknil

z bratom sva šla najprej v veliko trgovino s samimi oblačili.
kupovala sva cel dan, ne bom rekla, da imamo veliko denarja, vendar oče je odvetnik in mama je zdravnica, mislim, na starša, ki sta me posvojila.
''kaj bi še kaj si vzela'' me je vprašal
''ne vem, kaj ti meniš'' sem rekla
''v tej oblekici bi bila prav lepa'' je rekel in mi jo podal
''če tako praviš'' sem rekla in si jo šla pomerit, bila je prelepa, modra, brez naramnic in obroba je bila šipkasta.
prišla sem ven in videla fante, le kaj oni delajo tukaj
''oila'' sem rekla
''oi'' je rekel Zayn
''kaj pa vi tukaj'' sem vprašala
''imamo 2 uri odmora in smo prišli sem, saj si mora Lou kupiti nove črtaste majice'' je rekel Niall
''lepo, upam, da si boste tudi ostali, kaj kupili'' sem rekla

pogledala sem naokoli in mojega brata nisem videla, le kam je zdaj šel, kaj je pozabil, da sem z njim.
''koga iščeš'' me je vprašal Zayn
''brata se ti ne zdi'' sem rekla
''nekam je šel in potem smo mi počakali pred kabino, rekel je, da pride kmalu nazaj'' je rekel Zayn
''ok'' sem rekla in se šla preobleč.

usedla sem se na stol in čakala na brata, medtem pa gledala Louis, kako si izbira oblačila, vsa so bila črtasta. joj, nor je na te črte.
potem pa videla Zayna, kako si izbira klobuk.
''rabiš pomoč'' sem rekla
''malo pa res, kateri'' je rekel in si na glavo, dal najprej prvi klobuk, ta je bil črn in potem drugega, ki je bil bolj siv.
''mmm, tega'' sem rekla in pokazala na črnega.
''Tina, poglej kdo je tukaj'' je rekel brat, obrnila sem se in videla njega, le kaj on dela tukaj, waw, saj to ne more biti res...
17. januar 2013
videla sem Troya, to je bil najboljši prijatelj od brata, ko smo bili majhnni smo se veliko družili in potem se je presel sem v Anglijo, nikoli si nebi mislila, da ga bom spet videla in še tako je lep. veliko se je spremenil, lepši je.
''Tina, lepa kot vedno'' je rekel in me objel
''kaj pa ti tu'' sem rekla
''nič, kaj...zdaj živim v Londonu'' je rekel
''lepo'' sem rekla, potem pa se je šel pogovarja z bratom naprej.
''kdo pa je to'' me je takoj napadel Zayn
''prijatelj'' sem rekla
''aha, upam, da ni kaj več'' je rekel
''verjemi, da ni'' sem rekla
''verjamem, če ti tako rečeš'' je rekel

''Zayn, gremo'' je zakričal Liam
''ok'' je rekel Zayn Liamu.
''potem greva ven, te prej pokličem'' je rekel meni
''ok, kaj še en zmenek'' sem rekla
''še en in še milijon zraven, vendar ta bo preprost...kino'' je rekel in šel

gledala sem in si še malo izbirala oblačila, ko je spet pritekel do mene.
''pozabil sem'' je rekel in me poljubil na lice
''zato si prišel nazaj'' sem rekla
''ja in zdaj moram hitro iti nazaj, ker me bodo ostali ubili'' je rekel in stekel nazaj.
zaradi poljuba je prišel nazaj k meni, kaj mu res toliko pomenim.
''kaj imaš fanta'' je rekel Troy
''ne nimam, samo na zmenke hodiva in veliko mi pomeni'' sem rekla, saj mi res, odkar je Vid šel sem pozabila nanj.
''temu fantu si res všeč verjemi'' je rekel Troy
''jaja'' sem rekla
''kaj boš izbrala oblekico'' je rekel Luka
''na tu imaš'' sem rekla in mu jo dala, on pa jo je šel plačat. potem pa smo odšli k Troyu domov imel je prelepo hišo z velikim bazenom, prekrasna je bila.
onadva sta se pogovarjala, jaz pa sem gledala, kaj si bom oblekla. izbrala si bom eno izmed oblek, ki sem jih kupila danes.

''Tina, kosilo'' je rekel Troy, ura jebila 2 popoldan, mi pa sploh še nismo nič jedli.
pojedla sem in šla v internat. tam pa vrgla vse obleke na posteljo in izbirala, preveč izbire in potem si ne veš kaj obleč, najbolje je da jih imaš manj pa je vse v redu, hitro izbereš.

zazvonil mi je telefon, bil je Zayn
''oila, kaj delaš'' me je vprašal
''oi, oblekico si izbiram'' sem rekla
''v vsaki boš lepa'' je rekel
''hvala, vendar res ne vem, kaj naj oblečem'' sem rekla
''ok, pa naj bo rdeča'' je rekel
''zakaj rdeča'' sem vprašala
''moja najljubša barva, in kakšna je tvoja'' me je vprašal
''modra'' sem rekla
''lepa, kot morje'' je rekel
''kdaj prideš pome'' sem vprašala
''mmm, od 7'' je rekel
''ok, še štiri ure'' sem rekla
''no, se vidiva, Niall me potrebuje'' je rekel in prekinil.
17. januar 2013
rdeča, rdeča, rdeča, njegova najljubša barva. potem rdeča oblekica, črne petke in črna torbica, super. gledam in najdem mojo oblekico, rdeča z čipkami, super. obleke sem si dala v omaro in samo to rdečo pustila na postelji.
šla sem gor v kopalnico in ugotavljala, kaj naj naredim z lasmi. naj si jih spnem v rep, naredim kito, skodram, pustim ravne,....
naredim si kito, na levi strani, super. zelo dobro sem jo naredila.

zazvonil mi je telefon.
''Troy'' sem rekla
''Tina, nekaj si pozabila pri nas in zdaj ti z bratom to neseva v internat, saj si v sobi, ne'' je rekel
''aha, ok, kar pridita'' sem rekla in prekinila, le kaj sem pozabila. odprem omaro in gledam, moja bela oblekica, moji traki za v lase manjkajo. ok, še dobro, da mi jih bodo prinesli sem.
šla sem na twitter in videla, da mi vsi fantje sledijo.
''kako lepo, ko te Zayn pelje kupit zajest'' je napisal Niall, ta pa je res zmeraj lačen

''naše oboževalke so najboljše'' je napisal Liam, ravno sedaj.
kako lepo, da jih imajo toliko in da jih tvojijo ob strani.

potem pa je nekdo potrkal na vrata in bila sta Troy in Luka. vstopila sta in mi dala obleko, takoj sem jo dala v omaro.
''kaj bomo gledali film'' je vprašal Luka
''lahko, vendar jaz grem potem na zmenek'' sem rekla
''dokler ti ne greš bomo s teboj'' je rekel Luka
''če hočeta, ok'' sem rekla in jima dala računalnik, da sta si lahko izbrala film.
jaz pa sem si oblekla oblekico, saj potem ne bi imela časa, če bi z njimi gledala film.
''lepa'' sta rekla oba jaz pa sem se vrgla med njiju in gledala z njimi film abduction.

ura je bila 6.30, ko sem si šla gor v kopalnico nanesti maskaro...

''Tina'' je zakričal Troy
''kaj'' sem zakričala
''Zayn'' je zakričal, kaj je že tukaj pogledala sem na telefon 6.55. kaj, toliko je ura, saj to ni res.
hitro sem šla dol in pazila,da ne padem v teh petkah.
''hi'' sem rekla
''greva film, čaka'' je rekel
prijel me je za roko in sva šla, hodila sva po potki in kar naenkrat je bilo okrog naju ogromno oboževalk.

''kaj je to tvoje novo dekle''; ''ne pašeta skupaj''; ''bolj zate Zayn, da nisi z njo''; ''dekle pazi se me, za Zayna bi naredila vse''; ''grda je, samo poglej jo, jaz sem lepša''; ''Zayn bodi z mano in ne z njo'' so govorile dekleta okrog mene in potem se mi je to začelo odmevati v glavi.
Zayn me je prijel za roko ''Tina, ne poslušaj jih, spravile so se nate, čeprav te ne poznajo, samo ljubosumne so in hočejo me imeti samo zase, vendar, jaz hočem biti srečen, ne menim se za njihovo mnenje'' mi je rekel in me nekako zvlekel iz množice norih oboževalk.

šla sva naprej do kina.
in se delala, kot da se ni nič zgodilo, preden se je film začel ''pozabi, tisto si zbij z glave'' mi je rekel.
prišla sva v kino in ga gledala, romantična komedija, bil je zelo lep film. ko se je končal sva počakala, da so vsi šli in da sva ostala samo, potem pa sva tudi midva šla. prišla sva ven in stala na vrhu stopnic.
''Tina, a bi bila z mano, saj veš moje dekle'' je rekel, res je, da se veliko druživa, da sem ga poljubila in to zato, ker nekaj čutim do njega, kar je več kot do Vida, ki sem ga skoraj že pozabila, nimam ga več v srcu samo v glavi je še, vendar tudi s tam bo kmalu šel. Zaynu bom dala priložnost, saj si jo zasluži in jaz tudi, saj sem z Zaynom zelo srečna, no zdaj me je vedno spravil v dobro voljo.
''če bi bila s tabo'' sem rekla
''ja, bi bila'' je rekel in se mi prebližal, tako, da sva bila samo nekaj centimetrov narazen.
''ne vem'' sem rekla
''kako ne veš, no'' je rekel razpčarano
''mmm, no jaz bi rada bila s tabo, vendar ne vem'' sem rekla
''rada bi bila z mano potem bodi'' je rekel
''hmhmm'' sem rekla
''čakaj bi bila moja punca'' je vprašal še enkrat
''ja'' sem rekla in ga poljubila
''to, končno si rekla da'' je rekel po poljubu.
''kaj me pospremiš do internata'' sem rekla
''pa, saj ne misliš, da boš tam, pri meni boš, kaj greva kar sedaj po tvoje stvari''je rekel
''pri tebi, fantje me bodo ubili in če ne oni potem oboževalke'' sem rekla
''fantje in oboževalke ne bodo nič naredili, no fantje se bodo strinjali, oboževalke pa naj delajo kar hočejo'' je rekel
''jezne bodo'' sem rekla
''pa naj bodo''je rekel
''ne smejo biti, tako jih boš izgubil'' sem rekla
''a misliš, dabodo res tako jezne'' je rekel
''ne vem'' sem rekla
''pozabiva na njih, se poslikava'' je rekel in vzel telefon
''ok'' sem rekla, najprej me je objel okrog pasu in poslikal, potem me je poljubil na lice in na vrat, potem pa še ena kako se poljubljava na usta.
''katera gre na twitter'' me je vprašal in pokazal slike, vse so bile čudovite
''na twitter, mmm ta'' sem rekla in pokazala na tisto, kjer me poljublja na lice
''prepričana'' je rekel
''100%'' sem rekla in mu dala poljub
''ok, je že na twitterju'' je rekel in počasi sva šla k njemu domov.

''vidva sta skupaj'' naju je takoj napadel Harry
''ja, kako veš'' je rekel Zayn
''twwiter, bro'' je rekel Niall
''aha, kaj je kaj komentarjev pod sliko'' je vprašal
''ja, eni so lepi eni pa'' je rekel, vendar ni povedal do konca
''eni pa'' sem rekla in čakala,da bo kaj rekel
''saj veš, no'' je rekel Niall
''kaj'' sem rekla
''eni niso zadovoljni z zvezo'' je rekel Zayn, moti jih da sva skupaj torej.
''čestitam Zayn'' so rekli vsi naenkrat in ga objeli
''dobrodošla''je zakričal Lou in me objel in potem še vsi ostali, zgleda, da so bili res veseli, da sem z Zaynom

počasi sva se odpravila gor, kjer sem se stuširala in oblekla v Zaynovo majico.

''a preideš'' je rekel Zayn
''takoj'' sem rekla in skočila na posteljo
''kaj bova jutri pogledala komentarje'' sem ga vprašala
''aha, vendar še prej greva k tebi po obleke'' je rekel
''saj veš, da boš potreboval večjo omaro'' sem rekla
''najmanjši problem'' je rekel, potem pa me je objel in objeta sva zaspala.
17. januar 2013
zjutraj sem se zbudila in zraven zagledala Zayna, kao vesela sem, da sem z njim, rada ga imam in on mene, mislim.
vstala sem in šla v kopalnico, moja frizura je bila grozna, hitro sem prijela glavnik in si jih počesala, nato pa jih spela v rep. umila sem si obraz in spet šla v sobo, Zayn je še spal.
šla sem na twitter in se usedla zraven postelje, tako, da sem nekako bila naslonjena na njo. pogledala sem komentarje, eni so mi bili prav všeč, pri enih pa mi je šlo na jok, kako lahko človek napiše, da te sovraži, če te pa v resnici ne pozna, kako ti lahko napiše, da sem grozna, da sem z njim samo zaradi denarja, če me nikoli ni videl, ker ni s te države. kaj me sovražijo, ker sem z Zaynom, morale bi biti vesele zanj, da ima dekle, ne pa jezne na cel svet. po licu mi je stekla solza, obrisala sem si jo.

#ZAYN#
Zbudil sem se in videl Tino, bila je na računalniku,bolj natančno ta twitterju, zgleda, da gleda, komentarje, vem, da jo bodo eni prizadeli, vendar ne sme se menit za njih, res se ne sme, ker jo bodo zelo prizadeli. obrisala si je solzo, zgleda, da so jo res prizadele.
''Tina, pusti to, ne beri naprej'' sem rekel in ji zaprl računalnik.
''sovražijo me'' je rekla
''pa naj te, pomembno je da midva drživa skupaj'' sem rekel in jo objel.
''a ti lahko nekaj povem'' sem rekel
''aha'' je rekla in me pogledala
''lačen sem'' sem rekel in ona se je nasmehnila, ta nasmeh mi je bil najbolj všeč.
''potem pa greva'' je rekla in vstala, šla sva proti vratom, ko se je obrnila
''majica'' je rekla, pogledal sem se in videl, da sem brez nje
''zmeraj pozabim'' sem rekel in si jo oblekel
potem pa sva šla dol, liam je že bil v kuhinji in delal je palačinke.
''koliko'' jo je vprašal Liam
''dve'' je rekla
''ti Zayn'' je vprašal Liam mene
''tri,štiri, kolikor hočeš'' sem rekel in potem nam jih je Liam prinesel na krožniku. pojedla sva in šla v sobo.
''kaj greva po tvoje obleke'' sem jo vprašal
''če hočeš'' je rekla
''seveda, greva'' sem rekel in jo objel.

šla sva do internata, ko je odprla vrata, sta bili že dve punci v njeni sobi. ena je takoj skočila name in izgovarjala moje ime.
''kaj greš lahko prosim z njega'' je rekla Tina in jo povlekla dol z mene.
''oila jaz sem Ana'' je reklo dekle
''jaz sem Špela'' je reklo drugo.
''punci jaz grem k njemu živet'' je rekla Tina, obe sta jo veselo pogledali in ji skočili v obejm.

#TINA#
Z Zaynom se ravno vračava k njemu domov, ko ga ustavijo oboževalke in mu nekaj govorijo, Zayn me prime za roko in greva hitro domov, ko vstopiva v hišo, je Zayn hitro tekel v sobo, jaz pa sem ostala v dnevni sobi, saj so fantje gledali.
''Kje pa imaš Zayna'' me je vprašal Liam na polovici filma
''v sobi''sem rekla
''pojdi k njemu, lahko je kaj narobe'' je rekel Liam
''narobe'' sem rekla in šla gor, tekla sem po stopnicah, saj je bil prej kar jezen in žalosten, vstopila sem in ležal je na postelji in gledal v računalnik, prebližala sem se mu in videla twitter.
''kaj je narobe'' sem ga vprašala
'''nič'' je rekel in bral naprej
''nič, pokaži'' sem rekla in pogledala na računalnik, kmalu me je kap. pisalo je namreč, da ga ljudje ne marajo ker kadi, ker imamo punco in zaradi tega, ker je musliman, ga imajo vsi za terorista, mislijo, da bo dal kdaj bombo na koncert in da bo tako pobil največ ljudi.
ni mi bilo všeč, kar pišejo, lekomu bi bilo.
''Zayn, to menijo eni, drugi te imajo radi, vidiš'' rečem in pokažem na nek lep komentar.
''vem, vendar ...'' je rekel
''pozabi, to si ti meni rekel, zadnjič pozabi, vse se bo uredilo'' sem rekla, on pa je vstal in me poljubil.
''vidiš zato te imam rad'' je rekel po poljubu.
''pridi greva dol'' sem rekla in sva šla.
''a je kdo za monopoli'' je zakričal Niall
''vsi'' mu je Liam zakričal nazaj in Niall je v sekundi prinesel škatlo in začeli smo igrati. jaz in Zayn sva igrala skupaj, saj je bilo figuric premalo, ker so jih fantje izgubili.
''a mi greš po pijačo'' me je vprašal Zayn in me poljubil na lice
''aha, a bo še kdo'' sem vprašala in samo Niall je bil žejen.
šla sem v kuhinjo in začela točiti pijačo v kozarec.

#ZAYN#
Tina nam je šla po pijačo mi pa smo igrali naprej, ko je kar naenkrat nekaj zaropotalo, zakričalo v kuhinji, hitro sem vstal in stekel tja, saj je bila Tina tam. prišel sem tja in ležala je na tleh, zraven nje je bil kamen, okno je bilo razbito.
''Tina'' sem zakričal in jo prijel in nesel na kavč in glave ji je tekla kri.
''Liam, kaj lahko pokličeš rešilca, zdravnika, policijo, kar koli'' sem zakričal
''sem jih že'' je rekel in prinesel mokro brisačo in jo dal Tini na glavo. kdo bi lahko to naredil, upam, da niso bile oboževalke, ki je ne marajo.
''si v redu'' sem takoj vprašal Tino, ko je počasi odprla oči
''boli'' je rekla in se prijela za glavo
''pusti'' sem rekel in ji dal roko dol
''kaj se je zgodilo'' me je vprašala
''kamen so vrgli v okno in ti si ga dobila v glavo'' sem rekel in takrat so prišli reševalci in policiji.
pregledali so Tino in ji samo naredili dva šiva. potem pa so jo že zaslišali.
''najbolje bo, da greste kam drugam'' je rekel policaj
''gremo k meni'' je rekel Louis, saj si je tukaj v Londonu kupil hišo.
''ja, pa še blizu studia je'' sem rekel.

#TINA#
počasi smo vse spakirali in šli k Louisu. potem smo stvari, dali v omare in šli dol. Liam je že delal kosilo.
''a si v redu'' me je vprašal
''ja, samo malo boli'' sem rekla in Zayn me je objel in poljubil na čelo.
''saj boš kmalu bolje'' je rekel Liam
''upam, in upam,da se potem ne bo zgodilo nič kaj takega'' sem rekla
''nič se ne bo zgodilo'' je rekel Zayn
''ej pridite sem nekaj je o nas po televiziji'' je zakričal Louis, tekli smo tja.

''danes zjutraj je nekdo vrgel kamen v onko hiše, v kateri živijo najbolj slvni fanti iz skupine One Direction. kamen je poškodoval Zaynovo punco, upamo, da bo okrevala hitro. policija pa že preiskuje kdo je lahko to naredil, do zdaj mislijo, da jo to naredila kakšna oboževalka, saj te ne marajo Zaynove punce. več, podatkov pa potem ko bo policija že izvedala, točno ime, o tem'' je rekla novinarka.

''oboževalka,nore so'' je rekel Harry
''preveč, še dobro,da so vrgle kamen in ne kakšne bombe'' je rekel Niall.

potem smo šli pojest kosilo in nato sva z Zaynom šla v sobo.
''jutri zjutraj gremo v Ameriko in ti greš z mano nočem te puščati same, zdaj še posebej ne'' je rekel Zayn
''Amerika, ne vem...mmmm, če hošeč, da grem pa bi šla'' sem rekla
''za nekaj dni, dva intervjuja, pa trije koncerti'' je rekel
''lepo, samo, da se zabavate'' sem rekla
''kot zmeraj'' je rekel

''pripravita potovalke kovček karkoli'' je rekel Liam
''takoj očka'' je rekel Zayn
jaz sem začela pripravljati kovček in zlagala obleke vanj.

''poglej'' je rekel Zayn obrnila sem se in takrat me je poslikal
''ej'' sem rekla in skočila nanj
''kaj za na twitter'' je rekel
''kaj hošeč da me res ubijejo, prav dražiš jih s temi slikami'' sem rekla
''pa naj se navadijo, da si ti moje dekle'' je rekel in me poljubil, poljub sem mu vrnila.
''kovček'' sem rekla in se spravila z njega.
''kaj boš tudi mojega'' je rekel
''ej nisem tvoja mama, sam si ga napravi, lahko pa ti pomagam'' sem rekla, saj je bil dovolj star da si ga sam napravi.
''ok, dovolj bo če mi boš pomagala'' je rekel in tudi sam je začel pripravljati kovček, v njega je zložil skoraj celo omaro.

''a greva na en sprehod, res nočem biti cel dan v tej hiši'' je rekel, ko je končal zlagati stvari v kovček, jaz pa sem bila na računalniku in dajala sliko o Zaynu kako pripravlja kovček.
''mmm kaj'' sem rekla, ker nisem dobro razumela
''kaj delaš'' je rekel in se vrgel name
''to'' sem rekla in dala sliko na twitter
''kdaj si me poslikala'' je rekel
''prej'' sem rekla
''tukaj sploh nisem lep'' je rekel
''zmeraj si'' sem rekla in ga poljubila
''resno'' je rekel in me poljubil
''resno'' sem rekla in ga poljubila
''kaj greva'' je rekel in me poljubil
''kam'' sem rekla
''sprehod'' je rekel in vstal, te še meni pomagal
''kaj si nor'' sem rekla, ker me je res bilo strah
''saj bosta šla varnostnika zraven'' je rekel in me objel

tako sva šla. okrog naju so prišle oboževalke, vendar jim varnostniki niso pustili blizu. neko dekle pa je prišlo blizu naju in Zayna prijela za roko, tako, da so poklicali še enega varnostika.
usedla sva se na klopco in se poljubljala, nekaj norih deklet pa naju je slikalo
''nore so'' je rekel Zayn
''pusti jih pa naj slikajo'' sem rekla.

kmalu sva šla domov in potem spat, saj smo morali zjutraj zgodaj vstati.
''a bi sklopila to budilko'' je rekel Zayn, jaz pa sem bila v kopalnici
''sam si jo'' sem rekla in takrat jo je izklopil
''ej'' sem rekla, ko me je kar naenkrat dvignil na pult in me začel poljubljati, poljubi so postajali vse bolj strasti.
''še 20 minut potem gremo'' je zakričal Liam
''20 premalo'' je rekel Zayn
17. januar 2013
''20 minut je dovolj'' sem rekla
''ne pa ni'' je rekel
''zakaj, pa ne'' sem rekla
''poglej moje lase'' je rekel in pokazal na glavo
''samo počešeš pa so super'' sem rekla
''aaa'' je rekel bolj zakričal
šla sem v sobo in si oblekla kratke črne hlače in belo majico, ter potem šla v kopalnico in si počesala lase, ter si dala malo maskare, ter šla dol.
''še 7 minut'' je zakričal Harry in Niall je pritekel po stopnicah, ter šel naravnost v kuhinjo. potem je takoj prišel še Louis, Liam pa je sedel na stopnicah. pogovarjali so se o nastopih.
nekdo je pozvonil.
''Tina, odpri'' so rekli in sem šla, previdno sem odprla vrata.
pred njimi je bil Paul, njihov varnostnik in za njim še 5 drugih.
''jutro fantje'' je rekel in fantje so mu skočili v objem
''kje je Zayn'' je vprašal
''saj veš'' so rekli in pokazali gor
''pojdite v kombi, grem jaz po Zayna'' je rekel Paul in mi smo šli, ostali pa so nam nesli kovčke v kombi.
''dajme dol'' je zakričal Zayn, ko ga je Paul prinesel do kombija.
''no takole, v tem kombiju ste vi v naslednjem so varnostniki, ko pridemo do letališča se sklonite, da vas ne vidijo, ker nočem težav, sedaj vas moramo branit, nočemo, da se vam, kaj zgodi, kot....saj veste,no..'' je rekel Paul
''aha, razumemo'' je rekel Liam in takrat je kombi speljal. vozili smo se Zayn pa si je še vedno popravljal frizuro.
''pa saj si lep, no'' mu je rekel Liam
''pusti pri miru'' sem rekla in res se je vstavil. gledala sem skozi okno.
''Tina, Zaynova punca si, vendar mi ne vemo nič o tebi, sedaj nam lahko poveš'' je vprašal Louis.
''ok, obiskujem gimnazijo, tukaj v Londonu, drugače sem iz Slovenije, tukaj sem že tri leta in sedaj bom šla v četrti letnik, potem pa bom videla, kam naprej. imam brata, ki mu je ime Luka in se super razumeva. rada plešem, pojem, vendar vi tega ne boste nikoli videli'' sem rekla
''poješ'' je rekel Zayn
''tudi ti ne veš dosti o meni'' sem rekla
''potem mi boš pela'' je rekel in me poljubil
''pa starši'' me je vprašal Liam
''no, nekako sem posvojena, ne vem, kdo so moji starši, vendar do sedaj so tisti, ki so zame skrbeli teh 17 let'' sem rekla
''tvoja prave starše ti bom jaz poiskal, no pomagal'' je rekel Zayn
''kaj bi res'' sem rekla
''ja, zaslužiš si izvedeti, kdo so'' je rekel

''dol'' je rekel bolj glasno Liam, treba se je bilo skriti.
vrgli smo se na tla.
kombi paje šel bolj počasi, zgleda, da je bilo veliko oboževalk zunaj, pa kaj jim je ura je 6 zjutraj lahko bi spale.
''tukaj jih ni'' smo slišali reči oboževalke
''pa smo, ti nas ne vidiš'' je rekel Niall, vsi smo se zasmejali. na tleh smo ležali še kar nekaj časa
''gremo'' je rekel Paul, ko je odprl vrata
''takoj'' je rekel Harry in prvi je šel iz kombija
''pridi'' mi je rekel Zayn in me dvignil, nosil me je v naročju
''saj lahko hodi'' mu je rekel Paul
''se strinjam'' sem rekla
''jaz jo hočem nositi in jo bom'' je rekel Zayn

''let za San Diego'' je reklo po zvočniku
''fantje gremo'' je rekel Paul
''in moje dekle'' je rekel Zayn in me povlekel za sabo.
usedli smo se na letalo in vzleteli.
''kaj bi se poslikala'' me je vprašal Zayn
''a'' sem rekla, ker nisem vedela, zakaj bi se slikala vsakič
''ja, no, za spomin'' je rekel
''ok, naj ti bo'' sem reklain ga poljubila na lice on pa je poslikal
''twitter'' je rekel in že je dal sliko gor, pod sliko pa napisal
>>prvi let z mojo punco, waw<<
''in ta ne bo zadnji'' mi je rekel in poljubil
Zayn se je naslonil na mojo ramo in zaspal, pogledala sem in videla, da Niall igra neko igrico.
''Niall lahko tudi jaz'' sem ga vprašala
''Zayn jo ima vtorbi, poglej'' je rekel, pobrskala sem po torbi in res tam je bila.
odpela sem jo in videla, da ima na njej kar nekaj glasbe, igric in slik.
odprla sem slike in jih gledala.
potem pa je prišla ena v njegovo bivšo, lepa sta bila skupaj, gotovo sta bila srečna. potem pa sem začela igrati neko športno igrico, kjer sem morala voziti avto, motor, formula in podirati rekorde, res ene tri sem podrla.
''Tina, zbudi Zayna, pristali bomo'' mi je rekel Liam.
poljubila sem ga na lice in delovalo je, zbudila sem ga.
''a bi me vsak dan tako zbudila'' je rekel in mi vrnil poljub, vendar na ustnice
''če hočeš'' sem rekla med poljubom

''vidva intervju imamo čez uro in pol, kaj bi pohitela'' je zakričal Liam zgleda, da se je res mudilo
''takoj, sitnoba'' je zakričal Zayn
''ti si sitnoba'' je zakričal mu Liam
''kaj bi nehali, kot petletniki ste'' sem zakričala
''hvala, Tina, gremo'' je rekel Harry in smo šli, peljali smo se do neke ogromne hišre, res je bila velika.
''tukaj'' je rekel Niall
''kot zgleda'' je rekel Louis in odprl vrata, nič oboževalk, ni bilo
''se vam ne zdi prazno'' je rekel Harry
''to je najbolje, tako imamo mi manj dela'' je rekel Paul in nas vodil. prišli smo noter in videla, kavč.
''tukaj boste sedeli'' sem rekla
''aha, saj to je zmeraj preblem, ker ne vemo, če se lahko vsi usedemo nanj, meni se zdi premanjhen'' je rekel.

sedaj so fantje že imeli intervju, jaz pa sem sedela in jih opazovala.
''kaj je najbolj čudno, kar se vam je zgodilo, danes'' je vprašala novinarka.
''hmmm, najbolj čudno, danes nič'' je rekel Louis
''ne....ja, da je Tina v sekundi zbudila Zayna'' je rekel Liam
''kdo pa je ta Tina'' je rekla novinarka in pogledala fante.
''moje dekle'' je rekel Zayn
''super, torej si sedaj ti zaseden'' je rekla
''zaseden in srečen'' je rekel in pogledal mene, nasmehnila sem se in mu poslala poljub.

potem so jih oboževalke že nekaj spraševale in na koncu so zapeli http://www.youtube.com/watch?v=QJO3ROT-A4E.

''kakšen sem bil'' me je takoj vprašal Zayn in me objel
''super ste bili'' sem rekla in mu vrnila objem.

''fantje sedaj je prosto potem pa imamo koncert ob 18 in potem ob 3 zjutraj je let za Los Angeles'' je rekel Paul.

''Paul, jaz bi potem to mojo punco peljal malo ven, kaj bi zvel'' je rekel
''štirje varnostniki, super'' je rekel Paul.
''hvala Paul'' je rekel Zayn in mu skočil v objem

''torej greva'' je rekel in sva šla najprej v restavracijo na kosilo, zunaj je bilo veliko oboževalk, ki so naju gledali.
pojedla sva in šla ven, nisem še videla toliko ljudi, še posebej ne oboževalk, ki so hetele podpise ali slike.

''Zayn'' je samo odmevalo v moji glavi, saj so samo to kričali. Zayn me je prijel za roko in varnostniki so bili okrog naju.
šla sva v nakupovalni center.
Paul je bil z nama in Zayn ga je stalno spraševal, če mu je to všeč, če mu pristaja.
''Zayn, kot model si'' mu je rekel
''hvala, ti pa kot varnostnik'' mu je rekel Zayn in se zasmejal
''kaj pa ti'' me je vprašal
''ne bom rabila tvojega denarja, sama si bom kupovala stvari'' sem rekla, ker nisem hotela njegovega denarja, saj bi zgledala, kot, da sem z njim samo zaradi tega.
''nekaj ti bom kupil'' je rekel in šel gledat po policah, sama pa sem opazovala, punce, ki so nama sledile,res ne vem, zgleda, da jim veliko pomeni, da se srečajo s fanti.
neka punca me je poslikala.
''Paul, a te lahko nekaj vprašam'' sem rekla
''seveda, gospodična'' je rekel in prišel bliže.
''nič gospodična, saj lahko samo Tina'' sem rekla
''sem'' je rekel Zayn in prišel do naju
''Zayn, kaj bi se slikal s tisto punco, samo poglej jo'' sem rekla in mu jo pokazala
''seveda, če hočeš'' je rekel in Paul jo je šel iskat.
''hvala'' je rekla in se poslikala z njim
''moji punci se zahvali, ona je rekla'' je rekel Zayn
tvoji punci pa se ne bom zahvalila'' je rekla in šla
''preveč si prijazna'' je rekel
''pa saj nisem niti mislila, da se mi bo zahvalila'' sem rekla in šla ven iz trgovine, pred tisto punco pa rekla ''samo zasmilila se mi je'' in poljubila Zayna on pa mu je poljub vrnil.
''Zayn še dve uri imaš'' je rekel Paul
''ok, potem gremo v hotel, ker se moram pripraviti'' je rekel in res smo šli punce pa so nam sledile.
''Zayn, pridi k man'' je zakričalo neko dekle, pogledala sva tja in videla tisto dekle, ki je prej dobilo avtogram, prej sem jo poklicala
''ne grem tja'' je Zayn rekel Paulu in smo šli samo do avta.

''pa kaj je z vami'' je zakričal Zayn ko sva prišla v sobo, fantje so se na,reč lovili po njej in vse je bilo razmeteno
''čez dve uri gremo'' je rekel
''pridi, midva greva'' je rekel Zayn in me prijel za roko, šla sva v najino sobo.
''to sem ti prej kupil'' je rekel in mi dal vrečko
''Zayn, saj sem ti rekla, da tvojega denarja ne bom rabila, sama si ga bom prislužila'' sem rekla
''daj no, samo darilo je'' je rekel in vzel oblekico ven.
bila je takšna svetlo vijolična. bila je prečudovita.
''prosim obleči si jo'' je rekel
''ok, endar nikoli več mi ne boš kupil oblekice, sama si jo bom če jo bom hotela'' sem rekla
''ne no, rad kupujem še posebej pa punci'' je rekel in me poljubil
''kakšno malenkost in nič več'' sem rekla.

čez dve uri.
Fantje že stojijo na odru in pojejo WMYB. potem pa še nekaj pesmi in že sledijo vprašanja.
''ali ima kdo od vas dekle, se s kom videva?
''jaz imam dekle in se z njo videvam ja'' reče Zayn, oboževalke se zasmejejo in jaz še bolj.
''jaz se videvam s hrano'' reče Niall
''račun pa plača Liam'' reče Liam in oboževalke v smeh. kdo se pa jim nebi smejal

''Louis a lahko preskočiš Harryja? prebere Zayn
in res Louis skoči čez Harry, potem poskusi še Niall vendar mu ne uspe in oba sta na tleh.
fantje so imeli 1 minuto prostega, zelo malo za moje pojme.
''pogrešam te'' mi reče Zayn in me poljubi
''jaz te ne'' rečem in pogledam ostale
''ne'' reče
''hecam te, no, saj veš da te'' rečem in ga poljubim

''gremo'' zakriči Liam in spet stečejo na oder.

zdaj imajo fantje podpisovanje avtogramov, gledam jih in poslušam oboževalke. neko dekle pride do Zayna in mu na roko, da prstan, samo gledam jo kaj je resna. preveč je ne prenesem tega, da se mojega fanta dotika toliko deklet, vstanem in grem ven, en varnostnih pa za mano.
''ste v redu'' me vpraša
''ne prenesem tega'' rečem
''navadila se boš'' reče in hodi zraven mene
''strah me je, da me bo prizadel in če me bo, ne vem, kaj bom naredila'' sem rekla
''nič si ne boš naredila, živela boš naprej, živi vsak dan kot da je zadnji'' mi je rekel in potem je bil tiho.
zazvonil mi je telefon
''kje si, iščem te že eno uro'' je rekel zaskrbljeno Zayn
''zunaj'' sem rekla
''kaj lahko prideš'' je rekel in počasi sem šla proti hotelu, zunaj pa veliko oboževalcev.
''Zayn, ne morem noter'' sem rekla
''počakaj poslal bom varnostnike'' je rekel, saj eden ni mogel nič narediti.
odprla so se vrata, najprej varnostniki potem pa ''Zayn'' so zakričala dekleta.
varnostniki so prišli do mene in potem še Zayn
''skrbelo me je zate'' je rekel in me prijel za roko.
''samo za njo je prišel ven, waw'' je reklo neko dekle
''poljub'' so kričala dekleta
''ga hočete'' je zakričal Zayn in me poljubil.

ČEZ NEKAJ DNI

prišli smo iz Los Angelesa. bilo je prelepo. z Zaynom sva bila cel čas skupaj in bilo je prekrasno in zdaj smo v Londonu.
''Zayn, Perrie je prišla'' je zakričal Louis, pogledala sem ga in samo vstal je in ji odprl vrata.
''oila'' je rekla
''oi'' ji je samo rekel Zayn
''prišla sem po moje stvari'' je rekla
''ok, z mojo punco jih boš šla iskat'' je rekel in pokazal name
''z njo, zakaj ne greš ti'' je rekla in šle sva v sobo
vse stvari je dala v škatlo, ni mi bilo všeč, da sem sama z njo
''to je vse'' je rekla in šla skozi vrata, šla sem za njo in potem videla, kako je poljubila Zayna in to kar na usta. stala sem na vrhu stopnic in gledala.
''Zayn, Tina'' je rekel Liam
pogledal me je, samo planila sem v jok in šla v sobo, vse stvari sem vrgla vpotovalko, kovček in jih dala na hodnik.
''Tina, tisto ni bilo nič'' je rekel
''ne samo poljub z bivšo'' sem rekla
''nič mi ni pomenil in še ona me je poljubila, poljuba ji sploh nisem vrnil'' je rekel
''a da ne'' sem rekla
''ne boš me pustila, ne, ti pa res ne, preveč mi pomeniš, še pri nobenem dekletu nisem teha čutil kar čutim do tebe in ti me ne boš zapustila, prosim te, ostani, dokaži ji, da mi verjameš in da nisi kot ona ki mi nikoli ni zaupala in na koncu me je sama prevarala'' je rekel
''Taksi'' je zakričal Niall
''ne iti, prosim'' je rekel in pokleknil je, točno pred mano.
''ne delaj tega Zayn'' sem rekla in se sklonila, pogledala sem ga naravnost v oči, bil je na robu solz.
''Tina, taksi'' je zakričal Niall
''takoj'' sem zakričala
''torej me zapuščaš'' je rekel, vstala sem in šla proti vratom
''saj veš kje me najdeš...kot zgleda, potrebujeva čas'' sem rekla in šla skozi vrata.

''sta šla narazen'' me je hitro vprašal Liam
''jaz ga nisem pustila, potreben je čas, saj razumeš ne'' sem rekla
''ja, verjemi, da je ni hotel poljubiti, nikoli te ne bi prevaral preveč mu pomeniš'' je rekel Liam in me objel.
''grem, se vidimo fantje'' sem rekla in vsakega objela.

#ZAYN#
Tina je odšla, čas kakšen čas, rad jo imam, ljubim jo, še do nobenega dekleta nisem tega čutil kar čutim do nje. zakaj me je poljubila, zakaj, kaj hoče, da sem nesrečen do konca življenja, in Tina zakaj je šla proč...k njej moram moram jo ustaviti preden gre.

vstal sem in šel dol. bila je še spodaj in pravkar je objela Louisa
''če nas boš potrebovala nas pokliči'' ji je rekel Lou
''nič ne bom potrebovala, imam brata in šla si bom iskati službo'' je rekla, slušbo ona bo delala, ne. nočem da dela, zakaj bi če ji lahko jaz ponudim vse.

''se vidimo'' je rekla in šla skozi vrata
''Tina, počakaj'' sem zakričal, ko je zaprla vrata
stekel sem dol in jo videl kako je šla v taksi
''v internat boš moral'' mi je rekel Harry
''vem'' sem rekel in stekel v sobo, preoblekel sem se in šel do nje.

#TINA#
Šla sem v internat.
''Tina, a bi temu mladeniču razkazala šolo in potem London'' me je vprašal ravnatelj
''seveda, samo to nesem v sobo'' sem rekla
''naj ti pomagam'' je rekel simpatičen fant
''hvala, jaz sem Tina'' sem rekla
''jaz sem Cody'' je rekel
šla sva v mojo sobo in samo odložila stvari in mu razkazala šoli.
''kaj nisi ti Zaynova punca'' me je vprašal ko sva bila zunaj
''nekako'' sem rekla
''kako nekako si ali ne'' me je vprašal
''ja, vendar zdaj sva si vzela čas, saj razumeš'' sem rekla
''razumem'' je rekel in hodil naprej

#ZAYN#
Končno sem prišel do tega internata in videl njo z enim fantom, nista se poljubljala samo klepetala sta.
''Tina'' sem zakričal
''oila Zayn'' je rekla
''daj no oprosti ni, nisem hotel sajveš in pomeniš mi vse'' sem rekel
''Zayn, jaz...ne vem, rada te imam, vendar prizadel si me'' je rekla
''nisem te hotel, nikoli te ne bi'' sem rekel
''Tina, jaz grem v internat, saj mi lahko drugič razkažeš London'' je rekel fant
''ok, se vidiva Cody'' je rekla
''kdo je to'' sem takoj vprašal
''Cody, nov je, pa mu razkazujem okolico'' je rekla
''kaj bi mi oprostila'' sem jo vprašal
''ni to, da ti nebi oprostila, strah me je, da bi mi to že kdaj naredil'' sem rekla
''hhhhhhhhhhmmmmmmmmmm'' je rekel

#TINA#
''Tina'' je zakričal Luka, ravno takrat ko sem se pogovarjala s Zaynom, ki me je cel čas prepričeval, naj bom z njim.
''Luka, kaj je'' sem rekla
''ej našel sem služno in iščejo še eno delavko'' je rekel
''res, kje'' sem ga vprašala
''v trgovini v malimi živali'' je rekel
''ok, jutri pridem'' sem rekla
''pa saj ne misliš iti delat'' me je takoj vprašal Zayn
''saj sem ti rekla, da od tebe nočem denarja'' sem rekla
''zakaj se mi zdi, da sta vidva skregana'' je vprašal Luka
''poljubil je Perrie ali ona njega no pač videla sem ga in zdaj hoče, da mu oprostim vendar on ne razume, da sem mu že oprostila, vendar me je samo strah, da mi bo to še enkrat naredil'' sem rekla hitro
''ok, tvegaj, saj ne še lahko se bo dobro izšlo'' mi je rekel brat
''hvala ti'' mu je rekel Zayn
''ok, naj ti bo, vendar delala bom še zmeraj'' sem rekla
''to bomo pa še videli'' je rekel in me objel
''kaj zdaj boš prišla k meni nazaj'' me je vprašal
''ok, naj ti bo,še dobro da sem vzela samo eno potovalko'' sem rekla
''pridi greva jo iskat'' je rekel in sva šla.

prišla sva domov in šla naravnost v najino sobo, v kateri sva slišala kričanje.
''kaj ti ni jasno, da ima punco'' je zakričal Liam
''pojdi preden se vrne'' je zakričal Niall
''kaj čakaš'' je zakričal Lou
''ti si kriva, da sta se razšla'' je zakričal Harry
le s kom se pogovarjajo.
''kaj je zdaj to'' je zakričal Zayn, ko je vstopil in takrat sva zagledala Perrie, kako sedi na postelji in samo gleda.
''kaj sta se pobotala'' je vprašala
''pa saj ne misliš, da sva se razšla ne, nikoli ga nebi pustila še posebej ne zaradi tega, ker si ga ti poljubila, hotela sem samo čas, da razmislil, kaj čutim, če mu lahko oprostim in sem mu vendar nikoli ga nisem pustila'' sem rekla
''točno to, nikoli mi ni rekla, da je med nama konec'' je rekel Zayn
''kaj čakaš tam so vrata'' je rekel Liam
''saj grem'' je rekla in šla
''kako sem vesel, da sta še zmeraj skupaj'' je rekel Liam in naju objel in potem še vsi fantje.

ČEZ NEKAJ DNI

''Tina, zgleda, da si bom izbrisal twwiter'' mi je rekel Zayn preden sem šla na delo, saj so me sprijeli in Zayn se nekako strinja, vendar mora vedno z mano biti varnostik, čeprav ga ne potrebujem, vendar on misli, da mi bo kdo kaj naredil tako, da ja imam varnostnika.
''zakaj pa'' sem ga vprašala
''poglej'' je rekel in mi pokazal
videla sem, da ga imajo za terorista, da bo zapustil skupina, same grde stvari sem brala o njem...najbolj me je bolelo to, da so jezne, ker kadi in pa zato ker ima dekle.
''vse se bo uredilo'' sem rekla in ga poljubila na čelo.
''ej čez en teden gremo v Pariz in ti greš z nami'' je rekel Liam,
''kaj pa je narobe'' je vprašal
''Zaynu pišejo grda sporočila'' sem rekla
''ignoriraj jih'' mu je rekel
''twitter si bom zbrisal'' je rekel Zayn
''kakor hočeš, saj veš, da smo mi s tabo in ta teden imamo prosto'' je rekel Liam in šel skozi vrata.
''grem lahko s tabo'' me je vprašal
''če želiš, vendar ne boš me smel motiti'' sem rekla
''ok, samo sedel bom in te gledal'' je rekel
''lahko se boš tudi pogovarjal, ker danes sva sama, ker imajo drugi dopust'' sem rekla
''super in kdaj ga imaš ti'' me je vprašal
''mm, drugi teden ko grem s vami v Pariz'' sem rekla
''yes, samo da greš z mano nočem biti sam'' je rekel

šla sva dol
''jaz grem z njo se vidimo zvečer'' je zakričal in sva šla.
prišla sva do trgovine, odprla sem jo in šla za blagajno.
''kaj tukaj delaš'' je vprašal in gledal po policah
''da'' sem rekla
vstopila je stranka, prišla je namreč iskat hrano za njenega psa.
''a te lahko nekaj vprašam'' je vprašal
''daj'' sem rekla
''kaj nibi rada poiskala tvoji prviš staršev'' je rekel
''mmm, nevem, kaj pa če me ne marajo'' sem rekla
''vsi te imajo radi'' je rekl in me objel
''tvoje oboževalke že ne'' sem rekla
''no, ene te imajo'' je rekel in šel na twitter, ter mi pokazal lep twit
''kaj boš naredil,, glede tega'' sem ga vprašala
''zbrisal, zdaj ga bom'' je rekel

>>še nekaj časa prijemam grda sporočila, če mi hoče do kaj povedati, naj mi to napiše na naši stran<< je napisal
>>odločil sem se, da zapustim twitter, tako bo zame najbolj<< je napisal in si izbrisal twitter

cel dan sva bila v trgovini in res sem imela veliko strank, katera je celo prosila Zayna za podpi in sliko.

šla sem na twitter in videla
17. januar 2013
nek twitter bil je res dolg.
''Zayn ti lahko nekaj preberem'' rečem
''izvoli'' reče

''vedno sem vedela, da nekateri sovrašite Zayna Malika. on se vedno dela, da ga nič ne prizadane, vendar globoko v sebi je prizadet. ne vem zakaj to delate. nikoli vas ni vžalil, nikoli vam ni nič naredil. samo povejte mi zakaj?
kadi ja. vendar to ne pomeni, da ni dober človek, saj lahko vsak dober človek kadi. Zayn je tako prečudovita oseba.
spremenil je moje življenje, saj me je bilo vedno zelo strah se družiti z mojimi prijatelji, vendar ko je Zayn rekel da so tudi močna dekleta lepa, je moj strah kar naenkrat izginil in začela sem se družiti s prijatelji in spoznavati nove ljudi. ali veste, da je enkrat neko dekle Zaynu dalo knjigo naslov je bil ''zakaj je kajenje slabo'' in Zayn je takoj imel objokane oči, vstal je in jo objel, ter ji rekel ''zelo mi je žal''. hotel je prnehati, da bi nas osrečil, hotel je prenehati zaradi nas, oboževalcev. zato mi ne govorite, da se nikoli ne potrudi za nas, ker to ni res. res ne vem, zakaj ga sovražite. naredil je napako ko je bil mlajši in zdaj jo hoče popraviti.
zdaj ko vi sedite, da tem računalnikom in berete to moje sporočilo, in še zmeraj sovrašite Zayna, in govorite grdo o njem, vam poved, da ste tudi vi slabi, ker to govorite naokrog. najprej poglejte svoje napake in nato napake drugih. in zdaj še o racizmu. sovrašite ga, ker je musliman, resno. mislila sem da je vera to da se ti počutiš srečnega in popolnega in da lahko sami verjamemo v kar hočemo verjeti, da so to naše odločitve. in zdaj njega sovrašite, ker je musliman, resno. ker kar jaz vem, vera ne pomeni nič, biti kristjan ne pomeni, da si dober človek in če si musliman pomeni, da si terorist.
resnično ga sovražite zaradi tega, ker je musliman in ker ni dovolj dober. vendar resnica je, da je Zayn boljši od vseh nas. sem kristjanka ja, vendar Zayn Malik je 100x boljši od mene. on si ne zasluži sovraštva, edino, kar si zasluži je ljubezen in zelo sem hvaležna njegovi punci, da mu stoji ob strani in ga podpira.
zato prosim nehajte s tem. ne sovražite ga'' sem prebrala in pogledala k Zayn, sedel je za mizo zraven mene in imel je solzneoči tudi sama sem jih imela, to besedilo me je res ganilo. usedla sem se mu v naročje.
''hvala ti'' mi je rekel
''zakaj'' sem rekla
''ker si z mano v dobrem in slabem'' je rekel
''vedno'' sem rekla in ga poljubila
''vedno, obljubiš'' je vprašal
''kam naj podpišem'' sem rekla
''najprej sem, potem sem in nazadnje sem'' je rekel in najprej sem ga poljubila na nos, potem na lice in na zadnje na ustnice, poljub je postal strasten in nikoli se ne bi končal,če mu nebi zazvonil telefon.

''ja, Niall povej kaj je'' je rekel
''zbrisal sem ga'' sem ga slišala reči
''bom videl, ja prideva čez dve uri ko Tina konča delat''je rekel in prekinil
''videli so, da sem si zbrisal twitter'' je rekel
''kaj si ga ne boš spet naredil'' sem ga vprašala
''bom videl, to besedilo me je res ganilo'' je rekel
''mene tudi'' sem rekla

ČEZ DVE URI

#ZAYN#
S Tino greva počasi domov, saj ravno zaklepa vrata
''si'' jo vprašam
''sem'' reče in me prime za roko
''Zayn ali lahko eno sliko'' me je prijazno vprašalo dekle
''izvoli'' rečem in Tina se odmakne
''ne, Tina tudi ti'' reče dekle in jo prime za roko in jo da zraven mene.
''hvala'' reče Tina
''malenkost, všeč sta mi kosta skupaj, Zayn ne smeš je izgubiti'' mi reče dekle
''obljubim ti, da je ne bom'' ji rečem
''super, srečno'' reče dekle in izgine
''kaj je bilo to'' reče Tina
''prijazna oboževalka'' rečem in jo poljubim.
prišla sva do naše hiše usedla sva se na stopnice pred njo in poljubil sem jo.
''pa vaju imam'' zakriči Liam in steče v hišo
''ej, zakaj si naju slikal'' ga vprašam
''ker ti nimaš twitterja,jo bom jaz dal na internet'' mi reče
''ok, delaj z njo kar hočeš'' rečem in s Tino greva v sobo.
''puncam prednost'' rečem in Tina gre pod tuš, jaz pa sem usedem na posteljo in gledam v prazno, gledal sem popolnoma v bel zid, da bi vedeli, kako je to zanimivo.

''aaa'' sem slišal zakričati Tino in potem kako je nekaj zaropotalo. stekel sem in jo videl na tleh.
''si v redu'' jo vprašam
''ja'' reče in pomagam ji vstati
''kako si lahko padla'' jo vprašam in pogledam po tleh, povsod je bila voda
''zdrsnilo mi je'' reče
''se mi je zdelo'' rečem in jo dam na pult
''a veš, da si prav ljubka, ko si samo zavita v brisačo'' rečem
''aja, a veš, da si ti ljubek tudi ko si oblečen'' mi reče in se nasmehne
''to vem, ja veliko deklet mi je to povedalo'' rečem in jo poljubim vrne mi poljub, ki postaja vedno bolj strasten
''am, a si pripravljena'' jo vprašam
''ja'' reče, dvignem jo in jo nesem na posteljo, poljubljava se, ko nekdo vstopi in reče ''to je pa'' in kar naenkrat tišina, obrneva se in vidiva Liama z neko punco.
''to je moja soba'' rečem
''oprostita, samo razkazoval sem ji hišo'' reče Liam
''saj ni panike, in kdo je to'' reče prijazno Tina

#TINA#
''To je moja punca Anna'' reče
''a imaš punco'' reče Zayn
''ja, že nekaj časa, vendar nisem nobenemu povedal in zdaj je prišla k nam živet'' reče Liam
''super končno bom imela tudi žensko družbo'' zakričim
''oprostita, ker smo vaju zmotili'' reče dekle in odideta
''kje sva ostala'' me vpraša Zayn
''pritem da greš ti pod tuš'' rečem in grem iz sobe
šla sem v dnevno sobo in tam je bila Anna
''oila, jaz sem Tina, prej se ti nisem mogla predstaviti'' rečem
''no jaz sem Anna, kaj te lahko nekaj vprašam'' reče
''seveda, kar'' rečem
''kaj te ni bilo nič strah, ko si začela hoditi z njim, mene je zelo in zdaj sem začela dobivati še nesramne twite...si jih tudi ti ali'' reče
a je prekinem ''bilo me je strah in verjemi tudi jaz sem jih dobivala, tudi Zayn jih je dobival, vendar zdaj si je zbrisal twitter, ker je dobival nesramne grde twite in res težko je, vendar se boš navadila in tudi njihove oboževalke se morajo, čeprav se ene še niso in me še zmeraj sovražijo''
''kaj sta že prijateljici'' me vpraša Liam in objame Anno
''pogovarjava se'' rečem
''aha, no kaj bi vidve šle jutri malo po nakupih preden gremo v Pariz in tako se bosta še dobro spoznale'' nama reče
''ja seveda'' rečeva obe
''no, Anna tukaj imaš katrico'' reče Liam in ji da kartico
''nočem tvojega denarja'' mu reče
''vzemi, nekaj pa lahko porabiš'' reče
''ok, vendar malo imam svojo'' reče in ga poljubi

''Tina, ti boš vzela mojo'' mi reče Zayn in me objame
''kolikokrat sem ti rekla, da bom si svoj denar sama zaslužila in imam ga, starša sta mi ga tudi nekaj nakazala in tako da je vredu'' mu rečem
''vseeno mi je, tukaj imaš'' reče in mi da kartico
''potem se vama pridruživa, saj gremo prej nekaj uredit, preden gremo'' je rekel Liam

''ej Liam a bi naredil to večerjo lačen sem že'' je rekel Niall
''Niall ti si cel čas lačen'' mu rečem

''Kaj pa bi rad jedel'' ga vpraša Liam
''mmm, testenine'' reče Niall
''ok, pa naj ti bo'' reče Liam in se odpravi v kuhinjo

''m kam pa hodiš na šolo'' vprašam Anno
''gimnazija'' reče
''super, jaz tudi vendar umetniška smer'' sem rekla
''kaj poješ'' me je vprašala
''ja, včasih'' rečem
''točno meni še nisi pela'' reče Zayn
''in ti ne bom'' rečem
''zakaj pa ne'' me vpraša, Anna pa gre k Liamu
''ne vem, zakaj bi ti'' rečem
''ker sem tvoj fant, se ti ne zdi, da bi te vsaj jaz slišal peti'' reče
''ok, naj ti bo'' rečem in ga zvlečem za sabo v njegovo sobo

zapela sem mu njihovo pesem Gotta be you
''lepo poješ'' mi reče
''kaj samo to'' rečem
''prekrasno, prelep glas imaš'' reče
''hvala in ti tudi'' mu rečem on pa mi zapoje gotta be you, samo refren
''kaj misliš, da me oboževalke res sovražijo'' me vpraša
''ne vem, mogoče so jezne, ker si z mano, vendar verjemi, da bi ti vedno stale ob strani'' mu rečem in mu sedem v naročje
''to verjamem vendar zakaj ne morejo sprejeti tega, da imam punco, saj ne mislijo da bom hodil z vsako'' reče
''ej, pozabi na to, hočejo te zase in razumem jih...nočejo da bi pozabil na njih'' rečem
''ej a bi šla midva spat ura je 11 zvečer'' reče
''kaj a si zaspan'' rečem in ga poljubim
''malo pa res, vendar'' reče in mi vrne poljub, poljubljala sva se dokler nisva v objemu zaspala.

zjutraj me je zbudil Zayn, ko je nekaj netal iz omare.
''kaj iščeš'' ga vprašam
''nekaj kar bi si lahko oblekel'' reče in gleda v omaro, res hujši je kot dekleta, oblači se pol ure, frizuro si ureja pol ure ali celo več vendar vseeno ga imam rada.

''ti pomagam'' ga vprašam
''ja, potreboval bi pomoč'' reče
vstanem grem do njega in iz omare vzemem jeans hlače in rdečo majčko in mu jo dam
''hvala'' reče
''prosim'' reče in ga poljubim, ter grem dol, saj se bo itak urejal pol ure.

pridem dol in Anna že sedi za mizo in je rogljiček
''jutro, kaj greva po zajtrku v trgovino si kupit obleke'' reče
''jutro, mmm lahko saj danes imam prosto, ker sem delala včeraj cel dan'' rečem, saj sem včeraj naredila 16 ur.
''super, potem nas lahko fantje zapeljejo tja in grejo naprej in potem bosta pa še najina fanta prišla, Liam je rekel, da bodo hitro uredili stvari'' mi reče Anna.
''super'' rečem in si zvamem pomarančni sok in rogljiček, res je bil dober. kmalu so prišli še fantje in seveda sva se šle z Anno urediti. prišla sem v sobo in Zayn si je popravljal frizuro. iz omare sem vzela belo majčko in kratke črne hlače in si jih oblekla, dala malo maskare in šla v kopalnico.
''kaj nebi potihel'' mu rečem
''mmm, ne, nimam sile'' reče
počesem si lase in ga poljubim ter grem proč
''ej, kaj bi rada, da se mi zmeša, poljubiš me in greš'' reče
''ko prideš dol, te bom poljubila tako, da pohiti''rečem in grem dol

čez nekaj minut je spodaj in me gleda
''kaj je'' rečem
''nekaj si mi dolžna'' reče, stopim do njega in ga poljubim
''no, gremo'' reče Liam in še smo v avtu in se pogovarjamo Zayn pa samo gleda skozi okno.
''kaj je'' ga potiho vprašam
''nič samo mislim, da si moram narediti twitter nazaj'' reče
''pa si ga'' rečem
''potem'' reče

fantje naju pustijo pred trgovino, prideva noter in počasi greva v posamezne trgovinice, gledava oblekice in res prelepe so, potem pa čevlje s petami, hlačke...vse je waaww. prelepo je bilo, mislila sem, da sanjam

nič si nisva kupile, samo pomerili sva si. šle sva ven in v trgovini so bile oboževalke.
''kaj zapravljata njihov denar, samo zaradi tega sta z njimi'' reče neko dekle
''ne ne rabiva njihovega denarja'' reče Anna
''pa kaj še, laži komu drugemu in ne meni'' reče drugo dekle z črnimi lasmi
''ej naši punci ne lažeta'' reče Liam in objame Anno
''nikoli nisva hoteli našega denarja, Tina ni nikoli porabila niti centa mojega denarja in kot vidim tudi zdaj ga ni, ker si ni kupila še nič'' reče Zayn in me objame
''samo zaradi denarja sta z vami, kaj tega res ne razumeta'' reče kar nekaj deklet
''tako mislite...kaj hočete,da greva narazen z njima...tega ne boste nikoli videli, tudi če se skregamo boste videli, da bomo skupaj'' reče Liam
''punci gremo, zdaj vama bova midva kupila stvari'' reče Zayn, Liam pa mu samo prikima
''ne sami si bova kupili''rečem
''vidite'' reče Zayn in me prime za roko, šli smo v trgovino in v njej sem videla prelepo belo majčko na njej pa napis I LOVE MY BOYFRIEND in vzela sem si jo, kupila sem jo in to s svojim denarjem.

ČEZ NEKAJ DNI

#ZAYN#
''miška zbudi se'' ji rečem, saj danes gremo v Pariz na počitnice,saj bomo potem snemali videospot za live while we're young.
''takoj'' reče in se obrne
''daj no'' rečem in jo poljubim na ustnice, poljub mi vrne in se nasmehne
''joj, no zaspana sem'' reče
''kaj ne, ura je 4 zjutraj'' rečem in jo nesem v kopalnico, saj ima tam obleko, ki si jo bo oblekla saj si je že včeraj vse pripravila in jaz tudi.

sedaj smo na letalu, ona sedi zraven mene in spi, jaz pa jo samo gledam, ljubim jo in to ji bom sedaj povedal smo v Parizu mestu ljubezni in vem, da ji moram to povedati.
pristali smo in šli do hotela
cel dan smo bili v hotelu in lenarili, ko se je zvečerilo sem s Tino šel malo ven, pelajal sem jo na Eiffel Tower, bilo je prelepo.
''prekrasno je'' mi reče in me poljubi
''vem'' rečem
''Tina, ljubim te, pominiš mi vse'' rečem
''kaj me'' reče
''ljubim te'' rečem še enkrat
''jaz tudi tebe'' reče in me poljubi, ko mi je to rekla sem bil presrečen sploh me ni več zanimal Pariz samo njo sem videl, čutil.
šla sva v hotel in ja, bila sva skupaj, saj veste, kaj mislim, bilo je prelepo.

zjutraj sem vstal in jo poljubil.

#TINA#
Z Zaynom sva šreživela prekrasno noč. zjutraj me je zbudil s poljubom in potem sva šla skupaj na zajtrk, pojedla sva ga in pridružili so se nama še ostali.
''pikica, greva'' mi je rekel
''pikica'' sem ponovila
''ja, tako te bom klical'' mi reče
''jutro pikica'' rečejo vsi ostali
''ej samo jaz jo lahko tako kličem'' reče jezno Zayn, saj se je itak samo šalil
''kaj greva'' rečem in skupaj sva odšla ven, pred hotelom je bilo res ogromno oboževalk, prišli smo na počitnice, vendar oboževalk ni in ni konca.

Zayn je hodil in dajal podpise, jaz pa sem gledala naokoli. šla sem do Zayna bil je res nekje daleč, ko sem ga videla mi je postalo, kar slabo, on se je namreč poljubljal z drugo.
stekla sem v hotel in kar v Liamovo sobo, saj mi je on res dajal najboljše nasvete in še Anna, postali sva res najboljši prijateljici. jokala sem
''kaj je narobe'' me je vprašala Anna
''poljubljal se je z drugo in nočem biti tukaj'' rečem v joku
''z drugo, ta je pa res, prav Zayn'' je rekel Liam
''kaj naj naredim'' sem rekla
''jaz bi na tvojem mestu šla in izginila'' je rekla Anna
''po mojem ima Anna prav, pojdi in Zaynu sploh ne razlagaj nič mu ne reci mu bom že jaz'' je rekel Liam, Anna je šla z mano, še dobro, da nisem dala stvari v omaro, prijela sem kovček in šla dol.
videla sem nekega fanta, ki je delal na recepciji.
''a itake zadi kakšen izhod'' sem vprašala
''seveda, pridi z mano'' je rekel, šla sem za njim in potem ko sem stala pred vrati rekla ''ali lahko počakate, samo da nekaj napišem,in potem to date Zaynu Maliku'' in začela sem pisati pismo, potem pa odšla, odšla sem iz njegovega življenja.

#ZAYN#
Neko dekle me je poljubilo in pustil sem ji, ven kreten sem, punco imam, odrinil sem jo in šel naprej, kako sem lahko pustil,da me je poljubila.
''kreten si'' sem zaslišal Liama
''zakaj'' sem rekel
''Tina, videla te je'' mi je rekel, svet se mi je podrel
''kaj, ne no, pa saj ni bilo nič'' sem rekel
''prej bi moral razmišljati...ko imaš punco se drugim ne smeš preveč preblišati, tista punca te je izkoristila, hotela je, da gresta narazen in uspelo ji je'' mi je rekel
''kaj govoriš'' sem rekel
''Tina je odšla'' reče, obmolknil sem in stekel v najino sobo, mislil sem, da je tam
soba je bila prazna njen kovček je izginil ni ga bilo, pustila me je.
nekdo je potrkal na vrata. fant mi je dal pismo, usedel sem se na posteljo in ga začel brati.

''dragi Zayn. zapuščam te, zapustila bom tvije življenje in to za zmeraj, prizadel si me...včeraj si mi rekel, da me ljubiš in potem mi danes narediš to...poljubil si drugo dekle ali ona tebe, kakorkoli vedi, da te ljubim, pomeniš mi vse, življenje bi dala zate. Tina.'' samo to mi je napisala.

''kaj si mislil'' mi reče Anna, ki stoji pri vratih
''ne vem, ona je mene poljubila in ne vem bilo mi je všeč, pustil sem ji in potem sem jo odrinil, vendar prepozno'' sem rekel
''Tina, te je zapustila'' reče
''nikoli več ne bo z mano'' rečem
''veš, kaj...nikoli ne reci nikoli...zdi se mi, da ti bo enkrat odpustila...potruditi se boš moral'' mi reče in gre.

ČEZ DVA TEDNA

#TINA#
Z Zaynom se nisem slišala,vsak dan pa govorim z Anno in Liamom, včasih pa grem ven z Niallom. še vedno delam v trgovini za male živali, nekako se tako preživljam, ne vem zakaj vendar z Niallom mi je res lepo, vse mu povem...da ne boste mislile imam ga rada, kot brata in nič več. danes pridejo njegovi k njemu in me bo predstavil staršem.

''Tina to sta moja starša'' reče
''mami, oči, to je Tina, moja prijateljica'' reče
''no, super'' reče nejgov oče in mi poda roko
celo popoldan smo se pogovarjali in bilo je zabavno, ne vem zakaj vendar zelo sem bila podobna njim, izste poteze iste oči, vse se je nekam ojemalo.

''Tina, saj ne misliš tega kot jaz'' mi reče Niall
''kaj pa'' reče Niallov oče
''Tino so starši zapustili in neka družina jo je posvojila in ne vem zakaj vendar zdi se mi, da man je nekam podobna se vama ne zdi'' reče Niall
''Niall, resnica je...da sva midva res njena starša'' reče njogova mama
''kako, prosim'' reče
''to veva, še odkar si začela hoditi z Zaynom, bila si nama zelo podobna...vendar ne misli, da sva te zapustila...ko si se rodila, smo se morali hitro izseliti...hoteli smo najboljše zate bila si najin zadnji otrok...čez nekaj časa sva prišla pote, vendar prepozno, ker so te že posvojili'' reče oče
''torej si ti moja mama'' rečem, ona pritrdi
''ti si moj oče'' reče, oče pritrdi
''torej si ti moj brat'' rečem Niallu
''kod vidiš, imam sestrico in čez nekaj dni bo imela rojstni dan'' reče Niall in me objame.

zvečer starša oditeta, na njiju nisem jezna, ker razumem, da sta bila v težki situaciji in še prišla sta ne iskat, vendar prepozno...vesela, sem, da zdaj vem, kdo sem. jaz in Niall sva bila bila v njegovi hiši, ki je bila blizu njihove skupne hiše. usedla sem se na kavč in gledala film, ko je nekdo pozvonil na vrata.
odprla sem jih in pred njimi so bila fantje, tudi Zayn. prišli so noter in se usedli na kavč
''kaj pa ti tu'' me vpraša Zayn
''nič, Niallu delam družbo'' rečem
''kaj ti je všeč'' reče ljubosumno
''ne, ti si mi všeč, vendar nikoli več ne bova skupaj'' rečem
''ne verjamem'' reče in potem pogleda Niall

#ZAYN#
Pogledal sem Niall, usedel se je zraven Tine in jo objel.
''fantje nekaj vam moram povedati'' je rekel Niall
''a mi lahko poveš, kako lahko osvajaš mojo punco'' reče jezno in ga udarim, udaril sem ga, nikoli ga nebi vendar mi je prekipelo
''kaj si normalen'' je zakričala Tina in mu pomagala vstati
''a mi ti lahko poveš, zakaj si poljubil drugo dekle, čeprav si bil z mojo sestro'' reče Niall
''s tvojo sestro'' ponovim
''ja, kaj si gluh, moja sestra je, prej sva izvedala, to sem vam hotel poveadati, vendar kaj ko ti zmeraj vse pokvariš'' je rekel Niall jezno
''žal mi je'' sem rekel
''vedno ti je žal, najprej si se poljubljal z drugo in potem ti je bilo žal, ker te je zapustila, sedaj si me udaril, kar tako, ker sem objel Tino, nikoli več, poslušaj nikoli več je ne boš prizadel...nedovolim ti da hodiš z njo'' je zakričal Niall
''ampak'' sem rekel, saj je on vedel, da jo ljubim
''nič ampak,nočem, da še kdo prizadane mojo sestro, nočem da trpi'' je rekel, preostanek večera sem bil tiho, nisem vedel, kaj naj rečem.
17. januar 2013
'mi gremo'' mi je rekel Liam in me butnil v ramo
''jaja, grem z vami'' sem rekel in vstal
''jutri pridemo sem in potem gremo na snemanje video spota'' je Harry rekel Niallu in Tini
''super, Tina gre z nami nočem, da je sama doma'' je rekel Niall

#TINA#
''ja, rada bi šla z vami, Cody mi je rekel, da bo bil v vašem videospotu, prav vesel je, da so ga sprejeli'' sem rekla
''Cody'' je rekel Niall
''ah, neki nov fant na naši šoli'' sem rekla
''ok, upam, da ni tvoj fant'' mi je rekel Niall
''ne fanta ne bom imela še nekaj časa'' sem rekla, fantje so odšli, jaz pa sem odšla v sobo in kar naravnost v kopalnico. Stuširala sem se in šla spat.
zjutraj sem vstala kar zgodaj in šla v lekarno po test nosečnosti, saj mi je menstruacija zamujala za nekaj dni. Hitro sem si ga kupila in ko sem prišla domov opravila. Pogledala sem na test in ugotovila, da sem noseča. Stara sem 17 let no skoraj 18 še nekaj dni ne morem biti noseča niti pod razno z Zaynom sva bila samo enkrat skupaj. Postala bom mama, joj Niall me bo ubil, seveda, da ju moram povedati, vendar si ne upam, ubil bo Zayna in potem še mene. Zaynu ne smem povedati, ne sme izvedeti, da je oče tega otroka, ne in pika, samo mamo bo imel.
šla sem dol v kuhinjo in pojedla jogurt.
''kaj si že ustala, pa hotel sem te zbuditi'' je rekel Niall in me poljubil na lice
''prehitela sem te, kaj češ'' sem rekla
''si lepo spala'' me je vprašal in si vzel sok
''ja, prekrasno'' sem rekla, bolj žalostno, saj mi je po mislih šlo samo to, da sem noseča
''kaj je narobe'' me je vprašal zaskrbljeno
''nič'' sem rekla
''daj ne laži, nekaj je narobe, vem''je rekel in se mi približal
''ah, no...'' sem rekla
''ej ob dobrem in slabem ti bom stal ob strani'' mi je rekel, to me je prav razveselilo
''no, noseča sem'' sem potiho rekla
''dobro si me, dobra šala'' je rekel, jaz pa sem ga resno pogledala, saj se s tem nikoli ne bi šalila
''resno, ne reci, da je Zayn, ker ga bom ubil'' je rekel
''Zayn je vendar nikoli, obljubi da mu ne boš povedal, obljubi'' sem rekla, dvignil je roko in rekel ''obljubim, zdaj bom pazil nate''
''vem, da boš, vendar kaj se ne bi midva pripravila, fantje pridejo čez pol ure'' sem rekla
''ok, vendar kako boš lahko Zayna sploh gledala'' me je vprašal
''ne vem'' sem rekla

šla sva se pripravit in potem so tukaj bila fantje, šli smo sedela sem zraven Nialla in Liama, Zayn pa me je cel čas gledal.
''niti je ne glej'' mu je rekel Niall in Zayn se je obrnil.

prišli smo in fantje so se šli takoj preobleč, gledala sem kje bi lahko bil Cody, njemu sem tudi še kar zaupala
nekdo me je prijel za roko, obrnila sem se in videla Zayna
''se lahko pogovoriva'' mi je rekel
''ok, nekja sekund imaš'' sem rekla, nisem se hotela pogovarjat z njim
''žal mi je, tega nisem hotel storiti'' je rekel
''pa si, ne vem, žal ti je, venar ne razumem zakaj si to takrat storil, a se ti zavedaš kako srečna bi lahko bila skupaj in ti vse pokvariš, verjela sem ti, zaupala sem ti in ti me razočaraš'' sem rekla
''ona je mene'' je rekel
''a ti si ji vrnil, tako zelo si me ljubil, da si se kar z drugo poljubljal, zaradi tebe tako težko zaupam fantom...veš najbolj bo, da pozabiva, da sva sploh kdaj bila skupaj, čeprav verjemi, da jaz ne bom, vedno bom imela nekaj tvojega'' sem rekla
''nekaj mojega'' je rekel, nič nisem rekla
''kaj ti nisem rekel, da pusti mojo sestro pri miru'' je zakričal Niall in prišel do naju
''Niall, saj ni nič takega, samo povedala sva si kar sva mislila, in verjemi, čeprav
imam nekaj njegovega nikoli ne bova skupaj'' sem rekla
''to verjamem'' je rekel
''aja Tina tam je Cody čakate'' mi je rekel Niall
šla sem do Cody-ja.
''kako si'' me je takoj vprašal
''cool, ti'' sem rekla
''komaj čakam, da začnemo snemati'' je rekel
''ej nekaj ti moram povedati, in obljubi, da ne boš nobenemu povedal, vedela bosta samo ti in moj zlat brat'' sem rekla
''obljubim, vendar povej kaj je'' je rekel
''no noseča sem z Zaynom'' sem rekla tiše
''kaj si'' je rekel tiho, ker je vedel, da ne sme kričati
''kar si slišal'' sem rekla

#ZAYN#
Gledal sem jo, nekaj je govorila Cody-ju vendar je nisem slišal, šepetala je in kar z lepega jo je on dvignil in zavrtel. zakaj sem jo izgubil
''upam, da bosta skupaj'' je rekel Niall
''jaz pa ne'' sem rekel
''sam si si kriv, naredil si napako in zdaj plačuješ zanjo'' mi je rekel, nisem bil jezen, ker vem, da jeimel, ima prav in to zelo. poljubil sem drugo in zdaj plačujem, da je Tina z drugim ali pač.
''gremo snemat'' je zakričal Liam in stekli smo do njega in začeli snemat. nekajkrat sem pogledal k Tini sedela je in gledala Niall, ja kaj pa drugega saj je njen brat, lahko je ponosna nanj.

#TINA#
gledala sem Nialla, prav vesela sem zanj, da je tako uspel. imeli so kosilo in sedela sem sama.
''se ti lahko pridružimo'' so me vprašali fantje
''seveda'' sem rekla in so prisedli
''ej kmalu boš imela roj. dan'' je rekel Liam
''ja 18 let, komaj čakam'' sem rekla
''še dva dni'' je rekel Niall
''samo še dva dni, to bo hitro, tisti dan pa bo ej, zabavali se bomo'' je rekel Harry
''seveda, vendar zmeraj sem si želela, da bi za roj. dan imela fanta, vendar vem, da se to ne bom zgodilo'' sem žalostno rekla, saj sem si vedno želela, da ko bi praznovala roj. dan bil fant ob meni, da bi mi on prinesel torto, darilo in da bi bil cel dan, čas z mano.
''zato boš imela brata'' je rekel Niall
''hvala bogu, da te imam'' sem rekla in ga objela
''in jaz tebe'' je rekel in mi vrnil objem
''zelo sta si podobna, prav vidi se, da ts brata'' je rekel Louis
''to veva'' sva rekla istočasno.

ČEZ DVA DNI

danes je moj rojstni dan in poležavam v postelji. nekdo potrka in vstopi.
''oila sestrica, vse najbojšein da bi se tivse skrite želje uresničile, pa da bi našla ljubezen svojega življenja'' je rekel in skočil name ter mi dal poljub.
''o hvala, a misliš, da bi bil Cody pravi zame'' sem ga vprašala
''ne vem, včeraj sem ga videl z nekim dekletom in poljubil jo je na lice, ne vem, po mojem mnenju ni, vendar Zayna imaš še vedno rada ne'' je rekel
sklonila sem glavo in gledala v posteljo, v odejo, ker je imel prav, Zayn mi je še vedno všeč in ti zato, ker imam nekaj njegovega, otroka.
''ja še vedno mi je všeč, vendar'' sem rekla
''glej če ga imaš res tako rada, da bi mu oprostila ti ne bom nasprotoval, lahko si z njim, nočem biti jaz kriv, da se tvoje ljubezensko življenje ne bo uresničilo po tvojih načrtih, tako bo bolje tudi za otroka.

#ZAYN#
Tina ima danes rojstni dan in odpravljam se k njej, vrata, kar odprem, ker vem, da jih Niall nikoli ne zakleni in grem proti njeni sobi.
''bolje bo za otroka'' slišim Niall, kaj je noseča, pa saj ni res, tako hitro je pozabila name, nikoli me ni imela rada.
''kaj si'' rečem in planem v sobo, oba me pogledata.
''nič pozabi'' reče Niall in zgleda, da ščiti Tino.
''kako naj pozabim, dekle, ki jo imam jaz rad pričakuje otoka in to ne z mano, le kaj naj si mislim, najprej z mano in potem ko je bilo najine zveze konec si bila kar s Cody-jem'' sem rekel in šel ven.
Niall je pritekel za mano.
''a si nor, kako lahko govoriš tako z mojo sestro'' je zakričal
''pa kaj, mislil sem, da bova bila kdaj skupaj, pa to ne bo mogoče, pa naj bo s Cody-jem če misli, da je boljši'' sem rekel
''ta otrok ni od Cody-ja tvoj je, ti ni jasno samo s teboj sem bila, in ti misliš, da je od koga drugega, za kaj me pa imaš'' je Tina zakričala z vrha stopnic.
moj otrok, kaj, oče bom.

#TINA#
Bilo mi je dovolj, da držim resnico v sebi, šla sem ven in to povedala, Zayn je šač slišal, potem pa sem šla v sobo in zaslišala trkanje, potem so se vrata odprla in vstopil je Zayn
''je moj'' je vprašal
''pa saj sem ti prej povedala, da je tvoj, kako naj ti dokažem'' sem rekla
''ni treba verjamem ti, nikoli ni nisi lagala, vendar zakaj mi tega nisi povedala'' je vprašal
''ne vem, hotela sem, da tega ne veš in to zato, ker nisva skupaj'' sem rekla
''jaz bi rad bil s tabo spet, kaj bi me vzela nazaj'' je rekel in me ljubko pogledal
''saj veš, da ja, in tako bi se mi še žalja uresničila'' sem rekla
''katera'' je rekel
''ja, da bi za roj. dan imela fanta'' sem rekla

Tina, ostali fantje so prišli'' je zakričal Niall
''takoj pridem'' sem tu zakričala nazaj, vstala sem in šla k vratom

''kaj zdaj sva skupaj'' je vprašal
''mmm, ne vem, kaj hočeš'' sem rekla
''no sva'' je rekel in prišel do mene, ter se sklonil, da bi me poljubil, odmaknila sem se,saj nisem hotela poljuba
''zakaj pa to'' je rekel užaljeno
''počasi'' sem rekla in šla dol.

fantje so mi najprej voščili in dali darila, potem pa smo še malo poklepetali o vseh stvareh.
''potem danes zvečer žur'' je rekel Harry
''jaz ne bom pila alkohola'' sem rekla
''zakaj pa ne'' je vprašal Liam
''ker je noseča'' je rekel Zayn in se usedel zraven mene

''ne, da si res'' je rekel Louis
''starša bosta, prelepo'' je zakričal Harry in se vrgel na naju in potem še ostali
''kako pa veš, da je otrok tvoj'' je vprašal Louis
vsi smo ga začedeno pogledali, nato pa je padel v smeh.

nekdo je potrkal na vrata in šlasem jih odpred. pred vrati pa ni bilo nobenega, samo škatla. prijela sem jo in nesla v dnevno sobo.
odprla sem jo in vzela ven slike.
''kaj je to'' je vprašal Zayn,
''ne vem ti mi povej'' sem rekla, saj so na slikah bila dekleta in Zayn jih je objemal, nobeno dekle ni bilo isto, na vsaki sliki drugo dekle
''to ni nič samo fanice'' je rekel
''Tina, verjemi mu, to je dobilo tudi moje dekle, pred nekaj dnevi'' je rekel Liam.

''kaj misliš, da bi ti res to naredil, da bi bil jaz z toliko dekleti, za koga me imaš'' je rekel in me pogledal s takim pogledam, da bi se lahko stopila, verjela sem mu, saj mu vedno verjamem
''ok, naj ti bo'' sem rekla in ga poljubila na lice
''zakaj ga ne na ustnice'' je rekel Harry
''ker ne'' sem rekla
''tudi jaz ne vem, pa čeprav si zelo želim'' je rekel

''no potem zabava tukaj doma in samo mi in Anna'' je rekel Liam
''super, čim manj ljudi'' sem rekla
''hvala bogu, da Cody-ja ne bo'' je rekel Zayn
''no tudi njega bom povabila, hvala, ker si me spomnil'' sem rekla in Cody-ju poslala sporočilo.
kmalu sem dobila nazaj samo sliko, od njega in enega dekleta
''zgled, da je zaseden'' rekel Zayn in mi zaprl telefon.
17. januar 2013
''no, kaj gremo pripravit to zabavo, Tina ti pojdi gor'' je rekel Niall, šla sem gor in se usedla na posteljo, ter premišljevala o Zaynu, je prav, da sem mu dala možnost, je prav, da mu spet zaupam, no to mu, saj je tudi oče tega otroka, ki ga nosim pod srcem. upam, da mu lahko zaupam, da me ne bo še enkrat prizadel, ker res ne vem, kaj bi storila.
ustala sem in šla na balkon, usedla sem se na stol in gledala, kmalu bo konec poletja in spet šola, nekako jo moram končati, preden pod rodila, to moram urediti, moram se začeti učit takoj, da bom uspešno naredila šolo, saj je sedaj naše zadnje leto.

nekdo zapiska, pogledam dol in Zayn teče k avtu iz njega pa iztopi dekle, s svetlo rjavimi lasmi, bila je res prelepa.
stopila je do Zayna in ga poljubila zraven ustic,ter rekla ''škoda, ker si spet z njo sem mislila, da bova midva imela nekaj'' nekaj, kaj sta kaj imela, je Zayn bil z drugo, takrat ko sem ga pustila, je bil z njo na zmenku, še prej je rekel, da ni bil z nobeno, ker je cel čas mislil samo name, ja kot zmeraj sem nasedla, lagal mi je in četudi ve, da je moj roj. dan pa kaj misli, da ne bom nikoli izvedela. laž ima kratke noge.

šla sem dol v dnevno sobo.
''Niall, zakaj mi nisi povedal, da je bil Zayn zunaj z drugim dekletom, ki nisem jaz'' sem rekla
''ne vem, resno nisem vedel'' je rekel začudeno
''ok in zabave ne bo, nočem je'' sem rekla in šla ven iz hiše, do Zayna in tistega prelepega dekleta.
''kaj si mislil, da ne bom izvedela, še preden se je začelo je konec in za zmeraj pozabi name in na otroka'' sem rekla glasneje in šla malo na sprehod.
hodila sem in prišla do internata, isti kot zmeraj nič se ni spremenilo, mislila sem namreč, da se bo kaj spremenil med počitnicami, vendar ne, še zmeraj jue isti kot pred počitnicami.
pla sem noter in potem v mojo sobo. gledala sem slike, ko me nekdo prime za roko.
obrnem se in zagledam njega, kako to, da se je vrnil, rekel je, da bo prišel malo pred začetkom šole, vendar nisem si mislila, da en teden prej.
''pogrešal sem te'' je rekel in me objel
''kako si vedel, da sem tukaj'' sem rekla
''prej sem te videl in zdi se mi, da nisi v redu in to ravno danes na tvoj roj. dan. pa vse najboljše ne'' je rekel
''hvala, ne res nisem najboljše volj, Zayn je bil z drugim dekletom na zmenku, pa čeprav mi je rekel, da ni bil z nobeno, ker me je cel čas tako pogrešal in zdaj ko sem izvedela, pa naj kar pozabi name in otroka'' sem hitro rekla, upam,da me je razumel
''kaj, na otroka'' je rekel presenečeno
''ja, noseča sem z Zaynom, vendar Zayn ga nikoli ne bo videl'' sem rekla
''kakor hočeš, vendar menim, da je Zayn opravičen, da je bil z drugim dekeltom na zmenku, saj takrat ni bil s tabo'' je rekel
''pa lagal se mi je, rekel, je da ni bil z nobenim zunaj'' sem rekla
''no, glede tega imaš prav, vendar, saj ni naredil nič kaj takega'' je rekel
''ah, ne vem, sploh ne vem, če mu lahko zaupam'' sem rekla
''če ga ljubiš, mu moraš zaupati, ljubezen temelji na zaupanju in še posebej pri njemu saj je slaven'' je rekel
''ah, no zamenjajva temo, kako si se imel'' sem rekla, ko sva se odpravila iz sobe
''bilo je čudovito, prelepe plaže so v Španiji'' je rekel
hodila sva in povedal mi je vse kako se je imel med počitnicami in jaz seveda njemu. prišla sva so hiše, objel me je in šel nazaj do internata.
''se lahko pogovoriva'' je rekel Zayn

#ZAYN#
Kar šla je in rekla, naj pozabim na njo in otroka, kaj res misli, da je to tako preprosto, kako naj jo pozabim. pa še to s tem dekletom sem šel res nekajkrat ven, vendar se med name ni nič zgodilo, ko sem bil z njo sem mislil, na Tino in tako, da res ne vem, zakaj misli, da sem bil z njo. pač nisem ji povedal, da sem šel na zmenek z drugim dekletom in to je to, mislil sem, da je to nepotrebno.
prišla je nazaj in to z njenim bivšim Vid ali tako mu je že ime.
''se lahko pogovoriva'' rečem
''vse sem ti povedala'' in rekla in šla mimo mene po stopnicah, prijel sem jo za nogo in padla je.
''nisem hotel tega, si dobro'' sem rekel in ji pomagal vstati
''kaj me hočeš ubiti ali kaj, pusti me že enkrat pri miru'' je rekla bolj naglas, no tako naglas, da je Niall prišel ven.
''kje si bila skrbelo me je zate'' je rekel in jo objel
''ni hudega, vendar a mi lahko prosim pomagaš, v šestih mesecih moram končati šolo, no preden rodim in potem grem iz tukaj, nočem biti zraven njega, nočem, da je otrok zraven njgea'' reče
''ej vso pravico imam, da otrok živi z mano'' sem rekel
''ne ni, kako boš skrbel za njega, saj si cel čas na turneji'' je rekla
''saj lahko tudi moji starši skrbijo zanj'' sem rekel
''kaj ni bolje, da skrbim zanj jaz, ker sem jaz njegova mama in ne tvoja'' je rekla jezno
''ej umirita se, saj ni konec sveta'' je rekel Niall in naju pomiril
''boš pomagal'' je rekla,
''to sem že uredil, ker sem vedel, da boš to prosila'' je rekel Niall in Tina mu je dobesedno skočila v objem. nisem mislil, da bi Niall to naredil zanjo.

ČEZ TRI DNI
Danes ima Liam roj. dan in Tina gre nakako že v šolo, saj bo imela kmalu izpite in se že cele dneve uči, odkar je izvedela, da ji bo Niall pomagal je prav vesela, dobrevolje.
s fanti smo šli v Liamovo sobo, ker smo mu hoteli pripraviti presenečenje, Louis je nosil torto, mi pa darila.
''3,2,1'' reče Niall in vstopimo, vendar presenečenje v sobi Liam ni sam ob njem je Tina in mu ravno daje darilo, le kaj dela tukaj.
''vse najboljše'' rečejo fantje in Liamu pred nos, dajo torto.
''kaj pa ti tu'' reče Harry
''Liamu, sem prišla voščit in mu dati darilo in sedaj grem, ker imem jutri že izpit in se moram samo še nekaj malenkosti naučiti'' reče
''samo še nekaj'' reče Louis
''ja, kaj pa misliš, moja sestra je pametna'' reče Niall in jo objame
''no grem se vidimo, na koncertu, saj je to v soboto'' reče
''ja, pridem te iskat'' ji reče Liam in Tina gre.

''ti jo prideš iskat'' rečem
''ja, kaj pa od kar sem se razšel z Anno mi Tina, daje dobre nasvete'' reče
''pa saj ti ni všeč'' rečem
''malo pa, vendar ne misli, d bom z njo, ker vem, da jo imaš ti rad'' reče Liam
''ej, roj. dan, torta, darila'' rečeJO Harry, Louis in Niall istočasno.

#TINA#
učila sem se in naslednji dan mi je šel izpit, kar dobro od rok. in ker sem bila edina ki sem ga pisala, mi ga je profesor, kar takoj popravil in pisala sem odlično.
šla sem ven na pijačko z Liamom, saj je bil že zmeraj malo prizadet, ker je šel narazen z Anno.
''ne bom je pozabil'' je rekel
''ej, čas bo pokazal'' sem rekla
''ti nisi še pozabila Zayna, ne'' je rekel
''ne, in mislim, da ga nikoli ne bom, ker bo vedno imela nekaj njegovega, otrok je sad najine ljubezni, ki je trajala nekaj mesecev, vendar vem, da sem ga ljubila in še zmeraj ga, ne morem ga pozabiti, ne gre mi iz glave'' rečem
''no verjamem, da ga ne boš tako zlahka pozabila'' reče
''sploh ne vem, kako naj pozabim na njegove prelepe rjave oči, na zmeraj popolno frizuro, na njegov prelep glas in nato da je prečudovit, da mi je vedno stal od strani, kako naj pozabim'' rečem
''saj ti ni treba pozabiti name'' reče Zayn, ki se kar z lepega pojavi pred mano
''nočem te viditi'' rečem in vstanem, prime me za roko in povleče k njemu, in to tako močno da se najine ustnice dotaknejo, poljubila sva se.
''verjemi, da tega poljuba ne boš nikoli pozabila, če me imaš res rada, da ti nekaj pomenim, da si sploh, kdaj kaj čutila do mene bodi spet z mano, prosim te, nikoli več ti ne bom lagal ali te prizadel'' reče, obrnem se in ....
no to je vse, če pa se komu tukaj ne da brati in hoče brati na smrklji je tukaj link od mojega zadnjega bloga http://blog.smrklja.si/node/92253, upam, da bo tudi vam všeč, tako kot je ostalim puncam na smrklji.
17. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg