u213121
u213121
Next
12. september 2016
Next
12. september 2016
Next posvečam polni luni

Pričakovala sem namreč, da bo prišel pravočasno. Tako pa se je moja agonija, kdaj ga bom spoznala, samo podaljševala.
“Torej, Zara,” me je nasmejano pogledala Elena, ko sva sedli v bližnji lokal in si naročili kavo. “Kako se počutiš?”
Kako se počutim? Utrujeno. Vleklo me je k spanju, kar se je zadnje čase pogosto dogajalo. No, mogoče pa je to zaradi bolezni. Še sama nisem vedela, kaj se pravzaprav dogaja z mojim telesom in bilo je precej ... Žalostno.
Umirala sem. Zadržala sem solze in se spraševala, če smrt boli. Če bom umrla brez bolečin in trpljenja. Mogoče bom. Mogoče pa ne.
“Utrujena sem,” sem rekla.
“No, saj boš lahko odspala nekaj uric,” je rekla Elena. “Sicer je pa res, da te bom predala gospodu Somerhalderju, ki te mora vrniti čez natanko tri dni. No, če bosta preživela več časa skupaj, me bosta obvestila.”
Samo pokimala sem.
“Torej ne greste z nami?” sem vprašala.
“Ne, Zara, ne smem,” je pomirjujoče dejala. “Plačali smo za eno osebo. Sicer ti zagotavljam, da bo denar odšel v druge namene.”
Kako, prosim?
“Kako to mislite?” sem postala pozorna na njene besede. V druge namene? Mar ne bo Ian plačan za druženje z menoj?
Elena me je za hip motrila s pogledom.
“Plačali smo prispevek njegovi organizaciji,” je dejala. “To je bil njegov pogoj, da se sreča s teboj. On ne bo imel ničesar od tega.”
Sedaj pa sem bila res presenečena.

“Ja?” sem se nejevoljno javil.
“Ian, slabo mi je,” sem slišal na drugi strani.

mnenja, teorije?
13. september 2016
u210820
u210820
Next
13. september 2016
u210820
u210820
Ej veš,prej sem bila pri zdravnici pa je rekla da imam virozo,tako zdaj berem tvoje zgodbice in se zabavam
13. september 2016
u213121
u213121
Itak Nikki, pa marsovci te bojo ugrabil
Next!
13. september 2016
u193768
u193768
Ja Nikki noseča si.
Neeeeext
13. september 2016
Hahaha, tipična fora, ki jo ženske uporabljajo, kadar bi rade moškega zadržale pri sebi.
Drugo ime:"Pridi domov! In to takoj!!" Next
13. september 2016
u215354
u215354
Next!
13. september 2016
u215639
u215639
Next
13. september 2016
Next....svinja zlagala se mu bo da je noseča.....
13. september 2016
Hahaha sem se prav nasmejala komentarjem
Se kakšen Next?
13. september 2016
Next
13. september 2016
Oh, dej nikki, jst bi jo tok brcnla v rit! Next
13. september 2016
Se kakšen Next?
13. september 2016
Next... Sami izgovori Nikki
13. september 2016
Next ...oh spet ta nikki ...kolko časa bo še minilo da se bosta sploh zara in ian srečala ?
13. september 2016
aja pa hvala za posvečeno
13. september 2016
Next
13. september 2016
Katera želi posvečen Next?
14. september 2016
u210820
u210820
jst
14. september 2016
Next posvečam Kιη∂яy'ѕ gιяℓ*

“Kaj ti je?” sem vseeno vprašal, čeprav ji nisem verjel niti besedice. Vedel sem, kaj namerava. Prav tako sem tudi vedel, da pri svojih odločitvah ne bom popustil. Zdelo se mi je neumno, da se igra takšne igrice.
“Bruham,” je odgovorila.
Zavzdihnil sem. Ja, pa ja.
“Nikki, kasneje se bova slišala. Sedaj grem na letališče,” sem rekel. Poskušal sem ohraniti mirno kri.
“Ian, prosim,” je zastokala.
“Ne. Rekel sem svoje,” sem odvrnil. “Če ti je slabo, pokliči v bolnišnico ali pa svojega zdravnika. Jaz sem dogovorjen in svoje delo opravljam.”
Prekinil sem zvezo in pri tem izključil mobitel. Vsaj nekaj časa bom imel mir. Nikakor si ne bom dopustil, da razočaram nekoga, ki mu je to srečanje pomenilo vse na svetu. Čeprav bom moral pri tem prizadeti Nikki.
Vendar mi je bilo vseeno.
V naslednjih nekaj minutah je promet stekel. Olajšano sem pritisnil na plin in v naslednjih petih minutah sem se znašel na letališču.
“Torej mi želite povedati, da je srečanje z menoj njegova dobra volja?” sem vprašala Eleno in ta je pokimala. Še sama sem bila nad tem presenečena, saj tega res nisem pričakovala. No, pa saj sem vedela, da je Ian precej prijazen s svojimi oboževalci.
“Mar res ni nobene možnosti, da ti zdravniki pomagajo?” je Elena najin pogovor preusmerila v mojo bolezen.
“Je,” sem hitro odgovorila.
Opazovala me je.
“Verjetno ... Verjetno ne moreš pograbiti priložnosti?” je vprašala. Počasi sem pokimala, vendar ni prenehala z vprašanji: “Zakaj pa ne?”
“Ker nimam denarja,” sem sklonila pogled. Res ga nisem imela. Moje življenje bo ugasnilo. Ugasnilo samo zato, ker nisem bila nesramno bogata. Če bi le imela denar, bi se vse skupaj odvilo drugače ...
“Torej so finance problem,” je zamišljeno dejala. Nato pa me je ponovno premerila. “Pa zakaj ne bi poskusili zbrati denarja?”
“Kako to mislite?” sem vprašala.
“No, če potrebuješ denar, ga lahko zberemo,” je rekla. Bila sem šokirana, v naslednjem trenutku pa me je prevzela hvaležnost.
“To bi bila moja rešitev,” sem šepnila.
Razumevajoče je pokimala.
“Vem, ljubica. Lahko poskusiva zbrati denar,” je dejala. “Prepričana sem, da bi ozdravela. Samo boriti se moraš.”
Boriti. Vendar besede so bile tako lahke ... Lahko se borim. Vendar za to bi potrebovala toliko moči ... Ki pa je nisem imela.
“Oh, prihaja Ian,” je v naslednjem trenutku dejala Elena in se postavila na noge. Obrnila sem se in ga zagledala, kako je prihajal proti nama. Moje srce je pričelo divje razbijati, ko sem opazovala njegovo popolno postavo in tiste črne lase ...

mnenja, teorije?
16. september 2016
u215354
u215354
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next nxt Next Next Next Next Next
Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next nxt Next Next Next Next Next

ful dobra zgodbica!!!!!!!!!!
16. september 2016
u210820
u210820
Next
16. september 2016
u213121
u213121
Next! Zanimivo zakaj si rekla "črne lase" namesto "modre oči". Drugače pa PERFEKTNA zgodbica. Next x 100000
16. september 2016
u193768
u193768
Neeeext
16. september 2016
Next
16. september 2016
Neeeeeeeeeext!
16. september 2016
u215639
u215639
Next Next Next