u159930
u159930
neeeeext
26. april 2014
next+nova bralka
27. april 2014
PRVIČ SPOZNAŠ FANTE link: http://1directiondreams.tumblr.com/post/25005162151/imagine-request-you-meet-the-other-boys-for-the-first

-NIALL-
Niall ni povedal fantom, da te bo pripeljal s sabo k Liamu, kjer so se zmenili, da se bodo danes družili. Ko si stopila skozi vrata za njim si fante takoj pritegnila. »Ohh! Naš mali Niall je pripeljal svojo punco!« je zafrkaval Louis. »Nisi povedal, da bomo imeli družbo – drugače bi si oblekel hlače,« je rekel Harry in lahko si opazila, da je še vedno v boksarkah. Usedla si se poleg njih in začeli ste se spoznavati. Fantje so bili zelo prijazni in so te takoj sprejeli, da se ne bi počutila nelagodno.

-LIAM-
»Oboževala jih boš!« ti je povedal Liam, ko sta prispela pred hišo. Vodil te je do vhodnih vrat studia in vstopila si. »Vas happenin?« te je pozdravil Zayn, takoj ko si vstopila v sobo. »Poglejte fantje! Daddy Direction nam je pripeljal mamo!« je zaklical Louis. Dan si preživela z njimi, gledala si jih med delom, z vsemi si govorila, ko so imeli odmor ali pa je snemal kdo drug. Pogovor je tekel sproščeno in nisi se počutila čudno.

-HARRY-
Vstopila si v Harryjevo hišo, kjer so te čakali fantje. Ko so se odprla vrata si opazila da igrajo pikado. Pogledala si gor in videla Louisa, ki je svojo puščico usmeril proti tebi z nasmeškom na obrazu. »Tudi tebe je lepo spoznati,« si se zasmejala. »No, to je Louis,« ga je predstavil Harry. »Ja, sem opazila že sama, hvala,« si se pošalila. Liam je vzel puščico iz njegovih rok, preden se je predstavil. Kasneje si se počutila prijetno s fanti, cel dan ste se smejali in uživali, ko ste se spoznavali.

-LOUIS-
Po srečanju s fanti zjutraj ste vsi skupaj preživeli lep dan zunaj, uživali ste na svežem zraku in se družili ob bazenu. Liam in Zayn sta bila ob žaru in delala kosilo, medtem ko ste ti, Harry, Louis in Niall igrali nogomet. Ravno, ko si hotela dati gol je Harry pritekel in te zgrabil okoli pasu. »Harry!« si zavpila presenečeno. »Ne, ne bom ti pustil, da daš gol. Midva z Niallom želiva zmagati!« je rekel in ti ukradel žogo, preden te je postavil na tla. Zasmejala si se, ko je Louis stekel za Harryjem. Opazovala si fante za trenutek in bila srečna, da ste se ujeli, kot bi se poznali že dolgo.

-ZAYN-
Bila si živčna zaradi druženja z Zaynovimi kolegi, ampak zdaj, ko si bila pri njih, se nisi mogla spomniti zakaj. Sprejeli so te, kot novega člana skupine in to si zelo cenila. Čutila si, kot da spadaš sem. Zayn te je objel okoli ramen, »Se zabavaš, baby?« »Zelo!« si mu odgovorila iskreno. »Ja? To je super. Me veseli, da ste se ujeli. Fantje te resnično obožujejo.« »Res so mi všeč. Tako so zabavni,« si rekla. Louis se je usedel med vaju in vaju zmotil med pogovorom. »Oh, oprosti. Sem kaj zmotil?« je vprašal veselo, ko ga je Zayn odrinil stran.
30. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeext<3
30. april 2014
Next
30. april 2014
next<3
30. april 2014
next
30. april 2014
i love you ahaha next
30. april 2014
neeeeeeeeeeext!!!!
01. maj 2014
Neeeeeextt
03. maj 2014
next
04. maj 2014
u151965
u151965
next+nova bralka
11. maj 2014
next
11. maj 2014
u151965
u151965
next?
08. julij 2014
next
08. julij 2014
Zaenkrat žal ne bom nadaljevala, mogoče napišem kakšen nov del avgusta. Vas pa vabim k branju moje nove zgodbe Finally free: https://www.igre123.com/forum/tema/finally-free-%281d-ff%29/72638/1 .
08. julij 2014
Calum5sos
Calum5sos
Neeeeeeeext
Nova bralka
04. avgust 2015
Dej prosm naprej dej k je fulll kull
17. oktober 2015
Next
06. april 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani