1. Harry

Bila si v službi, saj si imela zelo veliko dela. Danes bi morala iti ven s svojim fantom , Harry-jem ampak si odpovedala. Zaradi tvoje službe.
Ura je kazala ena, ti pa si imela še veliko za narediti. Zaželela i si , da bi bilo enkrat tega konec in bi lahko šla ven s Harry-jem. Ko sta odpovedala , je šel Harry v klub z ostalimi člani benda.

Delala si dokler nisi končno končala, pogledala si na uro in kazala je 2.30. ''Super'' si, si mislila. Odpeljala si se domov, do stanovanja, ki si , si delila s Harry-jem. Na cesti ni bilo veliko prometa, zato si domov prišla kar hitro.

Ko si vstopila v stanovanje si zaslišala glasove iz spalnice. Videla si tudi oblačila, ki so ležala vsepovsod, in ta niso bila tvoja. Upala si , da ne bo tisto, kar si, si mislila. Molila si da ne bi bilo. Šla si gor po stopnicah in glasovi so postajali vedno glasnejši. Odprla si vrati ter videla, kar si najmanj hotela. Začela si jokati. Stekla si dol po stopnicah vzela ključe, telefon in torbico.

''Ali je sploh opazil, da se bila tam'' si , si mislila. Usedla si se v avto ter poklicala svojo najboljšo prijateljico in jo vprašala če lahko ostaneš pri njej nekaj časa. Rekla je seveda ja, in seveda si poslala sporočilo svojemu bivšemu fantu: ''Kar zabavaj se s to vlačugo xo (T/I).
Kmalu si se zapeljala do stanovanja.

»Kaj se je zgodilo (T/I)« te je vprašala tvoja najboljša prijateljica. Zlomila si se in začela jokati.

»Prevaral me je, je samo navaden kreten« si rekla me jokom

»Tako mi je žal. In ja totalen kreten, ker te je prevaral« je rekla (I/T/N/P) in te objela.
»Tukaj lahko ostaneš, kolikor dolgo želiš«

»Hvala. Si lahko sposodim pižamo za nocoj. Ničesar nisem spakirala. Po stvari bom odšla jutri in začela iskati novo stanovanje« si rekla

»Seveda lahko, in res tukaj lahko ostaneš kolikor dolgo želiš«je rekla
**
Spala si v sobi za goste in naslednje jutro, si odšla po svoje stvari. Ko so hodila proti stanovanju, si videla neko dekle.

»Kdo si ti« te je hinavsko vprašala

»Njegova bivša. In kdo za vraga si ti« si jo vprašala nazaj , ona pa je le zavila z očmi in odšla svojo pot. Šla si po stopnicah v spalnico, kjer si videla Harry-ja ki je še vedno spal. Ti pa si vzela kovček in začela pakirati. Malo si še šla po stanovanju ter vzela vse kar je bilo tvoje. Pograbila si svoj kovček in ga dala v avto. Napisala si še pismo. Nalepila si ga na sliko, kjer sta bila oba skupaj. Šal si nazaj do stanovanja in dala položila pismo zraven spečega Harry-ja.

Spet si se zapeljala nazaj do prijateljičinega stanovanja. Zjutraj preden si odšla po stvari, te je vprašala če bi se rada vselila k njej in odločila si se da boš.
**
Ko si pospravljala svari v novo sobo, si zaslišala kako ti je zazvonil telefon. Oglasila si se brez da bi pogledala kdo te je sploh klical.
»(T/I)« si zaslišala Harry-ja
»Kaj hočeš Harry?!Midva sva končala« si mu zavpila nazaj
»Tako mi je ža- « si prekinila preden je sploh končal. Normalno si odšla nazaj na delo, in dnevno rutino opravljala vsak mesec.

~3 meseci pozneje~

Minilo je približno tri mesece odkar si končala s Harry-jem. Danes boš šla svojo najboljšo prijateljico in še nekaj prijatelji v klub. Ko ste prišli si začela plesati s svojimi prijatelji in s srčkanimi fanti, ki si jih srečala.
**
Šla si do točilnega pulta, kjer si srečala Nialla.

»(T/I), živjo kako si. Že dolgo te nisem videl« je rekel Niall

»Hej Niall. No kako so kaj ostali« si vprašala

»Dobro razen Harry-ja« je rekel potem pa mu je zazvonil telefon

''Super Harry je tukaj'' si, si mislila. Šal si nazaj na plesišče, čez nekaj časa pa si šla spet k Niallu. Ampak tam je bil Harry. Poskušala si ga ignorirati, in se mu izogniti ampak je bilo prepozno , saj te je opazil. Začel je hoditi proti tebi.

»(T/I) hej kako si« te je vprašal sramežljivo

»V redu. Kako si kaj bil« si ga zdaj vprašala ti

»Ne dobro. Lahko govorim s tabo zunaj« te je vprašal prikimala si mu in mu sledila.

»Kaj želiš Harry« si ga vprašala, ko sta bila oba zunaj

»(T/I) oprosti za tisto kar se je zgodilo. Sploh nisem vedel kaj točno se je zgodilo, dokler nisem prebral tvojega pisma. Pogrešam te, in zelo te ljubim« ti je rekel

»Harry prevaral si me , kako naj ti še zaupam« si mu rekla nazaj

»(T/I) obljubim da te ne bom nikoli več prevaral, s tabo bom šel v klub amapk en bom se napil. Ne morem živet brez tebe. Tako zelo te ljubim, prosim daj mi še eno priložnost«te je prosil Harry

»Samo , da se to ne ponovi nikoli več« si mu rekla nazaj in on te je močno objel

»Hvalaa (T/I). vse bom naredil da bova ostala skupaj, tako telo te ljubim.

Če želi katera imagine naj kar napiše svoje ime in ime fanta.
10. junij 2013
u122991
u122991
wow *_* super si to napisala
lahko jes dobim jes enega z Niallom? ime mi je Neja (:
10. junij 2013
wow
lahko js dobim enga z zaynom?ime mi je Nika
10. junij 2013
super je nexti čimprej
in jst bi mela enga z louisom in ime mi je iris
10. junij 2013
2. Niall

ZA NEJO

Z svojim fantom Niallom sta hodila po peščeni plaži na Karibih. Skupaj sta bila že dve leti in točno danes je bila vajina obletnica. Zelo si bila žalostna, saj si mislila da je na to čisto pozabil.

»Neja? Ljubica o čem razmišljaš« te je iz razmišljanja prebudil Niall

»Ah o tem kako lepo je tukaj« si mu odgovorila ampak seveda to ni bilo res, on pa se ti je nasmehnil.
**
»Neja mislim da bi rabila malo osvežitve« ti je rekel in točno si vedela kaj je nameraval

»O ne Niall ne grem v vodo« si mu poskušala dopovedati, ampak on te je že nesel v naročju proti vodi. Upirala si se mu na vse načine, ampak je bil premočan.

»Niall pros- « prepozno, saj si že bila v vodi.

»Pazi se me« si mu rekla in se zapodila proti njemu in ga tudi potunkala.
**

V vodi sta bila še približno eno uro in noro sta se zabavala. Niall je bil malo čuden, ampak ga raje nisi vprašala.

»Greva nazaj« si ga vprašala on pa je z nasmeškom na obrazu pokimal. Med hojo proti vajini hiški nista spregovorila niti besedice.

»Niall je kaj narobe« si ga vprašala on pa je samo odkimal in hodil naprej. ''Pa nič bo že povedal kaj je narobe'' si, si mislila. Ko sta prispela do vajine počitniške hiške si se šla ti stuširat prva.

»Niall, jaz se grem stuširat« si mu zaklicala , ker nisi vedela kje je.

»V redu« se ti je oglasil nazaj in ugotovila si da je glas prihajal iz kuhinje.

Odšla si v vajino sobico vzela sveža oblačila in odšla v kopalnico. Med tuširanjem si zaslišala ropotanje posode. ''Joj Niall kaj počneš'' si , si mislila in se nasmehnila.
Ko si se v miru stuširala do konca , si se oblekla v nova oblačila, ter se na novo malo namazala z maskaro. Ko si bila urejena si odšla ven iz kopalnice in zavohala si prijeten vonj.
Sledila si vonju in pripeljal te je do kuhinje. Na mizi so bile sveče, dva krožnika, pribor, ter dva kozarca za šampanjec. Pogledala si Nialla in se mu nasmehnila

»Neja« ti je rekel

»Niall« si mu odvrnila

»Veš..no... v redu. Pa začnimo. Neja skupaj sva že dve leti in danes je najina obletnica. Ljubim bolj kot vse na svetu, si najboljša in najbolj popolna osebica kar sem jih kdajkoli srečal, res s tabo bi rad preživel preostanek svojega življenja. S tabo bi rad imel otroke, vnuke, pra vnuke , pra pra vnuke in še in še… Zato te moja preljuba Neja prosim, da bi postala moja žena« ti je rekel nežno in pokleknil pred tabo ter iz žepa vzel majhno škatlico.
Počasi jo je odprl in zagledala si lep prstan.

»Niall z veseljem bom postala tvoja žena« si mu rekla in mu skočila v objem.

»Ljubim te «
»Tudi jaz te ljubim Neja«

upam da ti je všeč
10. junij 2013
u135508
u135508
neext
10. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. junij 2013
aja če kera hoče imagine , kr napište pač svoje ime pa ime fanta
10. junij 2013
awwww <333 next!! <3
10. junij 2013
u117133
u117133
Sem Lea - Liam je moj najljubši
10. junij 2013
Neeext
10. junij 2013
u122991
u122991
*___*
Hvala Suuuper je asdfgh
10. junij 2013
ja pa iiii *___* kake lepe imagine ti pišeeeš haha ...
- ej, pa ko boš napisala za ostale bi lahko še za mene? jas sem Anja - Harry je moj najljubši
10. junij 2013
3. Zayn

ZA NIKO

»Konec« si rekla svojemu sedaj bivšemu fantu in stekla stran. ''Kako si me upa zamenjati z drugo, mu nisem pomenila nič?'' si, si mislila ampak si vedela da ne boš nikoli izvedela.

Hodila si po prazni ulici Londona in kot ponavadi je na tvojo nesrečo začelo deževati.

»Samo to se je še manjkalo« si se zadrla in zatem pa je začelo še močno grmeti in se bliskati.
Postalo te je strah zato si stekla do najbližjega stanovanja, kjer si vsaj bila malo pod streho.
Zaslišala si glasove fantov ampak se nisi menila za njih. Zatisnila si oči se prepustila spancu…..skoraj spancu. V tem stanovanju je bilo tako glasno, da se je slišalo čez cel London.
''Kako pa naj potem človek v miru zaspi?'' si rekla in se nasmehnila , kmalu pa so vsi utihnili in seveda si , si oddahnila.
**
Ko si se zjutraj zbudila si opazila da je prenehalo deževati. Iz svoje premočene torbice si vzela telefon in na srečo je še delal. Pogledala si na uro in kazala je 6.00 zjutraj. Ker je bilo še tako zgodaj si se odločila da boš še zaspala za nekaj časa.
Zaspala si za približno eno uro potem pa si se hotela odpraviti domov, ampak so se odprla vhodna vrata. Zagledala si postavnega fanta. Seveda te je opazil in stekel k tebi.

»Čakaj, si bila ti tukaj vso noč?« te je ves paničen vprašal, ti pa si mu samo sramežljivo pokimala.

»Pridi greva notri, ostali še spijo« ti je rekel in , stegnil roko k tebi ,da si lažje vstala.

»Ampak, res ne bi bilo treba , nočem motiti« si mu rekla on pa se ti je le nasmehnil in te vodil v hišo.

»Pridi v dnevno, in se usedi na kavč, jaz pa ti bom med tem skuhal čaj da slučajno ne zboliš« je rekel in odšel v kuhinjo, ti pa si mu pokimala.
Ta fant se ti je zdel znan samo niso mogla ugotoviti od kje, zato se raje nisi poglabljala v to.
Na mizi si zagledala album s fotografijami. Odprla si in med slikami si opazila njega, in še 4 ostale fante.

»Kaj gledaš« te je vprašal , ti pa si seveda prestrašila

»Umm oprosti nisem hotela« si rekla in album odložila nazaj na mizo

»Je že v redu, nisem jezen«

»Te smem nekaj vprašati«

»Seveda, ti kar«

»Si slučajno slaven?«

»No lahko bi se tako reklo…pojem v skupini One Direction, in kot si najbrž že videla prej v albumu , so ostali štirje fantje tudi z mano v skupini, Harry, Niall, Louis, Liam in seveda jaz Zayn« je rekel in se ti zopet nasmehnil.
''Seveda zato se mi je zdel tako znan'' si , si zopet mislila sama pri sebi.

»Kako pa je ime tebi, če smem vprašati«

»Nika« si mu sramežljivo odgovorila.

»Lepo ime, za lepo punco« in ob tem si zardela in sama pri sebi upala da Zayn tega ni opazil.

»Veš Nika , no ..um bi šla z mano malo na sprehod po Londonu?« te je vprašal in pričakoval tvoj odgovor.

»Bilo bi mi veselje« si mu odgovorila in se mu lepo nasmehnila.

''ja Nika ta fant ti je postal všeč'' , so bile tvoje misli , ko si bila v njegovi družbi.

upam da ti je všeč
11. junij 2013
- Anja
- Harry <33
- in ja, wau amazing imagines pišeš
11. junij 2013
u128524
u128524
-Žana
-Liam

neeeeeeeeeeeeeeext!!!
11. junij 2013
-Sanela
-Niall
neeext <33333
11. junij 2013
-Nuša
-Harry
Neeeext
11. junij 2013
4. Louis

ZA IRIS

Danes boš šla s svojo najboljšo prijateljico v vajino najljubšo restavracijo. Nadela si , si lepo poletno oblekico, nanesla si še malo make-upa , potem pa si se odpravila ven in skočila v taxi s katerim si se pripeljala do restavracije. Prispela si ravno ob 8-ih. Čisto točno. Taksistu si plačala in se potem odpravila v notranjost restavracije, do mize kjer sta imeli rezervirano. Usedla si se in čakala na svojo prijateljico.

Čez 5- minut pa je do tebe prišel neki fant.

»Živjo« ti je rekel

Pogledala si ga in takoj si opazila da je to najbolj popoln fant, kar si jih kdajkoli videla. Imel je lepe rjave lase in sinje modre oči.

»No, um Hej« si mu odvrnila sramežljivo

»Lahko prisedem« te je vprašal

»Oprosti, čakam prijateljico« si mu rekla in se mu oprostljivo nasmehnila

»Ja vem« je rekel , in se kar usedel na prazen stol zraven tebe

»Veš sem v isti skupini kot Harry, fant tvoje najboljše prijateljic, prišli smo bolj zgodaj in saj veš Harry in (I/T/N/P) potrebujeta čas zase, seveda ni hotela preklicati tega danes s tabo zato sem se javil jaz in zdaj sem tukaj, in ja mimogrede sem Louis.« je rekel in se ti nasmehnil.

»Jaz sem Iris, in hvala ker si prišel« si mu rekla in se nasmehnila nazaj.
**
Cel večer sta se pogovarjala in se smejala šalam, ki sta si jih govorila. Seveda sta se tudi bolje spoznala. Louis ti je postajal všeč in čutila si metuljčke v trebuhu.

Pozno zvečer sta se odpravila nazaj, seveda se je ponudil če te pelje in privolila si.
Ko sta prispela do tvojega stanovanja te je pospremil do vhoda.

»Hvala Iris za ta izjemen večer in upam da bova to še kdaj ponovila,..vem da je to malce hitro ampak ne morem si pomagati« je rekel in te nežno poljubil

»Veš Louis definitivno morava to ponoviti« si mu rekla po poljubu.
Še enkrat si ga poljubila za lahko noč potem pa sta se poslovila.

upam da ti je všeč
11. junij 2013
u135508
u135508
neext
11. junij 2013
Neeext
11. junij 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeeeext
11. junij 2013
aww hvala ti
in pa next čimprej <3
11. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u135508
u135508
-pavlina
-malik
12. junij 2013
Nwm ce mi bi dons uspelo, ker me do zdele ni blo doma
Upam da me razumete
12. junij 2013
u118203
u118203
a lahk jst tut enga?
ime: ana (ni moje celo ime..)
član: harry
pa lahk je o čemerkoli
17. junij 2013
OneDirectionFanFiction
http://www.igre123.com/forum/tema/loveme-(onedirectionfanfiction)/56861/

zapletena ljubezenska zgodna Valerie in...

Prosim bertee<3
17. junij 2013
Se reees opravicujemm ker ni bilo nexta samo me cel teden ni bli doma, ker smo bli z enimi prjatli na morju in sej veste wifi ni dobro lovil
Upam da bote se vseen z veseljem brale
17. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani