neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. november 2013
Evo še en next,zaj jih jaz pišem malo sama ker je Iva v Londunu..Tak ,da ja..Pol bo pa ona spet pisala ko pride domov..Tak da ja.Malo bo krajši ker nimam nekaj časa danes ker mam trening..Med vikendom pa pridejo daljši...Upam,da vam bo všeč next,ki sem ga napisala za bralko Nialler's girl ..<3

-Cherie-
Hmmm..Le kaj bi si msinla po tem pogovoru.Sama ne vem..In ko razmišljam o Louisu..Uh.
''There are three words, that I've been dying to say to you
Burns in my heart, like a fire that ain't goin' out
There are three words, & I want you to know they are true...
I need to let you know
I wanna say I love you, I wanna hold you tight
I want your arms around me & I, want your lips on mine
I wanna say I love you, but, babe I'm terrified
My hands are shaking, my heart is racing
Cause it's something I can't hide, it's something I can't deny
So here I go...
Baby I lo-o-o-ve you
I've never said, these words to anyone, anyone at all
Never got this close, cause I was always afraid I would falll
But now i know, that I'll fall right in-to your arms...
Don't ever let me go'' To je vse kaj bi naredila v tem trenutku mu zapela to pesem,ga pljubila..Ampak moj pogum in predanost do sovražtva tega ne dovolita....Seveda tega tudi ne bom rekla.Cel dan sem sama preživela v sobi,Anasty je še vedno bila pri sosedih..Jaz pa sem sedela na postelji,se dolgočasila v glavnem...Cel dolgi dan je minil kot da je trajal 300 let..In ko sem že mislila,da se danes res ne bo zgodilo nič pametnega je na vrata potrkalo.Hitro sem skočila do vrat in pred njimi sta stala Niall in Liam.Rekla sem:''Hej kaj pa vi2 tukaj??''
In onadva sta me čudno pogledla in rekla:''Prišla sva,da ti nekaj poveva.''Od zanimanja sem dodala:''Okay..Vstopita..''
Fanta sta sedla na kavč jaz pa zdraven niju.In takrat sem imela tisti slab občutek,ko sta začela pa me je vse skupaj presenetilo..Povedala sta mi vse stvari od A do Ž:''Glej,Cherie..Mi2 veva da ti nisi v Louisa in da ga ne maraš preveč,ampak veš kaj vse on misli o tebi..Včasih se sredi noči zbudi in se joče..Včasih se srdi dolgčasa zamisli o tebi,kriči tvoje ime,kaže ljubosumje..Vse to je čisto normalno za nekoga,ki je zaljubljen..''Niall pa je še dodal:''Veš sam ga dostikrat prosim za ljubezenski nasvet in vedno ve kaj mora reči..Ampak mislim da je čisto zmeden..Sprašuje me stvari ki jih lahko veš samo ti pa še to ne vedno..In ta vprašanja in skrbi ga bodo še ubila...''In takrat sem začutila krivdo..Ampak jezno sem se vstala in ju napodila iz sobe..In moj dan je bil res čudn..Kmalu sem se ulegla v posteljo in zaspala...
15. november 2013
neeeext
15. november 2013
u88095
u88095
neeext
15. november 2013
u156458
u156458
saj vem, da vse sovražite oglaševanje in se resnično opravičujem za to, ampak bi bila zelo vesela če bi katera brala mojo zgodbico o One Direction
Bo napeta, zanimiva, romantična, na trenutke tudi 'horny'', pretresljiva, vglavnem vsega po malem
Če katero zanima naj komentira in bom nadaljevala s pisanjem
Lepo pozdrav in še enkrat oprosti za oglaševanje.
LINK ZGODBICE: https://www.igre123.com/forum/tema/unexpected-love-%28ft.-one-direction%29/64080/
15. november 2013
u147737
u147737
omg ful dobr neeeeeeeeeeeext!!
15. november 2013
iii tnx za posvečen next <33
blagor Ivi, kar u londonu je! *_*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
15. november 2013
u147737
u147737
+se strinjam z zivo, blagor ivi<3333333
15. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. november 2013
nexxxxt+nova brauka
15. november 2013
heheh..dobite ga že kr danes..še enga ker sem jutri ful zaposlena..pa saj Iva ni prvič tam...Dvakrat sma že ble sami tam..Ker ma ona tam neke sorodnike in sma tam....in tukajle je next za Nastja<31D<3 ..
-Louis-
Okaj še sam ne vem kaj sta pri Cherie delala Niall in Liam..Samo mislim,da ju je na koncu nagnala ker sta prišla v stanovanje taka da sem se kr smejat začel...Mislim ta punca oziroma ženska res zna bit galsna...Po glavi mi gre tolko stvari res.Ležim v svoji sobi in razmišljam o vsem kaj se dogaja,kako pogrešam družino in vse ostalo..In že zaradi vsega tega sem poklical mami..Ona me je vedno potprla in mi dala neke nove moči..In tudi tokrat je blo tako..Čeprav me ostali fantje največkrat Naill vprašajo za ljubezenske nasvete..Zdaj nisem najbolj na jasnem,kaj bi rekel,kaj bi si mislil..Ko sem končal pogovor z mamo sem se odpravil do Anasty,ki je bla z Harry-om..Zato je nisem hotel motit..Liam,Zayn in Niall so neke delali sploh me ne zanima kaj...Zato sem se pač obrnil na sosednja vrata.Zdaj ko je poškodovana me res težko brcne ali napodi ven..Res ne vem kako ji je to uspelo pri Niallu in Liamu..Ampak okay..Pred vrati sem ponovil kaj vse jo bom vprašal,globoko vzdihnil in potrkal.Cherie se je kar iz naslonjača drla naj vstopim.Pa tudi sem.''Hey..Kak si kaj?''
Cherie me je pogledala in odgovorila:''Pa malo mi je dolgčas ker Anasty ni tu drugače pa sem vredu,hvala za skrb..In ti??''
Zdela se mi je res prijazna:''Ja tudi jaz sem vredu..''
Sedel sem k njej in nekaj časa sva se pogovarjala o vsem mogočem..Potem pa je moja glava kot magnet lezla proti njeni in vedno bolj in bolj..In ko sta se najini ustnici že skoraj dotaknili..Se je odmaknila in se ''zbudila'' iz sanj ali karkoli...
V zadregi sem ji rekel.''Cherie jaz..''
Ona pa me je le gledala in nato rekla:''Ni ti treba ničesar razlagati.Mogoče se privlačiva ampak jaz osebno mislim,da je bolje,da se nena nekak resno zapleteva..Ker te počitnice ne bodo trajale za večno..Samo še 20 dni je do tega..Ko se za dolg čas spet ne bomo videli..In misli,da ni nekak vreju da se resno zaljubiva tak kot sta se Anasty in Harry...''Geldala me je in pričakovala moj odgovor..
Vstal sem in se napotil proti vratom..Med potj pa sem še rekel:''Res mi je žal...''
Za seboj sem zaprl vrata in se pred njimi ustavil..Počutil se nisem nekak najbolje zato sem sedel na tla in se pošteno razjokal..In na enkrat se me je dotaknila mrzla roka in rekla:''Louis,kaj pa delaš??''
Odgovoril sem:''Po vsem tem me vprašaš to??''
Ko pa sem dvignil svoj pogled sem pred seboj zagledal Eleanor..
Prvo kaj sem poskušal reči ampak sem bolj zakričal je bil:''FAAAAAAKKK!''
Eleanor se je čudno nasmehnila in me vprašala:''Ti to meni?Po vsem kaj mama mi v obraz rečeš fak??Ja res super si....In jaz sem dobesedno hodla z tabo...''
Obrnila se je in odšla..Jaz pa sem si začel nekaj momljati..Sasm z sabo..Od jeze sem vstal in se odpravil v sobo..Poklical sem na letališče in si rezerviral karto za vrnitev v London..Nekdo je potrkal na moja vrata..To trkanje je bilo Harry-jevo..Vstopil je in me vprašal:''Kaj pa ti delaš?Ne boš odšel nazaj..Z nami boš tu še preživel 20 dni...Uživaj zdaj ko lahko.''Nasmejal se mi je in jaz sem mu odgovoril:''In tebi se zdi vse to smešno ja vem.Glej mel sem vse in vse tudi izgubil.Tak da te lepo prosim da odideš iz moje sobe.''
Harry se je obrnil in odšel iz sobe..Jaz pa sem vzel jakno in se odpravil na sprehod po mestu.Šel sem v neki klub se mogoče malo napil al karkoli je blo ne vem tudi sam ne.In zjutraj sem se zbudil pri Cherie.Ne vem kak sem do tja prišel niti kaj se je zgodlo.Ona še je mirno spala in zato sem se odločil,da bom poskušal oditi iz sobe preden se zbudi in vse ugotovi.Ko sem že bil na polovici sobe pa me je ustavila:''Da se ne bi upal premaknit..''Okay mislim da sem v velikem *****
Ustavil sem se in jo poslušal:''Kaj ti sploh veš kak si prišel do mene?Lahko bi te ubili..
Jaz pa še vedno nisem vedel zakaj se gre..Nadaljevala je:''Veš da si bil v klubu in da si se napil??Potem se pijan pripelal do hotela,me sredi noči zbudil z nekim kričanjem,jaz sem ti odprla in ti ponudila kavč za spat..Ampak ti si bil tak pijan da bi še lahko umr brez mene..in pol si v isti postli spal..Ampak samo spal..Nič drugega resno...''
Rekel sem ji:''Sorry,ampak nisem nekaj pri volji,da bi vse to poslušal..''
Ona pa se je jezno vstala in rekla:''Če se ti tega ne da poslušat veš kje so vrata..''
Enih 10 minut sva se nekaj kregala pol pa sem rajši šel domov in se zaklenil v sobo.V ušesa sem si dal slušalke in si pisal z sestro..Cel dan sem lenaril..Vmes pa sem se pripravlal na posledice,ki me čakajo ko bodo za to zvedli drugi člani ali celo novinarji -.-
15. november 2013
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt<33
15. november 2013
u147737
u147737
neeeeeeeeeext
15. november 2013
Hejla girls jaz priden pocas domov tak da bom napisala..... Sicer mam komp poleg sam ni casa.....in London ni nic posebnega hahaha
15. november 2013
u147737
u147737
O bog js bi took rada sla tja Lah greva u preteklost in se zamenjava In komi cakam neeext!! <333
15. november 2013
Ma ja se ni slabo...... Ko bon vlka se bom selila tja.... Sam vseeno ni nwm kaj... Pac big city..... Sam decki....uf decki to je popolnooo<3<3<3<3<3:-)
15. november 2013
u147737
u147737
<33 blagor haha, na nasi soli jih je bl mal lusnih
15. november 2013
Se jaz nism u soli tam...
15. november 2013
NEEXT
16. november 2013
neeex
16. november 2013
Next dobite jutri vrjetno..Danes sem nekak zaposlena ker mam zaj tekmo in potem še grem nekam tak da ja..Najkasneje jutri.Bota jutri 2 zardi tega ker ga danes vrjetno ne bo...
16. november 2013
Neeeeeeeext!!!
16. november 2013
u88095
u88095
neeeext
16. november 2013
neeeeeeeeext!!
16. november 2013
u147737
u147737
kdaj bo next!!!
16. november 2013
Jaz pridem pocas domov tak da bo next pocas.....
16. november 2013
u147737
u147737
Jeej, komi cakam
16. november 2013
next
16. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. november 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani