neeeeeeeext
22. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!
22. oktober 2013
malo še da ga dokončam pa ga objavim...
22. oktober 2013
neeeeeeeeeext
22. oktober 2013
okej next je tukaj in hope you like it

-ANASTASIA-
Šolo sem končala z odličnim uspeh, Cherie pa…. No važno da je izdelala ane? No, kakorkoli pojutrišnem odhajava na Havaje, komaj čakam. Danes še grema v mesto po nekaj stvari jutri pa pakirama potem pa že itak grema.

-ČEZ DVA DNI-
» o moj bog tukaj je čudovito« je vzkliknila Cherie. Prikimala sem in ko nama je receptorka dala kjuče sob sva hitro odšle vanje. Odpakirale sva vse nato pa se odpravle na plažo. Kopali in potaplali sva se nato pa sma z nekimi lušnimi tipi šli igrat odbojko. » ime mi je Nick pa tebi?« je rekel eden od njih. » Jaz sem Anastasia to pa je Cherie« sem rekla in mu pokazala na Cherie ki mu je pomahala. » Me veseli. To pa so Jack, Alex, Kevin in Joe« je rekel in pokazal na vsakega posebej. » Me veseli« sem rekla in se jim nasmehnila. Radelili smo se v dve ekupi in šli igrati.. bilo je čudovito.
-NIALL-
S fanti smo počasi končevali turnejo zato nam je Simon dovolil da si vzamemo odmor. Odličili smo se da gremo skupaj na Havaje. In sedaj smo tukaj že dva dni in se ne dogaja nič zanimivega. Bilo je popoldne in fante sem vprašal če gremo na kosilo na plažo kjer je restavracija. Strinjali so se in odpravili smo ven. Na plaži je bilo ogromno ljudi zato smo si vsi nadeli kape in sončna očala. Ko smo prišli do restavracije smo poiskali mizo in naročili. Pogovarjali smo se in pogledovali po plaži če se dogaja kaj zanimivega. Harry je seveda pogledoval za dekleti…. Zaynu se je pogled naenkrat ustavil na neki skupini ljudi. Še sam sem pogledal v njegovo smer in zagledal Anastasio. Čakaj malo Anastasio? Fantje so naju čudno pogledali in še oni pogledali v najino smer. Harry je prebledel. » stari kaj pa ti je?« sem ga vprašal. » to…,to je Anastasia« je rekel. Prikimal sem.« kaj boš sedaj?« je Harrya vprašal Liam. » nevem« je rekel in še vedno gledal proti njej. » pojdi do nje« je rekel Zayn. » a si nor? Več kot očitno je da ima fanta« je rekel Harry jezno. Zasmejal sem se mu on pa me je grdo pogledal. » jaz grem do nje« je rekel Zayn in šel. » pa kaj je njemu?« je rekel šokiran Harry.

-ZAYN-
Odšel sem proti Anastasii in njenim prijateljem. Nekaj časa sem jih opazoval in zgleda da so se zelo zabavali saj so se vsi zelo smejali. Pogledal sem proti fantom ki so vsi gledali proti meni z odprtimi usti. Nasmehnil sem se jim. »živijo Anastasia« sem rekel. Zmedeno je pogledala proti meni. Očitno me je komaj sedaj opazila. Nasmehnil sem ji, ona pa me je še vedno zmedeno gledala. » Zayn« je zamrmrala. » kako si?« sem jo vprašal. » do sedaj sem bila odlično« je zamomljala. Žalostno sem jo pogledal. » kaj počneš tukaj?« je vpršala. » s fanti imamo odmor od turneje in smo tukaj na počitnicah« sem rekel. » kaj? Harry je tukaj??« je vzkliknila. Prikimal sem…………
VEM DA JE NEXT KUJ NEKE AMPAK BO POSTAJALO BOL ZANIMIVO
22. oktober 2013
-Louis-
Fatje smo strmeli v Zayna ki se je pogovarjal z Anastasio...Nič nam ni bilo jasno.Harry je bil tak bled kot stena..Ostali pa nismo glih neki se ven metali..Samo naša usta so bla široko odprta..Anastasia z svojim nežnim nepričakovano jeznim pogledom..In Zayn ves ponosen nase...In potem..Z kupa nekih brezveznih ljudi..Punca na pogled poznana...Vsatl sem in tak kot začaran hitro stopil za Zaynom...Dekle se je obrnilo in mislil sem da me bo kap..Cherie??njen pogled se je ustavil na moji čtasti majici...Ni vedele kaj bi rekla..Le strmela je in mogoče štela črte...Obrnila se je nekoliko jezno in rekla...Tak da bolj glasno res ni mogla...FAAAK...Zanje kar se spomnim..Je..Da je odšla do nekega fanta z katerim je igrala odbojko in ga objela..Takrat pa se je moj svet ustavil..Glasno razmišlanje me je privodilo do tega,da sem rekel...Cherie..Hejj...In ona vsa jezna sama nase je rekla..Heej...In kaj delata tu?'Še sam nisem vedu kaj ju sprašujem..Ampak..Ok...Vrjetno nisma prišli vas gledat..Je rekla Charie..V tistem momentu pa sem se spomnu na tiste čudovite trenutke z njo...In podzavesno sem reku: In kak so fanti?' In Cherie seveda..Je takoj začela..Keri je lepi..S kerim hodi..In tak dalje...Od jeze sem se obrno in z rosnimi očmi odšel v restavracijo..Ko se judi Zayn vrnil je sedel za mizo..In v tistem trenutku sem hotel iti domov....Mogoče celo v resnuičnost..Mogoče nikamor..
22. oktober 2013
next
23. oktober 2013
u147737
u147737
next
23. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2013
nova bralka+NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
23. oktober 2013
next
23. oktober 2013
u150249
u150249
Next<3
23. oktober 2013
neeeeext;D
23. oktober 2013
u144633
u144633
NEEEXT!!!!!
23. oktober 2013
neeeeeeeeeeeext
26. oktober 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2013
neeext
27. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! čimhitrj prosm!!!
27. oktober 2013
Neeeeext!!!!!
27. oktober 2013
neeeext
27. oktober 2013
neext
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
punce next ravnokar pišem
in še eno vprašanje bi vam blo kul da bi vsaki next eni posvetli al ne??<3
28. oktober 2013
bi vam blo kul da bi vsaki next eni posvetli al ne?? Men je vseeno
neeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2013
*Cherie*
Ok..Mankalo je res minimalno da bi ga skozi neko okno vrgla..Pa če bi si jo sam odpro k..Če pa ne pa bi skozi zaprto letel.
Mela sma res kaj sma mela in tega nena glih neki obžalujem..Samo on je zaj popularen in zgleda je tudi z drugo,neko Elenor.In zgledlo res ni tak kot da jo ma res rad.Samo v tem času bi rada šla nazaj in živela normalno brez njega,da ga sploh ne bi spoznala.Da se sploh nebi zaljubla.Samo to je nemogoče.Zaj je kar je.Brez njega sem bla,pa še bom.
Upam samo,da ga ne bom več srečala.Jaz sem prišla sem užiovat ne pa njih gledat..Pa obujat spominov..Resno mislim al kaj??Oh..Pa Anastasia..Kr k Zaynu pa tak kod da Harry ni njegov frend.
Potegnila sem jo za roko in jo vlekla prav do hotela.
Ej dosti je,res.Jaz sem bla z njim pa kaj zaj?? Zaj pa nisem več.Ker je konec.Vsega in zaj bi blo najboljše če bi blo konc tud mojga butastega lajfa..
Anastasia me je gledla tko kot da me ne pozna.
Potem pa je rekla: Cherie,vem,da bi še vedno z veseljem stekla v Louisov objem,ga poljubila..In tko dalje..Tak da ne rabiš zanikat.
Gledla sem jo ko žaba lešnik..Pa kaj je stabo vse okey??Maš vročino?' Jaz sem njega prebolela.
Ona pa je samo kimala in kimala..
Mogoče sem globoko res globoko na samem koncu še vedno hotela to vse storiti.Ampak za vse to je blo že dosti prepozno.
Hitro sem stekla v hotel do svoje sobe.Za mano pa je prišlo 5 fantov.Odklenili so sosednja vrata in odšli v stanovanje.Mislila sem da me bo kap.To so bli oni.Isti hotel sosednja soba.
OMG..Zakaj se to meni dogaja?? sem pomislila..Vendar odgovora nisem znala..
Ja cele dneve jih bom gledla.Kak se veselim..Čisto sem iz sebe..
Čez 5 minut je v sobo prišla Anastasia..Začudeno je gledla in poslušala zvoke iz sosednje sobe…Nič ji ni blo jasno..Ker je radovedna je stopila na hodnik in prisluškovala.In iz sosednje sobe je stopil Harry.Gledla je in gledla..On pa je tiho zapr vrata in se zazrl v njene oči.Anastasy pa se je jezno obrnila in hotela oditi v sobo.Vendar tega ni mogla narediti.Nežen dotik jo je rahlo potegnil za sabo..
Anastasy..Je Harry vdihnil in začel..Glej jaz vem kaj se je zgodilo in tega ne bom pozabil.Vem,da smo zaj z fanti bol kot ne odtujeni od tistih fantov ki so bli na taboru samo moja ljubezen do tebe se če ni končala…In..Upam da se tudi ne bo..Anastasy pa je zakričala: niti enkrat se me ne dotakni več.In zaloputnila vrata pred nosom..Jezna se je vrgla na posteljo in rekla:Ti neveš kak to boli..Tak kot neka rana…Vem da je nekje fant ki bo to kar iščem in še več..Samo nwm če je to on..Hočem, da me nekdo zvečer ljubeznjivo pokrije..Me poljubi…Ampak..Mislim,da je to nemogoče,da bi jaz svoje življenje delila z njim….
Z zanimivostjo sem jo poslušala..Anastasy..Veš,da te razumem..V bistu sma na istem.Prišle sva na nepozabne počitnice,ki bojo definitivno nepozabne samo zato ker sma srečali svoje bivše…Ja to se je moglo slej ko prej zgodit…
*Louis*
Sedel sem na kauč in začel razmišlati…Nisem vedel kje sem..Zakaj sem tu..Kje mam glavo in kje mam srce..Nič..Tak kot,da sem zgubo spomin,imel pretres možganov.Nwm.Za trenutek sem si zaželel svežega zraka.Stopil sem skozi vrata in skoraj pohodil Harry-ja..
Harry?Sem vprašal..Kaj delaš tu?Pokleknil sem se k njemu in on je jokal in jokal…Harry..Če nimaš nje si zapomni,da maš mene,svojega najbolšega frenda.Počasi je dvigno glavo in rekel.Hvala Louis…Vem,da te bom vedno mel..In ti vedi,da bo zate eneko.Kdaj koli me boš rabu bom ob tebi.
V tistem trenutku pa so se sosednja vrata odprla.Ven je stopilo dekle v visokimi petami oblečeno v prikupno črtast pinky-belo oblekco…Takoj sem obstal…Njeni lasje so kar valovali v zraku..
Cherie??Njen pogled se je usmeril vame…Takrat sem se znova zaljubil.Mislil sem si,da se to ne bo več zgodilo…Vstal sem..In najina pogleda sta se srečala..Ona pa se je tiho sramežljivo obrnila in odšla do dvigala…Šel sem za njo in jo ustavil..
Cherie..Veš.V tisten taburu je blo res ljubvezensko..Bla sma obličn par…To veš…In če tudi si me pozabla,jaz te nikoli ne bom..
Louis..Ne..Nisem te pozabla..Smo več…Vi ste postali slavni..In nimate časa za običajna dekleta.Pa tak maš punco.
Vem,da mam punco.Samo,kaj mi pomaga,da mam punco če pa ljubim tebe?
Nwm..Jaz ne bom rekla,da mi je vseeno.Samo,ti se morš odločit.To,da smo v istem hotelu je res naklučje.Samo , da pa smo sosedi pa se mi zdi res čudno...
-Dvigalo se je obprlo in stopila je vanj,jaz sem gledal zanjo..Dvigalo pa se je zaprlo in jo odpeljalo-
Pičilo me je in hitro sem stekel po stopnicah in jo počakal pri dvigalu..Ko je iztopila sem rekel:Nisem mel dovol časa ampak sem se že odločil..Res rad bi mel tebe..Samo ti, mislim,da mene nočeš.Rečem ti lahko samo,da si vse kar imam…In nočem te spet izpustiti tak kot sem te že enkrat…Vidim,da se ti mudi tako da…Adijo <333
Odkorakala je skozi vhodna vrata hotela jaz pa sem se vrnil v 1.nadstropje..Kjer smo stanovali.Potrkal sem na vrata,kjer je Cherie živela z Anastasio.Vrata so se obprla in Anastasy me je povabila noter.Njuno čudovito stanovanje je imelo navdih po Cherie..Po njenem prfumu..Tko,da..
Hey..Jaz sem tu,ker bi te rad neki vprašal..Lej.Harry je moj najbolši prijatl že odkar so nas združili v skupino…Res dobr ga poznam in vem,da je zlo močn samo zgleda,da si ga čist zlomla..Jaz vem,kaj se je zgodlo med vama..In vem,da je bla ljubezen…Pa vse..Samo..Zanima me če čutiš kaj do njega….
Anastasy je jezno odgovorila.Glej,meni je vseeno za njega prej bi bil razmišlal ne pa da me zaj kr naenkrat hoče nazaj…Zaj pa me naj pusti na miru..Ker drugače bom odšla in magari ne drug konec sveta..Kot pa,da bi mogla njega glejat..Potisnila me je iz stanovanja in zaloputnila z vrati…Jaz pa nisem imel druge možnosti kot pa,da grem v našo stanovanje.Fantje so se igrali resnica ali iziv.To je bla ena izmed naših najljubših iger..Pridružil sem se jim..Po uri ali več smo se fantje smejali in se obmetavali s vzglavniki..V glavnem sem za uro pozabil na vse skrbi..Na probleme in na vse…Blo je najboljše…Potem pa je nekdo potrkal na vrata..Liam je šel odpret..Nisem videl kdo je bil ampak glas se mi je zdel kar znan..Liam pa je neki punci rekel naj se neha igrat z našo skupino.Tedaj sem vedel,da moram do vrat.
Liam..Ne krivi njej..
Liam me je pogledal.Potem pa je pogledal še Cherie..Zakaj ne??
Zato ker ni nič kriva..Sem mu razložu..
Te že..Obrnu se je in ošel v sobo..Jaz pa sem stopil iz sobe,da fantje ne bi vsega slišali..Z Cherie sma se nekaj časa pogovarjala in se zabavala…Nato sem ji rekel naj počaka za minutko..Hitro sem stopil v stanovanje in stekel v svojo sobo..Med tistim se je Cherie pogovarjala z fanti..In Liam se ji je opraviču..Vzel sem šopek pinky vrtnic in vstavil majhno škatlico..Odhitel sem v dnevno sobo..In Cherie me je že čakala…Šopek sem skril pred fanti..Stopila sva ven..In dal sem ji šopek..Bila je srečna..Vse,pa je pokvarila Anastasy,ki je slišala najino smejanje..Prišla je ven in potegnila Cherie v sobo..Vse kar sem slišal je blo…Da se Cherie ne sme zaplesti z mano….
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2013
u140555
u140555
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetx
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
28. oktober 2013
u144633
u144633
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTT!!!!!
28. oktober 2013
next
29. oktober 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani