Next+ nova bralka
20. marec 2014
Next je malo kratki, ker pišem daljše za naprej
-Cherie-
Joj, še vedno se počutim krivo. Vse skupaj se je zaradi mene zgodlo. Res sem jaz kriva. Ampak morem pozabit na težave. Zdaj mam nazaj akr sem si vedno želela tako, da morem bit srečna
Vsakič ko me poljubi začutim ljubezen, ki sem jo čutila na začetku. Še vedno sva bila v sobi. Pogovarjala sva se o najinih začetkih, obletnicah, o naju. Čez 10 kinut je nekaj potrkalo na vrata. Odšla sem jih odklenit. Bil je Zayn nimam pojma kak je prišo not..Bil je cel srečen, kar žarel je od veselja. Kar začel je govoriti: ne bosta verjela kaj se je zgodlo. -niti časa nisma mela da bi odgovorila- Saj vesta, da sva z Perrie že en čas skupaj in vse. No od zdaj naprej nisva več par -oba z Louisom sva ga čudno gledala, ampak nisva ga prekinla- Zaprosil sem jo
Louis se je nasmejal in me pogledal z njegovimi čudovitimi očkami. Čestitam, Zayn'' je rekel. Zayn se je še vedno smejal. Res je bil happy..
21. marec 2014
u156327
u156327
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
+
NOVA BRALKA
21. marec 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. marec 2014
u88095
u88095
neeeext
22. marec 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttt
01. april 2014
next
08. junij 2014
next
08. junij 2014
next
09. junij 2014
Next
11. junij 2014
Next NUJNU!!
20. oktober 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani