next
12. januar 2014
u88095
u88095
Neeext
13. januar 2014
Heheheh..Punce res vam hvala za vse...Res pa se vam zahvaljujem za potrpežljivost ker je šola in vse tote oceni..Res hvala..
-Cherie-
Evo..Spakirano imam,skočim se po zadnje nakupe za odhod domov in da zapravim denar ki mi je ostal in potem kar v London..V bistu mi je postalo všeč,da bomo sosednje z Louisom..Mislim da sem spet nora na njega..Po tem poljubu se mi zdi,da ne poznam drugega..Pa s Chrisom se še morem razit pol pa nem nikoga varala...
Vstala sem iz Louisovega objema in vzela jakno. Povedala sem mu da še morem nekaj opravit..Seveda sem bila napotena k Chrisu...
Ko sem že stala pred vrati in držala za kljuko mi je še moj mucek mali rekel da me ljubi..Seveda ga jaz tudi...
Hitro sem se napotila k Chrisu..Potrkala sem na vrata njegove sobe..Chris pa je z velikim navdušenjem odpr in se delal tak kot da se ni nič zgodlo..Hoto me je poljubit pa sem se mu izmuznila in sedla na kavč..Čudno me je gledal in potem mi je rekel: Si vredu,Cher?
Odgovorila sem mu: Ne še..Bom pa ko ti nekaj povem...Med nama ni blo nič in več ne bo..Zapuščam tebe in tvojo drago Eleanor z tvojim otrokom..Ne mislim bit vedno tista ki se narobe odloči..Danes odhajamo domov vsi skupaj...In zdaj smo se preselili v London in smo njihovi sosedje..In vrjetno veš kaj to pomeni..Pa še nekaj povej tisti tvoji kurbi,da je nočem videt niti enkrat več v svojem življenju..
Vstala sem in za seboj zaloputnila vrata...Odpravila sem se v prvo trgovino..Nekaj sem si kupla za na pot,pa še zadnja oblačila ter neke čevlje...Po vseh nakupih sem šla v svojo sobo...Na vratih je nekdo potrkal.Hitro sem odprla..Bil je moj Louis...Povabla sem ga noter..Sedel je in malo sva se pogovarjala...Romantik moj...Po vseh pogovorih sem se mu opravičla za vse napake ki sem jih naredla zaradi te Eleanor..Seveda mu je blo vseeno..Nekaj sva se še smejala..Potem pa je Louis rekel: Cher,misliš da bi še lahko bla skup..Jaz pa sem z velikim navdušenjem rekla da je to logično da ja..Takoj sva šla k ostalim..Prijel me je za roko in potrkala na sosednja vrata..Odpr je Niall in me čudno pogledal..Vendar naju je povebil noter in poklical ostale..Prišli so iz sob in videli,da se z Louisom drživa za roke..Harry se je nasmehnil in poljubil Anasty..Louis pa se temu ni nekak upiral in me poljubil..Nasmejala sem se mu..In harry je zaupil: Dobrodošla nazaj!
Odprli smo šampanjec in oni so peli romantične pesmi..Obožujem take dni..Počasi smo vzeli kovčke in se odpravili na letaličše..Ko smo prišli na letalo sem sedela z Louisom in Niallom..Na sredini,med njima..Anasty,Harry in Liam za nami..Zayn pa pred nami..sam..
Let sploh ni trajal tako dolgo..Na letališču naju je z limozino že pričakal najin voznik..Poljubila sem Louisa,Anasty pa Hrryja in sedli v limuzino..Med vožnjo sva se pogovarjali o fantih..Naenkrat mi je začel v žepu vibrirati telefon...Louis..Hitro sem pogledla kaj mi je poslal:
You and I
We don't wanna be like them
We can make it till the end
Nothing can come between
You and I
Not even the Gods above can
Separate the two of us
No nothing can come between
You and I...In na koncu še: Te že pogrešam mucika...
Sporočilu sem se nasmehnila in mu odpisala da ga tudi sama pogrešam..Voznik naju je zapeljal do hiše..Zgeldala je čudovito..Hitro sva vstopili in bila je čudovita..Kar kričat sva začeli...Pohiteli sva vsaka v svojo sobo..In moja je mela čudovit razgled k sosedom..Na nasprotnem okno pa se je prikazal Louis...Napisala sem mu sporočilo: Srček,poglej skozi okno...
Ko je prebral se je ozr proti mojemu okno in poslala sem mu poljubček..Nasmejal se je..Jaz pa sem se vrgla na svojo novo,razkošno in zelo mehko posteljo...
13. januar 2014
u155253
u155253
Aww neext pikija
13. januar 2014
Next
14. januar 2014
neeeeeeext
14. januar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
14. januar 2014
Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
14. januar 2014
next
14. januar 2014
next
14. januar 2014
neeext*___*
14. januar 2014
u88095
u88095
neeeext
14. januar 2014
neeeextt
14. januar 2014
Neeeeeeeeeeeext
15. januar 2014
Neext
19. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
21. januar 2014
next
24. januar 2014
Punce next bo jutri ker mi ga je zbrisalo in ga morem še enkrat napisat. Upam da boste razumele...Hvala..
25. januar 2014
hejla punce monika vam next pošila sam ji je komp neke šteka pa je na mojem pisala

Oziroma pravkar sem našla next
London sploh ni tak smotan. Ležala sem na postelji ko sem zaslišala zvonenje telefona. Hitro sem ga potegnila ven iz hlač in se uglasila. Bil je Louis.
Lou: Hej pikica
Jaz: Hej mucek
Lou: Prideš malo k meni??
Jaz: Okej sem že na poti.
Telefon sem zabrisala na posteljo ni stekla k muceku.
Hej k Louisu sem prišla« sem rekla Liamu ki je odpel vrata. Vstopila sem. Louis je prihitel po stopnicah in me pred vsemi poljubil.
Fantje so me silili da moram jesti z njimi saj je kuhal Harry in baje dobro kuha haha.Po okusni večerji sva se odpravila v njegovo sobo. Bila je rdeče barve z belim stropom in sivimi laminati. Imel je veliko posteljo in čez eno steno napis 1D. Zaklenil je vrata in jaz sem slekla svojo jakno. Bilo mi je noro vroče.
Louis me je gledal z njegovimi čudovitimi očmi.
Počasi se mi je približal in me ljubeče poljubil. Zašepetal mi je da me ljubi. Tudi jaz tebe, pikec. Toraj. Kdaj pa prideš ti da te predstavim moji družini? Kdar koli hočeš. Zasmejala sva se drug drugemu in Louis me je spet začel poljubljati. Slekla sem mu majico in ga potisnila na posteljo. Lou me je potegnil za sabo in ležala sem na njem. Poljubljala sem ga kar nekaj časa. Lou se je obrnil tako, da je bil on na meni. Poljubljal me je in mi potegnil majico čez glavo. Za nekaj časa me je gledal v prsi in jaz sem mu rekla: srček imel boš dovolj časa da jih boš gledal. Zasmejal se mi je in me še naprej poljubljal. Z eno roko mi je odprl moderc in ga vrgal na drugo stran sobe. Masiral je moje prsi med tem ko me je še vedno poljubljal. Spet sva se obrnila in zdaj sem bila jaz na njemu. Nekaj časa sem se še igrala z njegovimi mišicami potem pa sem se preselila malo nižje. Odprla sem mu zadrgo in mu dol potegnila hlače. Za tem pa sem mu še slekla spodnjice. Masirala sem ga tam kjer sem ga mogla ( joj kak se to sliši ..
Kmalu me je spet obrnil in zdaj je bil on na meni. Z zobmi je potegnil hlačke iz mene in se potem preselil nazaj na ustnice. Imel je odličen razlog. Med poljubljanjem je prodr vame. Ta trenutek čakam že vse življenje. Malo je zabolelo a kar hitro sem se ga navadila. Vedno hitreje in močneje je potiskal svoje telo ob mojega. Naslonila sem se na njegova ramena in vedno bolj globoko dihala. V užitku sem rekla: zdaj sem pa jaz na vrsti.
Ležal je pod mano jaz pa sem se ulegla nanj. Poljubljala sem ga in med tem počasi pritiskala sebe ob njega. Lou je rekel: P-Prišlo mi bo. Upala sem da bo prišlo do tega. Še vedno sem ga poljubljala in opravljala svoje delo. Ta seks mi bo ostal za vedno v spominu. Lou je še enkrat rekel: Cher, p-prišlo mi bo…
Odkotalila sem se na drugi konec postelje. Res sem uživala danes, srček. Sem rekla..Lou mi je odgovoril: jaz tudi. To morava še večkrat ponoviti. Zasmejala sem se in rekla: seveda bova. Zdaj pa morem it srček, Anasty me čaka doma. Okej pikica: je odgovoril. Vstala sem iz postelje in se oblekla. Poslovila sem se od svojega lubija in ga še enkrat poljubila. Odšla sem po stopnicah in se poslovila še od ostalih fantov. Odšla sem domov in doma sem morala Anasty povedati vse kar se je zgodilo med nama.
26. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. januar 2014
u88095
u88095
next
26. januar 2014
next
26. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. januar 2014
Next
26. januar 2014
u147737
u147737
awwiii kera pikija<333 sam kokr vem ni blo zaščite... to pomen da bo mamica<333 jeeeeeeeeeej neeeeeeeeeeeeeeeeext
26. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. januar 2014
ne ne ne nebo mamica hahaha
mal prehitro bi blo in ja hahah pač se ni rečeno daa vedno ko delaš tisto brez zašćite da zanosiš hahaha
26. januar 2014
heheh...ne bo še ammica..mogoče bolj pozno..malo še je prehitro...
26. januar 2014
mamica*
26. januar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeext
27. januar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani