živjoo! moje ime je Lili. Kličejo me Lola. vem čudn. Uglavnm odločila sem se pisat zgodbico o One Direction (Naših prelepih fantov) in ker je to moja prva zgodba bi prosila da mi mal poveste kasna je in kaj sem nrdila narobe vem da je takšnih zgodbic že veliko ampak moja bo malo drugačna. Punca se ne bo zaletela v enega izmed članov ali bila sestra od katerega člana ali pa da po hčer od varnostnika Paula ali pa Simona kot je ponavadi v kakšnih ostalih zgodbicah. Ona bo šla na XFactor in bo pristala v skupini in potem se bodo zgodili zapleti, razpleti in nova ljubezen..itd...no upam da vam bo všeč na začetku bom pisala v Cherryini vlogi, ker na začetku fantje še ne nastopajo. ampak bodo kmalu obljubim no pa začnimo.

Zmajala sem z glavo. Usedla sem se in čakala, da me pokličejo na oder. 1456 je bila moja številka. Josh me je potrepljal po hrbtu. "Ne bodi živčna. Super boš." Zavila sem z očmi in se naprej udarjala z nogo po tleh. "Ah daj no ne sekiraj se!" Sta se oglasila Bill in Will. "Če ne bi bila tako živčna, da se mi nebi dalo vstati bi vaju zdaj z veseljem boksnila". Sem rekla. Pred dvema dnevoma sem se odločila da se prijavim na Xfactor...no ni bila ravno moja odločitev. Prijavili so me moji najboljši prijatelji Josh, Sam, Connor, Bill, Will, Lucas in Tom. Ko sem jih že ravno naštela pa naj jih vam se predstavim. Josh...zanimiv fant. Njemu lahko zaupaš čisto vse...res zna z ljudmi. Zelo je skrben in zaščitniški... vsaj zame. Sam – najboljši, smešen idiot kar sem jih kdaj videla. Skupaj bordava in srfava. Noro!! Connor - najboljši pri učenju in razlagi... mnogi mu pravijo da je piflar vendar je čisto nasprotje od tega. Najbolj se zabava od vseh nas. London pozna kot svoj lasten žep, se pravi ve kje se nahajajo vse diskoteke ter vse zabave. Bill in Will - najbolj zmešana dvojčka daleč naokoli. Isti glas, stil oblačenja, pamet, ki je sicer ni veliko, vendar, če jo spravita skupaj jima to čisto zadošča. Zelo prijazna in talentirana za norčije. Lucas - magnet za težave. Se sprašujete zakaj...no zaradi tega, ker rad pokaže svojo moč na kašnih fantih nižjega letnika. Vendar je za enkrat prenehal s tem in začel trenirati boks. Vendar mu to nič ne pomaga ker ima neverjetne možgane, ki mu dajejo ideje kako kašne ušpičiti, in pri tem zaidemo v težave vsi in ne samo on. Ampak po navadi ne nastradamo ker je Lucasov oče premožen ter glavni poveljnik na policijski postaji in poplača škodo ki jo naredimo. In na koncu še Tom. On je najboljši in najlepši fant kar ga punca lahko. Imam ga rada, vendar nama zadnje čase ne gre ravno najbolje. Tom je eno leto starejši in je tretji letnik. Zelo me moti, da se noče vklopiti v mojo družbo...pravi da ima dovolj prijateljev...mislim kako imaš lahko preveč prijateljev? No seveda fantov to nič ne moti, ker tudi oni ne marajo njega. Pustimo zdaj to...naj se vam se sama predstavim. Moje polno ime je Cherry Rose Cowood. Sem šestnajstletnica, ki poje in se ukvarja s športom, ter uživa življenje. Živim v Londonu v samem centru. In kot vsak najstnik sovraži solo, jo tudi jaz. Hodim v 2 letnik gimnazije. Iz misli me predrami Sam. »Pripravi se«. Vstala sem in se napotila po mikrofon. Zagledala sem se v piko na steni. »Na vrsti si« mi reče Connor in me potreplja po rami. Sramežljivo stopim na oder in se sprehodim na mesto kjer je zvezdica. Kaj mi je?! Od kdaj sem pa jaz sramežljiva?! Odgnala sem misli stran in zravnala ramena. Tako sem se počutila bolj samozavestno. "Živjo!" Me pozdravijo sodniki. "Hei!" Odzdravim nazaj. "Kako ti je ime?" Me vpraša Simon. "Cherry skrajšano Cher, lahko me kličete tudi Rose" pokimali so in ženska v sredini se mi je nasmehnila. Amanda, če se ne motim. "No Cherry kaj nam boš pa ti zapela?" Me je vprašal Louis. "Only girl by Rihanna" sem odgovorila. Prikimali so in začela se je predvajati pesem. Začela sem peti in se čisto zatopila v pesem. Ko sem odpela sem se ozrla po dvorani, ki je stala in ploskala. Tudi Amanda je stala. Nasmehnila sem se. Usedli so se. Začela sem si gristi ustnico. "Uaaau!!" Je rekla Amanda. "Cherry, res imaš talent!" Je rekel Simon. Široko sem se nasmehnila. "Hvala" sem se zahvalila. "Jaz grem kar direktno k odgovoru ker mislim da je dovolj povedala dvorana ter Simon in Amanda" se je oglasil Louis. "Da!" Je rekel. Slišali so se klici in žvižgi. "Stoodstotno Da!" Je potrdila se Amanda. Dvorana je še bolj začela ploskati. Vendar se je kmalu umirila ko je videla, da Simon čaka da pride do besede. Nastala je čista tišina. "Jaz bom rekel......" je končno spregovoril a nato utihnil in me pogledal. Čutila se je napetost v ozračju. "Da! Res imaš odličen glas in pekla bi me vest, če bi rekel ne!" Široko sem se nasmehnila in se zahvalila ter pomahala dvorani, ki je ploskala. Odkorakala sem nazaj v zaodrje, kjer so mi vsi čestitali in kmalu smo odšli v picerijo. Tukaj imajo naaajboljše pice v Londonu. Naročili smo tri velike pice ter sedem kokakol, vsaka za enega. "Škoda ker se Toma ni tukaj" sem rekla. "Ahh daj no saj se zabavamo tudi brez njega!" Je rekel Lucas. "Ko že govorimo o Tomu. Kje sploh je?" Skomignila sem z rameni. "Rekel je nekaj da ima opravke in da mu je žal da ne more priti ter da mi želi srečo." sem razbrala bistvo iz sms-ja ki mi ga je poslal tik pred avdicijo. "Bullshit! Opravki, pa ja!" Je rekel Bill. Will je spačil obraz. "Hey! Čas je da ga sprejmete. Moj fant je" sem potarnala. Sita sem bila da so pljuvali eden čez drugega. "Če on noče nas tudi mi njega ne bomo!" je protestiral Sam. Zmajala sem z glavo "Zakaj se morajo taki pogovori zmeraj končati s kreganjem?" Sem vprašala nič kaj dobre volje. "Pustite ji dihati!" Je rekel Connor. Hvaležno sem se mu nasmehnila. "Vendar to ne pomeni, da se ne strinjam z njimi" prhnila sem. Zazvonil mi je telefon. 'Tom' je pisalo na zaslonu. Kliknila sem sprejmi in se oglasila. "Kje si bil?! Zamudil si ko so mi dali vsi trije DA!" Sem ga takoj napadla. "Čestitaaam!! Komaj čakam da te vidim. In oprosti babe. Opravki...saj ves." Neka ženska v ozadju ga je poklicala. Dvignila sem obrvi. "Opravki ha?" Sem sumljivo vprašala. "Ljubica, to je bila mama!" Se je branil, ko očitno ni preslišal sumljivega tona v mojem glasu. Ne vem zakaj, vendar verjela sem mu. "Verjamem. Kdaj prideš? Pogrešam te" in fantje so zavili z očmi. Pokazala sem jim jezik. "Jutri pridem babe, pogrešam te tudi jaz. Mudi se mi. Se slišiva!" Je rekel in prekinil. Uau! Očitno se mu res mudi, da še počakati ni mogel da odzdravim. "Se slišiva" sem tiho rekla v piskajoč telefon, ki je oznanjal konec klica. Pospravila sem ga nazaj v žep, ter pojedla še zadnji kos pice in spila do konca kokakolo. "fantje jaz odhajam. Če hočem biti doma pravočasno in če nočem dobiti butastega pripora se bom morala počasi odpraviti" sem rekla in vstala. "Ali ne bi bilo super če bi ti oče končno že kupil avto?" Me je vprašal Connor. "Tebi je lahko reci ker maš dobre ocene in lahko dobiš vse kar hočeš za nagrado!" Res je. Connor ima dobre ocene in starši mu kupijo vse kar si želi v zameno pa ohranja dobre ocene. "Potem se pa res NE čudim da še nimaš avta." Zasmejali so se. Jap, jaz in učenje - dva različna pojma. "Lahko ga pa vi prepričate" sem nagajivo rekla. "Ohh ja. Potem boš vsekakor dobila vsemogočno katrco!" Sta prebrisano rekla dvojčka. Narejeno sem jih šokirano gledala. Odkimala sem z glavo ter odgnala misli kako bi lahko kje obtičala na cesti s tisto kripo. "Poznamo Cherryin zamišljen obraz. Po mojem si je zdaj zamišljala kako se pelje po avtocesti s kripo" Je rekel Josh. "In vsi jo prehitevajo." Je se dodal Lucas. Zasmejali smo se. "Blizu si" sem v smehu rekla in mu dala petko. Medtem ko so se fantje še naprej smejali in zbijali šale na moj račun sem iz torbice dala dvajsetaka in ga položila na mizo. "Jaz častim!" Sem rekla in vstala od mize. Odkimali so. "Ne! Že zadnjic si!" Je rekel sam. "Ne skrbi. Vazno da smo uživali!" Pomahala sem jim in odšla. Hodila sem po ulicah in končno sem prišla domov. Odklenila sem vhodna vrata ter si sezula čevlje. "Čestitaam!!" Je zavpil oče in me zelo prestrašil. "Kako si vedel? In mimo grede zelo si me prestrašil" stisnil me je v objem. "Vsak butelj bi vedel, da boš prišla naprej!" Je rekel in me peljal v jedilnico, kjer me je čakala torta. "Mmmmm, Nutellina torta, moja najljubša!" Zasmejal se je ko sem hitro narezala torto na dva kosa in nama postregla. "Ravno zaradi tega sem jo vzel". Jedla sva v tišini a jo je kmalu prekinil. "Si že sporočila mami?"je vprašal. Moja mama in oče sta ločena. Mama se je prešila na drugi konec Londona in ustanovila svojo modno agencijo. Jaz pa sem ostala tukaj z očetom ker ima mami preveč dela pa še šole in prijateljev nisem hotela zamenjati. Zavzdihnila sem "Ne še. Danes ima sestanek in ne vem kdaj konča, zato je ne bi rada klicala in jo zmotila" sem rekla. "Končala je. Prepričan sem." Je rekel in pokazal z glavo na telefon. Zazehala sem. "Pokliči jo potem pa pojdi spat" mi je svetoval, vzel še en kos torte in odšel pred televizijo. Pospravila sem svoj krožnik v pomivalni stroj in dala torto v hladilnik. Odpravila sem se v svojo sobo in vzela v roke mobilni telefon in vtipkala mamino številko. Trikrat je zazvonilo nato pa se je javila. "Ljubica! Kako si? In seveda čestitam, stavim da si dobila vse tri DA-je. Imam prav?" Zasmejala sem se. "Prav imaš." Slišala sem kako je ploskala. "Sem vedela. Oh ljubica tako sem ponosna nate!" nasmehnila sem se. "Hvala mami" sem rekla. "Ni problema. Stavim glavo da si danes zelo zaspana. Ves ta stres in čakanje...tako da vzemi si malo časa za kašno kad in se sprosti potem pa pojdi spat. Kmalu se vidiva prav?" Prikimala sem. "Malo sem pa res utrujena. Hvala mami. Lahko noč. Poklici me še kaj. Rada te mam!" Zasmejala se je. "Tudi jaz te imam rada. Lahko noč." In tako je bila zveza prekinjena. Iz predala sem vzela sveže perilo ter se odpravila v kopalnico. Lepo sem se sprostila v vroči kadi. Čez kašne pol ure sem imela dovolj in stopila ven. Zavila sem se v brisačo. Odšla sem nazaj v sobo po telefon saj sem ga pozabila. Oh ja...jaz in moj telefon. Nikamor ne grem brez njega. Imela sem dva zgrešena klica. Connor. Poklicala sem ga nazaj. "Prosim" se je javil z zaspanim glasom. "Oprosti ker sem te zbudila, klical si me pa se nisem javila, ker sem bila v kopalnici. Povej." Slišala sem kako se je obrnil, sodeč po škripanju njegove postelje. "Ni panike. Klical sem te da se zmeniva kdaj pridem jutri po tebe za v šolo". Čisto sem pozabila. Šola. Zavzdihnila sem. "Oh ja saj res. Ammm...bi bilo dobro če bi pršel petindvajset minut do 8?" Šola se nam začne ob 8 in vedno sva tam 10 ali 5 minut pred poukom da se z ostalimi dobimo in poklepetamo. "Seveda. Bodi pripravljena. Lahko noč." - "lahko noč" sem zaželela nazaj. Nastavila sem si budilko in odložila telefon na nočno omarico. Namestila sem se med rjuhe, še zadnjič popravila vzglavnik in zaspala. In tako se je moj čudovit dan končal.
02. marec 2013
o kul začetek, nevem men se zdi da se obeta fajn zgodba
02. marec 2013
nnnnext
02. marec 2013
next
02. marec 2013
neeža*: o hvala mi velik pomen
pa hvala tut ostalim dvem, pa jutr dobite next
02. marec 2013
ful dober začetek in hočem next
02. marec 2013
o hvalaa enako)
02. marec 2013
Okej... Tuki je next. In vem fuul je bedn, ker ni fantov notr, ampak pridejo kmalu čez dva ali en next. Aja pa oprostite za napake in bedn next ampak sem fuul utrujena, ker smo prsli iz morja k mamo vikend dol in sm res ful utrujena...oprostite. here you go:

2. del
Naslednje jutro me je zbudila budilka. Pogledala sem naokoli. Bila sem zelo utrujena od včerajšnjega dne. Počasi sem vstala iz tople postelje in stopila na mrzla tla. Odpravila sem se pod tuš. Prepustila sem se topli vodi. Ko jo je kmalu zmanjkalo sem stopila ven iz tuša in se obrisala v brisačo. Oblekla sem sveže perilo. Odšla sem do omare in izbrala strgane hlače ter pulover, ki mi je segal malo čez pas. Bil je zima zato sem se oblekla v bolj topla oblačila. Šla sem nazaj v kopalnico in se naličila. Malo maskare in barvice. Pudra nisem uporabljala. Nikoli nisem marala punc, ki so hodile okoli z velikimi črnimi očmi, šminko in pudrom. Bljek!... "Super!" Sem rekla, ko mi je maskara padla po tleh. Pustila sem jo saj nisem imela časa, da bo jo poberem, ker me je že klical Connor. Po mojem me že čaka zunaj. Hitro sem pograbila torbo, stekla po stopnicah vzela bundo, nataknila rokavice in obula škornje. Oče je bil že zdavnaj v službi. Stopila sem ven in videla Connorjev avto. Zaklenila sem vhoda vrata in se sprehodila do avta. "Živjo" me je pozdravil, ko sem se vsedla. "Jutro" sem se mu nasmehnila. "Imaš poročilo?" Je vprašal in speljal. Privzdignila sem obrv. "Poročilo?" Sem vprašala. "Za kemijo."...."Poskus?" Je se naprej poskušal priklicati spomin, ker se še vedno nisem pomnila. Shit. "Ja spomnim se. Kaj naj naredim? Ne morem iti v šolo brez poročila. Mcheat me bo ubila! Da ne omenjam ocene!" Zasmejal se je. "Avtooo, Cherry prihajaaa!" Boksnila sem ga v ramo. "Utihni. Kaj naj naredim?" Vzela sem urnik iz torbe. Oh ne. "Super pa še kemija je prvo uro!" Zavzdihnil je. "Tako kot vedno narediš Cherry. Špricaj. Tako ali tako mislim, da so na poročilo pozabili vsi." Zasmejala sem se. "Zgleda, da boš sam pri pouku" zmajal je z glavo in se zasmejal. Kmalu sva prispela pred šolo. Pogledala sem čez okno in zagledala Toma. Skočila sem iz avta in stekla do njega. Objel me je. "Dobro jutro" me je pozdravil "Dobro jutro" sem mu rekla nazaj. Stisnil me je k sebi in me poljubil, njegova roka pa se je bližala moji zadnjici. Zavila sem z očmi in prekinila poljub. "Nehaj. Na šolskem dvorišču smo!" Zasmejal se je. "Cherry!" Me je nekdo poklical. Obrnila sem se. O poglej ga. Josh. Pa še zgoden je. Nasmehnila sem se mu in nakazala da pridem takoj. Pogledala sem Toma in njegov prijem je popustil. "Se vidiva" mi šepne in me spusti. Prikimala sem in odšla k Joshu. Objela sem ga. "Hej. si pa zgoden. Po navadi zmeraj zamujaš." Sem rekla. Zasmejal se je. "Nov avto sem dobil. Poglej" in pokazal na črn avto. "Uau BMW x5 ha?" Pokimal je. S prstom sem podrgnila po črni kovini. "Lep je" sem rekla. "Hvala in poklici me kdaj. Bova sla na vožnjo!" Zasmejala sem se. "Bom" zazvonilo je. Tedaj pa so se zaslišali kriki. Skoraj vsa sola, ki je bila zunaj je pritekla in postavili smo se okoli dveh punc, ki so se teple. "Nehaj! Sama si si kriva! Pustila si ga, zato sem ga vzela jaz. In spusti me!" Je prva začela vpiti. "Ne ga nisem pustila. Imela sva pavzo! Ti prasica!" In jo še bolj povlekla za lase. "Auuuu!!! Ne bos ti meni govorila prasica!" Se je zadrla nazaj in ji zbila umeten noht iz prsta. "Moj! Noht?!!? Kako si drzneš?!" Je zapiskala in pripravila roko da jo brcne v trebuh. "Dovolj!" Smo zaslišali glas ravnatelja. Prerinil se je skozi dijake v krog, kjer sta zdaj narazen stale punci. "Kaj se gresta?!! Sarah? To od tebe nisem pričakoval. In Miriam?! Ko sem že mislil da si se popravila se pa tepeš!" Punca, ki je očitno začela pretep je dvignila glavo. "Očitno ste mislili narobe!" Je siknila. "Gremo!! V mojo pisarno. Takoj!" S sklonjeno glavo sta odšli za ravnateljem in malo je manjkalo, da sta si spet skočili v lase. Počasi smo se razkropili. "Zato pa se ne družim s puncami. Tepejo in preklinjajo za vsako stvar!" Zavila sen z očmi. Zahihitali so se. "Oh moj noht! Oh moji lasje! Oh bla bla bla bla bla!" Sem oponašala. Bill in Will sta se zarezala. "Tudi ti si punca" zavila sem z očmi. "Jaz se ne tepem in ne preklinjam za vsako stvar sploh pa ne nosim umetnih nohtov in vsega tega shita po obrazu!" Zasmejali so se. Hitro smo se odpravili k šolskim vratom, ki so bila na široko odprta in požirala dijake. "Oh, saj res skoraj sem pozabila" in se vstavila pred vrati. "Imate vsi razen Connor poročila za kemijo?" Sem vprašala. Vsi so me zmedeno pogledali, razen seveda Connor in...in Josh?... "Josh? Ti imaš poročilo?" Pokimal je. "Zahvala za avto" zasmejali smo se. "Gremo na pico? Tako ali tako nimamo nič dobrega za malico." Sem vprašala druge. Pokimali so. Poslovili smo se od Josha in Connor-ja in odšli. Hodili smo in se smejali. No...oni so hodili. Celo pot me je Lucas nosil na hrbtu in Sam pa me je ščipal za rit. "Saaaam! Nehaj!" Sem kričala in opletala z rokami "In ti!" sem rekla in boksnila Lucasa v ramo. "Daj me dol, preden ostanem brez moje zadnjice!" Zarežal se je. Odložil me je in kmalu smo prispeli v picerijo. "Dve pici prosim" sem naročila. Posedli smo se za mizo. "Misliš, da te bodo sprejeli na bootcampu?" Me je vprašal Will. Skomignila sem z rameni. "Upam. Moje sanje so, da pojem pred množico ljudi, ki pojejo z menoj, in če pridem naprej, lahko to uresničim." Sem rekla. Pokimali so. "Stavim da boš. Podpiramo te vsi. In če slučajno izpadeš, bomo mi obračunali z sodniki." Je rekel Bill. In ostalo so se divje strinjali, predvsem Lucas. Zarezala sem se. "Hvala ampak ne hvala!" se rekla in končno sta prišle pice. Zmazali smo ju v 10 minutah. Rekord. Plačali smo in odšli nazaj proti šoli. Ravno smo ujeli odmor. Razpršili smo se po hodniku in vsak je odšel v svoj razred. Ko sem končala s poukom se odpravila pred šolo da bi počakala Connorja. Vsak dan po koncu pouka se skupaj odpeljeva domov. Ni ga še bilo. Super. Pa ravno takrat ko se mi mudi domov. Danes kličejo kdaj naj pridem na bootcamp" Nekdo me je objel od zadaj in me poljubil na vrat. Obrnila sem se. Tom. "Ljubica. Kaj pa ti tukaj sama?" Me je vprašal. "Am. Čakam Connorja?" Sem bolj vprašala kot rekla. Zavzdihnil je in njegov prijem je popustil. "Zakaj vedno Connor? Zakaj mi ne pustiš, da te jaz peljem?" Je grdo rekel. Zavila sem z očmi. "Tom. Kolikokrat bova se odprla to temo?" Sem ga nejevoljno vprašala. Skomignil je z rameni. No pa smo spet na začetku. "Zato ker je Connor eden izmed mojih najboljših prijateljev in oče ga pozna in ve, da je SAMO prijatelj in če bi me ti pripeljal bi zagnal vik in krik!" Zmajal je z glavo. "Saj je vseeno. Pogovoriti se morava" Ravno takrat pa se je pripeljal Connor. Pomahal mi je, Tomma pa grdo pogledal. "Oprosti ne zdaj. Mudi se mi domov. Te zvečer poklicem. Prav? Adijo." Sem mu rekla in ga hotela poljubiti vendar mi je nastavil lice. "Adijo" je rekel in odšel do svoje klape. Kaj mu je? Zavzdihnila sem in se odpravila v avto. "Kaj je pa njega pičilo?" Me je brez pozdrava vprašal Connor. "Živjo tudi tebi. Ne vem. Verjetno spet zaradi tega, ker me ti pelješ domov." Sem naveličano rekla. Vsak dan ista pesem. Zmajal je z glavo. "Pa ga imaš res rada?" Me je vprašal. Nastala je tišina. Samo radio in brnenje avta se je slišalo. Pogledala sem Connorja, ki je gledal na semafor in čakal kdaj se bo prižgala zelena luč. Pomislila sem. Ne vem. Imam Toma še vedno rada? "Ne vem Connor. Ne vem. Nisem več tako prepričana, kot sem bila pred enim letom". Ostal je tiho. Kmalu sva prispela domov. "Hvala" sem se zahvalila in stopila iz avta. "Ni problema. Aja kdaj naj pridem jutri pote?" Me je vprašal. "Jutri je petek kajne?" Pokimal je. "Se pravi da začneva popoldne. Okoli 11.45?" Sem vprašala. "Okej. Drži se mala. Se vidiva jutri." Zasmejala sem se. "Enako. Adijo" zaprla sem vrata in mu pomahala. In že ga ni bilo več. Odšla sem v hišo. "Oči doma seeeem!" Sem se zadrla. Nobenega ni bilo razen čistilke, ki je sesala. Ne bi morala priti jutri? "Dober dan" me je pozdravila. Pokimala sem in se odpravila v kuhinjo. Vzela sem kozarec in natočila vodo. Popila sem pol kozarca ostalo pa zlila v lijak. Odšla sem v svojo sobo. "Uau!" Sem dahnila. Moja soba je bila čista? Obleke niso več ležale po tleh. Pisalna miza je bila pospravljena, knjige so bile zložene na policah, kopalnica pa je bila čista kot še nikoli prej. Nekdo je potrkal na vrata. Odšla sem odpret. Bila je čistilka. "Oprostite. Klic imate" in mi podala domač telefon. Zahvalila sem se in se oglasila. "Prosim?" Sem rekla. "Dober dan gospodična Covood?" Je vprašala moška oseba. "Ja pri telefonu." Sem potrdila. "Super. Kličemo iz XFactorja, da vam sporočimo datum in uro izločanja. Imate kasno pisalo in list papirja?" Pogledala sem po pisalni mizi in zagledala pok listkov in lonček svinčnikov in barvic. "Samo malo" sem rekla ter si pripravila list in svinčnik, telefon pa sem dala na zvočnik. "Povejte" "Pridite naslednji ponedeljek ob 17.00 uri? Bo šlo?" Zapisala sem si uro in dan. "Seveda. Hvala." sem se zahvalila. "Ni problema. Se vidimo. Nasvidenje" in prekinil. "Yes!!" Sem rekla in poskočila. Ostalim bom sporocila kasneje, preveč bila lačna. Vsa vesela sem se odpravila v kuhinjo in sproti odložila telefon. Iz hladilnika sem vzela torto. Ni se mi dalo rezati in mazati novega krožnika, zato sem vzela vilico in začela jesti celo torto. Ko sem se najedla sem torto pospravila nazaj v hladilnik in odšla nazaj v mojo sobo. Pogledala sem na urnik, ki je visel na steni. Pogledala sem za danes. 'Odbojka' je pisalo zraven ure 16.00. Sem vedela, da sem nekaj pozabila. Hitro sem se odpravila pripravljat kratke hlače in majico. Pogledala sem na uro. 15.43. Super!! Spet bom pozna. Telovadnica kjer smo igrale je bila oddaljena dobrih dvajset minut hitre hoje. Hitro sem vse potrebno stlačila v potovalko, se obula, pozdravila čistilko in že sem bila zunaj. Hodila sem počasi. Po pol ure sem prišla v garderobo, se preoblekla in odšla v telovadnico. Vse so že igrale in bile razdeljene v skupini. Ko sem vstopila so se vse obrnile proti meni. Tina (to je bila naša trenerka) je stopila do mene. "Cherry! Zamujaš. Spet. In to 10 minut!" zavila sem z očmi. "Oprostite. Ne bo se ponovilo. Bila je gneča na cesti" sem se zlagala. "Mhm gneča na cesti" je bila rekla sumljivo. "Morda hodiš po cesti?" odkimala sem. "Pridruži se Annini skupini!" je nejevoljno rekla in pokazala na blond barbiko, ki se mi je smejala. Zavila sem z očmi in zavzdihnila. Postalo mi žal, da sem sploh prišla. Postavila sem se na servis. Podale so mi žogo. Vrgla sem jo in odbila, da je pristala na prosto mesto na nasprotnikovem polju. "Ugh!! To je bila preveč močen udarec!" se je začela jeziti Samantha. Pokazala sem ji jezik. Tina je zavila z očmi. Dvignila je palec na roki. "Dober udarec Cherry!" je zdaj malo boljše volje rekla. Nasmehnila sem se. Spet sem dobila žogo. Tako se je igra nadaljevala. Ob petih smo končale in odšle v garderobo. Hitro sem se preoblekla. In odšla ven na svež zrak. Ojoj...to ne bo dobro. Zunaj me je čaka tista rdečelaska Samantha. Stopila je do mene. "Cherry si kajne?" je važno vprašala. Pokimala sem. "In ti moraš biti Samantha. 5 let že skupaj trenirava odbojko..." ... pa si še mojega imena ne zapomniš sem dokončala stavek v glavi. Važno je pokimala. Tipkala je nekaj na svoj telefon, da sploh ni opazila s kašnim sarkazmom sem ji odgovorila. Dvignila je pogled s telefona "Imaš pa močen udarec" "Hvala?" sem začudeno rekla. Da bi pregnala awkward moment sem iz žepa potegnila telefon in poklicala Josha. "Povej" se je oglasil in jaz sem si krepko oddahnila. "Se spomniš ko si rekel naj te pokličem, da greva okoli s tvojim novim avtom? No zdaj imam čas." Zasmejal se je. "Ravno prav. Povej kje si in pridem te iskat." Hvala bogu. "Sem pred telovadnico. Ravnokar sem končala z odbojko." "Sem v bližini. Pridem čez minuto" "Vredu. Adijo." Se rekla in prekinila. "Tvoj fant?" me je vprašala Samantha odkimala sem. "Kako kaj s Tomom?" me je zbadljivo vprašala. "Super. Nikoli boljše." Sem rekla. Ta punca mi gre že pošteno na živce. Nekdo je potrobil. "Josh je tukaj. Grem. Adijo." Sem hitro rekla in odšla do avta. Ugh! Njena bližina te ubija. Usedla sem se in ga pozdravila. "Živjo. Kaj pa ti delaš zunaj s Samantho?" me je začudeno vprašal. "Jaz nič. Sama je prišla do mene" sem skomignila z rameni. "Kam greva?" me je navdušeno vprašal. "Picaaaa!" sem zavpila. "Tako kot vedno" je rekel in navil radio do konca.
03. marec 2013
si ti zmešana, to niti slučajno ni bedno! popolno je! <333
omg ti tako dobro pišeš <33
neext!!
04. marec 2013
haha dora šaala
če kdo tuki najbolše piše si to TI<3333
04. marec 2013
ne pa ni šala res ti pravim.. že vidim, da bo ta zgodbica prava uspešnica
ah daj no daj
04. marec 2013
hahah js tudi tebi drugače pa hvala <3333
04. marec 2013
neeeeeeeeeeeeext
04. marec 2013
Omajgaš! Zelo dobro pišeš! Bi lahko še kašna vprašanja pisala? To bi bilo super. Če hočeš seveda.

Aha pa NEEXT
04. marec 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeeeext
04. marec 2013
NEEEEEEXXT!!!
04. marec 2013
o kul next!
04. marec 2013
ριкαcнu*ηu†єℓℓα: Itak, bom dala par uprašanj pa hvala <3

danes mogoče dobite next
05. marec 2013
next cim prej
pa zgodba je suuuuper
http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-fanfic-fall-for-you/47207/9
bi kdo bral ( sory ker smetim)
05. marec 2013
u87504
u87504
next
05. marec 2013
Evo next. Hvala, ker berete mojo zgodbo res sem hvaležna. Dala sam par vprašanj, upam, da bo v redu. Have fun! <3333 oprostite za napake, mudi se mi na plesne. No naslednji next pa pridejo že fantje.<333
3. del
V piceriji sem mu povedala, da grem jutri na bootcamp. Veselo mi je čestital in poklicala sva še druge fante, da pridejo v picerijo. »Kaj bo novega?« je rekel Lucas, ko so vsi zadihani prišli in se usedli. »Fantje...Jutri grem v bootcamp!!« sem vsa vesela oznanila. »Že jutri?« me je veselo vprašal Connor in mi čestital, tako kot vsi ostali. »Jap jutri! Komaj čakam!« sem veselo zaploskala. Končno so prišle pice in hitro smo planili po njih. Ko smo se najedli, smo plačali vendar smo se malo zamudili, ker je Sam razbil krožnik. Fantastično. Opravičeval se je natakarici in kmalu je iz opravičevanja nastalo flirtanje. »Super! Že vidim. Šele čez 2 uri bomo odšli« sem rekla zdolgočaseno, in gledala natakarico kako si popravlja dekolte. Zavila sem z očmi in stopila do Sama. »Gremo Sam. Mudi sem nam. Daj ji že to prekleto številko in gremooooo!« sem mu rekla in ga pocukala za rokav. Zardel je in ji na prtiček napisal telefonsko številko. Vzela je prtiček, si ga spravila in mu pomežiknila. Pograbila sem Samovo roko in ga potegnila ven. »Končno! Mislil sem, da te bo pojedla s pogledom!« je rekel Will zdolgočaseno in se naslonil na avtomobil. Zasmejala sem se. »Počasi moram domov.« sem rekla ko sem pogledala uro na telefonu, ki je kazala že 7 zvečer. »Mami in očetu moram še sporočiti veselo novico. Aha, pa še to. Greste jutri ob 5ih z mano tja?« sem jih z velikim upanjem, da bodo sprejeli povabilo vprašala. »Seveda, jaz sem za!« je rekel Connor. »Midva tudi« sta v en glas rekla dvojčka. »Kaj pa vem... jutri naj bi imel zmenek.« je rekel Sam. Žalostno sem ga pogledala, stopila do njega in ga objela, da se je malo omehčal. »Prosim, prosim, prosim, prosim!« sem prosila, kot kakšen majhen otrok za liziko. »Prav, prav! Samo prosim ne zaduši me« je rekel Sam in vsi smo se zasmejali. »Hvala Sam« sem rekla hvaležno in pogledala Lucasa. Zarežal se je »Še kdaj nisem šel? Jaz sem za! Poleg tega bodo tam kašne super hot bejbe!« boksnila sem ga v ramo in med smehom zmajala z glavo. Josh se je divje strinjal. »Jaz grem zraven!« Poslovili smo se in z Joshom sva se usedla v avto. »Malce sem živčna« sem priznala in potiskala pas, da se pripne, ker se na vsak način ni hotel. Prikimal je. »To je čisto normalno Cherry. Boš videla, da boš prišla v Judges house« je rekel. Prikimala sem. »Upam« sem rekla. Preostalo pot sva bila tiho. Kmalu sva prišla do mojega doma. Skočila sem ven iz avta in se poslovila. Ko sem prišla v hišo sme se sezula in slekla bundo. Šla sem mimo dnevne sobe v kuhinjo. Zdelo se mi je, da sem nekaj videla. Ritensko sem se sprehodila nazaj do dnevne sobe. »Mami! Kaj pa ti tukaj?!« sem jo presenečeno vprašala. Zasmejala se je. »Morda ne smem več obiskati moje hčerke?« je mi je namesto odgovora podala vprašanje. Stisnila me je v objem. Kako sem jo pogrešala. Vonj, njena mehka lica, roke, glas in objem. »kako si ljubica?« me je vprašala, ko sva se spustile. »V redu. Ti? In ugani kaj?!« začudeno me je pogledala. »Kaj?!« »Jutri grem v Bootcamp!!« sem vsa vesela rekla. »Super! Zelo sem ponosna nate. Vem, da te bodo sprejeli. Ne sekiraj se. Najboljša si bila in najboljša boš!« je rekla spodbudne besede. »Hvala mami« počutila sem se veliko bolje. »Kje pa je John?« tako je ime mojemu očetu. »Ne vem. Zdaj enkrat bo prišel« sem rekla. Pokimala je. »Si zato, da ga presenetiva z večerjo?« »Seveda! In potem mu bom še jaz povedala novico! To bo super!« sem rekla navdušeno in prikimala z glavo. Vzeli sva potrebne stvari in začeli pripravljati. Ko je bilo že skoraj narejeno sem hitro pripravila mizo in pribor. Krompir sva naložili na krožnike in zraven dali meso in omako. Odnesla sem jih na mizo. Slišala sem odpiranje vrat. »Cherry! Doma sem!« je zavpil oče. »V kuhinji sem!« sem se zadrla nazaj. »Presenečenje!« sva z mamo zavpili. »Oh! kako prisrčno. Emma? Kaj pa iti tukaj?« je rekel. »Saj sva rekli presenečenje« Zasmejali sva se. Usedli smo se za mizo in začeli jesti. Pogledala sem mamo in z glavo je nakazala naj mu povem. Odkašljala sem se. »Oči, imam zelo, zelo dobro novico« privzdignil je obrvi. »Povej« je rekel. »Jutri grem v Bootcamp!« sem skoraj zacvilila. Zataknila se mu je hrana in začel je kašljati. Z mamo sva ga začeli udarjati po hrbtu. »Si v redu John?« ga je vprašala. Prikimal je. Popil je vodo in me pogledal. »Fantastično, vendar mi to povej, ko ne bom jedel, razen, če nočeš, da se zadušim« je v smehu rekel in me objel. Do konca smo pojedli in odšli v dnevno sobo. Sproti sem odnesla krožnike v kuhinjo in jih zložila v pomivalni stroj. Odšla sem nazaj in slišala šepet. Skrila sem se za steber in prisluškovala. »Naj ji poveva? Misliš, da bo jezna?« sem slišala šepetati mamo. »Naaah. Za enkrat še molčiva.« Povesta kaj?! Kaj imata za bregom?! Priskakljala sem v dnevno sobo in se usedla med njiju. »Kaj bomo gledali?« sem vpraša in skušala prikriti tresoč glas. »Mislim, da bom počasi šla« je rekla mama in vstala. »Ne, mami, še malo počakaj« odkimala je. »Jutri imam zgodaj službo. Nova kolekcija prihaja in treba je še urediti par stvari« je rekla in odšla proti vratom. Snela je svoj prečudovit plašč in si ga oblekla. »Uau! Lep plašč.« »Hvala Cherry, nova kolekcija« je rekla in mi pomežiknila. Nasmehnila sem se. »Adijo!« je rekla in se usedla v svoj črn Audi. »Adijo!« sva rekla z očetom. Pomahala sem ji. Potrobila je in pohodila plin. Odšla sva nazaj v hišo in zaklenila vrata. »Grem pod tuš in spat« sem se rekla. »Mhm...med besedama ' Grem pod tuš' in 'spat' je še zelo veliko drugih kajne? Kot na primer; Grem še na Facerbook in Twitter« je rekel poznavalsko. »Oči ne FaceRbook, ampak Facebook in dobro me poznaš« sem rekla in se zasmejala. Odšla sem po stopnicah v mojo sobo. Odprla prenosni računalnik in ga prižgala. Vpisala sem se na Facebook. UoooU! Veliko prošenj. Spomnila sem se na Toma. Poklicati ga moram. Vzela sem telefon in ga poklicala. »Končno!« je rekel. »Oprosti, pozabila sem. Konec koncev, lahko bi tudi ti poklical« sem rekla. »Veš...najin odnos ni več tako dober, kot je bil včasih. Mislim, a bi bilo najbolje, če greva narazen« je rekel. »Kaj?!!?« sem zavpila. »Prosim reci, da se hecaš!?« zavzdihnil je. »Oprosti. Ampak se ne.« V oči so mi stopile solze. Počasi je spolzela prva, nato še druga, naslednjo sekundo pa se jih je usulo še dvajset več. »Prosim, reci kaj« je rekel in prekinil tišino. Nič nisem hotela reči, kajti slišal bi, da jočem. Prekinila sem. 'Piip, piiip, piiiip!' se je slišal nadležen zvok. Vrgla sem se na posteljo in začela jokati. Kmalu sem zaspala.
Zbudil me je telefon. Mela sem hripav glas. Ni šans, da se javim. Nisem hotela vedeti kdo me kliče, zato sem prekinila. Odšla sem v kopalnico. Pogledala v ogledalo in se ustrašila sama sebe. Okoli oči sem bila črna od maskare. Hitro sem si sčistila in odšla pod tuš. Umirila sem se, ko mi je voda tekla po hrbtu. Zamižala sem in si zaželela, da se s Tomom sploh nebi zapletla. Stresla sem glavo in stopila iz tuša. Obrisala sem se in si lase ovila v brisačo. Oblekla sem se v dolgo majico. Oče je pozimi zelo veliko grel, zato mi je bilo zmeraj vroče, ko sem spala. Odšla sem nazaj v sobo in ugasnila računalnik. Pogledala sem na digitalno uro, kjer je pisalo 22.30. No super. Lahko se bom dobro naspala. Vzela sem torbo in vanjo zmetala zvezke. Odšla sem si posušit lase. Med sušenjem sem si pela pesmi in se malo sprostila. Ko sem si jih končno posušila sem pospravila fen in se sprehodila nazaj v sobo. Počasi. Vrgla sem se v posteljo in se zagledala v strop. Me bodo sprejeli? Kaj, če me ne? Morajo me! Z misijo na Bootcamp sem zaspala.

a) Kaj sta ji oče in mama prekrila?
b) Bosta bila s Tomom spet skupaj?
c) Kritike, kometarji?
d) Next?
05. marec 2013
1. mogoče sta nazaj skupaj, al pa mata kakšno presenečenje zanjo/šokantno novico
2. ne, on jo bo hotu nazaj ko bo ratala mal bol slavna, sam se mu bo sam režala
3. super je, sami pozitivni komentarji, ni negativnih , čakamo next.
4. torej next ja haha
05. marec 2013
mogoc da sta skup al pa da je posvojena al neki takega
ne tom bo priso do nje se opravico ona pa bo ze z enim od 1d
super komi cakam nasledni del
neeeeeexxxxxt
(cim prej)
05. marec 2013
next
05. marec 2013
a) Hm.. mogoče to, da sta nazaj skup?
b) Ne
c) Ta zgodbica je že zdaj odlična in morš nujno nadaljevat! <33
d) še vprašaš? ;O
05. marec 2013
a) Kaj sta ji oče in mama prekrila? da sta skupej pa de je mama mogoče noseča
b) Bosta bila s Tomom spet skupaj? ne ne bota
c) Kritike, kometarji?sam pozitivni komentarji-->prosn nexti
d) Next? seveda
05. marec 2013
hmmm al sta skupej, al se bo en od njiju poročil, al pa je posvojena!!!!
ne upam da ne!!!!!!!!!!!!1
uhhhh svetovna zgodbica res
next obvezno
05. marec 2013
NEEEEEEXXXT!!!!
06. marec 2013
neeeeeeeeeeexttt
06. marec 2013
u124372
u124372
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext plizzzzzz
06. marec 2013