u215639
u215639
neeeeeeeeeext
19. april 2017
hvala vsem
19. april 2017
Next <3
19. april 2017
u216558
u216558
neeeeext
20. april 2017
sori ka nisem včeri nextala sam nisem mela časa tko da gre zdej tle en Next
............................................................................................................................................................
Pristala sta na trdnih tleh, na žalost na riti. Nekaj časa sta tam smo sedela potem pa je T.J vstal. Vstati je pomagal tudi Lexi toda njo je razžiralo to kar ji je povedala Nara oz. njena mati. Vendar, ko je pomislila na to ji je postalo kar malo slabo, čeprav je zdaj povezovala dejstva med sabo. Izbrisni spomini prebivalcev, to je naredila boginja potem Diablova zgodba. Vse se ujema, je razmišljala le ena stvar. Kako je v vse to vpleten T.J zato je naredila najbolj noro stvar na svetu. Kar naravnost ga je vprašala:“Kako si vpleten v vso to zgodbo?“
„Mislim, da že veš.“
„Ti si tisti otrok, ki ga je Sara zamenjala. Zamenjala je svojega lastnega otroka zame. Zakaj?????“
„Hmmm naj razmislim odločala boš o usodi človeštva. Mislim, da se je lahko žrtvovala.“
„Ne ni imela te pravice. Če bi me Nara obdržala se to ne bi dogajalo. No čeprav potem ne bi nikoli poznala Kay. Mogoče pa se vse zgodi z razlogom.“
Lexi ni vedela kaj naj naredi. Ni imela pojma kaj je naredila, ko se je pokazala tista njena 'zlobna' stran. Le kaj lahko naredi drugim. Le kaj lahko naredi svojim prijateljem. Kar na enkrat je pri srcu začutila močno bolečino. Ni vedela kaj se dogaja. Videla je le prestrašen T.J-ev izraz na obrazu. Pogledala je proti svojemu srcu in videla, da ji gleda iz pljuč konec puščice. Puščica je bila kraljeva. Zdaj jo je navdala neka neznana jeza, poskušala se je umiriti vendar ji ni uspelo. Vse kar je uspela naredit je bilo to, da se je zadrla:“VSI STRAN OD MENE, ČE VEM JE ŽIVLJENJE DRAGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!“
Naenkrat je iz nje planil val moči vendar ne dobre moči ampak zlobne, uničajoče moči. Vse vojake je pobila T.J je pa obšla. Najhujše pa je bilo, da ji je bilo všeč. Zdaj je ugotovila kaj je njena 'slaba' stran. Vsa v šoku je zbežala stran. Tekla je kolikor hitro je mogla. Ni se ustavljala ni se ozirala nazaj le tekla je dokler ni prišla dovolj daleč stran. To je bil najhujši trenutek v njenem življenju. Pomorila je celo četo vojakov. Ni vedela kaj naj naredi. Postalo jo je strah. No še bolj kot prej. Zdaj je odkrila svojo slabo stran in to se je morala naučiti kontrolirati. Ni vedela kako. Čez nekaj minut je zaslišala glasove vedela je čigav glas je to. Pripadal je Kay. Vse kar si je Lexi zamislila je bilo „Prosim mami odpelji me od tod.“
In pristala je na tisti plaži. Zraven nje je stala Nara. Lexi jo je prosila:“Prosim nauči me kontrolirati to to moč. In še ena stvar. Prosim izbriši spomin name, Kay in Ace pošlji nazaj na grad za T.J-a pa nevem kaj storiti. In spomin izbriši vsem, ki so me kdaj srečali. No le tebi ne.“
Nara je bila začudena vendar je to storila.
.................................................................................................................................................................
Next????
21. april 2017
u223614
u223614
Next itq
21. april 2017
hvala
21. april 2017
Next sup je
21. april 2017
dej še ti nexti in hvala
še en Next pa nextam
21. april 2017
u223614
u223614
Next
22. april 2017
u216558
u216558
Next
22. april 2017
ajde ženska dej že Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. april 2017
sori ka tok pozn nextam
.................................................................................................................................................................
Po nekaj tednih se je Lexi navadila na svoje novo življenje. No seveda je pogrešala Kay toda zdaj se je učila krotiti jezo in nadzorovati tisto moč. Ravno je šla do svoje sobe, ko jo je poklical služabnik. „Gospodična morate iti do boginje.“
Lexi je prišla kolikor hitro je lahko.
„Kaj pa je tako nujno, da sem mogla takoj po pouku priti?“
Nara je le pokazala proti zaslonu. Na zaslonu je bila Kay v poročni obleki. Torej danes se bo poročila. „Prosim grem lahko samo, da vidim. Prosim saj bom potem takoj šla stran.“
„Seveda lahko vendar se ne smeš z nikomer govoriti. In takoj po poroki moraš nazaj sem.“
Lexi je pokimala. Vesela je bil, da gre lahko na Kayno poroko vendar je bila hkrati žalostna ker se je Kay ne bo spomnila. Že se je odpravila proti vratom, ko je zaslišala Naro govoriti služabniku:“Potem ko pride nazaj se ne sme ničesar spomniti. In reči Diablu, da jo bomo predali.“
Lexi je kolikor se je dalo hitro odšla stran. Bila je pretresena. Nara sodeluje z Diablom.
Na poroki je bilo vse v belem. Ace je že stal pred oltarjem. Toda nekaj je bilo narobe, je začutila Lexi. Ko je videla, da je Diablo Aceva poročna priča. Bil je namen, da je prišla sem. Kako zavraga so se spravili v tak položaj. Preostalo ji je le eno. Odšla je za neko smreko in se poskusila skoncentrirati. Na misel sta ji prišle dve besedi in izrekla ju je naglas:“Memoriam redire!!!”
Vendar tista moč, ki je ponavadi šinila iz nje je bila tokrat drugačna. Bila je šibka in bila je zlobna. Hitro jo je usmerila nazaj vase. Ni smela dopustiti, da bi prišla do gostev. In nekako ji je uspelo. Ta moč je izginila. Hitro je stekla nazaj na svoje mesto in zdaj je vedela, da je Nara ni učila kako zatreti zlobno moč ampak jo je učila kako odpreti pot zlobni moči. Morala bo nekako zbuditi Kay iz tega namišljenega sveta. Skratka morala ji bo povrniti spomine. Po obredu je pristopila do nje. Lexi je rekla:”Živijo jaz sem Lexi. Gotovo se me ne spomniš ampak, ko sva bile majhne sva se veliko igrale.”
Upala je, da ji bo Kay vrjela.
“Oh seveda se spomnim do desetega leta sva bili najboljši prijateljici potem pa si se mogla preseliti.”
Lexi je prikimala. Kay pa je nadaljevala:”Nisem si mislila, da boš prišla.”
“Seveda. Prijateljičine poroke ne bi zamudila za nič na svetu. Oh in še nekaj te moram vprašati. Kdo so poročne priče?”
Kay je nekaj imen govorila, ki Lexi niso bila pomembna potem pa je povedala Djalli Muči. In Lexi se je posvetilo, da je to Diablo kajti Djalli v albanščini pomeni hudič.
“Kateri pa je Djalli ker se mi zdi znano ime.”
Kay je pokazala na njega in Lexi je odkorakala naravnost do njega.
Next??
22. april 2017
Nextt sup je
22. april 2017
tnx
22. april 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. april 2017
Ei clouk nexti ZDJ!!
28. april 2017
u216558
u216558
neeeeext zgodba je po vsebini odlicna edino potrudi se malo bolj slovnicno pisati
28. april 2017
Idi nextat drekec, drgač se me pazi jutr!!!
29. april 2017
ja no ka težiš a veš kok časa nisi ti nextala
29. april 2017
nextam
Sicer ni vedela kaj bo naredila vendar verjetno ga bo nadrla potem mu bo zastavila petsto vprašanj in ga spet nadrla. Ko je prišla do njega jo je ogovoril:”Živijo Lexi. Kako si danes?”
To jo je razjezilo:”Mislim najprej najameš nekoga da se pretvarja da je moja mama potem se tukaj pretvarjaš, da si nek svatnik.”
Na koncu se je že skoraj drla. Vsi so začeli pogledovati v njuno smer. Takoj se je zavedala svoje napake. Prijela je Diabla in ga odvlekla pod tisto smreko pod katero je prej poskusila izreči urok.
„No bi se rada na samem pogovorila s svoji starim?“
„Ne. Povej kdo je moja mama. In zakaj si najel Naro in kaj je bilo s tistim videnjem, ki sem ga imela ko sem bila mrtva?“
„No začnimo od začetka. Nara ni tvoja mama. In tisto videnje je bilo resnično le, da je namesto boginje govorila Nara. In tvoja mama je Medeja. No zdaj veš kar si hotela. Kaj še hočeš? Saj ti ne bi nič naredil.“
Postrani ga je pogledala. Kakšno nakladanje. Kar slabo ji je bilo. Toda zdelo se ji je, da o njeni mami ni lagal. Odkorakala je stran od njega in ker je bila tako zatopljena v svoje misli se je zaletela v nekoga. Skoraj je že rekla 'Pazi kje hodiš!' toda potem je videla v koga se je zaletela. Tam je stal T.J. Ko ga je zagledala ga je hotela objeti ker se že dolgo niso videla toda potem se je zadržala saj se je ne spomni. Na hitro je rekla nekaj podobnega:“Oprosti nisem te videla,“ in odšla naprej. Hotela je le stran. Nato se je spomnila svoje prvotne naloge. Preden se je vsa ta zmešnjava začela. Najti mora Meč Pogube. In začutila je, da mora opraviti nalogo in najti vse nesmrtne predmete. Sicer ni imela pojme kje naj začne vendar se bo že znašla. Pripravljala se je že, da bi odšla ko je do nje prišla Kay. Lexi je bila presenečena a hkrati vesela. V njej se je zbudilo upanje, da se je spomni.
„Hey že odhajaš? Mislila sem, da boš še malo ostala.“
„Ne žal mi je moram oditi. Je bilo pa zelo lepo. Upam, da boš imela čudovito življenje ker se verjetno ne bova več videli zato je to slovo.“
„Ampak...“
Lexi jo je objela in stekla stran. Ni mogla več zadrževati solz, ki so privrele na površje. Hotela je le čim dlje od tega življenja. Hodila je po neznani poti ker se je sem preteleportirala oziroma jo je Nara. Joj kako jo je lahko imela za mamo. Oh.
............................................................................................................................................................
Next??
Pa mogoče kakšen komentar
29. april 2017
Oo my gawd koncn drekec je nextou nextt supr pises... za drekca
29. april 2017
x'D
29. april 2017
ti si en drekec pazi ka boš jutr pisala ka zmešana
29. april 2017
Oh drekec me je ze strah x''DD
30. april 2017
Umm Joo, a boš ka nextalaaa?