neeeeeeext
06. avgust 2014
Neeeext
06. avgust 2014
u142585
u142585
Neeext!
07. avgust 2014
Ojla Zdej sva se odločili, da bova mal drugače nextali, ker so bili prejšnji nexti res ZELO dolgi. Posamezno bova objavljali Dianin in Rosiin del. To je edina sprememba pri najinem nextanju

~Diana~
Domov? Zayn, sem prav slišala? Domov? O moj bog!
Takoj sem pogledala Nialla. Iz mojih oči se je kar iskrilo, tako sem bila vesela. Niall me je pogledal, se mi nasmejal in me objel.
»Še malo, pa boš spet pri svoji družini!« mi je zašepetal na uho, jaz pa sem mu od sreče skočila v naročje. Ker sem skočila s preveliko silo, sva se zvrnila na tla.
»Zdaj bomo pa še vaju opazovali, ali kaj?« je rekel Louis.
»Oprostite, jaz sem kriva,« sem v smehu odgovorila. Poljubila sem Nialla, potem pa sem se prevalila iz njega.
Ko sem zaslišala Nialla kako se je zadrl:
»Ne boš šla k svojim staršem?«, sem ga takoj grdo pogledala in odvlekla iz garderobe.
»Niall James Horan, se ti sploh zavedaš, kako težko je Rosie? Vsi veselo govorimo o naših družinah, kako bomo uživali z njimi … potem pa je tukaj Rosie, ki v svoji družini ne vidi nič drugega, kot samo strah, strah in nič drugega!«
»Diana, če bi vedel, da jo je svoje družine strah, bi bil verjetno tiho. Kako pa se ti zdi, da bom vedel vse o neki osebi, ki jo poznam šele nekaj mesecev? Še o tebi, ki si moja punca, ne vem čisto vsega,« mi je napol jezno odgovoril Niall.
»Po eni strani imaš prav. Ampak še vseeno se bi lahko zadržal.«
»Oprosti Diana. Obljubim, da se ne bo več ponovilo. Si huda name?«
»Si ti resen? Huda? Jaz nate? Na mojega najpopolnejšega fanta? NIKOLI!«
Stisnila sem ga k sebi in mu na lice pritisnila majhen poljubček.
»Pa dajta no, kaj vama moram 1000 – krat nekaj ponoviti, da bosta razumela? PROSIM, POIŠČITA SI SOBO!!« je osorno rekel Louis.
»Kaj moraš ravno takrat priti tja, kjer sva midva z Diano v objemu drug drugega?« se je Niall zadrl nazaj.
Potem je bilo vse tiho.
Čez čas smo se odpravili pripraviti prtljago.
»Tako. Mislim, da imam vse,« je veselo rekel Niall.
»Niall, kako si lahko tako hitro spakiral? Jaz v kovčku nimam še niti polovico svojih stvari in če ti po pravici povem me skrbi, kam bom dala vse svoje stvari. Zadnje čase sem kar nekaj zapravila.«
»Diana …« me je z velikim nasmehom na obrazu pogledal Niall.
»Če želiš, ti lahko odstopim polovico mojega kovčka.«
»Oh, hvala ti, Niall. Res si najpopolnejši fant!« skočila sem mu okoli vratu in ga močno objela. Niall me je zavrtel tako, da so mi noge plapolale v zraku.
Ko me je zopet postavil na realna tla, sem se hitro zavrtela do omare in iz nje pobrala še ostale stvari. Medtem mi je Niall že odprl svoj kovček in mi odstopil polovico. Svoje stvari sem potem pospravila v Niallov kovček.
Ko sva imela vse spakirano je Niall rekel:
»Tako, mislim da imava zdaj res vse. Počasi se odpraviva na letališče, da ne zamudiva letala.«
»Seveda Niall.«
Prijela sva svoje stvari in odšla proti dvigalu.
»Še očala si nadenem, da me ne prepoznajo,« sem rekla in se nasmehnila Niallu. Niall se mi je nasmejal nazaj, potem pa sva morala izstopiti iz dvigala.
Na letališču sta že bila Rosie in Harry. Počakali smo še ostale, potem pa smo se vkrcali na letalo in odleteli proti Angliji.
Anglijaaa … PRIHAJAMO!!
Dlje časa kot smo leteli, vse bolj sem se veselila prihoda v Anglijo. Komaj sem čakala, da zopet vidim svojo družino, jih objamem in jim povem, kako jih imam rada.
Ko smo pristali na letališču v Londonu, me je Niall objel in rekel:
»Pogrešal te bom ljubica. Pogrešal bom najine skupne trenutke. Pogrešal bom tvoje poglede. Pogrešal bom tvoje poljube. Vse na tebi bom pogrešal.«
Po licih so mi pritekle solze. Objem sem mu vrnila in ga poljubila na lice.
»Tudi jaz te bom pogrešala. Ne vem, kako bom zdržala brez tebe, ampak bom že nekako,« sem mu v solzah zašepetala na uho. Niall me je stisnil še močneje k sebi. Tudi njemu so po licih pritekle solze.
»Ah, dajta no, saj se bosta še stopila!« je napol v smehu rekel Harry.
Potem sva se počasi oddaljila drug od drugega. Začela sem hoditi proti izhodu. Še enkrat sem se obrnila. Nisem si mogla braniti, da ne bi stekla nazaj, Niallu v objem.
Ko sem ga še enkrat objela, sem se res odpravila proti izhodu, kjer me je že čakal taxi.
»Diana … samo, da si se vrnila!« mi je s solzami v očeh skočila v objem mama takoj, ko sem odprla vhodna vrata naše hiše.
»Mama, vse je v redu z mano. Tvoje skrbi so bile odveč. Bila sem v sijajni družbi, poleg tega pa me je varoval tudi moj fant, Niall.«
»Sem prav slišala? Tvoj fant? Niall? OMG!! Diana ima pa fanta … aaaaaaaaaaa …« se je po celi hiši začela dreti moja mlajša sestrica Emily. Stara je sicer že 15 let, ampak ima še vedno izpade, kot da bi bila stara komaj tri leta.
»Emily, prosim umiri se. Ja vem, fanta imam in ime mu je Niall. Je to kaj posebnega?«
»Diana? Ali imaš mogoče vročino? Seveda je to nekaj posebnega, namreč veliko deklet si želi, da bi imele Nialla za fanta, vendar jim ga ne uspe osvojiti. Ti pa najprej dobiš službo pri One Directionu, potem pa postaneš še Niallova punca. Kaj niso to sanje vsake najstnice?«
»No no no Emily, prosim pomiri se.«
»Diana, tudi jaz se strinjam z Emily …« je takoj začela mami.
»Če dobro pomislim, je biti dekle slavnega fanta zelo nevarno. Zato Diana, prosim pazi nase!« Mami je takoj začela paničariti.
»Pa kaj morate vsi takoj nekaj težiti? V bližini Nialla se počutim čisto varno.«
»Diana, nič slabega ti nočemo. Želimo le, da bi ostala živa in zdrava,« se je v pogovor vmešal še očka.
»Pa dobro, pri vas se ne da zdržati. Takoj jutri se bom odselila v najino hišo z Rosie!« sem jezno rekla in hitro odšla v mojo sobo. Zaloputnila sem vrata in se ulegla na posteljo.
Naslednji dan sem se na vse zgodaj odpravila v najino hišo z Rosie.
»Pazi nase Diana!«
»Radi te imamo!« so bili še zadnji kriki mame in očeta, ko sem zapuščala hišo.
»Spet sem tukaj. V stanovanju, v katerem nisem bila že kar nekaj mesecev,« sem si sama sebi rekla, ko sem vstopila v najino hišo z Rosie.
Kar nekaj časa sem si ogledovala hišo, potem pa sem odšla v mojo sobo in se ulegla na posteljo. Skoraj sem že zaspala, ko sem zaslišala svoj telefon. Takoj sem se vrgla iz postelje in začela iskati telefon. Ko sem ga le našla, sem se takoj oglasila v upanju, da še ni prepozno.
»Prosim?«
»Diana, presenečenje imam zate! Poglej skozi okno!«
»Niall, prosim ne vleči me za nos!«
»Nikakršna potegavščina ni. Prosim poglej skozi okno.«
Stopila sem do okna in odgrnila zaveso. Počasi sem pogled preusmerila na cesto in na cesti sem zagledala … O MOJ BOG! Na cesti je stal moj fant Niall Horan. Takoj sem stekla po stopnicah navzdol in odprla vhodna vrata. Pred njimi je že stal Niall. Vrgla sem se mu v objem.
»Kako sem te pogrešala!« sem mu vsa presrečna zašepetala.
»Tudi jaz tebe.«
»Stopi v hišo in si jo oglej.«
»Woow … prelepa je. Tukaj živita ti in Rosie, kajne?«
»Ja Niall, prav imaš. Čakaj malo, kako si me sploh našel?«
»Dolga zgodba. Upal sem, da me tega ne boš vprašala, ampak zdaj ti jo bom povedal.«
»No prav. Poslušam,« sem mu veselo rekla. Sedla sva na kavč in Niall je začel:
»Se spomniš, ko sva se včeraj poslavljala?«
»Ja Niall, seveda se spomnim.«
»Takrat sem spoznal, da brez tebe ne bom zdržal. Ko si že odšla, sem hitro stekel do Rosie in jo prosil za oba tvoja naslova, saj nisem bil prepričan, kje boš bila. Danes sem prišel najprej sem, ker sem si mislil, da če te ne bo tukaj, si sigurno doma.«
»Oh Niall, kako lepo. Ti si tako … ti si tako … ne vem kako bi to opisala, ampak si popoln!«
Objel me je in me poljubil. Kasneje me je vprašal:
»Ali imaš kaj v hladilniku? Sestradan sem.«
»Seveda imam!«
Niall je stopil do hladilnika in začel nabirati hrano.
»Toliko boš pojedel?«
»Seveda! Moj trebuh je lačen!«
Pogledala sem ga in se mu nasmehnila.
»Kaj je?«
»Ah nič. Tako si mi všeč, ko govoriš brez zadrege.«
»To sem jaz!« pogledal me je in se mi nasmehnil.
Ko je jedel, je malo ponudil tudi meni.
»Boš malo?«
»Hvala Niall, zelo si prijazen.« V usta mi je dal košček sendviča, ki si ga je naredil.
»Odličen je!«
»Kajne?«
»Jasno, saj si ga pripravil ti, Niall,« sem mu odvrnila.
Ko je pojedel, se je začel odpravljati.
»Že greš? Pogrešala te bom,« sem ga vprašala, ko si je začel oblačiti svojo bundo.
»Žal mi je, ampak doma me že čaka kosilo. Se vidiva jutri, draga.«
»Adijo dragi,« sem mu odvrnila.
Poljubil me je in že skoraj začel odhajati.
»Oh, saj res. Mami Maura mi je naročila, naj te povabim na jutrišnje družinsko kosilo. Pravi, da te želi spoznati.«
»Z veseljem bom prišla.«
»Se vidiva jutri, Diana.«
»Ja, se vidiva jutri,« sem mu odvrnila in ga objela. Še enkrat sva se poljubila, potem pa je odšel.

Hope u like it
09. avgust 2014
Neeext please!!
09. avgust 2014
Neeeext
09. avgust 2014
neeext
09. avgust 2014
u142585
u142585
Neeext!
09. avgust 2014
Neeeeeext
10. avgust 2014
no, zdej pa še mal Rosie

~Rose~
»Dobro jutro,« sem še enkrat vljudno pozdravila, ko sva s Harryjem z roko v roki prišla v kuhinjo.
»Jutro, ljubica. Kar usedi se,« je rekla Anne in mi odmaknila stol.
Usedla sem se, prav tako pa sta se usedli tudi Anne in Gemma, ter vprašljivo gledali vame. Mislim, da mi še nikoli ni bilo tako nerodno.
Harry je zavil z očmi in mi šel po kozarec mleka.
»Boš?« je vprašal.
»Ja, prosim,« sem rekla in se odkašljala.
Gemma me je kar naenkrat zgrabila za roko in rekla: »Prosim, povej nama vse o sebi. Res sva si te želeli spoznati in izvedeti kaj o tebi, a je Harry taka tečka.«
Vprašljivo sem pogledala Harryja, ki je samo skomignil z rameni in rekel: »Moram biti nadležen.«
Zasmejala sem se. Gemma je že zdolgočaseno buljila vame, v očeh pa ji je gorelo zanimanje. Če ne bi vedela, da je štiri leta starejša od Harryja, bi mislila, da je kakšna podivjana šestnajstletnica.
»No, moje ime je Rose Amelia Mason in prihajam iz Briminghama. Živim v Londonu, stara sem 18 in sedem mesecev, rada imam hrano. Še kaj?« sem se zasmejala
»Uau, res si skrivnostna,« je rekla Gemma in vsi smo jo čudno pogledali.
»Gemma, sestrica … kaj si vzela, preden si prišla sem dol?«
»Amm, tablete proti glavobolu. Res me je bolela glava…«
»Amm … hehe, midve bova šli in vaju pustile sama. Harry, Rosie, žal mi je. Včasih je po lekadolu čisto zmešana,« je rekla Anne in odvlekla Gemmo iz kuhinje.
Ko so se zaprla vrata sem rekla: »Tvoja sestra je … čudna?«
Harry se je zasmejal in prikimal: »Ja, beseda bi kar ustrezala. No, kaj želi princesa za zajtrk?«
»Kaj ponujate?« sem se zahihitala.
»Tole…« je rekel in me poljubil, nato pa nadaljeval: »…ali, pa lahko dobiš čokoladne kosmiče.«
Delala sem se, da globoko premišljujem. »Mislim, da bom najprej tole,« sem rekla in ga potegnila bližje k sebi.
»Vaša želja je moj ukaz.« Svoje ustnice je pritisnil ob moje, potem pa se je hitro odmaknil.
»Ej, kdo je rekel, da imam dovo…« sem se začela pritoževati. Na ustnice mi je položil prst in takoj sem utihnila.
»Najprej zajtrk.«
Trmasto sem našobila ustnice, roke pa sem prekrižala na prsih. Harry se je zasmejal, ko je videl kako se obnašam in me objel. Z vso močjo sem ga odrinila stran od sebe.
»Hej, kaj je bilo pa to?« je rekel v smehu.
Narejeno užaljeno sem rekla: »Najprej zajtrk.«
Zavil je z očmi in se še glasneje zasmejal. Jezno sem ga pogledala, kar je povzročilo, da je takoj začel pripravljati zajtrk. Kosmiče, ki sem jih dobila, sem hitro zbasala v usta in se mu nasmehnila.
»Rosie, ti si včasih, tako smešna.« Nasmehnil se je in si z roko šel skozi lase.
Komaj sem se zadržala, da nisem iz ust pljunila vseh kosmičev in padla s stola. Zakaj to dela? Najbrž se ne zaveda, da je bila zaradi njegovega početja, njegova majica v veliki nevarnosti.
»Ali je kaj narobe, Rosie? Izgledaš, kot da boš bruhala.«
Kislo sem se mu nasmehnila in poskušala pogoltniti kosmiče, ki sem jih še vedno imela v ustih. Ko mi je končno uspelo, sem globoko vdihnila. Spet diham, jeeej!
»Oprosti, samo dihati nisem morala,« sem se zlagala.
Harry se je zasmejal: »Lažeš.«
»Kako, pa ti to veš?« sem jezno rekla.
»Vedno kadar lažeš, zardiš.«
Jaz in moja rdečica. »Zardim tudi, ko se mi ti smejiš,« sem se uprla.
»Ja in ponavadi se smejim tvojim poskusom laganja, « se je zmagoslavno nasmehnil.
»Styles, ne teži, ker se bom premislila glede najinega dogovora.«
Harry je stopil do mojega stola in me dvignil v naročje. Odnesel me je do pulta in me posedel nanj, tako da sem ga gledala naravnost v oči. Strmela sem v njegove prečudovite, zelene oči in pri tem nagnila glavo postrani. Z zobmi sem se rahlo ugriznila v ustnico. Harry se je zasmejal, ko je videl, kako ga opazujem. Sklonil se je k meni in me začel poljubljati po vratu.
»Harry … tvoja mama,« sem zamomljala.
»Ne skrbi, nič ne bo videla.«
»Khm, srček stara sem 40 let, kar pa ne pomeni, da sem slepa.« je rekla Anne.
»Sem ti rekla,« sem zašepetala v njegovo uho in mu prisolila rahlo klofuto.
Harry je rahlo zardel: »Oprosti, bova šla raje kam drugam.«
Zdaj sem zardela jaz in ga boksnila v ramo. »Harry!«
»No, ji ne bi raje prej razkazal Holmes Chapela, nato pa lahko počneta…«
»ADIJO MAMA! In prosim, malo zadrži te svoje nasvete. In Gemma tudi,« je rekel jezno in me potegnil po stopnicah.
»In sedaj, tudi uradno … DOBRODOŠLA V STARI MOJI SOBI!« Zasmejal se je, ko je opazil moj začuden pogled.
»Kaj?«
»Samo, včasih se obnašaš kot Gemma,« sem odgovorila.
»Brat in sestra, logično.« Na obraz se mu je prikradel gromozanski nasmeh.
Ozrla sem se po sobi in v kotu opazila…svoje kovčke? Celo noč sem bila v Harryjevi sobi? O moj bog, to so sanje vsake punce, hahaha!
»Harry, kje si spal sinoči?« sem vprašala.
»Na kavču tamle v kotu, sicer pa sem, več ali manj, celo noč opazoval tebe, kako spiš.«
»Kje si spal? Naslednjič imaš vso pravico spati v svoji postelji.« Pomežiknila sem mu in si obula svoje all starke.
Ko sem vstala me je Harry prijel za roko in odpeljal ven iz hiše.
»Ah, lepo je biti spet doma.« Njegov obraz je kar žarel od sreče.
Nasmehnila sem se, a si nisem mogla pomagati, da ne bi pomislila na Garyja, mojo mamo in Brooke. Stisnila sem se k njemu in se zazrla v nebo. Na moje presenečenje je sonce močno sijalo in na nebu ni bilo niti oblačka.
»Si za to, da greva do potoka, kjer sem, ko sem imel pet let, preživel vsak dan?«
Neučakano sem skočila pred njega: »Ja, prooosim.«
Zasmejal se je in mi pritisnil poljub na čelo. Na mestu, kjer so se njegove ustnice dotaknile mojega čela, je ostala vroča sled, v moji glavi pa je vladala zmešnjava. Je možno nekoga tako zelo ljubiti?
»Ljubim te, Harry,« sem rekla in se mu vrgla v objem.
»Jaz tudi tebe, pikica.« Njegova glava se je približala moji.
»Sredi ceste sva,« sem resno rekla.
»Briga me.« je rekel in me poljubil.
Svoje roke je položil na moje boke in me potegnil bližje k sebi. Moje telo se ni moglo premakniti. Tudi če bi hotela, se ne bi mogla. Edino, kar sem lahko storila je bilo, da sem ga poljubljala. Svoje roke sem zapletla v njegove lase in njegovo glavo povlekla še bližje k sebi. Rahel nasmešek mu je zaigral na ustnicah, ko je opazil moj odziv. Čez nekaj trenutkov, naju je zmotil nek kreten, ki je besno hupal in vpil.
»Speljita se s ceste! Ljudje bi se radi peljali brez, da bi se morali izogibati temu slinjenju!«
Harry se je nasmehnil in pomahal vozniku avtomobila. Voznik ga je začudeno pogledal, nato pa se kislo nasmehnil in počakal, da sva odšla na pločnik.
»Styles, ti si pa...«
»Genialen?« se je zasmejal.
»Genialen.« sem pritrdila.
Odšla sva naprej in čez neka časa zavila na ogromen travnik, na robu katerega je tekel potok. Potok so ves čas spremljala drevesa. Na koncu je le ta, zavil v gozd in ni ga bilo več moč opaziti.
Harry je stekel do potoka, jaz pa sem ga komaj dohajala. Ustavil se je pri ogromni vrbi in me prijel za roko. Na njej so bile stopničke, ki so vodile do debele veje, na kateri sta bili dve deski.
»Si prepričan, da naju bo tole zdržalo?« sem vprašala nezaupljivo.
»Prepričan sem. Izvolite princesa, punce imajo prednost.«
Zahihitala sem se in se mu priklonila. Počasi sem zlezla do deske in se usedla.
»Lep razgled,« sem se ponorčevala.
»Ja, ni slabo.« Harry se je zasmejal in me vzel v naročje.
»Veš, prva si ki je bila tukaj z mano.«
Občutek sem imela, da se bo ravnokar stopil, zato sem ga močno prijela za roko. Nasmehnil se je, ko je opazil mojo reakcijo.
»Povej mi kaj, o svojem otroštvu … Pravzaprav, mi povej kar vse,« sem zahtevala.
Zavzdihnil je: »Skromne želje.«
Zasmejala sem se in pokimala.
Popoldne sva preživela na vrbi in se pogovarjala o njegovem otroštvu. Domov sva se vrnila šele, ko se je že zvečerilo in bila sva pošteno lačna.
Ko sva se po večerji odpravljala spat, je Gemma rekla: »Upam, da nista počela traparij.«
Zaletelo se mi je in začela sem glasno kašljati. Harry je jezno pogledal Gemmo, ta pa je sklonila glavo in hihitaje odšla.
»Zmešana je,« je rekel Harry in me dvignil v naročje.
Zaprla sem oči in v trenutku zaspala.

hope u like it
10. avgust 2014
Hahaha Gemma je zakon ej haha takoj da mi nextata!!
10. avgust 2014
Neeeeeeeext
10. avgust 2014
I don't like it,i love it<3 omfg to je tko popoun *O*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
10. avgust 2014
Neeeeext
10. avgust 2014
u142585
u142585
Neeeeeext!!
10. avgust 2014
Hahaha Gemma je po lekadolu zmešana
Next
11. avgust 2014
Next za naj bralke EVER

enjoy

~Diana~
Ko sem naslednje jutro odprla oči, sem takoj vedela, da je danes dan, na katerega sem čakala vseh 6 mesecev. Končno bom spoznala Niallovo družino. OMG, ne morem verjeti! Tole bo še ekstra zanimivo!
Šla sem si pripravit zajtrk. Preden sem odšla v kuhinjo, sem hitro odhitela zbudit Rosie, ampak ko sem prišla v njeno sobo, je ni bilo v njej.
»Saj res, butara! Rosie je pri svojem fantu, Harryju,« sem v smehu rekla sama sebi.
»No potem bom pa sama zajtrkovala,« sem si čez nekaj časa veselo odgovorila.
Ko sem prišla v kuhinjo, je bilo vse prazno. Pripravljati sem si začela zajtrk. Spekla sem si jajce na oko in si popekla kruh. Potem sem se usedla za mizo in zajtrk v čisti tišini pojedla.
Zajtrk je bil zelo dober. Ker sem se preveč najedla, sem obsedela za mizo in začela na glas premišljevati:
»Tukaj je vse tako prazno. Nobeden se ne pogovarja z mano. Če bo šlo tako naprej, bom padla v DEPRESIJO!!« Potem sem bila zopet nekaj časa tiho. Kmalu sem nekaj ugotovila:
»O MOJ BOG! PRIŠLA SEM ŽE DO TAKE SKRAJNOSTI, DA SE POGOVARJAM SAMA S SABO. O MOJ BOG. TO SE MORA PRI PRIČI NEHATI!!«
Potem sem začela premišljevati v glavi in ugotovila, da sem bila do svoje družine prestroga. Želeli so mi le dobro, jaz pa sem jih takoj obsodila, da me želijo ločiti od Nialla. Odločila sem se, da se grem takoj zdaj pogovoriti z njimi in se jim opravičit.
Ravno, ko sem si oblačila plašč, mi je zazvonil telefon. Hitro sem ga prijela v roke in odprla sporočilo.
Hej draga!
Pogrešam te na polno, ampak se tolažim s tem, da te pridem čez štiri ure iskat in se z letalom odpeljeva na Irsko. Obleči se v do kolen dolgo obleko.
Love ya,
Tvoj, po tvojem mnenju, najpopolnejši fant, Niall <3
»Oooh Niall … ti si tako pocukran … kako te naj ne bi imela rada? In ja, ti si moj najpopolnejši fant,« sem si mislila sama pri sebi, ko sem brala sporočilo.
Potem sem mu odpisala nazaj:
Moj najpopolnejši fant!
Tudi jaz te pogrešam vsako minuto posebej. Imela bom oblečeno do kolen dolgo obleko.
P.S.: Tvoj ukaz, moja izpolnitev …
Z vsem srcem te lepo pozdravlja,
Tvoja največja oboževalka, Diana <3
Ko sem mu odpisala, sem mobitel pospravila v žep na plašču in hitro zaklenila hišo. Stekla sem čez cesto, ker sem se zavedala, da imam samo še štiri ure časa, da se pobotam z mojo družino, se vrnem nazaj v najino hišo z Rosie, se cela uredim …
Zaradi neprevidnosti, me je na poti domov, v hišo mojih staršev, skoraj zbil avtomobil. Vozniku sem se opravičila in nadaljevala svojo pot proti domu.
Ko sem prišla do doma, sem pozvonila. Odpret mi je prišla mlajša sestrica Emily.
»Diana? Si se vrnila? Mami, Diana se je vrnila!«
»Diana, moja ljubica … kaj se ti je zgodilo, da si se vrnila?«
»Mama, v redu sem. Prišla sem zato, da se …« prekinila me je mama, ki me je povlekla v hišo.
»Očka poglej, kdo se je vrnil.«
Očka je vedel, da mi gre to na živce, zato je samo zamomljal:
»Živjo hčerka!«
Potem sem se usedla na kavč v dnevni sobi. Zopet sem se poskusila opravičiti, vendar me je mama prekinila in me prepričala, da jim povem vse, kar se je do sedaj zgodilo na turneji.
Začela sem pripovedovati. Ure so tekle, jaz pa sem kar govorila in govorila. Kar naenkrat mi je zazvonil telefon. Takoj sem se zavedala, da sem se preveč zamudila, in da ideja, da obiščem svojo družino, ni bilo ravno najboljša.
»Živjo Niall.«
»Ljubica, kličem te zato, da slučajno ne bi pozabila, da bom čez petnajst minut pri tebi.«
Kaj? Čez petnajst minut? Nemogoče, takrat bom prišla šele do najine hiše z Rosie. Zakaj se mi mora to dogajati? ZAKAJ? Z ogorčenim glasom sem rekla:
»Seveda Niall nisem pozabila, da boš čez petnajst minut pri meni.«
»Potem pa adijo, draga. Še poljubček.«
»Adijo Niall, mwa,« sem mu odzdravila in hitro prekinila. Začela sem si oblačiti plašč. Medtem sem se vsem domačim opravičila in povedala, da me Niall pelje k sebi domov in se mi že zelo mudi.
»Adijo Diana. Uživaj v družbi Nialla in njegove družine,« je napol v smehu odzdravila Emily, ko sem stekla čez vhodna vrata.
»Adijo. In povabi Nialla kdaj tudi k nam,« mi je rekla še mama. Potem sem hitro stekla po ulici in izginila za vogalom.
Ubirala sem vsemogoče bližnjice, da bi le prišla prej do najinega doma z Rosie.
Ko sem le pritekla do doma, je manjkalo še sedem minut, da bo ura odbila enajst.
Hitro sem odklenila hišo in stekla v sobo. Iz omare sem zmetala vse obleke, ki sem jih imela.
»Še sreča, da sem si v Milanu kupila tole obleko,« sem rekla sama sebi.
Preoblekla sem se v rekordnem času. Na obraz sem si nanesla še nekaj make – upa.
Ravno, ko sem hotela reči:
»Pa mi je le uspelo!«, je zazvonil zvonec na vhodnih vratih. Zadrsala sem se po ograji do vhodnih vrat. Odprla sem vrata in pred vrati je stal … NIHČE DRUG KOT MOJ NAJPOPOLNEJŠI FANT NIALL!
»Popolna si!« so bile Niallove prve besede, ko me je zagledal. Zardela sem v obraz. Niall je pripomnil:
»Prečudovita si, kadar se tvoja lička obarvajo rdeče.«
Še bolj sem zardela in imela sem občutek, da gorim.
Potem se je Niall približal meni. Svojo glavo je počasi sklonil, tako da se je njegovo čelo dotaknilo mojega. Še bolj se mi je približal in me poljubil. Prijel me je za boke in me naslonil na vhodna vrata.
»Niall … vsi naju lahko opazijo.« sem v zadregi rekla.
»Nisva ne prva in ne zadnja, ki se poljubljata pred hišo.«
Potem sem se prepustila njegovim rahlim dotikom in mehkim poljubom.
»Niall, mislim da bo čas, da se odpraviva na letališče,« sem enkrat vmes pripomnila.
»Samo še en poljub,« se je nasmehnil Niall in me še enkrat strastno poljubil.
Potem sva se s prepletenimi rokami odpravila na letališče.
Letališče je bilo sicer manjše od tistih, na katerih smo bili, ko smo se s fanti selili iz kraja v kraj, ampak je bilo prijetno.
…………….
»Pa sva tukaj! V moji državi, na Irskem!« je z nasmehom na ustnicah povedal Niall. Irska mi je bila na prvi pogled zelo lepa.
»Komaj čakam, da spoznam tvojo družino, Niall,« sem mu z nasmehom odgovorila.
»Upam, da se ne bodo preveč vtikali v naju,« je dodal Niall.
»Ah Niall, sem že navajena od doma,« sem mu odvrnila. Poljubil me je, potem pa sva se usedla v njegov avto.
»Niall, ti imaš izpit?«
»Seveda! Če ga ne bi imel, te sedaj ne bi mogel peljati k meni domov,« mi je odgovoril.
Pripela sem se z varnostnim pasom in začela sva se peljati po cesti. Kmalu sva prispela v Mullingar.
»Tukaj je prečudovito!« sem z nasmehom na obrazu rekla Niallu.
»Tudi meni je všeč.«
Potem je Niall stopil ven iz avta in odprl vrata še na moji strani ter mi podal roko.
»Hvala.«
»Ni za kaj, draga,« mi je odvrnil, potem pa sva drže za roke odšla do vhodnih vrat. Niall je pozvonil. Takoj je prišel nekdo odpret. Bila je njegova mama.
»Živjo mami,« jo je pozdravil Niall in jo objel.
»Niall …« objela ga je nazaj, potem pa pogledala mene.
»Prav imaš Niall. Prečudovita si, Diana,« je rekla Niallova mama Maura. Pogledala sem Nialla, on pa mi je samo pomežiknil.
Kasneje smo vstopili v hišo. V njej so nas pozdravili še Bobby, Niallov očka, Greg, Niallov brat in njegova žena Denise. V rokah je držala Thea, njenega sina.
»Ga lahko primem?« sem rekla Denise.
»Seveda!« mi je odgovorila in v roke sem prijela Thea.
»Oooo, kako je luštkan …« sem začela. Vsi so se mi smejali. Pogledala sem Nialla, ki mi je nakazal, naj dam Thea nazaj njegovi mami.
Potem sva odšla v njegovo sobo.
»Kako lepa soba!« sem pripomnila.
»Hahaha … Diana, danes pa znaš samo hvaliti stvari,« se mi je zasmejal Niall. Zasmejala sem se mu nazaj in se usedla na njegovo posteljo. Niall je sedel zraven. Objel me je čez ramena in se mi približal. Začel me je poljubljati. Poljube sem mu seveda vračala.
»Khm …« Takoj sva pogledala, kdo je vstopil v sobo. Bil je Greg.
»Hotel sem reči, da pridita na kosilo,« je napol v smehu rekel Greg. Bilo mi je nerodno.
»Takoj prideva,« je odvrnil Niall.
Odšla sva po stopnicah navzdol in sedla za mizo.
»Golobčka sta pa hitro prišla za mizo,« je v smehu rekel Greg. Niall ga je grdo pogledal in mu zabil nazaj:
»Pravi se oglaša. Kar malo se spomni, pri čem sem vaju z Denise zalotil jaz, pred letom dni.«
Potem smo vsi utihnili. Tišino je prekinil Bobby, Niallov očka:
»Dober tek vsem skupaj.«
»Dober tek!« smo mu odvrnili vsi ostali in se posvetili kosilu.
Ko smo pojedli kosilo, sva z Niallom odšla na sprehod. Našla sva kraj, ki naju je spominjal na najino jaso. Usedla sva se na veje drevesa, ki je stal sredi jase.
»Zdaj pa mi boš pripovedovala o svojem otroštvu,« je zahteval Niall.
»No prav, ampak ne zameri, če boš zaspal, ker je moje pripovedovanje grozno!«
»Hahahaha …« se je zasmejal Niall.
»Si resna?« je še dodal.
»Popolnoma!« sem mu odvrnila in začela pripovedovati o vsem, kar se mi je zgodilo v otroštvu.
»Ti pa si imela pestro otroštvo,« je pripomnil Niall, ko sem končala s svojim pripovedovanjem.
»Drži. Vedno se je kaj zgodilo,« sem mu v smehu odvrnila.
Ker se je že mračilo, sva se odpravila nazaj proti njegovem domu.
»Če se strinjaš, boš danes prespala pri meni,« je rekel Niall na poti domov.
»Seveda!«
Objel me je in me poljubil.
Ko sva prišla do hiše, sva se takoj odpravila v sobo in jo pripravila. Odločila sva se, da si bova posteljo delila.
Ko je bila soba pripravljena, sva hitro pojedla večerjo in odšla nazaj v sobo.
Legla sva na posteljo in se pogovarjala. Ker je bila postelja bolj majhna, sva se morala močno tiščati, da ne bi kateri padel iz nje.
»Pa lahko noč. Lepo se naspi in uživaj v mojem objemu,« je rekel Niall in mi pomežiknil. Zardela sem in mu odgovorila:
»Lahko noč.« Poljubila sem ga, potem pa sva ugasnila luč.
13. avgust 2014
Oooo kok cute takoj morta nextat cim prej neeeeeeeext!
13. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext (:
13. avgust 2014
u142585
u142585
Neeeeeext!
13. avgust 2014
Neeeeeeeeeext
13. avgust 2014
Neeeeeeeext
14. avgust 2014
evo ... še en next za najboljše bralke ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Rose~
»Styles, danes ne grem nikamor! Sprehajala sva se po okolici Holmes Chapela, šla sva v Liverpool, obiskala sva tvoje bivše učitelje … proosim, bodiva danes doma. Tri dni že samo hodiva,« sem rekla in ga potegnila nazaj v posteljo.
Nasmehnil se je in me poljubil na čelo: »Prav, naj ti bo. Kaj bi torej rada počela?«
»Za začetek bi ležala v postelji do enajstih, potem pa bi se rada…«
»Prosim, ne reci tega.«
»Družila z Gemmo.« Zmagoslavno sem se nasmehnila.
Ulegel se je k meni in se zasmejal: »Če ji ne boš pobegnila, boš sama kriva.«
»Hej, dovolj sem močna in hitra, da ji bom ušla,« sem rekla in ga v dokaz želela poriniti s postelje.
Pomenljivo me je pogledal in rekel: »Izgleda, da ne.«
Prijel je moje roke, nato pa me je poljubil. Zasmejala sem se in se prevalila na njega.
»Sedaj, te pa imam,« sem rekla in mu skuštrala lase.
»Na pomoč! Ujela me je zlobna Rosie in sedaj, me noče izpustiti,« se je zasmejal. »Kaj moram narediti, da me boš izpustila?«
»Hmm, naj pomislim… Že vem! Hočem, da…«
»Počakaj! Midva sploh še nisva bila na zmenku. Bi me izpustila, če bi te povabil na zmenek?«
Okej, tole me je malo šokiralo. Mislila sem, da mi bo dal kakšen trapast izziv, ko je na primer tango z Niallom, na parkirišču pred koncertno dvorano. To se je že zgodilo in sploh ni bilo smešno.
»Naj pomislim… Mislim, da bo taka odkupnina, več kot dovolj,« sem rekla resno.
»Torej… Rosie, bi šla na zmenek z mano?« je vprašal in se prikupno nasmehnil.
»Komaj čakam.« sem rekla. Sklonila sem se k njemu in ga poljubila.
Vrata so se odprla in v sobo je prišla Gemma. »Vidva… Opala, nisem vaju imela namena zmotiti, ampak zajtrk je,« je rekla in zaprla vrata.
»Zakaj se to zgodi, čisto vsakič?!« je jezno rekel Harry.
»Styles, pomiri se. Saj bova potem prišla nazaj, kajne?« sem vprašala in ga lepo pogledala.
»Seveda.« Zasmejal se je, jaz pa sem se skotalila z njega.
Na zajtrk sva prišla kar v pižamah in se usedla za mizo. Ignorirala sva Gemmine neprimerne komentarje in klepetala z Anne. Gemmo sem še vprašala, če bom lahko dan preživela z njo in veselo je prikimala. Na koncu sem ji pomagala pomiti posodo, Harry pa se je odločil, da bo svoji sestri uničil dan.
»Harryju si res všeč, Rosie. Še nobene ni pripeljal domov za več kot tri ure in ta način kako te gleda, ko se smejiš… Ah, ljubezen.« Anne me je pogledala v oči, jaz pa sem pogled usmerila v tla.
Moi obraz je bil živo rdeč, vendar so se mi ob njenih besedah v trebuhu pojavili metuljčki. Rahlo sem se nasmehnila in se spet posvetila posodi.
»Ljubica, ni treba, da ti je nerodno,« se je zasmejala in me objela.
Objem sem ji vrnila in se zasmejala. »Vesela sem, da te je spoznal, Rosie,« je rekla.
Nisem vedela, kaj naj rečem, zato sem bleknila: »Hvala.«
»Mama, če spet mučiš mojo punco, ker ti ni všeč, se bom odselil.« Harry jo je grdo pogledal in me prijel za roko.
»Samo poklepetali sva,« je rekla, nato pa se je spet obrnila k meni: »Taylor Swift, mi pač ni bila všeč.«
Zasmejala sem se: »Kaj pa se je zgodilo?«
Harry in Anne sta skomignila z rameni in se narejeno nasmehnila. Najbrž bo bolje, če ne vtikam nosa v tuje zadeve. Ampak, res me zanima, kaj se je zgodilo Taylor! Nekoč bom že zvedela.
»Greva nazaj v mojo sobo,« je rekel Harry.
Rahlo me je povlekel za roko, a sem se mu nekako izvila in stekla po stopnicah, naravnost v njegovo sobo. Zaloputnila sem vrata in z očmi iskala prostor, kamor bi se skrila. Na levi strani postelje, sem zagledala veliko omaro in se skrila v njo ravno, ko so se odprla vrata sobe.
»Rosie, vem da si tukaj,« se je zasmejal Harry.
Zaslišala sem korake, ki so se približevali omari, a so se nato spet oddaljili. Tiho sem se zahihitala, kar je povzročilo, da je Harry v trenutku odprl omaro.
»Živjo, ljubica. Ne moreš se mi skriti, ne pozabi tega,« je rekel z zlobnim tonom.
Sklonil se je in se usedel zraven mene. »Pogrešal te bom, če boš danes bila z Gemmo,« mi je zašepetal na uho.
Začel me je poljubljati po vratu. Tiho sem zastokala, ko je s svojo roko risal kroge po mojem trebuhu. Zgrabila sem njegovo glavo in jo dvignila tako visoko, da me je gledal v oči. Počasi je začel dvigovati rob moje majice, a sem ga močno klofnila.
»Zakaj pa to?!« je zavpil.
»Moraš poznati svoje omejitve,« sem rekla resno.
»Ampak…«
»Ne.«
»Rosie, pros…«
»Ne! Styles, nočeš še ene klofute,« sem rekla in ga jezno pogledala.
»No, kaj takega se mi pa še ni zgodilo,« se je zasmejal.
»Vse je enkrat prvič,« sem rekla in stopila iz omare.
Harry je zavil z očmi in mi trmasto sledil. Ko sem se ustavila pred omaro, da bi si našla oblačila, je ovil svoje roke okoli mojega pasu. Poljubil me je na vrat in se tiho zahihital. Z eno roko je zagrabil najbolj tenko srajco, bele barve kar jih imam in mi ji podal. Glasno se je zasmejal, ko je opazil moj ogorčen pogled.
»Kaj pa je narobe, Rosie?« je neumno vprašal.
»Tega ne bom nosila, sploh pa ne vem čigava je.«
Ja, tisti zadnji del je bil laž. To je moja srajca, ki mi jo je Diana kupila za sedemnajsti rojstni dan. Mišljena je bila kot šala, a sem jo na koncu nosila kot tanko jopico. In ne vem zakaj, se je znašla v moji potovalki? Sama je že nisem dala… Diana!
»Nič ne bi imel proti, če bi jo nosila,« se je zasmejal.
»Harry, greš lahko prosim iz sobe,« sem rekla prijazno, a sem se komaj zadrževala, da ga ne brcnem ven.
»Ne. To je moja soba, ne moreš me kar vreči iz nje!« je ugovarjal.
S potrpljenjem sem bila na koncu. »Harry, še zadnjič te lepo prosim: Pojdi iz sobe.«
»Ne.«
Vzela sem kratke hlače in vijolično majico z naramnicami ter hitro stekla do vrat kopalnice. Harry je stekel za mano, a sem mu vrata zaprla pred nosom.
»Daj no, Rosie.« je rekel v smehu.
»Styles, samo preoblečem se, kar še ne pomeni, da ti bom ušla in res ti treba biti ves čas, zraven mene,« sem rekla in se hitro preoblekla.
Ko sem se uredila sem odprla vrata v upanju, da bom zagledala romantičnega Harryja, ki potrpežljivo sedi na postelji in me čaka, a sem namesto tega zagledala nasmejanega Harryja, ki stika po moji garderobi.
»Ej!« sem zavpila, ko je v rokah spet držal belo srajco.
Zasmejal se je in jo dvignil visoko v zrak. Stegnila sem roko, da bi mu jo vzela, a sem bila premajhna. Skočila sem visoko v zrak, toda še vedno sem bila premajhna. Harry je zaradi smeha že komaj stal.
»Harry, prosim daj nazaj,« sem rekla in ga lepo pogledala.
»Naj ti bo … In luštna si, ko si jezna,« je rekel in me poljubil na čelo.
Zardela sem in vrgla srajco v omaro. »Se vidiva, jaz grem k Gemmi.«
Pomahal mi je in se nasmehnil: »Do kosila pridita nazaj.«
Pomahala sem mu nazaj in stekla do Gemmine sobe. »Ojla.«
»Živjo punca! Kaj ko bi šli malo nakupovat?« je vprašala z navdušenjem v očeh.
»Saj me ne boš zvlekla v kakšno trgovino za športno opremo, kot Harry?« sem vprašala previdno.
»Moj brat je včasih tako zabit. Seveda ne, greva!« se je zasmejala in me odvlekla v svoj avto.

hope u like it
14. avgust 2014
Hahaha 'moj brat je ucasih tako zabit' ta stavk mi se cev tedn ne bo sov vn iz glave hahahaha neeeeeeeeeext!!
14. avgust 2014
omg popounost*__________* dei čimprei nextita,fak umreš zram k bereš to :$$
perfeeeeeeeekt< 3
neeeeeeeeeeeeeeext (:
14. avgust 2014
neeeeeext
14. avgust 2014
u142585
u142585
Neeeeeeext!
14. avgust 2014
Neeeeext
14. avgust 2014
hei oprosti ker oglašujem, dajem modne nasvete:
http://www.igre123.com/forum/tema/fashion-emergency/74358/
14. avgust 2014
evo ... dobile ste težko pričakovani next

Enjoy

~Diana~
»Niall, dobro jutro ali karkoli je že!« sem se zadrla, ko sem prišla nazaj v mojo oz. najino sobo. Malo je odprl oči in rekel:
»Ah Diana, nisi mogla biti bolj prijazna? Daj no, nisem se še naspal!«
»Niall, tebe lepo zbuditi ni mogoče! Budim te že vsaj dve uri,« sem mu ugovarjala. Niall me je prijel za roko in me povlekel k sebi.
»Daj Diana, lezi poleg mene,« me je prosil.
»Niall, ura je že dve popoldan! Nobenih igric se ne grem,« sem mu odvrnila, čeprav me je njegova prošnja zelo mikala.
»Ah, potem pa nič. Bom pa moral vstati.« Nasmejala sem se mu in odšla ven iz sobe, da bi se Niall uredil.
Ko je čez čas prišel po stopnicah navzdol, je takoj začel spraševati, kaj je danes za jesti. Nasmejala sem se mu in mu odgovorila:
»Nič.«
»Kaj? Diana, prosim ne jezi me. Moj trebuh je lačen in želi hrano!« je napol jezno rekel Niall.
»Mislila sem, da bi lahko šla v Nando's,« sem rekla napol žalostno. Nisem si mislila, da bo Niall tako odreagiral, ker nisem pripravila ''zajtrka''.
»Nando's? Si omenila Nando's? Oooh Diana, ti si najboljša.« Hotel me je objeti, vendar sem ga zavrnila. Niall nekaj časa ni vedel, zakaj sem to storila, potem pa se mi je začel opravičevati.
Opravičilo sem seveda sprejela, kako pa ne bi mogla sprejeti opravičila moje največje ljubezni? Preprosto nisem mogla reči, da mu ne oprostim.
»Te sedaj lahko objamem?« je vprašal Niall. V njegovem glasu je bilo čutiti dvome.
»Ah Niall, včasih si prav smešen.« Potegnila sem ga k sebi in ga močno objela.
»Diana, ne morem dihati,« je tiho rekel Niall.
»Oh, oprosti.«
»Nič hudega.« Niall me je zopet objel in mi na usta prilepil poljub. Naslonil me je na kuhinjski pult in me začel poljubljati po vratu.
»Niall, ne bi raje šla v Nando's?«
»No prav, ampak najprej mi moraš vrniti poljub.«
Nasmehnila sem se in ga poljubila, potem pa sva se odpravila proti Nando'su. Zaklenila sem najino hišo z Rosie. Ključe sem dala Niallu, ker je imel v jopi žep. Potem sva se prijela za roke in se odpravila proti Nando'su.
Ko sva prišla v Nando's, sva si naročila hrano. Naročila sva si različne stvari. Natakarji so nama hitro prinesli izbrano hrano. Zahvalila sva se jim, potem pa sva ostala sama. Niall me je poljubil in mi zaželel dober tek. Začela sva jesti.
»Bi malo poskusila?« me je enkrat vmes vprašal Niall.
»Jasno!« sem mu odgovorila. V usta mi je dal majhen košček. Obliznila sem njegove prste.
»Mmmm … odlično je. Bi tudi ti poskusil moje?«
»Če dovoliš,« mi je odgovoril Niall in mi pomežiknil. V usta sem mu dala majhen košček moje hrane. Tudi on mi je obliznil prste.
Ko sva vse pojedla, se mi je Niall nasmejal.
»V kotičku ustnic imaš še malo omake.«
S prtičkom sem si jo hotela obrisati, vendar me je Niall prehitel in me poljubil. Poljub se je pomnožil in nastalo je na tisoče poljubov.
»Niall, v javnosti sva,« sem ga prekinila medtem, ko me je poljubljal.
»Saj nisva na turneji. Nihče nama ne more ničesar.«
Nasmehnila sem se mu in nadaljevala sva s poljubi. Zmotil naju je neki natakar, ki je želel, da odideva, če sva vse pojedla. Odšla sva iz Nando'sa in se odpravila proti domu. Na poti domov, me je Niall poljubil še neštetokrat. Poljube sem mu vračala.
»Hej, kaj pa če bi danes zvečer k sebi povabila ostale člane skupine?« sem se spomnila, ko sva vstopila v najino hišo z Rosie.
»Miška, odlična ideja.«
Na čelo mi je prilepil poljub in mi v roke podal telefon. Takoj sem poklicala Rosie. Niall je najprej sedel poleg mene in mi na vrat prilepljal strastne poljube. Kasneje se je naveličal, saj sva z Rosie klepetali že celo uro. Odšel je po svoj telefon in poklical še ostale člane. Na koncu je on končal prej s klicanjem, kot jaz.
Niall me je potem še nekaj časa čakal, da prekinem klic, potem pa se je naveličal in se sam odpravil v kuhinjo in začel pripravljati večerjo.
Ko sem le končala s klepetanjem po telefonu, sem se odpravila v kuhinjo. Ko sem prišla v njo, me je Niall najprej ignoriral. Počasi sem se mu približala in ga objela okoli trebuha. Začela sem ga poljubljati po vratu. Niall se je obrnil in me pogledal.
»Tebe ni mogoče ignorirati.« Nasmehnil se mi je s svojim prečudovitim nasmehom. Potem me je objel okoli bokov in me začel poljubljati.
Poljube sem prekinila, ker sem se spomnila, da mu moram nekaj povedati:
»Saj res, Rosie in Harryja ne bo, ker gresta na prvi … na prvi … ZMENEK!« sem se veselo zadrla.
»Kaj res?« me je z nasmehom na obrazu vprašal Niall. »Tako sem vesel zanju,« je še dodal.
»Tudi jaz,« sem mu odvrnila.
»No, če sva že pri tem, kdo pride ali ne, Zayn in Perrie, Louis in Eleanor, Liam in Danielle, vsi pridejo!!«
»Super!« sem mu odvrnila in ga poljubila.
»Dokler je še čas, pa se posvetiva nama,« je Niall rekel in me poljubil.
»Niall, zdaj sem se spomnila. Se spomniš, ko sva šla pred nekaj dnevi k tebi domov?« sem zopet prekinila najine poljube.
»Ja, se spomnim,« mi je odvrnil in me poljubil.
»Pred tem, sem se odpravila domov, da bi se jim opravičila. Ko sem odhajala nazaj v to hišo, mi je mami naročila, da te moram pripeljati tudi k nam.«
»Super. In kdaj bova šla k vam?« me je veselo vprašal Niall.
»Ne vem, ker se bojim, da bojo imeli neprimerne komentarje.«
»Diana, ne reci, da se me bojiš peljati k sebi domov. Če sva pri meni doma pretrpela takšne komentarje, jih bova tudi pri tebi.« Pomežiknil mi je in me prijel v naročje.
»Niall, mislim, da nimava časa za te igrice.«
»Ah Diana, prosim no, pogrešam tvoje rahle dotike.«
»Počakaj še nekaj časa.« Poljubila sem ga na usta in s prstom šla čez njegove ustnice. Potem sem skočila iz njegovega naročja in stekla v sobo. Niall mi je sledil, ampak kasneje ga ni bilo več za mano.
Čez nekaj časa sem se priplazila iz svojega skrivališča. Odhitela sem v kuhinjo. Niall me je pogledal in se mi nasmejal.
»Veš Niall, nekaj me zanima.«
»No povej mi, kaj te zanima,« mi je veselo odgovoril.
»Niall, prosim povej mi, kako si se sploh zaljubil vame.«
»Če že ravno želiš,« mi je odvrnil, potem pa je začel pripovedovati. Med pripovedovanjem je kuhal večerjo za skoraj vse člane skupine.
»Niall, nečesa pa še zmeraj ne razumem. Kako si opazil ravno mene in ne kakšne directionerke, saj so vendar nekatere zelo privlačne.«
»Diana, moje oko je včasih res zašlo med directionerke, vendar nisem nikoli do nobene čutil česa takega, kar sem do tebe začutil že takoj na začetku.«
Njegove besede so bile tako sladke, da se nisem mogla upreti, da ga ne bi stisnila k sebi.
Kmalu je na vratih pozvonilo in pred vrati sta stala Perrie in Zayn. Povabila sva ju naprej in kmalu so prišli še ostali. Pogovarjali smo se o vsem.
Ko je bila večerja kuhana, smo se usedli za mizo. Zaželeli smo si dober tek in začeli jesti.
»Mmmmm … odlična je.«
»Še kdaj naju morata povabiti na večerjo. Odlična je!«
»Kdo je kuhal? Dobro je za umret!«
So bile pohvale fantov.
Ko smo pojedli, smo se še nekaj časa pogovarjali, potem pa so počasi odšli.
»Niall, zelo dobro večerjo si skuhal!« sem ga pohvalila, ko so vsi odšli.
»Kuhal sem z ljubeznijo. Želel sem, da ti bi bila večerja všeč.«
»Ah Niall, ti me vsak dan na novo presenetiš,« sem mu odvrnila in ga poljubila. Niall me je poljubil nazaj in počasi sva odšla po stopnicah navzgor.
Ko sva le prišla do najine sobe, sva odprla njena vrata. Vstopila sva v njo. Niall me je objel okoli bokov in me začel poljubljati. Poljube sem mu vračala. Počasi sva se prevalila na posteljo. Potem sva ugasnila luč.
16. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg