Neeeeeeeeeeext
28. junij 2014
u142585
u142585
Neeeeext!
+ nova bralka
28. junij 2014
Neeext
29. junij 2014
Next uau diana je pa obsedena z ličili
29. junij 2014
Omggg nexttt
29. junij 2014
Hahaha,jst sem se pri tem delu tok smejala,ko je Naill reku da ji bo lupčka dal če uspe prepričat Henryja da grejo nazaj.
Bogi Harry ko je klofuto dobu,po eni strani mu je pa prav
Uuu Louis je pa prav uganu
Next
30. junij 2014
next
30. junij 2014
Next
30. junij 2014
evo ... en next za najboljše bralke EVER!!!!! mogoče nekaj dni ne bo nexta, ker imamo oratorij, v nedeljo pa greva v torino na koncert od naših fantov ampak obljubiva, da bova potem objavljali hitreje
rade vas mava <3

~Diana~
New York! Ali sanjam, ali sem budna? New York, o moj bog, v New Yorku sem! Poleg tega pa imam ob sebi 5 fantastičnih fantov in seveda svojo Rosie.
Ko smo prišli v New York, me je Niall povabil na kavo. Seveda sem privolila. Na kavici me je spraševal o moji preteklosti. Vse sem mu povedala tako kot je. Ko je izvedel, da še nisem imela fanta, me je nekaj časa samo debelo gledal, potem pa rekel:
»Tega ti pa ne verjamem! Tako lepo dekle je sigurno imelo vsaj že deset fantov.«
Ko je to rekel, sem postala vsa rdeča. Odvrnila sem mu:
»Ah, daj no Niall, pretiravaš!«
Potem sem ga še jaz spraševala o njegovi preteklosti in ugotovila, da je sicer že imel punco, vendar sta se že pred časom razšla. Ko je to rekel, sem si zelo oddahnila. Mogoče celo preveč očitno, saj me je vprašal:
»Kaj pa je to pomenilo?«
Zopet sem bila vsa rdeča v obraz in sem se le lepo nasmehnila.
Ker sta minili že dve uri, sva se odpravila v naše stanovanje. Stanovanje je skupno, sobe pa smo si razdelili tako, da imava midve z Rosie eno sobo, ostali pa vsak svojo. Prosta je še ena soba za dva.
Po večerji sem odšla v najino sobo z Rosie in razmišljala o današnjem dnevu.
Ugotovila sem, da je Niall osvojil moje srce! Vsakič ko ga vidim ali samo slišim njegov glas, mi srce bije kot noro.
Ko sem bila z mislimi pri Niallu, je v sobo prišel prav on. Nisem mogla verjeti svojim očem.
Vprašal me je, kakšen se mi je zdel današnji dan. Seveda sem rekla, da je bil kot v sanjah. Tako se je začel najin pogovor, ki je bil čisto sproščen. Če povem po resnici se mi je zdelo, kot da se poznava že od rojstva.
Ko sva se pogovarjala o čustvih, mi je Niall zaupal, da mu je všeč eno dekle. Bila sem malo ogorčena, ker nisem vedela kaj naj pričakujem. Nisem vedela, ali je imel v mislih mene ali katero drugo punco, ki mi ga želi vzeti, čeprav sva samo prijatelja in on sploh ne ve, da mu pripada moje srce.
Ko sem ga vprašala, če lahko izvem katera je ta srečnica, je v sobo vstopila Rosie. HVALA, RES HVALA! Ko sem bila s pričakovanji na vrhuncu, da bom izvedela, če je lahko med nama kaj več, naju zmoti moja BFF.
Seveda se je takoj začela opravičevati. Vzela je svoj telefon in odšla.
Ko je odšla, je Niall rekel, da je čas, da gre tudi on v svojo sobo.
Bila sem zelo potrta. Namesto da se bi poslovila s poljubom, sva se poslovila le s hladnim objemom.
Ko je odšel, so mi iz oči pritekle solze. Ko je Rosie prišla nazaj v sobo, me je takoj začela zbadati, ampak ko je videla, da nisem pri volji, se mi je še enkrat iskreno opravičila in obljubila, da se to ne bo ponovilo.
Naslednji dan smo se odpravili na ogled New Yorka. Niall mi je cel čas delal družbo in počutila sem se kot v nebesih. To, da ti dela družbo tvoja ljubezen in to cel dan, je nekaj nepopisnega. Najini pogovori so tekli o različnih temah. Imam občutek, da me želi osvojiti, ampak se ne želim preveč veseliti, ker mogoče to sploh ni res.
Ker smo hodili že tri ure, smo postali lačni. Ustavili smo se v najbližji restavraciji. V restavraciji sem morala z Rosie oditi na WC. Nisem vedela zakaj, ampak na koncu se je izkazalo, da mi očita, ker sem več časa z nekom, ki ga poznam šele nekaj tednov in ne z njo, s katero sva prijateljici že iz vrtca.
Obljubila sem ji, da je ne bom več odrivala in ji povedala, da mora včasih tudi ona priti do mene in ne vedno jaz do nje.
Ko sva prišli iz WC – ja, naju je pred vrati pričakal Harry. Hotel je govoriti z Rosie. Pustila sem ju sama.
Ko sta se pogovorila, sem se s Harryjem pogovorila še jaz.
Vprašala sem ga, kaj čuti do Rosie.
Sprva je zanikal, kasneje pa priznal, da mu je zelo všeč, in da si z njo želi kaj več, kot le samo prijateljstvo.
Zaželela sem mu vso srečo in tako smo se spet vsi vrnili k mizi.

~Rose~
Pa ta tip mogoče hodi na žensko stranišče? Kaj spet dela tukaj?!
»Rosie …«
»NE kliči me Rosie, Styles. Zate sem samo Rose, kot me kličejo moji ne ravno bližnji prijatelji … in ja, kaj si želel povedati?« sem rekla.
Harry je pomenljivo pogledal Diano, ona pa je samo dvignila roke v zrak in odkorakala stran.
Spet sem pogledala Harryja in rekla: »Nadaljuj.«
Pogled je najprej usmeril v tla, nato pa se mi je zazrl v oči.
»Rose, tako mi je žal … zadnjič sem šel res malo predaleč, ampak nisem vedel, da si zaročena. Le kako naj bi, poznal sem te le par ur? In sedaj mi je res žal.« je rekel s solzami v očeh.
Nekaj časa sem se delala, da globoko premišljujem, nato pa sem v smehu odgovorila: »Styles oproščeno ti je, ampak naslednjič pazi komu mežikaš. In GLEJ, da se to ne ponovi več! Zelo imam rada svojega zaročenca in nočem, da mi ti pokvariš zaroko.«
Prikimal je kot kakšen majhen otrok, ki je obljubil da ne bo več nagajal majhnemu bratcu, nato pa se je zasmejal.
Opazila sem, da se mu, ko se zasmeji, v licih naredijo luknjice. To je tako prisrčno.
Ko sem samo sebe zalotila, da ga opazujem sem se samo rahlo nasmehnila in ga udarila v ramo. Čudno me je pogledal, nato pa se je spet zasmejal.
»No, čas je da gremo pregledati tvojo garderobo za danes zvečer.« sem rekla in stekla nazaj k ostalim.
Preden sem zavila okoli vogala je Harry zavpil: »Prijatelja?!«
Močno sem pokimala in stekla k ostalim.
Takoj, ko sem prišla do mize je Diana stekla k straniščem. Okej, kakšen pogovor bosta imela s Harryjem?
»Rose, kam buljiš?« se je zarežal Louis.
Pokazala sem mu jezik in se zatopila v svojo pico.
Čez nekaj časa sta se Diana in Harry vrnila nazaj k nam. No, lepo da sta končala s svojimi ljubezenskimi izpovedmi. Hahahaha. Haha. Ha.
»Družba čas bo, da se pripravimo na nocojšnji koncert.« je potihoma rekel Zayn.
Debelo sem ga pogledala in bleknila: »Ti govoriš?«
Vsi so se začeli smejati, nato pa smo se odpravili v kombi, ki nas je odpeljal v areno, kjer bo potekal koncert.
Ko smo vstopili v dvorano, se mi je zaradi njene velikosti kar zavrtelo.
»Velika je.« je važno rekel Harry.
Zavila sem z očmi in ga spet boksnila v ramo.
»Av, zakaj si to naredila?« je vprašal v smehu.
Zavila sem z očmi in stekla za ostalimi. Ko smo prišli v zaodrje, sem se vrgla na kavč in zaprla oči. Kmalu se je nekdo vrgel zraven mene in se začel smejati.
»Kaj bi rad Styles?« sem vprašala.
»Rad bi, da mu urediš make up, ker imam čez dve uri koncert. In prosim ne zaspat.«
Zasmejala sem se in stekla do mize, kjer so me že čakali vsi pripomočki.
Kar naenkrat sem se zavedla, da Diane ni nikjer. Kam se je udrla ta ženska? Zdajle bi morali začeti z delom.
Začela sem se dreti: »Diana! Kje si?!«
Odprla sem vrata skladišča in v temi zagledala prestrašeno Diano.
»Kaj delaš?« sem vprašala.
»Z Niallom sva se šla skrivalnice, pa sem se po pomoti zaprla sem noter…in ni se dalo odpreti vrat.« je rekla sramežljivo.
Zahihitala sem se in zavpila: »Niall, kaj ti delaš s puncami?! Zapiraš jih v skladišče! Da te ni sram!«
Prestrašeno je pritekel do mene in me čudno gledal, jaz pa sem se samo režala. Pustila sem ju sama in odšla nazaj k Harryju.
hope u like it
02. julij 2014
u142585
u142585
Neext!
02. julij 2014
Omggg nexttt prosiiiiim se dansss
03. julij 2014
Omg hahaha,zelo sem uživala ko sem ga brala
Next
03. julij 2014
Next
03. julij 2014
Next
03. julij 2014
Next
03. julij 2014
Ker ste najboljše bralke na SVETU sva se odločili, da vam napiševa še en next predn greva na koncert . Res nama ful pomen, da vam je najin fan fiction ušeč. Ste THE BEST BRALKE EVER! Ostante take

Enjoy ...

~Diana~
»1, 2, 3, 4 …« ko sem zaslišala Nialla šteti, sem se odhitela skrit. Ker je omara izgledala zelo priložnostna za skrivališče, sem se stlačila vanjo in se zaprla. Kar nekaj časa je minilo, preden sem poskusila, ali lahko pridem ven iz nje.
»Sranje! Ne morem iz omare. Niall, prosim pomagaj mi.« Moji kriki na pomoč seveda niso bili dovolj glasni.
Ko me je Rosie našla, sem se počutila, kot bi se zbudila iz smrti. Bila sem presrečna, da se moje življenje ni končalo v omari polni pajkov, prahu …
Niall je bil seveda olajšan, ker sem se pojavila. Takrat se je zgodilo nekaj, kar sploh nisem pričakovala …
»Hvala bogu, da smo te našli. Zelo me je že skrbelo zate.«
To so bile Niallove besede. Sploh nisem mogla verjeti svojim ušesom, da ga sploh skrbi zame. Od sreče sem ga objela.
Niall me je najprej začudeno pogledal, potem pa mi je vrnil objem in me celo poljubil na lice.
»Kaj pa je bilo to?« sem ga podzavestno vprašala, čeprav sem bila zelo vesela. Moj obraz je bil rdeč kot paradižnik, tako kot Niallov. Ni mi odgovoril, ampak sva se šla samo pripravit za koncert.
Lotila sem se ličenja. Najprej sem se lotila Zayna.
Pred njim mi je bilo zelo nerodno, ker se v celem tednu nisva skoraj nič pogovarjala.
»Diana, sem slišal, da ti je Niall zelo všeč.«
Postala sem čisto rdeča. Nisem vedela kaj naj odgovorim.
Ker sem bila tiho je rekel: »Torej to drži. Tvoj molk pove vse.«
Takrat sem se želela pogrezniti v Zemljo. Kaj je res tako očitno, da mi je všeč? Naj bo hitro mimo urejanje Zayna.
Ker nisem več želela biti v Zaynovi bližini, sem mu na hitro dala nekaj make – upa na obraz. Izgledal je res grozno. Ker mi je šlo na smeh sem hitro odhitela stran.
Ko sem hitela do WC – ja, sem zaslišala kričanje Zayna.
»Hej, kaj si naredila iz mene? Eno veliko pošast. Zahtevam, da popraviš make – up, drugače bom vse povedal Niallu!!«
Čeprav sem hitro odhitela nazaj k njemu, je bilo že prepozno.
»Kaj mi moraš povedati?« je Niall napadel Zayna.
Zayn je začel: »Veš, vse je šala.«
»Če ti po pravici povem, ti ne verjamem, ker ko lažeš, ti zenica v desnem očesu trza. NA DAN Z BESEDO!!«
Nialla sem se kar ustrašila, ko je zakričal, zato sem bila čisto tiho. S tem sem Zaynu prepustila prosto pot.
»No prav. Ugotovil sem, da si zelo všeč … da si … DIANA TE OBOŽUJE! Si zdaj srečen?«
Niall se je samo obrnil in odšel na zrak. Zdaj se ne bo nikoli več pogovarjal z mano in potem bom sama za vedno! Sploh ne vem zakaj še živim. Z bogom svet!!

~Rose~
»No prav. Ugotovil sem, da si zelo všeč … da si … DIANA TE OBOŽUJE! Si zdaj srečen?«
Če povem po pravici sem v trenutku, ko je Zayn to zavpil, vso kavo izpljunila na Harryja in ga skoraj ubila z glavnikom.
Ne vem kaj me je bolj šokiralo: to, da Zayn govori, ali dejstvo, da sedaj vsi vejo, da je Diana noro zaljubljena v Nialla.
»Rose, si v redu?« je vprašal Harry in me z rokami prijel za ramena.
Samo buljila sem vanj, nato pa se je iz mene izvil nek čuden zvok.
Nekaj trenutkov sem ga še resno gledala, za tem pa se me je lotil napad smeha.
»Rose Amelia Mason, kaj za vraga je tako smešno?!« je začudeno vprašal Harry.
»Niall … Diana … umrla bom … hahahaha.«
Spustil je moja ramena in odšel iz sobe, a se je čez nekaj trenutkov vrnil z ne ravno nasmejano Diano.
»Ne vem če se njej zdi to smešno.« je rekel in odšel.
Kaj mu pa je? Tako trmastega človeka, ki ga skrbi za vse ljudi okoli sebe res še nisem srečala. Tečka je.
Diani sem se opravičila in jo potolažila. Res je izgledala obupano. Mislim, da je moj naslednji življenjski cilj mučiti Zayna do smrti.
»Vse bo še v redu. Morala bi iti do Nialla, da se pogovorita. Mogoče tudi on kaj čuti do tebe in kdo ve, mogoče bosta postala par.« sem rekla in jo objela.
Na obraz se ji je prikradel nasmeh, ki ni izginil še kar nekaj časa. Veselo je odskakljala skozi vrata, poiskat Nialla.
»Tole je šlo pa bolje kot sem mislil.« je rekel Harry, ki se mi je kar na enkrat prikradel za hrbet.
Zavila sem z očmi, on pa se je sladko nasmehnil.
»No, čas je, da te uredim do konca.« sem rekla in odšla po glavnik.
Z glavnikom sem šla skozi njegove kodraste lase. Na koncu sem ga hotela rahlo pocukati, a me je zgrabil za roke in potegnil bližje k sebi.
Sramežljivo sem se nasmehnila in postala rdeča v glavo.
»Harry kaj delaš?« sem komaj slišno vprašala.
Pogledal me je naravnost v oči, zato sem pogled usmerila v svoje roke.
»Harry, jaz…«
»Rose se ti sploh zavedaš, kako popolna si?« je vprašal z rahlo hripavim glasom.
Nič mu nisem odgovorila samo stala sem tam, rdeča v glavo in s potnimi rokami. Kmalu sem zaslišala njegovo tiho hihitanje ter opazila njegovo glavo, ki se je približevala moji.
Najina nosova sta se že skoraj dotikala, ko je zazvonil moj telefon.
Sranje, kaj se pa sploh grem? Imam zaročenca, ki me ljubi in … RAVNO ZDAJ KLIČE!
Stopila sem stran od Harryja in se oglasila na telefon.
Drew je razlagal nekaj o načrtih za poroko, toda moje misli so ves čas uhajale k prelepemu fantu, ki je nerodno sedel na stolu.
Sem se v teh nehaj tednih res zaljubila vanj? In kaj je bilo tisto prejle? Če mi ne bi bil vsaj malo všeč, tega za gotovo ne bi naredila. Pa Drew. Nekako sem v teh dneh pozabila nanj. Je sploh možno, da pozabiš na svojega zaročenca? Je … če si najdeš drugega. O MOJ BOG, ZALJUBLJENA SEM V HARRYJA. Vse te rdečice, nasmehi … vse to zaradi njega. No, sedaj sem pa res zabredla.
»Rosie, me ti sploh poslušaš?!« je vprašal Drew.
Zbudila sem se iz razmišljanja in rekla: »Ja, dragi nujno moram iti. Se slišiva.«
Telefon sem vrgla na mizo in pogledala Harryja.
Strmela sva si v oči in nisva vedela, kaj bi rekla.
»Rose, jaz … žal mi je.« je rekel in žalostno odšel k ostalim.
V šoku sem strmela za njim in se rahlo tresla. Kaj se dogaja z mano?
Čez nekaj trenutkov je v sobo pritekel Louis in se zadrl: »Imaš 10 minut časa, da me urediš, potem pa moramo že počasi na oder!«
V roke sem prijela puder in z mislimi čisto drugje, začela urejati Louisov obraz.
04. julij 2014
Niall... Diana... umrla bom.., hahhahaha
Omggg js sm umrla od smeha hahahahahahahaha
Jaoo oa dej naj Rosie prekine zaroko z unim bedakooom pa naj bo s Harryjom prooosiiiiiim
Neexttt
04. julij 2014
u142585
u142585
Neeeext!!
04. julij 2014
next
04. julij 2014
Next
04. julij 2014
neeeeeeeeext NUJNO!
05. julij 2014
O hahaha,boga Niall in Diana
Next
07. julij 2014
One Direction koncert ... nekaj nepozabnega! Blo je res najbolš in res je bil žur v stadionu! Oni so took popouni, da še zdej ne dojameva, da sva jih res videli in so stali pred nama, nama mahali ... Niall je rekel Slovenija <3 in Harry je poljubčke pošiljal in blo je rees TOP! Upava, da bo vsaka directionerka vidla kdaj One Direction, ker je to res neki najbolšega, kar se ti lahko zgodi v življenju <3

Hahahaha, da ne bova napisali celega romana ... tukej mate next, ker ste res najboljše bralke :*

~Diana~
Rosie mi je odprla oči. Namesto, da sem se smilila sama sebi, kaj se je ravno zdaj zgodilo, mi je svetovala, naj se raje pogovorim z Niallom.
Takoj sem odhitela na svež zrak v upanju, da ga še ulovim.
Ko sem ga iskala po ulicah, se je kar na enkrat pojavil pred mano. V rokah je držal zajeten kup hrane.
Takoj sem začela: »Niall, veš, to kar je povedal Zayn, je … ammm … kako ti naj to povem … jaz … jaz sem ZALJUBLJENA VATE. To mi že kar nekaj časa ne da miru.«
»Ljubezen, ne sekiraj se. Res sem bil presenečen nad Zaynovo izjavo, vendar pozitivno presenečen. Zavedal sem se, da moram ta trenutek, ko sva oba zaljubljena drug v drugega izkoristiti. Zato sem odhitel v najbližjo restavracijo po hrano. Želel sem, da imava pred koncertom mini piknik, če ti je seveda prav.«
Najprej nisem vedela, kaj naj naredim. Samo buljila sem v Nialla in njegove premikajoče se ustnice, ki so tako lepe, bolje da njegovega glasu sploh ne omenim.
»Veš, s tem si me res … presenetil. Mislila sem, da se ne boš več hotel pogovarjati z mano in bo ta turneja živa mora. Hvala ti Niall, za te besede.«
Potem sva bila kar nekaj časa tiho.
»No, če ti je prav in če se strinjaš, predlagam, da se odpraviva na najin kraj.«
»Ja, seveda.«
Tako sva odšla polna veselja. Na poti me je Niall prijel za roke. Postala sem čisto rdeča. Njegov dotik … njegovega dotika se ne da opisati.
Hodila sva približno pet minut. Prispela sva do jase. Bil je prelep prostor. Po tleh sva si pogrnila z odejo.
Ko sva se usedla nanjo, je Niall pred naju položil hrano. Ko sem odprla škatlico s hamburgerjem sem ugotovila, da mi je prinesel moj najljubši hamburger.
»Niall veš, če ti po resnici povem, je to moj najljubši hamburger.«
»Res? Sem mislil, da je samo meni všeč. Drugi so se pritoževali, kako je zanič, ampak meni je bil že od začetka všeč.«
»Sploh si ne morem predstavljati, da sedim na prečudoviti jasi skupaj z mojo ljubeznijo.«
»No, če sva že pri tem. Diana Georga Lee, bi me sprejela za tvojega fanta?«
Kaj?? Kaj je ravno sedaj rekel Niall? O moj bog. Sigurno imam prisluhe. Ko bi bila vsaj Rosie kje blizu in bi me uščipnila za lice.
»Niall … naj pomislim … ti in jaz … SEVEDA NIALL, SPREJMEM TE ZA MOJEGA FANTA!!«
Potem me je objel in … O MOJ BOG! Moje življenje se je končno obrnilo na dobro. No ja, ko me je objel, mi je na ustnice prilepil tudi poljub. Seveda sem mu ga vrnila in potem … potem naju je zmotil njegov telefon.
»Diana, žal mi je, ampak moram se oglasiti.«
»Je že v redu, Niall. Ti kar.«
»Prosim?«
»Takoj pridita v dvorano! Čez petnajst minut začenjamo koncert!«
»Ja Liam.«
Tako se je najin prvi zmenek končal. Odpravila sva se proti dvorani. Na poti do tja sem mu predlagala, da bi bila ta jasa najin skrivni prostor, kjer se bi dobivala in se umaknila iz vsakdanjega življenja. Niall se je takoj strinjal.
Ko sva prišla v dvorano, so naju vsi gledali zelo postrani. Pri Rosie sem opazila celo, da ji je šlo na smeh in je drezala v Harryja. Nisva se zmenila zanje, saj sva bila čisto ˝v rožicah˝.
Preden je odšel na koncert sva se še poljubila in zaželela sem mu vso srečo.

~Rose~
Je bil to poljub? Sem vedela, da se je nekaj zgodilo med tem ko sem jaz imela težave s Harryjem!
Ravno sem spet začela razmišljati o tem kaj bom storila glede Drewa in Harryja, ko je gospod Styles prišel mimo.
»Rose … upam da … nisi jezna name. No, se vidimo po koncertu.«
Hotel je že oditi, ko sem ga ustavila in z rahlim nasmehom rekla: »Samo da boš vedel … tudi meni je žal. To se ne bi smelo zgoditi, ampak nisem jezna nate.«
Potegnil me je v medvedji objem in se rahlo zahihital. Vrnila sem mu objem in rekla: »Vso srečo.«
»Hvala, upam da si boš koncert tudi ogledala … iz prve vrste.« je rekel in se nasmehnil.
Pokimala sem in stekla do izhoda, da bi si privoščila še malo počitka, preden se začne koncert.
Zunaj je na moje presenečenje bila tudi Diana, ki je opazovala zvezde na nebu. Usedla sem se na odejo zraven nje in se tudi sama zagledala v zvezde.
»Veš, skrbi me, kaj bodo rekle njihove oboževalke … glede mene in Nialla.« je rekla in me zaskrbljeno pogledala.
Objela sem jo in ji povedala, da bo še vse v redu, ona pa se mi je zahvalila in povedala, da se ne boji več, vendar sem v njenih očeh še vedno lahko videla strah.
»Rose, kaj se dogaja med vama s Harryjem?« je kar na enkrat izstrelila.
V obraz sem spet postala čisto rdeča, ker so se mi v misli prikradli dogodki izpred nekaj minut. Diana je to opazila a se je odločila, da ne bo drezala vame.
Nekaj minut sva ležale v tišini, ko je Diani zazvonil telefon.
»Niall je klical. Čas bo, da se odpraviva v dvorano.« je rekla in kar poletela skozi vrata.
Koncert je bil super. Oboževalke so ves čas pele in kričale in vsakič, ko je kateri od fantov naredil kakšno traparijo, je dvorano zajel glasen smeh.
Med pesmijo What makes you beautiful mi je Harry pomahal in se mi rahlo nasmehnil. Punca ki je stala zraven mene in Diane, me je močno boksnila v ramo in rekla: »Pomahal ti je! Nisi nič vesela? Jaz bi na tvojem mestu omedlela … od sreče.«
Na široko sem se ji nasmehnila, nato pa pogledala v tla.
Med koncertom je bilo mogoče opaziti tudi nekaj zaljubljenih pogledov med Diano in Niallom. Bi lahko bila še bolj očitna?
Po koncu koncerta sem Diano zvlekla v garderobo in napol v smehu rekla: »Mislim, da je cela dvorana opazila, da …«
Takrat pa je v sobo prišel Niall, ki me je prekinil: »Kaj so opazili?«
Objel je Diano in jo poljubil na levo lice.
Med smehom sem zavila s očmi in odšla iz sobe.
»Smo bili v redu?« me je na hodniku vprašal Liam.
»Bili ste perfektni.« sem rekla in mu dala petko.
Začela sva se smejati, ko so prišli še ostali. Začudeno so naju gledali, kar je povzročilo še večji naval smeha.
Ko so se fantje stuširali in opomogli od koncerta smo naročili pice, ki smo jih z veliko Niallove pomoči pojedli v petih minutah. Kam ta človek spravi vso to hrano?
Po večerji smo se odpravili na letalo, ki nas je pripeljalo do naše naslednje postaje – Miamija.
08. julij 2014
Neeext
08. julij 2014
u142585
u142585
Neeeeext!
08. julij 2014
Next
09. julij 2014
evo še en next. hope u like it

~Diana~
Letala … obožujem letala. Sediš na sedežu, objet v naročju svojega fanta. NEPOPISNO!
Niall me je na poti do Miamija poljubil vsaj petkrat. Če pomislim za nazaj, si nisem nikoli predstavljala, da bova kdaj z Niallom imela kaj več, kot samo prijateljstvo. Naravnost obožujem ga!!
Ko smo prišli v Miami, je bila ura že veliko. Z Niallom sva bila izmučena, zato sva odšla spat, seveda vsak v svojo sobo. Kmalu se mi je pridružila še Rosie. Začeli sva se pogovarjati.
»Ti pa obvladaš tole situacijo z Niallom.« me je začela zbadati Rosie.
»Ljubezen je zmožna vsega.« sem ji odvrnila. Ker je Rosie opazila, da sem čisto v rožicah, me je pustila sanjariti.
Med svojim sanjarjenjem, sem nevede na glas rekla:
»Oh ja Niall, midva sva že uredila stvari, zdaj pa se morajo urediti še pri Harryju in Rosie.«
»K … kaj??« me je začudeno vprašala Rosie.
»aammm … nič nič Rosie, verjetno si narobe slišala.«
»Nisem! Takoj mi pojasni, kaj si s tem želela!« me je še naprej napadala Rosie.
»No …« na srečo mi je ravno takrat zazvonil telefon.
»Oglasi se, ampak potem mi boš vse razložila!«
»Prosim?«
»Dober večer Dani.«
»Kdo je to?«
»Nekdo. Oseba, ki … te zelo močno ljubi!«
»Niall. Kako sem se te ustrašila. Kje pa si? Vse tako šumi.«
»Pridi ven, prosim. Potem ti bo vse jasno.«
»Ampak Niall veš, nič make – upa nimam na sebi, oblečena sem v trenirko … če me boš videl tako, me ne boš več imel rad.«
»Ah, daj no draga, pa saj veš da si mi vedno všeč.«
»Hmmm … no prav. Takoj pridem ven.«
Takoj sem odhitela ven, ker me je zanimalo, kaj me čaka.
Ko sem prišla ven, me je Niall že čakal. Odšla sva na neko razgledno točko. Bilo je prekrasno.
Niall mi je začel razlagati, da je sem prišel prvič, ko je imel 7 let. Od takrat, je starše vsako leto prepričeval, da bi še enkrat odšli sem, vendar mu niso ustregli. Povedal mi je tudi, da pri nama ne bo tako, in da bova prišla sem vsakokrat, ko si bom zaželela.
Ker me je že močno zeblo, me je Niall stisnil močneje k sebi. Potem sva počasi odšla nazaj proti stanovanju.
Na poti do stanovanja sva srečala nekaj fanic. Vse so me gledale zelo postrani. Niall jim je ponosno kazal, da me ima zelo rad in da me ne bo zamenjal.
Ko sva prišla do stanovanja, je bila ura že krepko čez polnoč. Utrujena sem želela oditi v najino sobo z Rosie, vendar me je Niall ustavil.
»Hej, se ne boš poslovila?« me je užaljeno vprašal.
»Oprosti Niall, toliko je že ura, da sem že čisto zmedena.«
»Je že vredu.«
Potem me je prijel za lice, in približal svojo glavo k moji. Najina nosova sta se dotikala in počasi so se najine ustnice združile. Poljub je bil zelo nežen. Po telesu se mi je razširil ogenj. Uživala sem v trenutku, ko sva se poljubljala.
Ko se je poljub končal, sva se odpravila v najine sobe. V sobo sem stopila čisto po tihem, saj sem upala, da Rosie že spi in mi ne bo bilo treba razlagati, kaj je pomenilo: »Oh ja Niall, midva sva že uredila stvari, zdaj pa se morajo urediti še pri Harryju in Rosie.«
Na mojo srečo je res spala. Utrujena sem se ulegla v posteljo in v mislih na Nialla in današnji dan zaspala.

~Rose~
Tedni so minevali. S fanti smo se iz dneva v dan bolj razumeli in postali že pravi prijatelji. No glede Harryja pa…Vse skupaj sva pozabila, čeprav nisva imela nič ampak…pač sem zaročena in ne morem varati svojega zaročenca. Harry pa si je tako ali tako našel punco…Molly.
Na začetku je bolelo, ampak s časoma sem ugotovila, da ne smem biti ljubosumna. Saj nisva bila niti skupaj! Bilo je samo nekaj spogledovanja in flirtanja…nič resnega.
»Rosie, ugani kdo je prišel!« se je zdolgočaseno zadrla Diana.
Skočila sem s kavča in stekla do vhodnih vrat. In tam je bil. Moj zaročenec, ki ga nisem videla že dva meseca! O moj bog.
»Si prišel v Avstralijo samo zaradi mene!« sem se zadrla in se mu vrgla okoli vratu.
Nasmehnil se je in mi na ustnice pritisnil majhen poljub. Zahihitala sem se in ga še močneje objela, ko je v MOJO hotelsko sobo prišel Harry, za njim pa še Niall.
Moj pogled se je z Drewa preusmeril na Harryja, ki si je šel z rokami skozi lase.
To naredi vsakič, ko mu je nerodno ali pa se počuti nelagodno. Opazila sem tudi…sem pravkar priznala da vem vse o Harryju?
»Jaz sem Drew, me veseli.« je rekel in podal roko Harryju.
Harry je pogledal v njegovo roko in jo rahlo stisnil ter zabrundal svoje ime.
Z roko si je še enkrat šel čez lase in odkorakal stran.
Kaj je bilo to?! Ali Harryja slučajno daje ljubosumje…zakaj? Že dva meseca ve, da imam zaročenca in nisem jaz osvajala njega, zato…Sicer pa ima punco, s katero ja baje zelo srečen.
Pogled sem spet preusmerila na Drewa, ki se je med tem že spoprijateljil z Niallom, s čimer pa se Diana ni ravno strinjala(tako bi lahko sklepali glede na njen pogled).
Z Drewom sva preživela krasno popoldne. Hodila sva po parku in se kopala v morju. Kasneje sva odšla še v kino in si pogledala drugi del filma Igre lakote. Pred koncertom sva se na žalost morala posloviti, ker je moral on nujno nazaj v Anglijo.
»Pogrešala te bom srček.« sem rekla in se stisnila k njemu.
Nasmehnil se je ter rekel: »Tudi jaz tebe. Ljubim te.«
Še nekaj časa sva stala objeta, ko se je Harry zadrl: »Drew iti moraš, čez eno uro imaš polet.«
Še enkrat sem ga močno objela in mu pomahala v slovo.
»Zayn, tega ne morem več. Ljubim jo, čeprav sem v razmerju z Molly.« je rekel Harry.
O kom pa govori?
Namesto, da bi vstopila v garderobo sem se skrila za vogal in prisluškovala. Upam, da me ne bosta opazila?
»Stari razumem te, ampak zaročena je! Ne more kar pustiti Drewa in začeti s tabo.« je rekel Zayn .
Skoraj sem se zvrnila na nos, ko sem slišala Zaynove besede.
Je mogoče, da je Harry…da je…zaljubljen vame? Ne ni mogoče, ampak…ali ima še katera punca, ki jo Harry pozna, zaročenca z imenom Drew? Ne bi rekla.
»Harry, Zayn ima prav. Ne moreš biti z njo in pika.« je zašepetal Louis.
Tudi on je tam?
Harry je sklonil glavo in začel odhajati iz sobe.
Okej, tek za življenje in smrt. Ne sme izvedeti, da sem vse slišala.
Hotela sem že steči stran, ampak so me izdale lastne noge in sem se spotaknila ob potovalko. Super, res super!
»Mmm, Rose…kaj delaš tukaj?« je z jezo v očeh vprašal Harry.
»Harry, jaz…« sem začela, a sem raje utihnila in pogledala v tla.
Harry me je prijel za brado in jo dvignil ravno toliko, da sem ga gledala naravnost v oči. V obraz sem postala čisto rdeča in se skušala znebiti prijema.
Zgrabil me je za ramena, da sem se umirila in nekaj časa buljil vame. Na mestih, kjer so bile njegove roke se je pojavil ogenj. Zardela sem.
Rahlo je trznil z glavo, da so mu lasje šli s čela, nato pa je svoje ustnice nežno pritisnil ob moje.
V trebuhu so se mi pojavili metuljčki in z rokami sem zagrabila njegov ovratnik. Potegnila sem ga bližje k sebi in mu vrnila poljub.
»Rose, hotel sem…« je začel Drew, ki se je vrnil in prišel v sobo, a je utihnil.
Kaj dela ON tukaj? No, najbrž bi bilo na mestu, bolj vprašanje: Kaj sem naredila?
12. julij 2014
Haha kera ej next!
12. julij 2014
u142585
u142585

neeeeext!
12. julij 2014
Neeeexxxxxt nuuuuujnooooo
12. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg