a) preprosta, zabavna, najbrž lepa haha Ni besed da bi jo lahko opisala ona je use.!!
b) preveč jih je da bi jih upisala. Pač pašeta skupi, oba rada jesta, rada se mata. Ona dva sta perfektna
c) ja dej ne morš nehat no. To je najboljša zgodbica, prebrala sm jih velik ampak ta mi je najljubša. Nevem zakaj usebuje preprosto use, kar me zadavolji da mi je zgodbica ušeč.

Napišta kako se majo po nevem 10 letih sta srečno poročena mata 3 otroke hahaha
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
15. februar 2015
Zaka nisi povedala kirga spola je otrok in ime ka je s tabo narobe še en del od Diane pričakujem
15. februar 2015
Hahaha hotle sva da ostane skrivnost hahaha SM VEDLA DA VS BO TO ŽIVCIRAL mene je tut k mi je Manca poslala ta del haha

In ja zdej sva se odločile da bo tkole... Med počitncami bova napisale en bonus next ki bo pač v 3. osebi ampak bo pač mal razjasnl stvari kot je na primer spol otroka pol sva se pa še odločile da bi lahko napisale nekej na to foro da bi Rose Di Niall pa Harry odgovarjal na vprašanja k bi jih ve zastavle. Lahko je karkoli od tega kakšne barve so samorogi do tega kok na mesec plačajo za telefon haha
Če vm je kul lahko sm napišete vprašanja ( tok kolkr jih hočete) in pol bova nardile

Mirjam&Manca(v mislih)
15. februar 2015
Uuu LOVE YAA
15. februar 2015
a) Kaj vm je blo pr Diani najbl ušeč? Dejte jo na kratko opisat z besedami, ki vam prve pridejo na pamet ob besedi Diana.
prijazna, nova mamica, zaročenka, posrečena, vesela...
b) Kateri je bil vaš najljubši dogodek pri Diani in Niallu? Kako ju bi opisale kot par?
ko je niall izvedel, da bo postal očka!
c) Žalostne, ker je konec?
zelo! ne morem verjeti. to je bila in je še vedno perfekcija!!!!!!!!!!

in ja hvala za dodaten next, ki sledi!
torej neeeext!
15. februar 2015
js mam uprašanje kje sta rose in diana našle službo da bi ble maskerki in še uprašanje za use štiri kok so se sploh takoj zalubl drug u drugega pač ka so vidl npr. diana na niallu da ji je bil tok ušeč
15. februar 2015
zej bom pa mnda celo zgodbo še enkrat prebrala
15. februar 2015
a) kaj vm je blo najbl ušeč pr rose in harryju, kakšna se vam je zdela rose? (realno napište use kar vm pride na pamet k pomislete na rose ker me fuuul zanima kaj si mislete) Da sta mela tk rada,pa da je bla Rose zmeri ko jo je kdo razjezu fejst strašna,oba dva sta bla mal trmasta
b) kaj mislete da se bo zgodilo s tema dvema pikija Poročila se bota ane
c) žalostne ker je že skor konc??? Jaaa

a) Kaj vm je blo pr Diani najbl ušeč? Dejte jo na kratko opisat z besedami, ki vam prve pridejo na pamet ob besedi Diana. Mila ko kužek večino časa,ampak ko ji kaj ni pasalo je pa znala udarit tako kot kača s svojim repom, vedno se je sekirala zaradi svojega videza in teže
b) Kateri je bil vaš najljubši dogodek pri Diani in Niallu? Kako ju bi opisale kot par? Ko sta zvedla,da bosta dobla otroka.Miren,vesel par,pikja...
c) Žalostne, ker je konec? Jaaa
Upam da bosta spisale še kakšno zgodbico,ker pišeta res odlično,tudi mene je potegnilo v zgodbico in sem skoraj živela samo še zanjo
19. februar 2015
pa kje mata zdej next
19. februar 2015
next bo med počitnicami ker mi2 mava zdele lihk še tazadne teste za pisat pol pa bova napisale (mogoče maste kere že ta tedn počitnce pa ste za to misnle da bo ta tedn next ... pač mi2 sva iz ljubljane in mamo drug tedn počitnce )

love yaa lots and lots
19. februar 2015
u105006
u105006
Ok jaz jih imam tudi nasledni teden!!!

Loye you both!!!
19. februar 2015
ok jz jih mam tut nasledn tedn tko da mam cajt haha.
19. februar 2015
Js jih pa mam ta teden. in kmalu bo konec pocitnic zame.
19. februar 2015
kdaj bo next?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
25. februar 2015
jutr je že četrtek js nasledn tedn nimam cajta zato nej bo ta teden next
25. februar 2015
Nama je zlo žau ampak ta tedn nama nekak ni znesl, da bi napisale next ker sva mele obe fuuuul dela z učenjem pa s frendi smo šli smučat tko da res ni blo časa ... oblubva pa, da bova napisale next takoj k bo možno če ne prej pa med naslednjimi počitncami.
Upam, da boste zdržale pa še enkrat sorry.

love yaaa
m&m
28. februar 2015
u105006
u105006
Oooooo
Nee saj je vredu!
Tako ali tako se moramo zavedat da imate vidve tudi življenje! In ja saj me tud ne moremo cel čas bit na elektronki.
Nakladam!!
Ko bo pa bo!
Love you too? I guess
28. februar 2015
Ojla!!! Long time no see uh??
Ampak ja dns je najbrž eden najbolj žalostnih dni ever ... Naš dragi zayn je zapustu slupino in mislem da nč na svetu ne boli bl kt to in ja prosim ostante in podpirote ostale 4 fante ker nočemo da še oni grejo
Stay strong
M&M
P.s. manca ma dans rojstni dan
25. marec 2015
Long time yeah ;o
Jst sam upam da si bo Zayn še premislo po nekem času,kr so res najboljši skup!

Use najboljše Manca torj hah
25. marec 2015
happy birthday, kolikor je lahko glede na to novico, jaz sm vidla in potem mamo zdaj doma poplavo!!"
ampak ga cisto razumem.
a se vedno jokam
25. marec 2015
1D ne bo več enak s štirimi člani js tut upam da si bo premislu pa šou nazaj u bend
25. marec 2015
Enako ... Ampak čeprov zayna ni več mormo podpirat ostale fante ker ns rabjo... Mislem harry je jokov na letališču
26. marec 2015
u105006
u105006
Ne harry je jokal na koncertu. 1. Brez zayna!
26. marec 2015
Ojla!! Spet vam piševa ... kako ste kej?

Danes vam pišem, ker bi se vam rada zahvalila za vsa voščila. Najboljše ste! <3

P.S.: Danes ma pa rojstni dan Mirjam

Lots of love
M&M
27. marec 2015
u105006
u105006
VSE NAJBOLJŠE OBEMA!!!!!!!!!!
Kako sem jaz?
takole
1. zayn je šel pa-pa ;(
2. za šolo delam predstavitev o žabah in sem že skor bruhala ob enih slikah
(če vajuže zanima: imam izbirni predmet in moramo narediti predstavitev in jaz mam žabe ker imam eno doma. mojo. https://www.google.si/search?q=terariji+za+%C5%BEabe&biw=1455&bih=696&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=DbQVVZTzBMXBOam1gbgF&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=vo%C5%A1%C4%8Dena+rega&imgdii=_ to je prov moja moj brat slikal aja osma slika po vrsti (upam da kera ni `alergičnana´nanje
3. petek je!!!!!!!!!!!!! končno!!!
4.lepo da vprašata
5.kako sta vidve??
6. fuj bruhala (no skoraj) ups kaj če je pa žaba miš pojedla
7. ne prosim jokat zarad zayna ker bom pol še jaz pol bo pa KRIZA
27. marec 2015
vse naj naj!
malo noljse sem kot v cetrtek a se vedni na tleh....
ampak ostanimo mocne za ostale, ki red potrebujejo podporo directionerk..
28. marec 2015
Mal vs bom izkoristla hahah... A BI LAHKO PROSIM PROSIM PROSIM ŠLI NA FB STRAN OD KONCERTI.NET PA LAJKAL MOJ KOMENTAR POD OBJAVO O NAGRADNI IGRI ZA ONE DIRECTION KONCERT KER LAHKO DOBIMO EARLY ENTRY TICKET IN BI FUL VELIK PPOMENL (pa če je možno lahko rečete še prjatlom ker mormo dobit največ lajkov).
Hvala za pomoč in upam da se vm uresničjo use želje pa da zadanete 90 miljonov na eurojackpotu .
Pa moj komentar je pod mirjam tominc
Love ya lots and lots

https://m.facebook.com/Koncerti.net
08. junij 2015
u105006
u105006
Bosta potem napisali tisti bonus next v tretji osebi. Ker naj bi ga napisali že pred 1.majem.....
Just asking!!!
15. junij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani