neext
13. avgust 2014
u101440
u101440
next+nova bralka
kul zgodba
13. avgust 2014
neeexti čim prej
20. avgust 2014
u163744
u163744
sooori next pride ob koncu tedna...sem v londonu in jutri grem na dunaj in sem samo za kratek čas dobila wifi... tko da <33333
20. avgust 2014
u163744
u163744
ko sva se zbudila z maxom mi je takoj nekaj rekel...najprej ga nisem razumela ampak potem mi je postalo jasno kaj se je zgodilo
"rose vem da upravljaš vse elemente in čaraš in vem da upravljaš TUDI DUHA!!!" nisem mogla verjet.. kako je zvedel?
"vem ker sem sanjal o tem in zdaj si še potrdila... ZDAJ PA MI BEREŠ MISLI"
sploh ni govoril pa sem ga razumela in slišala...
"vidiš jaz berem misli tebi TI PA JIH BEREŠ MENI"... omg kako je sploh lahko sanjal o tem... ampak premišljevanje me je zmotilo ko sem spet slišala njegove misli
"ROSE ME BO ZA VEDNO SOVRAŽILA...ZA VEDNO AMPAK KAJ NAJ NAREDIM....ČA BI ŠE DALJ ČASA ZADRŽEVALA SKRIVNOST BI JO TO STRLO..AKJ PA ČE JI NE BI POVEDAL...." potem sem zaslišala še ene misli ki so se mešale z njegovimi...približevale so se "JOOOJ KOMAJ ČAKAM DA POVEM ROSE DA SVA SE Z KAJEM PRVIČ POLJUBILA...AMPAK KAKO NAJ JI POVEM..AKR TAKOJ? ALI NAJ MALO POČAKAM IN NAJ JO VPRAŠAM KAKO JE ONA...NENENENE ČAKAJ KAJ PA ČE ŠE ZMERAJ SPI????" oliko misli se je mešalo da sem omedlela...vse je bilo črno...
"roza zudi se" to je bil max
"joj ko e zbudi ji bova kupili novi bronzer...res je grda ko je bleda...oprosti ro" dvojčici kdo pa drug...
"jooooj max vse mi povej..kaj je bilo" in seveda lili ki jo vedno skrbi...
ko sem se zbudila sva se z lili najprej pogovorili o meni in o njej... potem smo se pogovarjali z dvojčicam in vsem sem lajhko brala misli...šle so mi že na živce..
potem mi je še ma nekaj povedal "se boš navadila roza ampak zdaj morava k ravnateljici povedati o tebi in da bova dobila poseben urnik..."
potem sva se z maxom odpravila in na poti sem videla lindo in jacka... slišala sem misli najprej od linde
"ZDAJ NAJ PA SI NAJU KURBA KAR OGLEDA...JACK BO ITAK ZA SKOS MOJ..... KR NAJ GLEDA ME SPLOH NE GANE"
in potem še jacka "ROSE SI JE SAMA KRIVA DA ME JE ZAPUSTILA...PA ŠE Z LINDO SE IMAM BOLJE...DOBRO SE KUŠUJE" potem ste se zalizala direktno pred mano...fuuuj "ja roza vem da je nagnusno"
.
.
.
ko sva z maxom že nekaj časa trenirala svoje moči sva odrasla in lili se je poročila z kajem....dvojčici sta si najdli svoja fanta..jaz in max poučujeva otroke ki so isti kot midva in branila človeštvo...bila sva poročena in imela tri otroke ki so imeli enake moči kot midva in enako otrok sta imela lili in kaj... to je konec zgodbe ker se bom zbrisala lahko pa po svoje nadaljujete... <3
24. avgust 2014
Next
29. avgust 2014
u101440
u101440
next
29. avgust 2014
OMG LJUDJE HWALA KER STE BRAL ZGODBO...AND GUESS WHAT no na novo sm se prjaula in zdej imam drug profil tko da če želite da še naprej pišm prosim napište aja pa dodajte me... ) najbl sm vesela ush vs pogrešala sm vs useeeee
02. januar 2015
tko da verjetno bom začela drugo zgodbo pisat..... mate kej idej??
02. januar 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani