u126408
u126408
bom nextala ko bo še mej nextu
11. junij 2013
u70812
u70812
Neeeeeeeext
11. junij 2013
u126408
u126408
še dva nexta pa vam pre 19:00 napišm next čene bom pa pol
11. junij 2013
u139294
u139294
ok
11. junij 2013
next
11. junij 2013
Next
11. junij 2013
u112537
u112537
next <3
11. junij 2013
next!!!!
11. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 19.del*
"Ahhhhh!"-sem zakričala in se zbudila iz sanj vsa objokana. "Louis,Louis!"-prijela sem telefon in ga poklicala. "Halo?"-je odgovoril s tistim zaspanim seksi glasom. "Louis,tukaj Laura. Ali si v redu?"-sem ga vprašala. "Ja,super sem. Zakaj vprašaš?" "Aha,v redu...se vidiva jutri v šoli."-Ulegla sem se nazaj in začela razmišljati o sanjah. Kaj če so resnične? Kaj če se bo to res zgodilo? Kaj če Louis umre?-Kar stisnilo me je pri srcu. Čeprav sva skupaj komaj en dan (pa še to ne),mi ni vseeno zanj. Ljubim ga in nočem,da se mu karkoli zgodi...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Petek,5.maj
Vstala sem že ob 6:30 in se prpravila za šolo. Uh! Nova šola,ja ta bo pa huda. Louis me bo predstavil Harryju,Niallu in Zaynu. Upam,da jim bom všeč...Vem da v šoli ne bom bila popularna,ker je vsepovsod punca ki drugim greni življenje. In vem,da bo tudi pri meni tako.
Ob 7:30 sem že bila nared in mami me je odpeljala v šolo. "Kako se počutiš?"-me je vprašala. "Super" "Resnica?" "Malo me je strah,ker vem da mi bo neka punca gotovo zagrenila življenje."-sem odgovorila zamorjeno. "Hej,mogoče pa boš ti ta punca,čeprav upam da ne. Nočem,da drugim greniš življenje." "Ne bom. Sploh pa Louis me bo predstavil Niallu,Harryu in Zaynu. Upam,da jim bom všeč." "Seveda jim boš,ljubica. Evo,sve že tukaj. Srečno."-Izstopila sem iz avta in zagledala Louisa kako se naslanja na ograjo. Očitno je bilo da nekoga čaka....In tam,tam je bila punca zelo lepo oblečena,prav videlo se je da prihaja iz bogate družine. Ta punca se je naslanjala na Louisa in ga zapeljevala,on pa je ostajal mrtvo hladen. Stopila sem do nje in rekla:"Živjo,sem Laura." "Kaj bi me moralo to zanimati? Phhh."-je vzvišeno odvrnila. "Ja,ker sem Louisova punca tako da back off."-sem odvrnila ona pa se je samo odmaknila. "Hej,Laura."-me je pozdravil Louis in poljubil. "Hej,kako si?" "Super."-za tisto razvajenko se sploh nisem več zmenila. Louis me je prijel za roko in v šolo sva vstopila,kot zvezdnika. Resno...a veste v filmih ko take lepe punce vstopijo v šolo v tistem slow motion in vsem pošiljajo poljubčke. No,midva sva bila kot te punce...no vsaj Louis. Pozdravljal je prijatelje,jaz pa sem se samo smehljala. Objel me je in počasi sva se sprehodila do tajništva. "Počakal te bom tukaj,ok?" "Okej."-sem mu odvrnila ter vstopila v tajništvo. "Dober dan,moje ime je Laura Blanchard in sem nova na šoli. Prosila bi pa za urnik."-Prijazna punca z očali me je pogledala ter mi dala urnik. "V 3.a si" (to pomeni 3 letnik a razred). "Najlepša hvala"-sem odvrnila in stopila ven.
"No,v katerem razredu si? Ali si v 3.a?"-me je Lou nestrpno vprašal. "No....Jaaa!"-Objel me je in me dvignil v zrak. "Pridi predstavil te bom fantom."-In zdaj me je pograbila trema. Veste nisem človek,ki ga bi bilo strah govornih vaj in nastopanj samo spoznala bom skupino 1D....kdo ne bi imel treme?
Vstopila sva v razred.

12. junij 2013
u126339
u126339
Neeeeeeeeextt!!!!
12. junij 2013
u112537
u112537
next
12. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 20.del*
A veš un filing k te usi pogledajo in si sam unu misljo:Waw! Mene pa Louisa so gledali,kot da sva bogova. Saj ni nič kaj takega,če imam fanta ki je božanskega izgleda
"Hej,Lou!"-je zakričal Harry in pritekel k nama. "Hej,Laura."-Me je pozdravil in me objel. "Oh,živjo."-Sem malo presenečeno odvrnila. Veste nisem ravno navajena da bi me fantje pri pozdravljanju kar objeli. "Hej,Laura."-me je pozdravil Niall in me še on objel. "Hej!"-je rekel Zayn in me prav tako objel. "Hej,kako ste?"-Sem vprašala. Hvala ti bog,hvala,hvala,hvala! Moje življenje se mi je obrnilo veliko na bolje. "Še pet minut je...kje boš sedela? Lahko sediš z mano,če hočeš. Harry je sedel z mano ampak zdaj lahko ti,Niall pa lahko sedi z Zaynom." "Ne,pojdi sedet k Harry-ju,sedela bom eno klop pred vama okej?"-sem odvrnila in se mu namehnila. "Okej"-Vsedla sem se na svoje mesto in čakala,da v razred pride učiteljica. "Dober dan,učenci."-Vstali smo in jo pozdravili. "Sedite,sedite. Danes,kot že veste pišemo test iz angleščine."-Crap! Nevem kaj so se učili in ahh....kaj pa govorim? Angleščino sem imela celo osnovno šolo pet,tako da to ne bo problema. "Oh,seveda ne smem pozabti na novo učenko."-pomignila mi je s prstom naj pridem pred tablo. "Živjo,sem Laura Blanchard."-Poiskala sem Louisov pogled on pa se mi je nasmehnil in pomežiknil. Takoj,ko je učiteljica to opazila mi je rekla naj sedem. Razdelila nam je kontrolke in začeli smo pisati.
To pa sploh ni težko...hahahhah! To sem se učila že v 1.letniku. Upam,da gre tudi Louisu....
Louis:
Shit,shit,shit,shit! Čisto sem pozabil,da danes pišemo. "Harry,pomagaj mi."-sem šepil proti Harry-ju. Pomaknil je kontrolko k meni,da sem lahko vse prepisal. Obrnil sem stran....No to bom pa sam rešil. Brez Harry-jeve pomoči.
Zazvonil je zvonec in oddala sem kontrolko. Odšla sem iz razreda in stekla k omaricam. Vzela sem zvezek za biologijo in se odločila da počakam Louisa. "Umakni se mi kmetavzarka."-je vzvišeno rekla Mandy (važička ki je osvajala Louisa) in me porinila,da sem padla po tleh. "Pazi,kako govoriš cipa."-sem ji nesramno odgvorila. Nikomur več ne bom pustila,da se tako igra z mano in me žali. "Whatever...."-je rekla in odšla. V tistem trenutku je ravno prišel Louis:"Ti je spet delala težave?"-je vprašal. "Ne,vse je v redu. Kako ti je šla angleščina." "Slabo..."-je rekel in povesil obraz. "Po pouku ti lahko pomagam in skupaj se lahko učiva."-sem predlagala. "Super,lahko danes po pouku pri tebi?"-Takoj se je razvedril in poljubila sem ga. "To bom vzel kot ja"

Chrisy,Mandy,Lily
12. junij 2013
u139294
u139294
next
12. junij 2013
next
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u112537
u112537
nnneeexxxttt!!
12. junij 2013
u137240
u137240
next!
12. junij 2013
next
12. junij 2013
u126408
u126408
Hvala za use nexte...
----------------------------------------------------------------------------------------------------
*Oh,ta najstnica! 21.del*
Šola je zeo hitro minila in ne bi opisovala,saj veste kako to gre....en predmet za drugim. Izkazalo se je,da Louis ni edini ki ne zna angleščine. Niall,Harry,Zayn in Louis nimajo pojma od angleščine,zato sem jih vse povabila k sebi domov da se bi učili. One direction bo v moji hiši!!
Odprla sem vrata in zakričala:"Mami,doma sem." "Laura Annie Blanchard,kje si hodila tako...."-je rekla in obstala. "Živjo,one direction?"-je vprašala. "Jap,samo Liam študira na fakulteti tako da ga ni."-je rekel Lou in se nasmehnil. "Gor se gremo učiti prav."-sem rekla in že smo se pognali po stopnicah. Kot že veste imam ogromno sobo,tako da nismo imeli problema s prostorom. "No,kakor se ni nihče učil."-sem rekla. "Bili smo na turneji..."-je rekel Harry. "No odprite zvezke,jaz pa vam bom narekovala povedi. V njih boste mogli določiti glagole in osebe."-sem jim naročila in jim začela narekovati povedi.
Louis:
Strmel sem in kar strmel v Lauro...."Loui,definitivno imaš umazane misli o Lauri.Hahhahha."-je rekel Niall in se zasmejal. "Shut up,Niall"-sem rekel in malo zardel. "Louis ima umazane misli o Lauri."-je rekel Niall Harry-ju. "Louis ima mazane misli o Lauri."-je Harry povedal Zaynu. "Louis ima...." "Zayn!"-je zakričal in vrgel sem se nanj da bi ga utišal.
"Ali ste napisali do konca?"-sem vprašala. "Jaaaa!"-so vsi vzkliknili v en glas. Stopila sem do njih in jim pregledala naloge. "In vi potem meni da ne znate angleščine?"-Vzela sem blazino in jo vrgla v Louisa. "Hej,vrnil ti bom."-je zakričal in vame vrgel blazino. Pridružili so se nama tudi drugi in začeli smo se obmetavati....Nisem pa vedela,da bo čas tako hitro minil dokler...."Ljubica,večerja je. Kaj ko bi tudi vi fantje ostali na večerji."-je vprašala mami. Vsi so se spogledali razen Louisa in rekli:"Ne,jaz moram domov. Ne morem,mami me čaka..."-sami izgovori. "No,jaz bi ostal če vas ne moti seveda."-je rekel Lou. "Seveda,da lahko. Večerja je že na mizi."-je še rekla in odšla dol. "2 dni in že boš spoznal moje starše."-sem rekla in se zasmejala. "Veš,starši me zelo hitro vzljubijo....samo za opozorilo."-je še rekel in me poljubil.

12. junij 2013
next
12. junij 2013
u139294
u139294
next
12. junij 2013
next!!!
12. junij 2013
u112537
u112537
next