u38598
u38598
neeeeext+ful dober pišeš
09. junij 2013
u126339
u126339
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
+ NOVA BRALKA
09. junij 2013
u137240
u137240
next!
09. junij 2013
u126408
u126408
Hvala za nexte
*Oh,ta najstnica! 12.del*
Sreda,4.dan
Kaj delam? Pakiram
Ali se zabavam? Ja in Ne
O kom razmišljam? Louisssss Preklet Louis,o ničemer več ne morem razmišljati. Samo on mi gre po glavi. Če Louisa ne bi spoznala bi bil danes čisto,navaden,žalosten dan. Ker pa sem ga spoznala se pa zelo veselim da pridem v London. Zelo rada bi videla Louisa ampak nočem hiteti....
"Laura,ali si že končala s pakiranjem?"-se je iz kuhinje zaslišal mamin glas. "Jaaaaa!"-sem se zadrla nazaj. "Potem pa pojdi spat."-Preoblekla sem se v pižamo in se vrgla na posteljo. Vem,da je ura šele 20:00 ampak zjutraj moram vstati,ker imamo vzlet že ob 5:00. Zaspala sem s sladkimi mislimi,da bom jutri videla Louisa...če bo to mogoče.
"Ljubica,zbudi se. Čas je za odhod."-me je zbudil nežen mamin glas. Vstala sem se vsa zaspana oblekla in odšla po stopnicah navzdol. Tako čudno je....vsa hiša je popolnoma prazna. Tako bom pogrešala vse prijatelje (Katy) in New York. Tukaj sem se rodila in živela 16 let. Včeraj je bilo v šoli zelo čustveno vsi so jokali za mano in to dobesedno cela šola. Elizabeth je jokala kot slap,Katy pa se je čudila in si mislila:WTF? Katy bom najbolj pogrešala....Obljubila sem ji,da ji bom poročala o dogajanju z Louisom. "Pridi Laura,ne sanjaj....mudi se nama!"-brez da bi pojedla zajtrk sem vsa zaspana sedla v avto. Brezveze,da bi zdaj jedla zajtrk,itak ga mi bodo pripravili na letalu. Gledala sem skozi okno in opazovala hiše...kako je New York lep. Čeprav ga nikoli nisem marala je bilo to moje rojstno mesto in zelo ga bom pogrešala. No ja....v vsakem primeru sem hotela iti v London in zdaj sem vesela. V Londonu me čaka Louis in to je fenomenalno!
-Sploh se nisem zavedala,kdaj sve prišle na letališče. Kot v transu sem se sprehodila do traka,oddala prtljago in že sva bili na letalu. Ne boste verjeli ampak let je zelo hitro minil. Sedeli sva v 1.razredu. Nekaj časa sem spala,potem jedla,poslušala glasbo,imeli so celo televizijo,potem sem spet spala....Mama me je zbudila in pogledala sem skozi okno. Spodaj sem lahko videla cel London,London eye,Tower bridge,kraljičino palačo,Big ben...VSE!
Po nekaj minutah smo že pristali....let je bil malo trd ampak sem tudi to prenesla. Preden sem stopila iz letala sem se šla še osvežiti,mama pa je prišla za mano in rekla:"Ti kar pojdi ven in me počakaj." "Okej,bom šla še po ptrljago."-sem ji odgovorila. Zunaj pa me ni čakala samo prtljaga....

09. junij 2013
u137240
u137240
next next next!
09. junij 2013
u126408
u126408
še najmanj dva nexta
09. junij 2013
u139294
u139294
next
09. junij 2013
neeext!!!!
09. junij 2013
u126339
u126339
Lou prihajaaaaaaa Hahaha
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! dej hitroooo NEUČAKANA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2013
u126408
u126408
Ne morm tuk hitr pisat no
09. junij 2013
nexttt
09. junij 2013
u139294
u139294
zanimivo je ful, škoda da to ni res
09. junij 2013
u126339
u126339
1Dfan* Takšno KUL zgodbi je treba nadaljevati vsakih 30 min (;
09. junij 2013
u139294
u139294
ja
09. junij 2013
u126408
u126408
Ej,nikol neveš kdaj se ti to lahk uresnič
----------------------------------------------------------------------------------------------------
*Oh,ta najstnica! 13.del*
V obraz mi je postalo vroče,srce mi je začelo biti x500 hitreje...."Louis?" "Hej,Laura!"-Louis je prišel in mi dal šopek vrtnic. Oči so se mu kar iskrile od reče....objel me je. "Kaj pa ti delaš tukaj?"-sem ga vsa navdušena vprašala. "Prišel sem te pozdravit."-Mami je izstopila iz letala,vendar Louisa ni opazila. Odkorakala sem do mamice in rekla: "Mami spoznaj mojega fanta."-Mami mi je še vedno kazala hrbet. "Kaj mi boš spet pokazala sliko od One direction?"-obrnila se je in od šoka obstala. "Dober dan,moje ime je Louis Tomlinson"-je rekel s tistim prikupnim britanskim naglasom. "L-l-louis Tomlinson?"-je mami zajecljala. "Ja,to je moj fant....spoznala sem ga na Cahtroulette."-sem ji z nasmeškom odgovorila. "Gospa Blanchard,bi lahko Lauro peljal na razlged po Londonu?"-je Louis tako prisrčno vprašal,da me je skoraj kap. "Ammmm....Seveda."-sem vedela,da mami ne bo mogla zavrniti. YESSS!!!
Prijel me je za roko in odšla sva proti njegovem avtu. Odpeljala sva se najprej do Big Bena. Hotela sem zakričati! V Londonu sem in to z Louisom.....Ahhhhh!! Še vedno ne morem verjeti,samo upam da to niso sanje.
"Kako si tiha."-je rekel in se mi nasmehnil. "Samo...ne moreem verjeti." "Kaj?" "Da sem v Londonu in to z najlepšim fantom na svetu....a je to sploh mogoče?"-sem odgovorila in se nasmehnila. "No,ne bi rekel da sem najlepši...sploh pa to ni nič kaj takega če se z mano voziš po Londonu." "Zame je to nemogoče....Directioner sem že 2 leti in tole je....fenomenalno!"-sem mu odgovorila. "In samo,dane pozabim.....zdaj sem tvoj fant kajne?"-je rekel z nasmeškom. "Ja,in na to se nikoli ne bom navadila."-zasmejala sem se. "Na katero šolo pa se boš vpisala?" "Oxford."-sem odgovorila. "Ne me basat! Tudi jaz hodim na ta šolo in prav tako Harry,Niall,Zayn in Liam.HAhahahah"-Na široko sem odprla usta in izbulila oči. Očitno me Bog ljubi....nikdar se še nisem pučitila tako dobro NE! Počutim se fenomenalno (Vem,da sem to besedo že velikokrat uporabila)! "Daj zapri usta in pojdiva,sva že tukaj!"-Izstopila sem iz avta in zagledala gromozansko kolo. "Tja gor greva?"-sem ga vprašala. "Jap!"

u139294
next, ti si FENOMENALNA!!!
09. junij 2013
u137240
u137240
N-E-X-T!
09. junij 2013
u112537
u112537
hitro sestusiraj in napisi nadelljevanje.
NEXT!
09. junij 2013
u137240
u137240
http://www.igre123.com/forum/tema/my-notebook-(dnevnik)/56501/
1.Oprosti za oglaševanje
2. Že v naprej ti povem, da moja zgodba ni tako popolna kot tvoja.
3. Še enkrat-NEXT!
09. junij 2013
u126408
u126408
Evo...že pišm
09. junij 2013
u126408
u126408
The Wanted: 1.Bom prebrala zgodbo; 2.Nobena zgodba ni popolna; 3.Pa hvala za vse nexte!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
*Oh,ta najstnica! 14.del*
"Ali si prepričan,da je to varno?"-sem ga zaskrblejno vpršala. "Ja,stokrat sem že šel gor." "Veš,malo se bojim višine." "Ne,skrbi saj bom jaz s tabo"-plačal je karte in že sva se skupaj z 10 ljudmi vkrcala v ogromno kupolo. Kolo se je počasi začelo vrteti. Z Louisom sva skupaj stala in gledala skozi velikansko okno. Ves čas mi je govoril kaj je to,čemu je namenjeno,zakaj je to nastalo...bil je kot prava enciklopedija. Čeprav je bilo notri še 10 ljudi,nihče ni opazil da sva z Louisom sploh notri....na srečo. "Waw,to je prečudovito."-sem rekla. "Ne,ti si prečudovita"-je rekel,me pogledal v oči in me poljubil. Kar zvrtelo se mi je v glavi,v trebuhu pa sem čutila metuljčke. Odmaknil se je in takrat se je zgodilo. Kupola se je ustavila in se začela majati. "Louis?"-sem se ga prijela on pa me je objel. "Se opravičujemo,imamo tehnične težave. Kolo bo spet obretovalo čez eno uro,do takrat pa vas prosimo da ste mirni in ne zganjate panike."-se je zaslišalo z zvočnika na stropu kupole. "Ne zganjamo panike?"-sem vsa zaskrbljena rekla. "Naj,te ne skrbi saj sem jaz tukaj."-In res...ob njemu sem se počutila popolnoma varno. Dvignila sem pogled in ga vprašala: "Kaj sploh vidiš na meni?"-nasmehnil se je "Your hand fits in mine,Like it's made just for me But bear this in mind It was meant to be. And I'm joining up the dots With the freckles on your cheeks And it all makes sense to me. I know you've never loved The crinkles by your eyes when you smile You've never loved Your stomach or your thighs The dimples in your back at the bottom of your spine But I'll love them endlessly."-Tako je začel prepevati in ljudje so se začeli obračati. "Louis ljudje gledajo."-sem z nasmehom rekla. On pa je kar pel in pel....Dokler: "Hej,to je Louis Tomlinson"-je rekla punčka stara približno 10 let. "Ali se lahko slikam s tabo? Ali lahko dobim tvoj avtogram?"-Vsi so se hoteli slikati z njim,zato sem se malo umaknila,da so se lahko slikali. "Ali se lahko slikam s tabo in z Louisom,prosim?"-je prišla so mene 2 letna punčka. "Seveda."-Louis jo je dvignil v naročje mene pa objel.

Če pa kdo neve,katera pesem je to naj gre na youtube pa vtipka: One direction-Little things
09. junij 2013
neeeext
09. junij 2013
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2013
next
09. junij 2013
Next
09. junij 2013
u126408
u126408
Bom še zdej en next napisala....sam mau boste mogl počakat
09. junij 2013
u137240
u137240
next!
09. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 15.del*
Tako smo se slikali še nekaj časa,nisva pa opazila novinarja....dokler ni pristopil k nama. "Louis ali sta z Lauro res par?"-je vprašal. Pogledala sem Louisa on pa je odgovoril:"Seveda sva." in se nasmehnil. "Ali se je Laura res preselila k tebi?" "Ne,od kje to pobirate. Laura je v London prišla z materjo." "Laura,koliko časa sta že par?"-nasmehnila sem se. "Nekaj ur."-Kolo se je spet začelo premikati in Louis je odgnal novinarja stran. Tiho sem gledala skoti okno in opazovala sončni zahod. Ja,bilo je že tako pozno. Kolo se premika izredno počasi in stali smo kar nekaj ur.
"Jutri je šola veš?"-je rekel Louis in me objel od zadaj. "Vem..."-nisem prav nič zadovoljno odgovorila. "Kaj je narobe?" "Nič,samo....bojim se da me v šoli nihče ne bo maral,ker sem nova. V moji šoli sem imela samo eno prijateljico,bojim se da bom imela tukaj samo tebe."-sem odgovorila. "Hej,če te nihče ne bo maral te bomo vsaj jaz,Harry,Niall,Liam in Zayn." "In kaj če jim ne bom všeč?" "Ne skrbi,vem da jim boš."-Prispeli smo na trdna tla in kupola se je odprla. Odšla sva nazaj proti avtu in odpeljal me je domov. "Bilo je čudovito."-sem rekla,on pa me je samo pogledal s tistimi njegovimi očmi in me strastno poljubil. "Ljubim te."-je rekel. "Jaz tebe še bolj."-še enkrat me je poljubil potem pa sem izstopila iz avta in se odpravila v hišo.
Bilo je okoli 18:00 in mami je pripravljala večerjo. "Hej laura,kako si se imela?"-me je vprašala. "Super je bilo." "In zdaj me pa zanima kako si ga spoznala,kdaj si ga spoznala in od kdaj je tvoj fant?"-sem vedela...

09. junij 2013
Nextttt!!
09. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani