u139294
u139294
hahahaha
08. junij 2013
u137240
u137240
Uh.. Pa da bi imela prstan od njega.. Pa da bi se poročila.. OMG
08. junij 2013
u139294
u139294
sanje so kjut
08. junij 2013
u126408
u126408
Ni zakej The Wanted!
*Oh,ta najstnica! 8.del*
Pondeljek,2.dan
I'm broken,do you hear me? I'm blinded cause you are everything I see. I'm dancin alone,I'm praying,that your heart will just turn around. And as i walk up to your door,my head turns to face the floor,cause i can't look you in the eyes and say. When he opens his arms and hold you close tonight,it just don't feel right.Cause I can love you more than this,yeah...."Oh,šola"-sem zastokala in ugasnila budilko. Glejte v šoli nisem ravno popularna. Čeprav fantje velikokrat žvižgajo za mano me Elizabeth (Bella) velikokrat pokaže v slabi luči. In zato je najbolje,da se s Katy ne ozirave za te budale. Elizabeth je bila včasih moja najboljša prijateljica,zdaj pa me sovraži in sploh nevem zakaj! No v glavnem....Vstala sem,šla do omare in ven potegnila rdeče spodnje perilo,sivo kapo,črna očala brez dioptrije,bela črtasta majica,rdeče hlače,rdeče naramnice in sive čevlje. Namazala sem si trepalnice in to je bilo to. Odšla sem dol do kuhinje in pojedla jogurt. "Ljubica,pojdive! Waw,kakšna kombincaija!"-me je pohvalila in že sve stopili v avto. Do šole se peljemo celih 30 minu,saj morava še po Katy,ki pa stanuje 10 ulic stran. Ko sva prišli do njene hiše naju je Katy že čakala. Skobacala se je v avto in mi namenila tisti-se-spomniš-včeraj-saj-bo-vse-v-redu-ne-skrbi-pogled. "Kaj za vraga?"-je zaklela mami,takoj sem odvrnila pogled od Katy. Pred šolo je bilo kakšnih 30 novinarjev,ki so zasliševali učence,ko je avto pripeljal na dvorišče pa so stekli k nam in nas kar nekaj spraševali. Zbegano sem pogledala mamico,nisem vedela kaj se dogaja. Mami je pohodila plin in zapeljala za šolo,kjer je bil zadnji vhod. Vmes je povozila,kakšno grmovje in skoraj je zbila učenca. "Punci pojdita hitro v šolo"-ni nama bilo treba trikrat reči. Tekle sve kot nore in se smejale. "Okej,Katy pojasni!"-sem zahtevala pojasnilo. "Glej očitno so videli posnetek. Včeraj sem ga pogledala in....tudi ti si na njem." "Kaj?"-izbulila sem oči. "Kamera je snemala tudi ko smo bili še na Chatroulettu." "Okej,to pojasni toliko novinarjev." "Veste Katy in Laura sta moji najboljši prijateljici,skupaj hodimo k frizerju."-se je zaslišal Elizabethin glas. Kljub maminem ukazu sve odšle pred glavni vhod,da bi videli o čem klepeta Elizabeth. Poskušali sva ostati neopaženi,ampak eden novinar naju je opazil in zakričal:"Tam sta."-Sploh se nisva mogli premakniti. "Katy ali je res,da si v zvezi z slavnim pevcem Harry-em Styles-om?" "Laura,ali se res seliš v London k Louisu?" "Zakaj poskušata prikirti zvezo z Louisom?"-vprašanja so se kar vrstila in vrstila,sploh niso hoteli nehati. S Katy sva se hkrati spogledali in zavpili:"Teči!"
b)Postali bosta zelo popularni in isti dan ji bo Louis pisal
c)Nihče od učencev jima ne bo verjel,da sta videli Louisa in Harrya

08. junij 2013
a) popularni bosta...ne
b) ja
c) eni ja drugi ne...dokazati bosta morali
08. junij 2013
next
08. junij 2013
u126408
u126408
še najmanj 1 next
08. junij 2013
u137240
u137240
next!
08. junij 2013
u126408
u126408
bom nextala sam končam igrco človek ne jezi se
08. junij 2013
next
08. junij 2013
Next
08. junij 2013
u126408
u126408
nextam....
*Oh,ta najstnica! 9.del*
Tekli sva,novinarji pa so tekli za nama.Waw,še nikoli nisem bežala pred novinarji. Stekli sva v šolo skozi zadnji vhod in za sabo zaloputnili vrata. Ker se je pouk že začel sva stekli v učilnico 7,kjer sva imeli glasbo. Vstopili sv,ter se opravičili ker sva zamudili. "Pridi sedi k meni."-je rekla Elizabeth in se mi začela prilizovati. "Ne,hvala bom sedela s Katy."-sem ji odvrnila. Okej,kaj za vraga se dogaja? Očitno so vsi videli posnetek in članek v reviji Bravo. Zdaj pa se mi Elizabeth prilizuje,kakšna fejkarica. Drugače pa....saj se je Katy pogovarjala z Harry-em ne jaz. Na naši šoli je bil veliko bolj priljubljen Harry kot Louis. Sploh mi ne gre v glavo. Bip bip bip bip....-Srce mi je zastalo "prosim naj nihče ni slišal,prosim" sem v glavi molila,ko mi je zapiskal telefon. "Učiteljica,ali grem lahko prosim na stranišče?"-sem vprašala "Seveda."-Stekla sem na hodnik in proti stranišču. Ko sem neopazno prišla na stranišče sem odprla sporočilo,ki sem ga dobila. Bila je neznana številka in sicer imela je tri začetne številke iz....Velike Britanije!
Hej,oprosti če te motim samo....nisem mogel zdržati ne da bi ti poslal sms.
xoxo Louis
O MOJ BOG! Tudi po dveh dneh se še vedno ne morem navaditi,da sem videla Louisa Tomlinsona in Harrya Stylesa. In zdaj mi je Louis poslal sporočilo!!!
Čeprav sem vedela,da bo veliko za plačati si nisem mogla pomagati....-Hej,drugače sem pri pouku ampak okej. Ko pridem domov ob 15:00 se dobiva na Skypu...nekaj mi moraš pojasniti.
xoxo Laura
Vrnila sem se k pouku in se hitro usedla nazaj h Katy. "Ne boš verjela Louis mi je ravnokar poslal sporočilo."-sem ji veselo povedala "Louis Tomlinson? Iz One direction?"-je začudeno pogledala "Ja,saj veš v soboto sve ga videli na Chatroulette....in dala sem mu fonsko!"-tako sem bila vesela. Zdaj pa res komaj čakam da grem v London. "Ali govorita o Louisu? Ali sta ga res videle prek kamerce?"-je radovedno vprašala Elizabeth,ki je sedela samo eno klop pred nama in je očitno slišala cel pogovor. Jaz in Katy sva se spogledali in imeli sva tak telepatski pogovor. "Ne,nisve se midve pogovarjale."-sve odvrnile. "Lej,ne rabita lagati! Le kdo je Katy,ki živi v NY in je o njej in Harry posnetek na youtubu in le kdo je neznanka ki jo omenja Louis in je prav tako na posnetku pa v soboto se seli v Veliko Britanijo....res težko uganit!"

08. junij 2013
nekšttttttttttt
08. junij 2013
u139294
u139294
next
08. junij 2013
u126408
u126408
ŠE 2 NEXTA
08. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 10.del*
Torek,3.dan
V šoli imamo tako veliko fejk ljudi,kar ne moreš verjeti! Od včeraj naju s Katy novinarji zasledujejo kamorkoli greve in samo zato ker sve se pogovarjali z Harry-jem in Louisom. V šoli sve popularni,vsi hočejo sedeti z nama,najbolj vsiljiva pa je Elizabeth. Vsi naju non stop sprašujejo o One direction. Govorice krožijo in krožijo ampak do moje mame na srečo še niso prišle. Včeraj sem se ponovno pogovarjala z Louisom prek Skypa in pojasni mi je za kaj gre:
*Backflash*
L: Hej,kako si?
J: V redu,če me nebi na vsakem koraku zasledovali novinarji....
L: Oprosti....nisem se mogel zadržati
J: Lej,najprej je bilo vse v redu..potem pa začele krožiti govorice in slej ko prej bodo prišle do moje mame. O nama piše v revijah,na facebooku,twitterju,myspaceu vsepovsod.
L: Nama?
J: Ja,saj veš da hodiva,saj veš stvari....
L: No,ko sva že pri tem...Bi hodila z mano?
J: Jaz....nevem...saj te sploh ne poznam-sem začela
L: Kdaj sem se rodil?
J: 24.12.1991
L: Katera je moja najljubša barva?
J: Rdeča
L: Barva mojih oči?
J: modro,modro-zelene
L: Vidiš že veš vse o meni...
J: Samo zato ker sem fenica,ne poznam pa te osebno!
"Laura,pridi dol nekaj ti moram povedati!"-je zakričala mami
J: Počakaj mami me kliče.-odšla sem dol po stopnicah. "Ljubica,odločila sem se da greve v London že v četrtek. Kaj ni to super?"-od šoka sem ohromela "Louisu bo zelo všeč meni pa ni najbolj."-Kar zletelo mi je iz ust. "Kdo je Louis?"-je vprašala mami. "Am,am....moj sošolec ki me sovraži in komaj čaka da grem"-za las sem se rešila. "Aha,potem pa v redu."-Stekla sem po stopnicah navzgor in se vrnila za računalnik.
J:Louis.....dobra novica! V London pridem že v četrtek.
L: O moj bog!-skočil je iz stola in začel plesati po sobi
J: Hahaahhahahah!
*Konce backflasha*

09. junij 2013
u138330
u138330
next plus in nova bralka
09. junij 2013
u139294
u139294
next
09. junij 2013
u137240
u137240
next!
09. junij 2013
next
09. junij 2013
Next
09. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeexxttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. junij 2013
next!!!
09. junij 2013
u126408
u126408
Ful hvala za use nexte!
*Oh,ta najstnica! 11.del*
Z mano je definitivno nekaj narobe!! Zelo znani pevec iz skupine One direction Louis Tomlinson me je vprašal,če bi bila njegova punca in jaz mu odgovorim....nevem. On je popoln ampak kako naj vem,da je res ljubezniv,prijazen,da me ne bo samo izkoriščal? Ne morem vedeti,zato se bom odločila šele ko ga bom res spoznala in bova šla vsaj na en zmenek. Ja točno tako,nihče me ne bo več izkoriščal sploh pa ne fant. Louisa moram najprej spoznati potem pa se bom odločila....do takrat pa me bodo najbrž ves čas spremljali paparazzi.
*Lou pridi sem no,nekaj ti moram povedati!"-je zakričal Harry. Vstal sem in se odpravil proti dnevni sobi. "Kaj je?" "Mislim,da sem se zaljubil v Katy." -je rekel in se nedolžno nasmehnil. "No to bi bila lahko težava. Pikico boš moral pustiti ali pa pustiti Katy. Ti se odloči...." "Obe imam zelo rad,ne morem se odločiti" "Katy živi v New Yorku in ne bosta mogla biti skupaj,s Pikico pa imaš prihodnost. Lej odloči se kot ti pravi srce,okej?"-sem mu svetoval in ga objel. "Hvala,Lou."
Komaj čakam,da pride Laura v London.....Ona je popolna punca zame,ko sem jo videl sem vedel da je tista. Ampak zdi se,da me sploh ne mara. Najbolje,da ji pošljem sporočilo: Hej,ob kateri uri pristaneš v četrtek? xoxo Lou
Ko bo v četrtek pristala na letališču jo bom pričakal z šopkom rož...upam da me takrat vzljubila,ali vsaj kmalu.

09. junij 2013
u139294
u139294
next
09. junij 2013
Next
09. junij 2013
u112537
u112537
next
09. junij 2013
next +nova bralka