next
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. junij 2013
u112537
u112537
NEXT
29. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 36.del*
Hvala za nexte,pa se slišmo v torek......
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Zakaj me glava tako boli? Kaj se je zgodilo včeraj? Samo vem,da sva se z Louisom pobotala in da smo potem nekam šli.....naprej se pa nič več ne spomnim. Vsa omotična sem in se poskušala obleči. Prav v tistem trenutku je v sobo vstopil Harry. "Očitno sta se tudi vidva včeraj zabavala."-je rekel in se zarežal. In ja,v tistem trenutku sem ugotovila da sem samo v spodnjem perilu. Saj vem,večina punc spi v sodnjem perilu vendar ne jaz. "Shut up!"-sem zakričala in skočila nazaj v posteljo. Naj ne pozabim,da sem zelo zardela. "Harry...."-je s tistim dolgočasnim-ukazovalnim glasom rekel Louis in ga napodil iz sobe. "Louis,kaj se je zgodilo včeraj? Nič se ne spomnim."-sem rekla in se stisnila k njemu. "Saj,se tudi jaz ne. In nimam pojma kako sem iz zabave pristal tukaj."-je rekel jaz pa sem ga tako čudno pogledala. "Zabave?"-Krasno! Na zabavi smo bili in kaj drugega se lahko zgodi na zabavi,da se potem zbudiš v postelji z utripajočo glavo. Napila sem se! Sploh ne morem verjeti! Stara sem komaj 16 let in kdo je sploh prinesel pijačo? No,pa saj ni nujno,da sem se napila. Mogoče pa se samo od sreče ne spomnim nič.....pa kaj bledem.-Vstala sem in se oblekla. Ko sem se ravno napotila v kuhinjo je sta iz hodnika prikorakala Tina in Liam. "Vsi v dnevno sobo!"-je zakričala in v glavi mi je tako kljunilo,da sem se skoraj onezavestila. Brez,da bi ji ugovarjali smo se posedli v dnevni sobi. "Kaj se je zgodilo?"-sem tiho vprašala. "Okej.....Včeraj,ko sta se pobotala je Lou odšel nazaj na koncert. Ko se je koncert zaključil smo odšli na neko zabavo,da bi proslavili uspešen koncert in to da sta se pobotala. Kot pa nisem vedela je bila ta zabava od Justina. V glavnem nevem kako ali zakaj ste pili ampak to ni pomembno. Pomembno je,da ste zdaj v novicah!"-je zakričala in vrgla časopis na mizo,mi pa smo se prijeli za glave. Na naslovnici je bila slike vseh nas s pivom v rokah. Hitreje sem začela dihati. Kaj če mami vidi to? Ubila me bo! "Mediji nas bodo pokopali!"-je bolj zakričala kot rekla. Jaz budala! Mami mi je zaupala in mi dovolila na turnejo,jaz pa sem tako izdala njeno zaupanje. Bravo jaz! "Hej,saj bo hitro minilo."-je rekel Louis. "Kaj pa če bi šla danes po nakupih?" "Poglej z dragim nakitom,čevlji in oblekami me ne moreš kupiti."-sem rekla in stisnila glavo med kolena. "Kaj pa s prepsroto večerjo,danes zvečer?"-takoj sem dvignila glavo "To,pa bi šlo. Še prej pa...."-stavka nisem mogla dokončati,ker sem hitro stekla v kopalnico in bruhnila.

u112537
next
30. junij 2013
next
30. junij 2013
neeeeeeeext
30. junij 2013
u139294
u139294
next
30. junij 2013
neeeeeeeeeext
30. junij 2013
u137240
u137240
next!
01. julij 2013
u126339
u126339
Neeext!!!!
03. julij 2013
u126408
u126408
Lejte,upam da bom dns lahku napisala next ker morm spakirat,ker me spet nebo in to 11 dni tko da upam,da boste zdržal teh 11 dni in da ne boste obupal nad zgodico ker jst ne bom
04. julij 2013
zapestnice za vse fane/ice skupine 1direction!
trenutno imam na voljo še vse razen i <3 Niall mi je ze zmanjkalo )

UGODNO ) vse dodatne info na zasebno sporocilo

04. julij 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/bestfriendsforever/57141/
heej se opravičujem , ker tule reklamiram ampak tale zgodbica (ni moja) je res dobra, pa ne dobi zasluženih nextov proosim berite
04. julij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 37.del*
Hvala za vse nexte!
----------------------------------------------------------------------------------------------------
O,bog! Pa kaj se me loteva? Vsak dan bruham,glava me boli in menstruacija mi zamuja. In to že 4. dan je nimam! Mogoče pa.....ne,ne,ne! Ni mogoče. Ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne! Ne morem biti noseča,preprosto ne morem! Uporabila sva zaščito in preprosto ni mogoče. Kaj če sem noseča? S tem si lahko uničim življenje. Razen,če bi naredila splav ampak nikoli nebi zmogla tega.....Zaradi nosečnosti me lahko Lou pusti in ne bom mogla dokončati srednje šole in življenje se mi bo porušilo. Vse gre lahko narobe,samo zaradi ene majhne napakice. Ali obstaja še bolj neodgovorna oseba od mene? NE! Mogoče sem noseča in potem se še napijem! Premlada sem,da bi se napila in to lahko škoduje otroku.-Vsedla sem se na školjko in se prijela za glavo. Ta turneja naj bi bil nekakšen dopust in to je preveč strestno. Šele tretji dan sem tukaj in danes zvečer že odpotujemo v Paris.-Obraz sem si splaknila z vodo in se počasi vrnila k družbi. Le eden človek mi s tem lahko pomaga......in to je Tina. Samo njo lahko uprašam,kaj naj naredim, In res. Stopila sem do Tine in jo povabila v sobo. "Tina,nekaj ti moram povedati."-sem rekla. "Ja?" "No,hmm....Menstruacija mi zamuja že 4 dni,glava me boli in vsak dan bruham. Mislim,da sem noseča."-sem rekla in zardela. "Wow! Okej,nobene panike. Louisu ne rabiš nič povedati dokler ne izveš. Lej,lahko greve zdaj kupit test v lekarno."-je rekla in globoko vzdihnila in izdihnila. "Okej." "Samo zamaskiraj se,v redu? Če naju kdo vidi bodo takoj posumili."-Oblekla sem si hlače,majico in obula čevlje. Seveda pa nisem pozabila na očala. Fantom sva rekli,da greva kupit nekaj za pojest in že sva šli.
Vozili sva se kat 30 minut,saj je bila lekarna na drugem koncu mesta. Vstopili sva in prosili uslužbenca za najboljši test nosečnosti. Poskušali sva se čim bolj skriti,da naju nebi opazili paparazzi. Plačali sva in se odpravili nazaj v hotel. Seveda,nisve mogle zgrešiti kakih 100 vreščečih punc ampak v nekaj minutah sva se prebili skozi gnečo.
Ko sva prišli v sobo sem stekla v kopalnico in saj veste kako to gre. Se polulaš in potem čakaš. Čakala in čakal sem. V glavi pa se mi je kar mešalo. Mislila sem na vse mogoče....od šole pa do Louisa. Počasi,počasi se je začela prikazovati ena črtica in potem.....

u139294
čawww pa uživaj pa seveda next
05. julij 2013
u126339
u126339
Neeeeext!!! UŽIVAJJJ!!!!!!
05. julij 2013
next
05. julij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
05. julij 2013
Nexttt
08. julij 2013
neeeext+nova bralka
08. julij 2013
u61292
u61292
Next
08. julij 2013
next
10. julij 2013
neeeext
12. julij 2013
u61292
u61292
Kdaj bo next
18. julij 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/*can-t-hold-us*/58722/ a bi lahko prosim katera brala to zgodbico? Bila bi zelo vesela, če bi jo katera brala
pa neeeeeeeeext
aia pa oprosti za oglaševanje...
18. julij 2013
next
04. avgust 2013
bi kdo bral? http://www.igre123.com/forum/tema/s-s/59738/1

bla bi ful vesela
sori za oglaševanje
04. avgust 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani