u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 32.del*
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bila je lepa poletna noč,jaz pa sem nemo gledala hotel. Sploh nevem....ali naj vstopim? Saj nikjer drugje ne morem spati.-Globoko sem vdihnila in izdihnila. Prijela sem vhodna vrata in vstopila v hotel. "Buenas tardes."-me je pozdravil receptor jaz pa sem samo prikimala. Pritisnila sem gumb za dvigalo.-Ali obstaja še kaj hujšega kot,da si 3 tedne stran od doma in to s fatnom ki te je prevaral? S fanti sploh nimam namena spregovoriti. Sploh nisem pri volji. Vem,da bodo vedno potegnili z njim ne glede kaj se zgodi. Edina oseba,ki mi zdaj stoji ob strani je Tina. Samo ona me razume. Med nakupovanjem sve se pogovarjale in zaupala sem ji vse. Katy je še vedno moja najboljša prijateljica ampak v tem trenutku mi ne more svetovati.-Dvigalo se je odprlo in iz njega je stopil starejši par. Vstopila sem in spet sem začela jokati. Vse kar vidim me spominja nanj.-Dvigalo se je odprlo. Saj zmoreš Laura,saj bo.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Louis:
"Zakaj si to storil?"-me je vsa zgrožena vprašala Tina. "Ona me je poljubila."-sem rekel ves objokan. Zayn se je držal za glavo,Niall je sedel v kuhinji in gledal v prazno,Liam je Tino držal za roko,Harry pa je sedel k meni in me objel. Vem,da ravno ni v navadi da fant joka ampak.....ne morem pomagati. "Hej,saj ti bo oprostila no...ne skrbi. Saj bo razumela."-me je poskušal potolažiti Harry.
Odprla sem vrata sobe in vstopila. Vsi so pogledi so bili usmerjeni vame,jaz pa sem samo gledala v tla in se napotila v sobo. "Laura.....nisem je jaz poljubil."-Obrnila sem se in rekla:"Zakaj bi ti verjela?" Napotila sem se v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo in zagledala le kaj kot objokano punco z zabuhlimi očmi. Splaknila sem si obraz in se vsedla na zaprto školjko. Kar naenkrat je vstopila notri Tina. "Laura,pogovoriti se morave." "Vem,da me boš hotela prepričati da Louis ni poljubil tiste punce,amapak vem da jo je. Prelepo je bilo,da bi bilo res."-sem rekla. "Laura,poslušaj."-Vstala sem in odšla v sobo. Harry,Niall,Zayn,Liam in Louis so že ležali v posteljah in napol spali. Jutri jih čaka 4-urni koncert.-Odšla sem v sobo,Louis pa je že ležal. Nimam izbire spati bom morala z Louisom.-Vlegla sem se na posteljo in se pokrila z odejo.
Louis:
Objel sem jo ona pa se je samo zvila v klobčič,jaz pa sem umaknil roko. Slišal sem kako joka in stisnilo me je pri srcu. Če bi me vsaj poslušala,da bi ji lahko pojasnil. Ne prenesem take napetosti med nama. Jutri me čaka naporen koncert in nevem kako bom zdržal.-Solze so mi stekle po licih in tiho sem zaihtel.

25. junij 2013
neext
25. junij 2013
next
25. junij 2013
u112537
u112537
NEXT
25. junij 2013
u126339
u126339
Neeeext!!!
25. junij 2013
neeeeeeeeeext
25. junij 2013
neext
25. junij 2013
u139294
u139294
next
25. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 33.del*
Ta next bo mal kratk
Ponedeljek,8.maj
Vstala sem in se napotila proti oknu. Odprla sem ga in pred hotelom zagledala,kaj drugega kot gručo punc s plakati. Ja,včasih sem bila tudi jaz ena izmed njih. Če je bila slavna skupina po imenu 1D v bližini New Yorka sem vsaj 1 mesec pred prihodom delala plakate in napise,ter kričala pred njihovim hotelom. Dobri stari časi. Zdaj nikoli več ne bom tako kričala in se prerivala in odrivala in boksala punce,ki so se urivale pred mano. Spomnim se prvega koncerta v mojem življenju. Šla sem na njihov koncert. Stala sem v drugi vrsti in v roki držala svetleč korenček,plakat in kričala ter pela kot nora. Če je katera punca pomislila,da bi se urinila pred mano.....samo odrninila sem jo in nikoli ni ponovila napake. Ah,dobri stari časi. Nikoli več ne bom šla na njihov koncert. Sploh nevem,če bom kdaj prebolela Louisa. Hodila sva samo 5 dni pa se sprašujem kako bo ko me ne bo več klical lepotica ali ljubica. Ampak prizadel me je in ljudem,ki storijo kaj takega ne odpustim tako zlahka. Malo preveč nakladam ampak nekam moram poslati,zapisati,povedati,zakričati svoje misli. Grozno se počutim,slabo mi je in menstruacija mi zamuja že 2 dni. Živčna sem,Lou me je prevaral in v tej norišnici moram zdržati še 2 tedna in 13 dni.-Zaprla sem okno in odšla v kuhinjo. Šele zdaj sem ugotovila,da sem popolnoma sama....no nisem ravno sama,spodaj so punce ki kričijo kot nore.-Na mizi sem opazila listek na katerem je pisalo: Šli smo na vajo,Tina pa je pri prijateljici.-Super! Sama sem doma in lahko jokam kolikor hočem! Yees! Kakšen začetek počitnic.-Iz hladilnika sem vzela sladoled in se vrgla na kavč. Prižgala sem televizijo in poiskala kakšen zanimiv program. Nič! Kaj naj počnem? Ne morem se smiliti sama sebi,preprosto ne morem. Ne smem! Zdržala bom te 3 tedne pa naj se zgodi karkoli. V Španiji sem,morala bi se zabavati ampak me na vsakem koraku nekaj spomni na Louisa.-Sedela sem na kavču in ker sem vstala šele ob 13:00 je čas precej hitro minil. Vmes sem si skuhala špagete in predvsem lenarila. Za nekaj ur sem še zaspala in že so iz vaj prišli Harry,Lou,Zayn,Niall,Liam in Tina. Vsi so se očitno zelo zabavali,jaz pa sem ležala v postelji in jedla sladoled. Ob 20:00 imajo nastop,zdaj pa je bila ura že 19:00. "Laura,ali greš z mano na koncert?"-me je vprašala Tina. "Seveda."-sem odgovorila in stopila v kopalnico. Oblekla sem si kratke hlače,roza majico ter se naličila. Vstopili smo v limuzino in se odpeljali. Me dpotjo nisem spregovorila z nobenim od njih. Saj se mi 1D ni zameril,samo vem da bi me skušali pregovoriti in nima smisla.-Naju s Tino so varnostniki spustili v zaodrje,fantje pa so stopili na oder.-V zaoderju je bil majhen kavč in televizija na kateri si lahko gledal nastop. Najprej so začeli s pesmijo WMYB,LWWY,One Thing,Little things in potem je prišla na vrsto pesem Moments.....

25. junij 2013
u126339
u126339
Neeeext!!! :'''(
26. junij 2013
next
26. junij 2013
u139294
u139294
next
26. junij 2013
next
26. junij 2013
u112537
u112537
NEXT
26. junij 2013
u112537
u112537
NEXT
26. junij 2013
neeeeeeeeeext
26. junij 2013
next
26. junij 2013
u112537
u112537
NEXT
26. junij 2013
u112537
u112537
next
27. junij 2013
next+nova bralka
27. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 34.del*
Kmal bo 2540 ogledu in full hvala....pa hvala tut za vse nexte!
Louis:
"And the tears stream down my face." "If we could only have this life for one more day. If we could only turn back time. You know i'll be your life,your voice,your reason to be...."-Množica je pela z nami ampak ni bilo,kot ponavadi. Ni isto. Včasih sem z veseljem pel in nastopal pred vsemi,mislim več kot 200.000 oboževalcev poje z nami,jaz pa.....komaj pojem. "My judgement is clouded,like tonight sky."-Globoko sem zavzdihnil. Zdaj je moj solo. "Undiceded,voice is numb. Try to sream out my lung,but it makes this harder. And the tears stream down my face."-Vse sem zasral. Dobil sem preprosto,popolno punco. In ljuibm jo. Ker me je tista punca,poljubila je vsega konec. Nikoli več mi ne bo oprostila ne glede na to kaj ji rečem. Obljubil sem ji,da je nikoli ne bom prizadel in kot vedno vse zaserjem. Nikoli ne bom našel take punce kot je ona. Hodila sva samo 5 dni ampak to je bilo najlepših 5 dni v mojem življenju. Zavrtela se je melodija pesmi Summer Love. Ja,Summer Love. "Don't promise that your gonna write,don't promise that you'll call,just promise that you won't forget we had it all."-Nikoli več mi ne bo pisala,nikoli več me ne bo poklicala in čez čas bo vse pozabila. Samo zaradi moje ene napake.-Nemo sem strmel v plakate,ki so jih držale punce v rokah. Oči so se mi nasolzile. "Lou,si v redu?"-me je vprašal Harry. "Oprosti,ne morem več."
Gledala sem v ekran in razmišljala o boljšem življenju. Ja,brez heca. O boljšem življenju. No,vsi morda mislijo da imam popolno življenje. No,pa ga nimam.....nimam očeta,fant me je prevaral,žalostna sem,srce imam zlomljeno,trenutno gledam koncert skupine 1D.....Kamera se je usmerila v Louisa in obrnila sem se stran. "Laura...."-je rekla Tina. "Samo,pusti me." "Ne poglej...." -je rekla in pogledala sem na televizijo. O moj bog. Kamera je kazala Harry -ja kako objema Louisa.....in Louis je za povrh še jokal. Mogoče me res ni hotel prizadeti,amapk poljubil je tisto punco in.....kaj pa govorim?! Saj mu sploh nisem dovolila,da pojasni.-Louis je stal na odru in jokal. Prišel je njegov solo,vendar ga je zapel Harry Louis pa je odkorakal za zaveso. Kaj se dogaja? Pogledala sem Tino,ona pa je samo skomignila z rameni.-Čez kakšnih 30 sekund je nekdo odprl vrata in notri je prikorakal Louis. Stopil je k meni in pokleknil. Srce mi je začelo hitreje biti. Hotela sem že odmakniti roko ampak,jo je držal močno in odločno. "Laura,prosim naj ti pojasnim. Ni bilo tako,kot je izgledalo. Tiste punca je poljubila mene,ne jaz nje. Vse lahko vprašaš. Nikoli te ne bi prizadel in hočem,da to veš. Če si še vedno jezna name in me sovražiš bom razumel,vendar vedi da moje življenje nikoli ne bo več isto. In prosim...."-Poljubila sem ga on pa me je vzdignil v naročje. In vse se je lepo uredilo. Kot v pravljici.....No,da ne pozabim Tine. Tina je sedela v kotu in gledala,samo gledala in skoraj zajokala. Jap....očitno je bila zelo vesela,da sva se pobotala.

u139294
zlo dobro pišeš, ful je napeto, pa full lepa zgodbica...next
27. junij 2013
u126339
u126339
Odlična zgodbaa THE BESTTT
Neeeeeeeeeext!!!
27. junij 2013
next
27. junij 2013
najboljša je!
neext
27. junij 2013
next
27. junij 2013
u112537
u112537
the best
NEXT
27. junij 2013
neeeext!
se prijavi kera? http://www.igre123.com/forum/tema/poletni-top-model-:3/57494/ Hvala<3
28. junij 2013
u112537
u112537
next
28. junij 2013
u126408
u126408
*Oh,ta najstnica! 35.del*
hvala za vse nexte,pa dns bom napisala kkšne 2 nexta ker me zdej 2 dni ne bo....tku da nextala bom šele u torek (če bom lahko)
Torek,9.maj
"awhn! Louis?"-Obrnila sem se na drugo stran in pogledala Louisa v oči. "Dobro jutro."-je rekel in me poljubil. "Glava me boli...."-sem potarnala in segla po telefon. Kaj? 5 neodgovorjenih klicev. V glavi mi je kar kljuvalo. "Ali si v redu?"-me je vprašal jaz pa sem samo zmajala z glavo.

Niall:
"Awww!"-V glavi mi je začelo kljuvati. Odprl sem oči in pogledal okoli sebe. Ležal sem na kuhinjskem stolu in glavo naslanjal na pult. Vstal sem in v glavi se mi je zvrtelo. Počasi ampak res počasi sem se odpravil v kopalnico. "Ha,ha,ha,ha,ha!-sem se režal kot nor in ignoriral butanje v glavi. Harry je ležal v banji polne pene.

Harry:
Odprl sem oči in prvo kar sem videl je bila bel blisk. "Aaaaaa!"-sem zakričal in zagledal Niall-a kako drži telefon in se mi smeji v obraz. "Niall!"-sem rekel in vstal. "Hahhahahahahhahahah!"-se je še bolj zarežal in si zakril oči. Kaj? Nič mi ni bilo jasno dokler nisem pogledal dol in ugotovil,da.....sem nag! Ups! "Zgini ven!"-sem zakričal,Niall pa je ves režeč odšel. Ves omotičen sem vstal in se oblekel. Samo nekaj me zanima. Kako sem pristal v banji? Kaj se je zgodilo včeraj? Zakaj mi v glavi kar buta?

Zayn:
Obrnil sem se na drugo stran. Vame so gledale lepe modre oči. "Natalie?"-sem zakričal in izbulil oči. "Zayn?"-je zakričala in tudi ona je izbulila njene lepe modre oči. "Kaj počneš v moji postelji?"-sem jo vprašal in vstal. "Okej,to je nerodno. Sploh pa se ne spomnim,kako sem pristala tukaj."-je odgovorila in začel sem se oblačiti. Tudi ona je ostala in zagledal sem precej lepo oblikovano telo...pa kaj govorim! HOT je! Samo,da pojasnim. Natalie je včasih hodila v našo šolo in lahko rečemo,da sem bil zaljubljen vanjo. Potem se je preselila na Irsko in nikoli več je nisem videl....razen ko sva šla z Niallom na Irsko za par dni in sem jo srečal in bla,bla,bla. V glavnem zdaj je tukaj,v moji postelji in to v spodnjem perilu.

Tina:
"Ali si videl kako so se napili? Za trenutek sva jih pustila same in takoj pivo v roke in gremo!"-sem vsa jezna nakladala Liamu. On pa me je držal za roko in bil je čisto miren. "Saj,ne bo nobenih težav.....Za vse sva lepo poskrbela in zdaj verjetno še spijo. Niall,Louis,Harry,Zayn,Laura,Natalie in Justin se bodo že znašli."-mi je odgovoril in skoraj me je zadela kap. "Natalie in Justin?"-sem ga vprašala. "Ja."-je ves miren odgovoril. "Justin Bieber?"

To je Natalie sam,da ni tko oblečena