u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!
01. maj 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexr
02. maj 2014
hej ljudje! ja sej bom nextala, sm zdej je ta šola poF in mi gre na jetra. bi bla pa ful vesela če bi gledal en video k sma ga nrdila jst in moja bff sara. gre o začetku njenga lajfa! hvala že v naprej!
20. maj 2014
okej dolgu čase je šlu mimu in zdej je tuki next!!!!!!!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Z razredom smo odšli na izlet. Nikamor daleč, samo na drugo stran varoval, ki so obdajala Akademijo. Tam naj bi prespali.
"COOL!" se je navduševal Stephano. Vsi smo se strinjali z njim. Vsi, razen tistih razvajenih "princesk", ki niso morale niti enega dne preživeti brez posteljice. Že so javkale, ker so se jim nohtki zlomili, ker so si umazale čevlje,... Groza.
"BOO!" Pred mano je nenadoma nekdo skočil. Srce se mi je skoraj zaustavilo. Moja refleksna roka je zamahnila. "Auu! Are you crazy?"
Oseba, ki je skočila pred mene je bila Bella. Držala se je za nos. Globoko sem vdihnila.
"I think I had a heart attack," sem dahnila. Zameglilo se mi je pred očmi.
.............................................................................................................
"Roses!" Pred sabo sem zagledala prelepo žensko. Imela je dolge kodraste rjave lase in rjave oči. "Are you OK?" me je vprašala. Izgledala je zaskrbljeno in utrujeno.
"Mommy?" sem dahnila. Prišla je do mene in me objela. Nato je stopila korak nazaj in si me ogledala. "You look beautiful. Me and Dimitri are so proud of you," je rekla in mi popravila pramen las za uho.
"Save us. We need you," so bile njene zadnje besede, nato je izginila.
................................................................................................................
Potegnilo me je nazaj v gozd. Obkrožali so me prijatelji in me debelo gledali.
"Everything OK?" je vprašal Stan, ki je prišel do nas. Pokimala sem. Odšli smo naprej in se utaborili. Mislila sem, da bo to preprost večer. A ni bil.

Sedeli smo za tabornim ognjem. Nekdo je prinesel penice in vsi smo jih "žgali".
Šesti čut mi je pravil, da se bo nekaj zgodilo. Vstala sem in se sprehodila stran od ognja.
Zgodilo se je prehitro.
Vame se je zapodil strigoj. Vrglo me je med ostale. Takoj sem bila na nogah. Bila sem besna. Razgledala sem se naokrog.
Na hlodu je ležal količek. Iztegnila sem roko in ga z pomočjo Zraka potegnila k sebi. Z vso hitrostjo sem se zapodila v strigoja. Z magijo ognja sem ga zamotila. Gorel je in jaz sem prebodla njegovo goreče srce.
Ogenj je izginil. Obrnila sem se h ostalim.
Zijali so vame, kakor tele v nova vrata. Vedela sem zakaj. Bila sem drugačna.
"Do you now belive me?" sem rekla in pogledala učitelje - varuhe. S tem sem mislila na moje zmožnosti.
In, ja, verjeli so.
In, ja, zdaj je čas za mojo misijo nemogoče.
Rešiti moje starše.
03. julij 2014
Pakirala sem. Bella je nezadovoljno sedela na svoji postelji. Njej in Kiri nisem dovolila na pot. "You know it would be to many people. Mel, Menson, Stephano and I can do it ourselfs. Small team can go faster, than big one," sem ji razložila.
Še vedno je bila slabe volje. Verjetno še bolj, ker sem imela prav.
04. julij 2014
next
04. julij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!
09. julij 2014
nova bralka!
fuuul dobr pišeš-imaš veliko domišlije in velik besedni zaklad, PERFECT
malo me je zmedlo, ker je nekaj v angleščini, nekaj slovenščini...
no še enkrat en velik neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
15. avgust 2014
kj koga sploh še zanima to, ker če vaz bom pisala, če ne pa...... bom useenu pisala
27. september 2014
omg.. to je fenomenalna zgodbica... škoda da si prenehala pisat :/
29. oktober 2015
actimel
actimel
Next
19. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani