neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!!!!!!!
05. april 2014
nekšt
05. april 2014
kej nextam!!!!!!!!!!
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Hey girl,whatcha doin'...."je nenadoma prišla Mel in dala roko čez moja ramena. Nato se je zavedala s kom govorim. "Guardian Hathaway, Mr. Mazur," ju je pozdravila in jima prikimala.
"Melanie Ronald," jo je premerila Janine od glave do pet. Potem je je pogledala z dvignjenimi obrvmi. "So, she's your friend." To je izgovorila kakor trditev, ne vprašanje.
"No, just my best friend," sem odvrnila in se zarežala Mel. Ta mi je vrnila nasmeh.
Abu je bilo dovolj nesmiselnih besed. "Roses, do you have idea, where are your parents and others?" ga je zanimalo. Odkimala sem. "Nope. But I swear, I'll find them."
Poslovili smo se in Mel me je odvlekla v skupne prostore. Usedli sva se za mizo. Kmalu sta se nam pridružili še Bella in tista blondinka.
"Hey Bella, does your maother like the queen?" sem jo vprašala. "Yeah. I have no idea why."
Bella Lugosi je bila kraljica. Morda vam je ime bolj znano od igralca Bela la Gossi, ki je igral v prvem "Drakula" filmu. Ali pa poznate ime iz pesmi Bela Lugosi's dead. Tukaj se seveda obnašamo, kakor da je ta pesem namenjena njej ne njemu. No, najnovejša verzija mi je najbolj všeč.
"Well, I'll bet, that when the change in strigoi, she'll first kill Principal Kirov," sem rekla. ostale so se zasmejale. "Undead, Undead, Undead!" je zapela Mel.
(Pismo ta pesm me vedno spomne na VA film. Resnu mislm.)
"Hey, BTW my name's Kira," se je predstavila blondinka.
"And my name is Stephano," se je nenadoma za mizo usedel tisti fant, ki je bil z nami, ko so nas odpeljali nazaj na akademijo.
05. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. april 2014
next
06. april 2014
u167582
u167582
Neext!
07. april 2014
stephano... :3 neeext
07. april 2014
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
11. april 2014
sliko od mansona bom zamenala
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"I'm Manson," se nam je pridružil še tisti fant. Nasmehnila sem se mu.

*******************************************************************************************************
"He's attacking me," sem kričala. Neki fantek se je spravil name. Nenadoma je stal pred mano dve leti starejši fantič.
********************************************************************************************************

Prijela sem se za srce. Strašno me je bolelo.
"Fuck, I hate this shit," sem siknila skozi zobe.

MANSON:

Vsi so me čudno pogledali. Potem sem se nenadoma zavedala, da mi po licih tečejo solze. Obrisala sem jih in odvihrala iz menze.
Prijela sem za obesek, ki mi je visel okoli vratu.

Nazar. Mama mi ga je dala preden je izginila v mraz.
"Naj te varuje," to so bile njene besede. Debele solze so mi začele liti po licih. Stekle sam v gozd. Nenadoma sem zaslišala tuljenje mojega brata. Videla sem ga.
Volk je prišel do mene in mi obliznil lica.
"Thanks, Ralph," sem rekla.
Raphael je bil prvo živo bitje, ki sem ga vrnila v življenje. Ljubila sem ga, kakor sestra ljubi brata. Res, da sva imela svoje spore, a vseeno sva se razumela.
"Where are they?" sem obupano vprašala.
12. april 2014
next
12. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
12. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. april 2014
u167582
u167582
neext
12. april 2014
hah, mason je pa na pogled zeloo podoben liku iz moje zgodbe
neeext
12. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxtttttttt
12. april 2014
"Did you find anything?" sem vprašala Melanie. Sedela je za računalnikom in brskala. Hoteli sva najti kraj, ki je bil podoben tistemu iz mojih sanj.
"Anything?" je ponovil Manson. Ležal je na moji postelji tako, da mu je glava visela čez rob. Stephano je sedel po turško na tleh. Bella je ležala na svoji postelji, Kira pa je sedela zraven Stephana in brskala po svojem prenosniku.
"Nope, Leo," je rekla in me pogledala. Nagajivo se mi je nasmehnila.
Zavzdihnila sem. Bella se je zasmejala. "So, you are Leo, Manson is Ralf, Stephano is Mikey, Melanie is Don and Kira is April," je dodala. Pogledala sem jo z dvignjeno obrv.
"You know, that makes you Casey," sem rekla resno. Vsi so se zasmejali.
27. april 2014
next
27. april 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee xt !!!!!!
27. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt!!!!!!!!!!
27. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. april 2014
wow to je pa mal preveč naudušenja se vam ne zdi???
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Did you find anything?" sem vprašala Melanie. Sedela je za računalnikom in brskala. Hoteli sva najti kraj, ki je bil podoben tistemu iz mojih sanj.
"Anything?" je ponovil Manson. Ležal je na moji postelji tako, da mu je glava visela čez rob. Stephano je sedel po turško na tleh. Bella je ležala na svoji postelji, Kira pa je sedela zraven Stephana in brskala po svojem prenosniku.
"Nope, Leo," je rekla in me pogledala. Nagajivo se mi je nasmehnila.
Zavzdihnila sem. Bella se je zasmejala. "So, you are Leo, Manson is Ralf, Stephano is Mikey, Melanie is Don and Kira is April," je dodala. Pogledala sem jo z dvignjeno obrv.
"You know, that makes you Casey," sem rekla resno. Vsi so se zasmejali.
Prekrižala je roke. "What about Splinter?" je predlagala. Šla sem do nje.
"I wouldn't say so," sem rekla resno.
Nenadoma smo zaslišali tuljenje volka in strel pištol. Začudeno sem pogledala proti vratom. Potem mi je v misli šinila ena beseda, beseda ki mi je vzbudila strah.
"Raphael," sem dahnila in se pognala v tek. Pomagala sem si z močjo vetra, da sem bila hitrejša.
Zagledala sem jih. Stekla sem pred njega in ostalim zarenčala v obraz.
Pred mano so bili Stan, Alberta, Janine in nekaj varuhov, ki jih nisem poznala.
"Go away!" sem počasi zarenčala.
Obrnila sem je k Ralfu. Brez besed sva se sporazumela. Obrnil se je in stekel proč. Pogledala sem varuhe. "We're connected," sem jim razložila in pogledala v tla.
"I'm tired. I'm going to bed." Odšla sem v sobo. Razložila sem ostalim, kaj se je zgodilo. Poslovili smo se in z Bello sva zaspali.

* * *

Odšla sem do male šole. Na hodniku je na tleh sedela Lilly. Okoli nje so stali neki fantki in ji težili.
"Bugger off," sem jim rekla. Vsi so se me ustrašili in zbežali. Sklonila sem se k Lilly in jo pobožala po glavi.
"Kako kaj gre?" sem jo vprašala po slovensko. Gledala je v tla in bila tiho. Zamajala je z glavo. Poljubila sem jo na lica. Pri jela sem jo za brado in ji obraz usmerila proti mojemu. Gledali sva se v oči.
"Pridi z mano," sem ji šepnila in vstala. Odšla sem pred njeno šolo. Sledila mi je.
"There's a place out there for us," sem začela peti in pokazala okoli sebe.

Peli sva skupaj. Bili sva sestri. Skupaj sva tekli po zraku in z ognjem delali ognjemete.
Najpomembnejše pa je, da sva bili skupaj.
27. april 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeent !!!!!
27. april 2014
next
27. april 2014
ja pa iiii neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttt
27. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. april 2014
hej VA je na partisu, za dol potegnt, in je zakon!!! dns sm že dvakrat gledala.
Link: http://www.partis.si/torrent/podrobno/326864
če mate kkšno uprašanje od partisa mi pošlite na zs.
zdej pa k zgodbi!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Melanie je odneslo nazaj. Moja brca.
"Hey, you know, It's not everything in magic," sem lenobno rekla. Grdo me je pogledala.
Bili sva pri pouku borbe. Za Lorde in dampirje. In ja, če vas zanima zakaj je bila tu tudi ona - je Lordinja. Zaradi očeta. Bil je Lord. Bil.
"Go girl!" se je zadrla Bela. Sedela je na klopci in naju gledala.
"You need to be strong, bitch," sem rekla Mel in stopila do nje. Prijela sem jo za majico in jo potegnila k sebi. "If you're not, you're not coming." Spustila sem jo.
Obrnila sem se in se odpravila do garderobe. Nenadoma sem zaslišala krik. Obrnila sem se nazaj proti njej.
Šprintala je proti meni. Napela sem mišice.
Hotela me je boksniti v obraz, a sem se sklonila in jo hkrati z nogami spotaknila. Padla je na rit.
Zasmejala sem se. "Next time: don't scream," sem ji rekla in odšla v garderobo.
01. maj 2014
Hej isti sva! Js sm ga tut dons že dvakrat gledla! Tut prek partisa naložla
01. maj 2014
Aja pa neeeeeeeext
01. maj 2014
hahaha
01. maj 2014
nexttttttttt
01. maj 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani