u167582
u167582
aja teta
14. marec 2014
clap for you shadow die. bravo!

14. marec 2014
klikn na sliko
14. marec 2014
hahaha
16. marec 2014
next
16. marec 2014
Okej next
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Vsi so bili šokirani. Potem sem se spomnila še nečesa.
"we need to go to the kindergarten. I'm not going anywhere with out my sister,"sem rekla. Še bolj začudeno so me pogledali. Na hitro sem jim razložila, da ni moja genetska sestra, a mi pomeni veliko. Seveda so mi dovolili po njo.
Vozili smo se v kombiju. Od New Yourka do Montane. Groza. Pa še poletje je bilo.
"I'm bored," je rekla Lilly. Ja, znala je angleško. Sedela je zadaj pri Mel v naročju. Jaz pa sem sedela na sovoznikovem sedežu. Stan je vozil. Bilo je sredi noči, a je vseeno bilo neznosno vroče.
Zasmejala sem se.
"Well what do you think about a... I'm a monster, I'ma m-monster..." sem začela peti. Mel se je zasmejala in se mi pridružila.

Namesto bobnov in drugih glasbil sem razbijala po avtu v ritmu.
"Yeah, girl, I'm a monster," sem dodala na koncu. Z Mel sva se zasmejali.
Nenadoma je Stan sunkovito zaviral. Vse nas je odneslo naprej. Avto pred nami se je ustavil brez razloga.
"DU SIND AFFE!!!!!" sem zakričala po nemško. Mislim, kera opica. Idiot. Mel se je zarežala. Vrata tistega avta so se odprla in celo od daleč sem lahko videla rdeče oči.
"Scheiße," sem dahnila. Oh, ja res velik drek.
Ker nismo bili dovolj v riti, je moralo iz druge strani izstopiti še 5 strigojev. Odvezala sem se. "Te so moji," sem rekla in izstopila. Stan me je hotel ustaviti, a sem bila hitrejša. Celo tako hitrejša, da sem mu sunila količek, za vsak primer, če mi bodo moje magične moči pošle.
Stekla sem proti njim. Seveda so me obkrožili. Time for a show, bitches!
Tistega na moji levi sem z zrakom dvignila od tal in ga začela daviti. Iztegnila sem roko po tistem na moji desni. Z močjo zemlje sem ga ukleščila v beton.Zazrla sem se v tistega pred mano. Z ognjem sem ga zažgala. Medtem se je tisti, ki sem ga davila onezavestil. Še njega sem zažgala. Obrnila sem se.
Še trije.
Z enim se je boril Stan, drugi pa so strmeli vame. Stan je izgubljal. Z vodo sem se spravila na 'njegovega' strigoja. Uspelo mu ga je zakoličiti.
Še dva.
Z zrakom in zemljo sem se teleportirala za enega in ga zabodla. Na hitro sem količek prepojila z duhom. Stekla sem k drugem in tudi njega zabodla.
Zlato se je zasvetlo in spremenil se je nazaj.
Jaz pa sem padla v nezavest.
17. marec 2014
u167582
u167582
sheiße
ha, več se mi ne da pisat, ker sem res imela naporen dan tako da ... sorry :c
Neext!
18. marec 2014
aja če kdo ne zna prebrat Scheiße, se reče šajze.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Zbudila sem se v šolski ambulanti. Vsaj tako sem jo prepoznala iz Rosinih opisov v njenih dnevnikih.
"Hey," sem zaslišala Mel. Obrnila sem glavo na levo in se zazrla vanjo. Sproščeno je sedela zraven moje postelje.
"Kako si?" me je vprašala po slovensko.
"V redu, samo utrujena sem," sem ji odgovorila. Spomnila sem se na tistega strigoja, ki sem ga spremenila nazaj.
"kako je z njim?" me je zanimalo. Veela je na koga mislim. "OK. Spremenil se je nazaj v dampirja. Prijazen fant," je odvrnila.
Zaslišalo se je trkanje. pri vratih se je pojavil Stan. "How are you?" me je vprašal.
"Just tired," sem mu odgovorila. Čez nekaj minut sem bila že na nogah in na poti do moje nove sobe.
"Lordi imajo sobe v dampirskih domovih. Praktični razlogi," mi je razložila Mel. Odprli sva vrata. Soba je bila še kar velika: imela je dve postelji, dve nočni omarici, dve mizi z računalnikom. V sosednjem prostoru je bila kopalnica.
Vse to bi bilo super, če nebi na eni od postelj sedela tista črnolaska.
"Seriuslly? You?" je zadirčno rekla. Zavzdihnila sem. Mel je našla izgovor in se pobrala iz sobe.
"I think we started wrong. My name's Roses," sem rekla in pomolila roko proti njej. Ošvrknila jo je z očmi, a nato vseeno sprejela. "Bella," se je predstavila.
Nasmehnila sem se ji in ji rahlo stisnila roko. Nto sem jo spustila in se vrgla na mojo posteljo.
"Can I ask something?" me je vprašala. Ker nisem nič rekla, je nadeljevala,"Are you going to find your parents?"
Presenetila me je. Nihče ni tega vedel, samo mel. Ja, hotela sem jih poizkati. To sem si želela iz vsega srca.
"Yeah," sem dahnila.
"Can I go with you?" je vame naenkrat priletelo še eno vprašanje.
"I don't know. I'll see," sem odvrnila.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
kaj se vm zdi
18. marec 2014
u163794
u163794
supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
next
19. marec 2014
u167582
u167582
Next!
+ Kaj misliš?
19. marec 2014
neeeeeexttttttttt hittrrrrrrtrrr
21. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!
23. marec 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!1
25. marec 2014
okej nextam! sori k je mjhn sm se mi ni dalu tku full pisat.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Roses*
"ROSES!" Stanov strog glas me je zbudil iz spanja.
"I'm wide awake!" sem vzkliknila. Cel razred se je zasmejal. Nasmehnila sem se in se naslonila na roko. Zakaj na tej božji šoli ni nobenega okna! Rada bi gledala ven.
"I'm sirous, Roses. Eyes on the board," mi je rekel.
Ker so spremenili sistem, so zdaj tudi Lordi morali slišati o varovanju. Nekateri naj bi pomagali biti varuhi namesto dampirjev. Teh je vedno manj.
"What are you thinking about?" ga je zanimalo. Zavila sem z očmi.
"I'm thinking, how much would I got in troble if I teleport to somewhere else," sem mu rekla in s tem pokazala predrznost, ki sem jo podedovala po materi.
Že čez sekundo sem bila v gozdu. Teleport sem uporabljala tako, da sem skupaj 'zmiksala' zemljo in zrak. Padla sem na kolena in zadihala.
"Are you her?" sem nenadoma zaslišala vprašanje. Skočila sem na noge in se obrnila.
"Who?" me je zanimalo. Potem sem ostrmela. Pred mano je stala zvezda youtuba. Felix Arvid Ulf Kjellberg oz. Pewdiepie.
"Girl, who saved me," je razložil. Nasmehnila sem se mu. "Yeah, bro. This is me."
Vrnil mi je nasmeh in se zazrl v tla. "So much time has passed, since I heard 'bro'" je zasanjano rekel.
"You're human. You'll return in your world. You still got your chanell."
Zavzdihnil je. Nato pa je prišel do mene in me objel. "Thanks, girl," je dahnil. To je moral biti šok zanj. Leto je bil strigoj. Svetu se še sanjalo ni. Nekega dne je izginil in to je bilo to. A zdaj ve že veliko preveč. Ne vem če se bo nova kraljica, Bella La Gosse, strinjala z mano. Ženska je kura.

PEWDS:
27. marec 2014
ups, ni bella la gosse ampk bella lugosi
27. marec 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. marec 2014
neeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!
30. marec 2014
u167582
u167582
hahaha, kje si njega našla?
Neext!
30. marec 2014
nwm reader, kr naenkrt mi je pršl u glavo da bi lohku biu on....
31. marec 2014
u167582
u167582
si gledala njegove posnete outlaste?
My Gosh, plant! You scared me!
31. marec 2014
ja sm za crknt
al pa dark souls k ga un z bombo u glavo! "Oh right in my face! That asshole! You don't trow bombs at my face. Do you see how beautiful this is? NOT ANYMORE!!!!!!!!!!!"
za crknt
31. marec 2014
u167582
u167582
pa pewdiepie je legenda!
31. marec 2014
oh yeah bro!!!!!!!!!!! BROFIST!!!!!!!!!!
31. marec 2014
u167582
u167582
yeey! (:
31. marec 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. marec 2014
"Let me get this straight," sem rekla in se naslonila na mizo. "You wont let him go, 'cuse he could tell everyone about us." Dvignla sem obrv.
"Are you CRAZY!" sem bila razburjena.
"Valerie..."
"Roses."sem prekinila Stana. Preden bi lahko spregovoril sem dodala: "Nobody would ever belive him. I mean, that's impossible!"
Zavzdihnil je. Pogledala sem Felixa. Uročila sem ga z teleportom, tako da je šel v svoj rodni kraj nazaj na Švedsko. "There you go," sem rekla in odvihrala iz sobe. Da ga nebi pustili oditi, mislim kako si lahko to sploh mislijo.
Ker sem bila v svojem svetu (se pravi sem bila totalno v mislih) sem se prav kmalu zaletela v nek par. Dvignila sem pogled in ostrmela.
Pred mano sta stala Janine Hathaway in Abe Mazur. Zastrmela sta se v mene.
"Rose," je dahnila Janine. "Not really," sem nervozno zahahljala,"Roses."
"You're our granddaughter?" je osuplo rekla. "Yeah, that's me."
Hmmmmmmmmmmmmmmmm.................. Awkward................
vem da je mjhn sm res nisem mela več časa
02. april 2014
o moj bog pewdiepie! <3
the bro army stands strong..
neeeext
02. april 2014
u167582
u167582
Awkard!
Neext!
02. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttt!!!!!!!!
04. april 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani