Vesela sem!!! Spet nova bralka zakon!!!!!!!!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Val, lets go," mi je rekla Mel in me prijela za roko. Pokimala sem. Spustila je mojo roko.
"You to will die on your own," sem jima potiho siknila. Zazrla sem se črnolasko. "Maybe you think, you're traned enough to protect her. But you're not. This moroi will die because of you. You're not Rose Hathaway and Lissa Dragomir." Obrnila sem se stran in sedla za drugo mizo. Seveda sem imela prav. Črnolaska je dampirka in blondinka morojka.
Učiteljica naju je opazila.
18. februar 2014
u159723
u159723
Super je! ... Spet
Next!
19. februar 2014
jeeeeej,kumi čakam nov del
19. februar 2014
dons ga dubite
bl zvečer
19. februar 2014
"Val, lets go," mi je rekla Mel in me prijela za roko. Pokimala sem. Spustila je mojo roko.
"You to will die on your own," sem jima potiho siknila. Zazrla sem se črnolasko. "Maybe you think, you're traned enough to protect her. But you're not. This moroi will die because of you. You're not Rose Hathaway and Lissa Dragomir." Obrnila sem se stran in sedla za drugo mizo. Seveda sem imela prav. Črnolaska je dampirka in blondinka morojka.
Učiteljica naju je opazila.
"Oh, I see we have new students. Can you come here and introduce yourselfs," je rekla in nama pomignila naj prideva pred tablo.Spogledali sva se. Skomignila sem z rameni in vstala.
Stopili sva pred tablo.
"My name is Valerie Way. I'm 16 years old and i have a sister, whitc is 5 years old. She is not really my sister. I was adopted," sem rekla in pogledala tisto pofukano črnolasko. "My real dad's Russian and my mom's half-Scottish and half-Turkey..." zmanjkalo mi je besed. Pogledala sem v tla. Še vedno me je zanimalo, kje sta.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Raffael, a veš kje sta?"
"Žal, sestra, pojma nimam."
:::::::::::::::::::::::::::::::::::

Mel je prevzela besedo.
"Hey, I'm Melanie Ronald. I'm American. We know each other for very long time. Our parents were friends. Well, I know for mom. Valeria's parents and her dissapear when we were two."
Ja, to je res. In moja naloga je, da jih najdem.
19. februar 2014
u159723
u159723
Next!
ima pa žalostno življenje
20. februar 2014
Ja se strinjam s teboj Ne.oglašuj -.-
drgače pa next
20. februar 2014
Nwm zakaj je ratalo ful čudno!!! tku bi moglu bit
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Val, lets go," mi je rekla Mel in me prijela za roko. Pokimala sem. Spustila je mojo roko. "You to will die on your own," sem jima potiho siknila. Zazrla sem se črnolasko. "Maybe you think, you're traned enough to protect her. But you're not. This moroi will die because of you. You're not Rose Hathaway and Lissa Dragomir." Obrnila sem se stran in sedla za drugo mizo. Seveda sem imela prav. Črnolaska je dampirka in blondinka morojka. Učiteljica naju je opazila. "Oh, I see we have new students. Can you come here and introduce yourselfs," je rekla in nama pomignila naj prideva pred tablo.Spogledali sva se. Skomignila sem z rameni in vstala. Stopili sva pred tablo. "My name is Valerie Way. I'm 16 years old and i have a sister, whitc is 5 years old. She is not really my sister. I was adopted," sem rekla in pogledala tisto pofukano črnolasko. "My real dad's Russian and my mom's half-Scottish and half-Turkey..." zmanjkalo mi je besed. Pogledala sem v tla. Še vedno me je zanimalo, kje sta.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Raffael, a veš kje sta?"
"Žal, sestra, pojma nimam."
:::::::::::::::::::::::::::::::::::
Mel je prevzela besedo. "Hey, I'm Melanie Ronald. I'm American. We know each other for very long time. Our parents were friends. Well, I know for mom. Valeria's parents and her dissapear when we were two." Ja, to je res. In moja naloga je, da jih najdem.
21. februar 2014
lej spet!!!!
Bom popravla da bo bl razumlijivo, upm da pride prov
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Val, lets go," mi je rekla Mel in me prijela za roko. Pokimala sem. Spustila je mojo roko. "You to will die on your own," sem jima potiho siknila. Zazrla sem se črnolasko. "Maybe you think, you're traned enough to protect her. But you're not. This moroi will die because of you. You're not Rose Hathaway and Lissa Dragomir." Obrnila sem se stran in sedla za drugo mizo. Seveda sem imela prav. Črnolaska je dampirka in blondinka morojka. Učiteljica naju je opazila. "Oh, I see we have new students. Can you come here and introduce yourselfs," je rekla in nama pomignila naj prideva pred tablo.Spogledali sva se. Skomignila sem z rameni in vstala. Stopili sva pred tablo. "My name is Valerie Way. I'm 16 years old and i have a sister, whitc is 5 years old. She is not really my sister. I was adopted," sem rekla in pogledala tisto pofukano črnolasko. "My real dad's Russian and my mom's half-Scottish and half-Turkey..." zmanjkalo mi je besed. Pogledala sem v tla. Še vedno me je zanimalo, kje sta.
::: "Raffael, a veš kje sta?" "Žal, sestra, pojma nimam.":::

Mel je prevzela besedo. "Hey, I'm Melanie Ronald. I'm American. We know each other for very long time. Our parents were friends. Well, I know for mom. Valeria's parents and her dissapear when we were two."
Ja, to je res. In moja naloga je, da jih najdem.
21. februar 2014
nwm zakaj mi teži
drugač bi moglu bit
če ste na google chromu al pa na firefoxu pride full čudnu
21. februar 2014
u159723
u159723
saj je ok (:
se zgodi. tudi na drugih temah je prišlo nekaj ful čudno
21. februar 2014
evo dns je pa dobr
uno ta prvo je prov
22. februar 2014
u159723
u159723
(:
22. februar 2014
učer sm gledala film VAMPIRSKA AKADEMIJA. In je zakon.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
No, ura se je končala. in naslednja je bila športna. Z Mel sva sledili drugim v garderobe.
"Waw, amazing tattoos," se je nenadoma oglasila ena od deklet. Ja res, bile so neverjetne imela sem jih po zgornjem delu telesa. od komolca do zapestij se mi je na vsaki roki vil zmaj. Na levi modri(voda) in na desni rdeč(ogenj). Od komolca, po ramenu in pod mojim vratom sta bila še dva. Na levi strani srebrn(Zrak) in na desni zelen(zemlja).
Najboljši pa je bil na mojem hrbtu. Bil je zlat in, za razliko od vstalih, z razprtimi krili.
"Where did you get them?" je vprašala tista črnolaska. (Še vedno nisem vedela njenega imena.) Pogledala sem jo in ji rekla tako potiho, da je lahko samo ona slišala: "I was born with them."
No, ja, to je bil le del resnice. Vsakič, ko sem se specializirala vsak element, sem dobila novo tetovažo.
Učiteljica nas je poklicala v telovadnico. Postaviti smo se morale v vrsto.
Nenadoma pa...
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
kaj se je zgodilo?
Kdo je prišel?
Kaj se bo zgodilo?
27. februar 2014
u159723
u159723
Hahaha nič ne vem
Next!
27. februar 2014
neeeeeext
nwm hitr napiš next ker je zelo razburljivo DD
09. marec 2014
ej kaj se je zgudlu z helper? Kj se je zbrisala?
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nenadoma je so v telovadnico vstopili ljudje. No, ne ravno ljudje. En je bil dampir, drugi dve pa morojki. Ena od njiju je bila Lordinja.
Stopili so proti učitelju športne. Pogledala sem Mel. Stresla se je.
"Stan," mi je šepnila. Takoj mi je bilo jasno. Akademija Svetega Vladimirja je poslala po njih.
"Prišli smo iskat nekaj učencev, ki so pobegnili z naše šole," je rekel Stan učiteljici in se razgledal naokoli. S pogledom je obstal na nas šest: tista dva fanta in dve dekleti, mene in Mel. "Na primer, tista dva fanta in te tri punce." Tri punce? seveda mene ni štel, saj gotovo misli, da sem človek.
"No, Melanie ne gre brez mene," sem mu zabrusila in se postavila pred Mel. Vzvišeno me je pogledal. "Poglej, pojma nimaš kdo je," mi je rekel.
"Res?!" sem predrzno vprašala. Z vetrom sem ga udarila, da je naredil nekaj korakov nazaj. Začudeno me je pogledal.
"Tetovaže," je pristavila Lordinja. Imela je rdeče-oranžne lase in modre oči.

Vedela sem kdo je bila. Moja teta Merida.
Druga morojka je prikimala.
10. marec 2014
sori k je majhn
10. marec 2014
hitr next ampak tist naj bo daljši če lohk
neeeeeeeeext !!!!!!!!!!
11. marec 2014
stephano-pewdiepie??
neeext
11. marec 2014
ja the wicked!!!!!!!!!!!!!!!!!! PEWDIEPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! BROFIST!!!!
11. marec 2014
u167582
u167582
super je. nova tukaj! (:
Next!
12. marec 2014
ammm neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee + xt!!!!!!!!!
13. marec 2014
juhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! še novih bralk. da nebo gužva ratala!
ups, jst sm čist pozabla na angleščino.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"We came looking for some students, who ran away from our school," je rekel Stan učiteljici in se razgledal naokoli. S pogledom je obstal na nas šest: tista dva fanta in dve dekleti, mene in Mel. "For example, that two boys and three girls." Tri punce? seveda mene ni štel, saj gotovo misli, da sem človek.
"Well, Melanie wont go without me," sem mu zabrusila in se postavila pred Mel. Vzvišeno me je pogledal. "look, you have no idea, who she is," mi je rekel.
"Really?!" sem predrzno vprašala. Z vetrom sem ga udarila, da je naredil nekaj korakov nazaj. Začudeno me je pogledal.
"Tattoos," je pristavila Lordinja. Imela je rdeče-oranžne lase in modre oči.
Vedela sem kdo je bila. Moja teta Merida.
Druga morojka je prikimala.
"Then go with us!" mi je zabrusil Stan in odkorakal iz telovadnice. Pogledala sem Mel. Skomignila je z rameni. Pokimala sem ji in odpravili sva se za njim.
"Stephano, Manson... I was really worried abaut you to. Manson, I promised you parents, that I'll take care of you," je nenadoma spregovorila morojka.
"Yes, mom," ji je odvrnil Stephano.

Stopali smo po hodnikih šole. "No, to pa je šlo hitro. Prideva in greva," sem rekla Mel. Zahihitala se je. Ustavila sem se.

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Dimitri!" sem slišala zakričati mojo mati. Mislim, da je bil čas mojega rojstva.
"Something is wrong," je nervozno rekel zdravnik. "Mislim, da.....
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Vrnila sem se v sedanjost. Bila sem na kolenih in glava me je bolela, ko drek.
"Oh god, why am I so damn crazy," sem rekla in se prijela za glavo. Mel mi je podala vodo. "What did you see?" me je vprašala.
"My birth. There was Rose and Dimitri... God, my head," sem dahnila. Mel mi je pomagala vstati. Obrnila sem se proti ostalim.
"Yeah, I forgot to say something. Nice to meet you, my name is Roses Angel Hathaway Belikov," sem, navkljub mojemu glavobolu, rekla pogumno in drzno.
13. marec 2014
u167582
u167582
hei! zkj nam nisi tega povedala že prej? sem vedela da more bit neka povezava
next!
13. marec 2014
neeeeeext !!!!
mi lohk poveš "Dimitri!" sem slišala zakričati mojo mati. Mislim, da je bil čas mojega rojstva.
"Something is wrong," je nervozno rekel zdravnik. "Mislim, da..... kwa je tu mišle čigavo rojatvo ? Roses Angel Hathaway je mogoče sestra Rose Hathaway ??
14. marec 2014
kaku ti tega nisi upazla, u prejšnem delu je blo
14. marec 2014
katerem...mogoče sem že pozabila
14. marec 2014
ne ti, reader.
drugač je ime njej Roses Angel Hathaway Belikov. upam da dojameš
14. marec 2014
hči od dimke in rose
14. marec 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani