Dobra fora
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Rose*
"Dimitrij?" Vstopila sem v stanovanje. Bilo je malo bolje pospravljeno.
"Hej!" me je pozdravil. "Kako si?"
Prikimala sem. Usedla sem se na posteljo in mu pomignila naj se usede zraven mene.
"No, kaj ti je?" me je previdno vprašal.
"Očka boš. Dolga zgodba. Vse ti bom razložila," sem rekla in pogledala moje roke.
Tišina.
Pogledala sem ga. Presenečeno me je gledal.
Nato me je nenadoma dvignil v naročje in me zavrtel po sobi. Potem me je spustil na tla in me poljubil.
Prekinil je poljub in se mi zazrl globoko v oči. Zasmejal se je in srce se mi je ogrelo.
"Rose, ne morem ti povedati, kako sem presrečen," je dahnil in me še enkrat poljubil.
Nato je počepnil na kolena in poljubil moj trebuh.

Potem je vstal in me pogledal z nasmehom na obrazu.
"Greva povedat ostalim," je predlagal.
"Tudi mojim staršem?" sem ga vprašala.
Prebledel je in po rusko zaklel.
Zasmejala sem se. Bila sem srečna
23. avgust 2013
u110901
u110901
next!
23. avgust 2013
nextt+ nova bralka
drugače pa film pride ven 14.2 2014
rose naj bi igrala Zoey Deutch, dimitrija Danil Kozlovsky in liso Lucy Fry.
23. avgust 2013
nova bralka
next
23. avgust 2013
hahahha kako rusko kletvico je tokrat uporabo ?
next !
24. avgust 2013
Fakk ku je carsku da mam nove bralke
in drugač vem da bo film, in mi je ful žou da ni blu unih k sm hotela
pa nej bi bla tut nadaljevanka
drugač pa sori k dougu ni blo nexta sm bla na morju in so ponoči ble take nevihte da je za crknt( mi pa u šotoru pizda!)
27. avgust 2013
u110901
u110901
kdaj bo potem next?
28. avgust 2013
Vem da jefull majhn ma nimam idej
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
"Mislim, daje bila to slaba ideja, " je rekel Dimitrij, ko sva prišla iz hiše. Še enkrat sem se zasmejala.
"Ugotovi, kam greva najprej," sem veselo rekla. Debelo me je pogledal.
"saj ne misliš..." Kako je bil ubog. In jaz sem ga še naprej mučila.
"K mojim starše,"sem še bolj veselo dejala. Zacvilil je in pogledal v tla. Moja starša sta živela v istem stanovanju. No, kadar sta bila tukaj. Mama je bila ponavadi s svojim morojem, Abe pa... Abe je pač Abe. Pride in gre. Na mojo srečo - in Dimitrijevo nesrečo - sta bila oba na dvoru.
Pozvonila sva in odprl nama je Abe.
"Rose! Vrnila si se!" je vzkliknil in me presenetil z objemom. Za njegovim hrbtom sem videla mojo navdušeno mamo. Kmalu je prišla k meni in me objela.
Nato smo sedli na posteljo. Globoko sem vdihnila.
čas je da povem staršem, da sem noseča.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Kako bosta Rosina starša sprejela, da je noseča?
29. avgust 2013
u110901
u110901
ko bo Abe na samem z Dimitrijem ga bo nadrl. Ali pa kdo ne bo verjel,da je noseča z njim
v glavnem ... ne bo dobro
neeeeeeeeext!
30. avgust 2013
najprej bo velik šok,nato bo Abe to sprejel,samo rosina mama bo delal nekako zdraho,neki tazga je moja teorija,drgč pa nexti
30. avgust 2013
Elegance tvoja teorija me je pošteno nasmejala
30. avgust 2013
u110901
u110901
A sem uganila?
31. avgust 2013
Mogoče

31. avgust 2013
ta slikca pa je odbita
31. avgust 2013
u110901
u110901
Se strinjam.
Kakšen obraz lahko naredi
01. september 2013
ja
01. september 2013
NExtam!!!!
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Rose*
"Noseča sem," sem rekla brez omahovanja. Še preden bi lahko kaj rekla, sem jim vsem razložila, kaj sem ugotovila. Nato je nastala tišina.
Abe je pogledal Dimitrija. "Lahko govoril s tabo? Na štiri oči?" ga je vprašal.
Pokimal je. Šla sta na hodnik. Preden je Dimitrij zaprl vrata me je skoraj prestrašeno pogledal. Zadržala sem smeh, saj me je čakal pogovor z mamo.

*Dimitrij*
Z Abom sva stopila na hodnik. Globoko je vdihnil. Ojej.
"Kaj sta mislila?" me je strogo vprašal. Presenečeno sem ga pogledal.
"Kako naj bi vedela?" sem skoraj zakričal. "Saj si slišal Rose."
"Ja, sem," je odvrnil. Naslonil se je na zid. Vem, da je imel veliko stvari za povedati, a spregovoril ni niti besede. Tako sva bila nekaj časa v tišini.
"Mama!"sem slišal, kako je vzkliknila Rose. Verjetno nisem bil edini, ki jih je slišal.
"Oprosti mi," je nenadoma rekel Abe. "Neverjetno je, ampak vseeno sem vesel. No, čestitam," je rekel in mi podal roko. Sprejel sem jo in jo močno stisnil. Vrnil mi je stisk.
Premirje!

*Rose*
"Kaj naj bi to pomenilo? Ali te moja izkušnja ni prepričala, da si premlada?" je besno siknila mama. Jap, stara sem bila 20 let, kakor moja mama, ko je zanosila.
"Lej, nisva vedela," sem zabrusila nazaj.
"Zakaj ni sta uporabila zaščite?"
"Mama!" sem vzkliknila. Gotovo sta me slišala tudi Dimitrij in Abe. S tišjim glasom sem dodala:"A me ti sploh kdaj poslušaš? Vem, da je narobe, ampak, a ne moreš niti malo biti srečna zame?" Po licih so mi začele teči solze. Ta prekleta nosečnost. Čisto sem se raznežila.
Mama me je presenečeno pogledala. Nato je prišla k meni in me objela.
"Prav imaš.. Oprosti,"je šepnila.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
A nextam???
01. september 2013
kaj meniš le? nexti pri priči
01. september 2013
u110901
u110901
super je. pa itak da nextaš!
next!
01. september 2013
u110901
u110901
samo zdi se mi,da je šlo brez zapletov. to je malo čudno. abe bi se moral dreti
01. september 2013
vem Eʟεɢαпcε ◊
Okej eno sporočilo vsem. Ful mi je težko k vam morm to pevedt.
Misnla sm naredit še en del po temu, amak vas zelo malo bere pa verjetnu ne bom.
Če bom mela vsaj 10 zvestih bralcev bom naredila še en del Ognjenega angela.
Tku da če hočete še en del - k vam lohk rečem bo ful bl zanimiv k ta, oglašavite tm k lahko.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Dimitrij*
ose je prišla na hodnik.
"Greva?" me je vprašala. Pokimal sem. Poslovila sva se od Aba in odšla na sprehod do parka.
"Kako je šlo," sem jo vprašal. Zamajala je z glavo. "Še kar. Ti?"
"Ne vem... Čudno je bilo. Mislim, da je imel na jeziku veliko za povedati, ampak se je zadržal," sem odgovoril. Prijel sem je za roko in jo povlekel k sebi, da sva si gledala iz oči v oči. "Rose," sem šepnil. Dvignila se je na prste in me poljubila.

*Rose*
Poljub je bil tako mehak, da se je za zjokat.
"ljubim te,"sem zašepetala v njegove ustnice. Odmaknil je glavo od moje. Zagedala sem se v njegove hipnotične oči.
"Jaz pa tebe:"
02. september 2013
u110901
u110901
next!
06. september 2013
next
07. september 2013
neeeeext...!!!!
sedaj ne smeš odnehati please
07. september 2013
next
07. september 2013
dns ob 19 bom začela pist
08. september 2013
okej kot sm oblubla.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
*Rose*
Zbudila me je slabost. Stekla sem v stranišče in bruhala v WC školko. Fak če bo šlo tko naprej bom v 9 dneh rodila. Groza.
Potegnila sem vodo. Obrisla sem si usta in spila kozarec limonade, ki sem si jo pustila ravno zato.
"Si v redu?" me je zaskrbljeno vprašal Dimitrij, ki je prišel v kopalnico.
"Jap," sem odvrnila. Bil je napol nag. Na sebi je imel le spodnje hlače. Prelep pogled.
Nenadoma sem se zavedala, da imam tudi jaz samo hlačke na sebi. Celo brez modrca sem bila.
Dimitrij me je opazoval. Kot takrat na akademiji. Nato je zagledal moj trebušček. Bil je že čisto malo napet. Le o čem je premišljeval.
Stopila sem k njemu in ga objela.
"O čem premišljuješ?" me je zanimalo. Nasmehnil se je in me pogledal v obraz.
"On nama. In otroku. Kako bomo živeli. Kaj se bo vse zgodilo. Premišljujem o vsem," je zamišljeno rekel.
"Kaj upaš da bo?"sem ga vprašala. Njegove besede so me čisto prevzele.
"Vseeno mi je," je odvrnil in me poljubil.

Teden pozneje:
"Daj no nehaj paničarit, Dimitrij!" je bilo dovolj Meridi. Priredila sva nekakšno zabavo, kjer so bili samo najbližji. Po dolgem premisleku mi je Dimitrij dovolil, da povabiva tudi Lorde. In Merida je imela prav: res ga je skrbelo. Zame in za otroka.
"Saj ne. Samo... POMAGATI hočem," je odvrnil.
Vsi razen niju dveh smo se smejali.
In nenadoma sem začutila ostro bolečino. "A,"sem zategnila. Med nogami sem začutila mokroto.
Vsi so me takoj pogledali.
"Voda mi je odtekla,"sem dahnila. Takoj za tem sem zakričala. Bolelo je. Zelo.
Dimitrij me je dvignil in stekel v amlanto.
"Ostani z mano,"sem dahnila. "Seveda," je presenečeno odvrnil,"Take te že ne pustim."
In sem rodila. Matr' je bolelo. Na koncu sem videla Dimitrija z Otrokom v rokah.
"Punčka je," je dahnil. Iztegnila sem roke. Podal mi je jo je in nahranila sem jo.
"Kako ji bo ime?"me je zanimalo.
"Roses Angel Hathaway," je rekel po premisleku. POkimala sem.
"Roses Angel Hathaway," sem ponovila.
Nasmehnila sem se. Vrnil mi je nasmeh.

Evo to je konc 2 dela.
Dejte mi vedt če hočete 3 del, k pa vam povem je bolj zanimiv od tega.
08. september 2013
OMG,kako dobro ti pišeš,daj napiš že ta 3,del
le zakaj ga ne bi pisala? ti dam razlog ker te bom potem prebutala če ga novš napisala.
ZmenjenI? napiš ga
08. september 2013
jst se znam brant a big dreamer
Rabim najman 10 nextov pa bom ko napišem druge zgodbice do konca
09. september 2013
next
09. september 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani