ej jutr res sorry , pa od 19. 7 me neo do 2.8 ...
01. julij 2012
Ej avgusta nextam ...
11. julij 2012
Ne, nextam še prej, če dobim 2-3 glasa http://www.igre123.com/forum/tema/z-s-g/37546/1 pač povej da si glasoval, da vem kdo je bil prijazen. Pa tisti, ki glasuje zame mi lahko da kakšno zgodbo za brati, glasovati, lajk, koment karkoli. Hvala
11. julij 2012
nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty nexty
11. julij 2012
neext!
11. julij 2012
p.s. glasovala sm zate
11. julij 2012
nac
glasoval zate
11. julij 2012
OK vi2 mi pošlita če kaj nucata aja pa thx
11. julij 2012
jas sm glasovala za tebe
11. julij 2012
Hvala bo pol, samo najem se na hitro al?
12. julij 2012
Jah, lepo sta plesala, kot angelček. No ja, vsi smo prišli naprej in v nedeljo je spet šov. Takrat ostanemo le ti, ki smo šli naprej. Danes je lep petek, zabava pri Zacku. Kakor ste videli sem se spoprijateljil z Louisu in ne samo z njemu, ampak tudi z vsem, ki so šli naprej!
L-Fajna zabava, a?
J-Seveda !
L- Zamigaj, kaj pa stojiš kot lipov bog ... ?
J- Ok ...
L- Sorry for party rocking ... *pleše shuffling*
J- Super si ! Dobro ti gre!
L- Hvala.
*Konec muzike*
Liam=Li - Dober je, a poglej ti to: *BEATBOX* (glejte do 17 sekund)

J- WooW.
N-Kaj pa ti znaš?
J- Umm ... peti!
H- To znamo vsi !
Z- Plesati!
H- Dokaži!
L- In pokaži!
J- OK

H-Dobro ... Woow, super si tudi ti!
J-In kaj pa ti znaš Harry?
H- Znam muco poklicat kamor hočem, lahko naredim tako, da me uboga in vse o mačkah vem!
N- Jaz pa ''požrem'' za zajtrk pol shrambe, za kosilo še več, za večerjo pa pol hladilnika. No, je toliko spet ne, pa za hec, skratka veliko povej.
J- Super.
Naenkrat ...
12. julij 2012
u38293
u38293
next
12. julij 2012
neeext i'm in love with this story!
12. julij 2012
hvala, še dva nexta
12. julij 2012
nac
next
13. julij 2012
u40060
u40060
next
15. julij 2012
Naenkrat odbije ura polnoč, hiša se je praznila in tudi jaz sem šel domov. Preden sem šel sem se zahvalil za vse. Ko sem prišel domov, sem se stuširal, na jedel, umil zobe in se odpravil v posteljo. Preden sem zaspal sem pomislil na druženje s prijatelji iz x factorja. Res so prijetna družba!
Pipipipipipipi. Plenk! Moja roka je udarila po budilki. Ojej! Saj res, danes je prav poseben dan! Danes ima mama rojstni dan, ob 20:00 pa moram biti že v studiu x factorja. Lepo se oblečem, frizuro naredim in hitro odpravim v spalnico. Mama še spije. Spomnim se ideje, saj je ura šele 6:07. Kaj pa če bi lahko ... Da, točno to! Šel sem v sobo in stopil na stol. Vzel iz omare dva velika šparovčka. Katerega naj izberem? Zelenega z modrimi pikami ali vijoličnega z rdečimi pikami? Izbral sem vijoličnega z rdečimi pikami! Vzel sem očkovo kladivo, ki sem jo našel prej v spalnici v kovčku in z njej udaril po šparvčku. Razbil se je, denar pa je poletel po vseh krajih sobe. Imenitna ideja! Pospravil sem vse koške šparovčka in vrgel v smeti. Ves denar sem pobral in se s kolesom odpravil do bližnje trgovine. V jej sem kupil bonbonjero z okusom jagode- ta je najboljša, ter rdečo vrstnico in sijajen rdeč trak. Hitro sem se odpravil domov. Še sreča, mama še spi! V svoji sobi sem bonbonjero zavil s sijajnem rdečem traku in naredil mašnico. Vzel sem bel list papirja in ga razrezal, da je postal malce manjši in nanj napisal najlepši verz, ki sem ga našel na internetu.
naj v srcu prijateljstvo živi
in naj bo ljubezen vodnik vseh poti!
Mama, vse najboljše za tvoj rojstni dan.
Listek sem okrasil, ter zraven položil vrtnico. Hitro, kakor se je le dalo sem pospravil hišo, ter napravil mamin najljubši zajtrk - ameriške palačinke. na pladenj sem položil še arilo. Mamo sem šel zbuditi, ko se je zbudila ...
V jej sem kupil bonbonjero z okusom jagode- ta je najboljša, ter rdečo vrstnico in sijajen rdeč trak.
=
V Njej sem kupil bonbonjero z okusom jagode- ta je najboljša, ter rdečo vrstnico in sijajen rdeč trak.

na pladenj sem položil še arilo.
=
Na pladenj sem položil še Darilo.

15. julij 2012
nac
next
16. julij 2012
u40060
u40060
next
16. julij 2012
next.!!!!
17. julij 2012
u38293
u38293
next
17. julij 2012
Mamo sem šel zbuditi, ko se je zbudila je skoraj zakričala od veselja, ''ne bi bilo treba'' je še dodala. Ko je vstala se je uredila in opazila pospravljeno hišo. ''Vaau, kako lepo! Hvala Zayn!'' Nisem moral skriti nasmeška. Dan je minil kot bi mignil. Ura je odbila 18:32, skrajni čas, da se začenjam spravljati. Imenitno sem se oblekel:

Malo sem si še uredil frizurco in že sem spravljen. Ura je 19:15. Zdaj moram iti, saj moramo biti nastopajoči prej.
Vač bo pol, delo kliče
06. avgust 2012
u40060
u40060
next
06. avgust 2012
NEXT
06. avgust 2012
next
07. avgust 2012
še 5 nextov, če pa vas 3 ali 4 glasuje zame in pove da ste glasovali zame, nebo treba toliko nextov in next bo dooolg in še danes bo!"""!!
07. avgust 2012
next!
07. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani