ɴαpιѕαlα вoм zɢodвo o deĸleтυ po ιмeɴυ jαcĸι pαrĸer.

ιмα ɴorмαlɴo žιvljeɴje... ɴo ɴe čιѕтo... ɴjeɴ oče je тoɴy pαrĸer...

ɴo zα zαčeтeĸ rαвιм 1 ɴeхт...
28. februar 2014
u146587
u146587
next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
u164211
u164211
next
28. februar 2014
bil je moj rojstni dan!!! stara bom 16!!! OMG!!! nemorem verjeti!!!
ležala sem v postelji in se smejala brez razloga, čez kake 2o min sem vstala in se oblekla. stekla sem po stopnicah v dnevno sobo. tam so me čakali mami, oči, babi in dedi. vsi so mi zapeli happy bday. potem sem zagledale še kup daril!!! šla sem in jih odpirala. dobila sem cel kup lepih stvari od mami, dedija pa babi vendar nikjer ni bilo darila od očija... potem je oči prišel do mene in mi v roke porinil majhno zlato kuverto s podpisom justin bieberja. najprej sem mislia da je čestitka potem pa odprem in bila je!!!!!!!!!

2 njegova albuma in še 2 zlati vstopnici za justinov koncert!!! OMG jst sem se jokala!!!
takoj sem poklicala mojo BFF in ji rekla da greva gledat jb-ja!!! obe sva zacvilili!!! povedala sem ji da greva danes in da bova šle jutri in naj spakera veliko oblačil, liči in ogromno kopalk ter čevljev. prekinila je.

SLIKCE:
oblekla sem:jst pa BFF:

oblekla sem:

darila:

naša hiša:

naša hiša iz notr:

moja soba:

28. februar 2014
u164211
u164211
next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
u150784
u150784
nexxxxxxxxxxxttttttttt
28. februar 2014
hitro sem šla pakerat. potem sem si vzela še 5 min da sem sploh prebrala zlato karto. in pisalo je:
1. vrasta
2. poje vam one last onli girl
3. 1h z justinom bieberjem

ko sem prebrala sem bila še bol vesela!!! šla sem se obleč in nardila make up:

potem je po mene prišel avto:

ko stopim skozi prag hiše se od nikoder pojavijo novinarji in feni/fenice in me slikajo itd!!! OBOŽUJEm jih!!! wem da se sliši noro vendar obožujem slavo, slikanje, fene... no vsedem se v avto in vse je bilo zatemnjeno nato pa se vse osvetli in videla sem šopek rož ter bombonjero na sedežu zraven mene. ko sem hotela pohledati voznika sem namesto noznika videla...

sory za kratek next
28. februar 2014
next
28. februar 2014
u150784
u150784
next
28. februar 2014
DONS JE ZELOOOOOOO POSEBEN DAN ZA JUSTINA... STAR JE 20!!! OMG!!! RES JUSTIN HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY HAPPY BDAY, I ALWAYS LOVE YOU SOOOO MUCH!!!!

01. marec 2014
zelo lepo si napisala in dala lepe slike
01. marec 2014
u154595
u154595
next
01. marec 2014
next
01. marec 2014
ko sem hotela pohledati voznika sem namesto noznika videla...

OMG!!! videla sem justina bieberja!!! <333333 skoraj sem se razjokala!!! 'skočila' sem na predniji sedež in ga objela on pa mene!!! pol sva se neki pogovarjala (j-js j. justin)
j- OMG!!! nemorem vrjet!!! justin bieber u mojmu avto!!! OMG!!!
j. tut jst ne da sm spoznal hčerko tonya parkerja
j- in kak si???
j. pa še kr oky.
j- hotla sem ti povedat kok sm ... (prekine me)
j. pol k se bom sklonu, na nastopu k teb pejt z mano gor...
j- oky...

pol sva se odpelala in jst sm pela njegovo pesem boyfriend... avto ustavi pred hišo moje BFF. stekla sem vn in pozvonila pri njenih vratih...

njena hiša:

odprl je njen oči (38, dylan, maneken)

pozdravil me je, po stopnicak pa je pritekla nikci in takoj sva se objeli!!! potem pa pride še njena mama (37, josefin, manekenka)

še moja mami (36, eva, manekenka, igralka)

tečeva do avta, za nama pa nesejo kovčke. ko se vsedeva v avto je videla justina in se skoraj razlokala objela ga je in pritkla ji je solzica sreče!!! ko smo se pripeljali do letališča so nas obkrožali feni in fenice!!! bilo je noro!!! toliko jih je bilo da nisem vedela ali smo v živalskem vrtu ali na letališče!!! slikali so nas in prosili za avtograme!!! ko smo videli letalo (končno) smo tekli vanj.

letalo:

zvečer.....
02. marec 2014
next???
03. marec 2014
u150784
u150784
neexxxttttt
03. marec 2014
u166324
u166324
nexttttt ful dobr
03. marec 2014
u166488
u166488
nextt
04. marec 2014
next
05. marec 2014
u150784
u150784
kdaj bo next?
14. marec 2014
u163511
u163511
nextttttttt!!!
norooooo!!
14. marec 2014
zdejle sm še napišm (mawimalno 1h)
14. marec 2014
zvєčєг.....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

zvečer sem dobila klic in klical je oči...
oči: oyla sonček
js: oy, kaj je da me kličš ob 1-inh zjutri???
oči: midva z mami greva na pogreb...
js: koga!!!! OMG!!! resno koga!!!!
oči: tvojih starih staršev....
js: OMG!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! weeeeeeeeeeeeeee!!!
(začela sem se jokat na puno!!!!!!)
oči: greva v Avstralijo...
js: zk... weeeeewweee.....
oči: njuna zadnja beseda je bila: Avstralija...
js: omg!!! oči js js js!!!!
oči: nebo naju 6 mescou...
js: wtf!!! zk...
oči: emmmm... morm iti bay bay pikica...
js: oči?????

prekine. jst spet padem v jok!!!!

(klikni)

BFF me je takoj objela prav tako tud justin. nism in nisem mogla nehat jokat!!! tok je bulel kot da bi mi prebodli stce z največjim in najostrejšim nožem kar jih obstaja!!! tako me je bolelo da sem se jokala celo noč sploh nisem spala prav tako pa BFF in jus (justin) jokala sem do zjuteaj (1o.23) potem pa mi je nekako uspelo zaspati. vsi smo zaspali na neki pojstli.

zbudil smo se prb. ob 14.35, nwm čist natančn... k sm se zbudila sem se nehala jokati vendar sem se tresla in povedala nicki pa jusu kwa je oči reku in pol sta oblubla z ''pinkijem'' da bosta vedno zmano!!!

js sm se spet skor zjokala zato so mi dal 'pomirjevala' in nekako sm se umirila... pol smo se pogovarjal in nicki je klicala mami, da gre tut ona z njenim možem (nickijinim očijem) na pogreb, zato bo mogla ostat tle 2 tedna pol bo pa mogla domov in k je mela na zvočniku sm se js res skor zjokala k boom bla slabih 6 mescov sama z jusom... OMG!!!zadrla sm se:
DONS JE NAJSLABŠI DAN U MOJMU LAJFU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa še neki se je zgodil... pristat smo mogl čis nekje drugje ker je letalu zmankaj goriva in pol mi je blo to že tok ''dosadno'' (zanč) d sm bruhala na skretu!!!! zaspala sm šele ob 2-eh zjutri k me je trebuh bolu, strah me je blo, pa še tok žalostna sm bla!!! spet sm se začela potihem jokat...

BFF je že spala sm justin me je slišu in pršu do mene in me božu po hrbtu pol ne objel in poljubil na lice in se ulegel poleg mene. pomirila sem se na nek način na drug način sem bla pa zloooo uznemirjena!!!! zaspala sva v objemu. zbudila me je nicki in mi rekla da me objema justin bieber in js sm se takoj streznila in se za par skund še bol stisnila k njemu potem pa sem ga zbudila.
upala sem da bo dober dan .....................

uprašanje:
več slik???
mejn slik???
nč slik???

(next + odgovor)
14. marec 2014
ja
ne
ne
next apsolutno
15. marec 2014
u150784
u150784
ja
ne
ne!!!
next!!!!!
15. marec 2014
u155660
u155660
ja
ne
ne
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext ful dobra zgodbica
15. marec 2014
u166324
u166324
jaaaaaaaa
nee
neeeeeeeeee
NEXT
15. marec 2014
u163511
u163511
jaaaaaaaaaaaaaaa!!!
neeeeeeeeeeeeeeee!!
neeeeeeeeeeeeee!!
njnooooooooooo!! dto je ful cool zgodba forever!! najbolša si!!
15. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg