Hi ni
Končujem 8 razred in valda nimam pojma za na prej... Je pa že čs da bi skor vedla več koč besedico Nwm. Pač letos sm bom dobra (vsaj zdi se mi tko).

Kaj mi ne gre?
Angleščina
Fizka
(vsega po malo)

Kaj imam ful rada?
Slovo...književnost
Ustvarjanje
Branje
...

Mimogrede pišem poezijo,scenarije, zgodbe,...

Upam, da razumete mojo težavo in mi boste pomagali.

Hvala :-*
23. junij 2016
Pojdi na kakšno gimnazijo Ker če boš šla na silo na kakšno srednjo šolo ti lahko nebo všeč in boš zapravila 4 leta brezveze. Pa še več možnosti maš za naprej pol pač faks pa to, k pač na faks samo s poklicno oz strokovno maturo nemorš (morš delat 5ti predmet al pa gimnazijsko maturo). Poleg tega maš pa tut pol 4 leta časa za razmišlat kaj ti je všeč. Upam, da sem ti kej pomagala
23. junij 2016
Zivjo, hvala res za pomoč, amapk sem preslaba za gimnazijo :-(
Kej poznate medijsko?

Vsem oz srca hvqla
24. junij 2016
Sej lahko izbereš lažjo gimnazijo, k nima omejitev, ni ti treba ravno Bežigrajsko. Pa vse gimnazije spet niso tako težke
25. junij 2016
Ja možno da res, sam jaz bi šla raje na kksno poklicno... Poznaš kakšno zame na podlagi napisanega v prvem delu.
26. junij 2016
Jst ti tut svetujem da greš na gimnazijo, ni tko težka kot usi pravijo. Je res da rabiš met neke delovne navade in to, ampak to itak rabiš vsepovsod. Kolk vidim ti dobr gre ustvarjanje, tkoda mogoče se usmeri v kaj s tem povezanega. Če pa greš zdj v 9. razred boste pa itak verjetn imeli kakšne pogovore o poklicni usmeritvi, vsaj mi smo mel tega ful in se boš pol vrjetn lažje odločla. Ne se pa odločat na podlagi tega, kam grejo vsi drugi tut če tebi ni všeč šola, ker potem se ti bo pa res zagabl vse skup. Odloči se za tisto, kar je teb všeč, maš pa še skor 1leto, da se odločiš, tut na informativnih se ti bo že kej bolj svital Potrud se v šoli še to zadnje leto, mogoč se zmente s prjatlcami da ti kej razložijo če ne razumeš česa, pa vrjem vase, mogoč zdj ko prideš jeseni v šolo tut vpraši učitlco/psihologinjo al koga mate za to o tem, pa ti bo znala pomagat.
07. julij 2016
Glede telih gimnazij je velik različnih mnenj in tole je moje... če ti RES nebi bla všeč nobena poklicna srednja šola, potem je verjetno res najboljša gimnazija. Drugače je pa boljša poklicna, ker maš po 4ih letih šolanja že nek poklic, po končani gimnaziji pa v bistvu nisi še nič...
Sama hodim na medijsko, zdej bom 3. letnik. Če so ti všeč stvari v povezavi z mediji, torej fotografija, video, film, novinarstvo, delo na radiu, delo na televiziji (npr. napovedovalec...)... itd. je verjetno medijska kr dobra šola.
Veliko se dela na računalniku, kot npr. preurejanje fotografij, izdelava spletnih strani, izdelava revij, animacije...
Rekla si, da rada pišeš scenarije - tudi to ti pride kar prav na medijski, lahko pa pišeš tudi članke za revije itd.
Eno leto še imaš čas, da se odločiš na katero šolo boš šla, v 9. razredu bo veliko govora o srednji šoli in boš zagotovo našla nekaj za sebe... vem pa da zna bit tole odločanje kar stresno ker nikoli ne veš če ti bo šola za katero si se odloču res všeč... no, boš vidla na informativcih
11. julij 2016
Hvala za pomoč res..... Me pa zelo veseli da hodiš (natashak) na medijsko ,ker sm jo tud jaz nekak gledala ,pa me par stvari zanima . A rabite veliko angleščine na računalniku in takšnih rečeh? Pa kaj bi ti rada po tej šoli? Pa tko kakšna je šola, naprimer so vsi full pametni Al so tud uni k Mal manj...?
19. julij 2016
Evo se moje mnenje sama hodm na gimnazijo bom sla zdej v 4 letnik in bi se kr bl strinjala z NatashaK...
Pac js sm sla na gimnazijo ker sm ze v osnovni vedla da jo rabm zarad nadaljnega studija pa to drgac na informativca sm sla pa tud na zdravstveno...

Vsi forserajo to gimnazijo pa da so ene lazje k druge sej na konc maturo vsi isto pisejo in to je stvar k je vazna za naprej k mas pa pol lohk dost frke pr vpisu na faks ce mature ne odpiss uredu...drgac se da tud iz poklicnih 4-letnih it naprej pac na visoko solstvo dost podobn kokr faks...

Glede na to da te veseli ustvarjanje je medijska vrjetn res kul sola zatebe drgac je se oblikovna mogoce mal za pogledat pol...ful ustvarjas tud na vzgojitlski sam nwm kko si kej s petjem pa kko ti je merkat otroke (moja sestra je hodila na vzgojitlsko pa ji tud ni angla sla in jo je cist lepo nardila) majo pa tuki tud neke umetniske oddelke sam se nism nikol kej prevec poglablala za kaj tocno mislm pa da so bl za petje pa ples

Upam da sm ti kako pomagala pa ti se kksn nasvet dala k ga do zdej nisi mela drgac pa ja kokr so ti ze ostale napisale u 9klasu je ponavad dost poklicnega usmerjanja pa to...
02. avgust 2016
Hvala
Ja malo sem gledala vzgojiteljsko in sem bilq skoraj že čisto za amapk ja mislim da ne bom šla ker je Velikooo petja....
19. avgust 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani