u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttt
02. maj 2016
u207880
u207880
Next
full dobro pišeš
02. maj 2016
KatSomerhalder SunShine26 love200 LaDy_NeRa Love.Rosie in I ♥ Torres hvala vam
zdaj bom nexte pisala ob nedeljah, ker nimam časa. saj veste šola, treningi...

z Laro sva se poslovili in odšla je domov.jaz pa sem trenutno razmišljala o Larinih besedah. morda pa je imela prav in je telefon res pozabil doma. toda če bi kam šel, bi mi gotovo povedal. ko bo prišel domov se morava pogovoriti. začela sem pakirati, saj sem imela namen iti k babici. tam sta tudi prijateljici Lotti in Nika, pa cel atletski klub. najprej sem pomislila, da bi jima povedala, da pridem, potem pa sem se odločila, da ju raje presenetim. vedela sem, ob kateri uri imajo atleti treninge in prišla bom na trening. gotovo bodo vsi debelo pogledali. ob tej misli sem se morala nasmehniti. komaj sem čakala ostanek počitnic, ki ga bom preživela z mojimi prijateljicami. Lotti in Niko bom še vprašala za nasvet glede Alexa. vse sem hitro zmetala v kovček in se z rejnikoma zmenila, da grem na počitnice. skupaj smo se odločili, da grem kar že danes k babici. poklicala sem babico in ji povedala, da pridem že danes. poslovila sem se od Nika in rejnikov. s seboj pa sem vzela tudi Luno. najbrž tudi ona pogreša Lotti in Niko.
pozno zvečer sem prišla k babici. Ko je Luna zagledala babico je vsa navdušena skočila nanjo. jaz pa sem objela babico in težak kovček poskusila spraviti v hišo. s tem sem imela kar nekaj problemov. ko mi je kovček končno uspelo spraviti v sobo, sem vse hitro razpakirala, potem pa pojedla večerjo in takoj odšla spat. v postelji sem se spet spomnila na Alexa, toda bila sem tako utrujena od solz in vsega, da sem takoj zaspala. zjutraj sem nahitro zmetala zajtrk vase in se pripravila na trening. ker se bile počitnice in ni bilo šole, so imeli trening dopoldne. babici nisem niti omenila Alexa. Luno sem še hitro odpeljala na sprehod, nato pa sem počasi šla proti štadijonu. ko sem stopila na štadijon me je prevzel čudovit občutek. videla sem, da so bili že vsi atleti zbrani in so se raztegovali in veselo pogovarjali. čisto tiho sem šla proti njim in vsi so bili tako zatopljeni v pogovor (pogovarjali so se o tem ali so boljše šprintarice znamke Nike ali Adids) da me sploh niso opazili.
"živjo" sem jih veselo pozdravila. Matej me je prvi opazil in na široko odprl usta. pogovor je takoj utihnil in vsi so me pogledali, kot bi videli duha.
Kko se vam zdi?
08. maj 2016
u196293
u196293
Zlo fajn Next

Sam nevem kaj se bo nrdil...a jo bojo sprejel al ignoriral

Neeeext
08. maj 2016
u202260
u202260
Next ful dobr☆☆♡
08. maj 2016
Next
08. maj 2016
u208947
u208947
Neeeexxxxxxxxxxttttttttttt
08. maj 2016
u207880
u207880
Next
08. maj 2016
Next!! ful ful fuldobro!
09. maj 2016
u143259
u143259
Ful fajn
Neeeext
09. maj 2016
Next
09. maj 2016
nexttttttttttt
14. maj 2016
waw, nisem si mislila, da jih bo toliko bralo mojo zgodbo. res vam hvala. Next dobite zvečer, ali pa jutri
16. maj 2016
pikica17:*, The Vanilla Nut, I ♥ Torres, ♥mikrofoncek♥, SunShine26, love200, KatSomerhalder, ғorever.yoυɴɢ*, Love.Rosie še enkrat vam hvala.
________________________________________________________________________________

"Neža!" je vzkliknila Lotti in takoj stekla k meni, Nika pa takoj za njo. vsi drugi so me malo čudno gledali, toda očitno so me bili veseli. opazila sem tudi, da je prišlo trenirat nekaj novih. Ana se je atletskemu klubu pridružila 1 mesec nazaj, Tim, pa je začel trenirati šele 2 dni nazaj. z obema sem se takoj spoprijateljila. vsi smo se navdušeno pogovarjali, saj smo si imeli veliko za povedati. govorili smo kar en čez drugega. ko smo si najvažnejše stvari povedali, je prišel trener. izjemno se je začudil, ko me je zagledal. morali smo začeti trenirati in spet smo se pogovarjali o tem, ali je boljša znamka adidas ali nike. na treningu smo se danes več pogovarjali kot trenirali, to nam je trener pustil, ker je vedel, da me dolgo niso videli in da se moramo veliko pogovoriti.
"kako pa kaj Alex?" me je vprašala Nika. Najprej sem molčala, nato pa začela pripovedovati, kaj se je zgodilo.
"ta Alex je pa res prasec" je rekla Jana. ona je bila stara 19 let in vedela sem, da mi bo znala svetovati, saj je tudi ona imela že opravka s takšnimi fanti in imela je tudi največ izkušenj z ljubeznijo."Toda po drugi strani mogoče Klavdiji ne bi verjela. Mogoče vaju res želi samo ločiti. Možno, da je bil Alex prej ženskar, toda ponavadi se taki fantje kmalu zresnijo. čustva, ki jih je gojil do tebe so bila najbrž resnična. jaz bi se na tvojem mestu, ko se boš vrnila, pogovorila z njim. potem boš ocenila, ali te je vreden. dokler se ne prepričaš, da Klavdija govori resnico, se ne sekiraj."
"hvala ti Jana." res je imela prav.
"če pa se bo pokazalo, da ima Klavdija prav, bom prišla v vaše mesto in mu razbila nos!" je jezno rekla Lotti.
"težave z ljubeznijo, kaj?" me je nekdo vprašal za hrbtom. Erik. bila sva zelo dobra prijatelja, dokler se ni zaljubil vame. vprašal me je če bi bila njegova punca. seveda sem rekla NE. od takrat ga sovražim in on sovraži mene. nejevoljno sem se obrnila k njemu.
"si lahko 5 min tiho in me ne izzivaš in zafrkavaš?"
"seveda gospodična tečnoba. se oproščam, ker sem VAM zastavil vprašanje na tako bolečo temo." kreten. očitno se je res delal norca iz mene. stisnila sem pesti in ga hotela mahniti. Nato pa je Erik glasno zaječal. iz nosa se mu je ulila kri. Kolikor vidim me je nekdo prehitel. Lotti seveda, kdo pa drug.
"Še enkrat jo izivaj, pa boš ostal brez nosa" mu je zagrozila Lotti in Erik je stekel stran, me pa smo se začele režati
"Bravo Lotti, dobro si ga udarila!" se je zasmejala Nika.
________________________________________________________________________________

Kako se vam zdi? je kaj za poravit?
17. maj 2016
Next
17. maj 2016
u196293
u196293
Hahaha to lotti! Carica in najbolšq...neeeext takoj
17. maj 2016
u193768
u193768
Next
19. maj 2016