u207880
u207880
Next
17. april 2016
I ♥ Torres in Love.Rosie hvala, bravo uganili sta... The Vanilla Nut, ғorever.yoυɴɢ*, KatSomerhalder SunShine26 hvala in upam, da boste še naprej brale mojo zgodbico.

»zdravo!« sem zaslišala glas za sabo. Takoj sem ga prepoznala.
»Alex? Kaj ti delaš tukaj?«
»ravno sem te iskal.«
»Zakaj pa si me iskal?« ga pogledam s priprtimi očmi.
Z roko si je živčno segel v lase in si jih na cute način razmršil.
»ah, nevem. Kar tako.«
Skupaj sva odšla proti parku. Vse je bilo vredu, dokler mi ni zastavil vprašanja.
»Saj ni nič narobe, če sem te poljubil? Saj nimaš fanta?«
»ah, nič ni narobe. Nimam še fanta«
»no, kakšen pa se ti je zdel poljub?« pogledal me je v oči. Takoj sem zardela. Sploh nisem vedela, kako naj poljub opišem.
»bilo je….prečudovito, popolno. Še nikoli se nisem počutila tako lepo.« sem priznala in pogledala v tla. Ko sem ga spet pogledala se mi je nasmehnil in me z zapeljivim glasom vprašal: »si za to, da poljub še enkrat ponoviva?«
Grdo sem ga pogledala (sploh ne vem zakaj) in ga močno s komolcem dregnila pot rebra. Alex se je samo zasmejal. Nadaljevala sva pot in kmalu sva prišla do moje hiše. Rekla sem mu adijo in se obrnila proti naši hiši, toda Alex me je zgrabil, me obrnil in me poljubil. Jaz sem mu seveda strastno vrnila poljub. Ko sem stopila skozi vrata, sem še vedno razmišljala o poljubu, zato sem se zaletela v Nika.
»sestrica, se mi samo zdi, ali si res malo zaljubljena?«
»NE. Kako si lahko sploh pomislil na to?!« sem zakričala na Nika. Sploh ne vem zakaj.
»Neža, vem, da lažeš. Predobro te poznam. Bom mogoče dobil to čast in izvedel ime tvoje velike ljubezni?«
»ime mu je Alex« zavzdihnem, ko se spet spomnim nanj. Nik, očitno zadovoljen z odgovorom, se je odpravil v sobo. Tudi jaz sem šla v sobo in takoj povedala prijateljicam za poljub.
Naslednje dni sva se z Alexom veliko družila. Tudi Ari in Matej sta lepo napredovala. Bližale so se zimske počitnice. Ana bo šla z Nejcem smučat, Ari in Lara pa gresta z družino na počitnice. Kaj bom sama počela doma? Ravno mi je zazvonil telefon. Klicala me je neznana številka...

že v naprej hvala za vse komentarčke
17. april 2016
u196293
u196293
Poklicu jo je alex in ji reku če bi skp šla kam....
Neeeeeext....dej niku najt eno punco
17. april 2016
u143259
u143259
Ta je bla dobra ce ponovita poljub
Ja strinjam se z love. Rosie da najdes eno punco niku
Fuuuul dobr
Neeeeext
17. april 2016
Next
Nova bralka
18. april 2016
u202260
u202260
Next *-* *-*
18. april 2016
Next
18. april 2016
hvala vam vsem za komentarčke.

. Oglasila sem se in takoj prepoznala Alexov glas.
»živjo, saj te ne motim?«
»živjo tudi tebi. Ne, ne motiš me. Kje si pa dobil mojo telefonsko?«
»Laro sem prosil, naj mi jo da. Bi šla z mano na vročo čokolado?«
»kot na zmenek?«
»ja«
»seveda, kdaj pa?«
»ob 15.00 te poberem pred hišo«
»ok, se vidiva«
»čaw«
Bila sem presrečna, da me je povabil na zmenek. Oblekla sem pulover, debele hlače, kapo in rokavice, saj je bilo zunaj že zelo mrzlo.
Točno ob 15.00 je pozvonil pred vrati. Pohitela sem odpreti vrata. Na pragu je stal najlepši fant, kar sem ga kdaj videla in podaril mi je najlepši nasmeh.
»ojla, to je zate« se mi je nasmehnil Alex in mi ponudil šopek čudovitih rož.
»o, hvala. Takoj pridem, samo v vazo jih dam« sem mu odgovorila in odhitela v kuhinjo. Izbrala sem najlepšo vazico in jih dala vanjo. Potem sem odhitela po stopnicah, kjer me je potrpežljivo čakal Alex. Skupaj sva sedla na motor in se odpravila v park. Bilo je tako lepo. Park je prekrivala debela snežna odeja. Skupaj sva hodila z roko v roki po parku in se pogovarjala in smejala. Malo naju je zeblo, zato sva šla na vročo čokolado. Čokolada mi je zelo teknila. Nato pa sva se spet odpravila v park, kjer sva sedla na tisto klopco, kjer sva se prvič videla.
»se spomniš takrat, ko sem te vprašal, če bi poljub ponovila?« me je vprašal. Jaz sem pogledala v tla in zardela.
»mhm«
»si za to, da ga kar zdaj ponoviva« pogledala sem ga in se mu nasmehnila. Alex se je sklonil k meni in me poljubil. Oba sva zelo uživala. Še lepše sem se imela, kot pri prvem poljubu. Bilo je preprosto popolno. Najin poljub je zmotilo zvonjenje telefona. Že spet. Ko se bom naslednjič poljubljala, ga bom raje pustila doma.
»ja?« sem se oglasila z jeznim glasom. Sploh nisem pogledala kdo me je klical.
»joj ljubica, je kaj narobe? Hotela sem te samo vprašati, če bi prišla med vikendom k meni« prepoznala sem glas svoje babice.
»ah, nič ni narobe. Seveda bom prišla. Zdaj pa morem iti v trgovino« hitro sem se zlagala in prekinila.
»temu tvojemu telefonu pa ni preveč všeč, da sva skupaj, kaj? Vedno začne zvoniti ko se poljubljava« se zasmeje Alex.

Mnenje?
20. april 2016
u207880
u207880
Next
21. april 2016
Next
21. april 2016
u196293
u196293
Neeeeext
21. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext
21. april 2016
u202260
u202260
Next, top je *-*
21. april 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
nova bralka

fullllllllllllllllllllllll dbest pišeš
21. april 2016
Hvala vam
21. april 2016
Next
22. april 2016
Next!!! top jeeeeeeeeeeeeee
22. april 2016
♥mikrofoncek♥, ∞...OƁƲǀOUS...∞, love200, ғorever.yoυɴɢ*, I ♥ Torres, Love.Rosie, SunShine26 in KatSomerhalder hvala vam. danes je Next bolj kratek, ker mi računalnik ne dela in sem ga napisala na telefonu. obljubim, da bo ju3 daljši.
Vsa srečna sva odšla vsak v svojo smer. jaz sem šla malo po mestu. med potjo sem še vedno razmišljala o poljubu, kar naenkrat pa sem se v nekaj zaletela. pravzaprav v nekoga...
"ne moreš paziti, kje hodiš?!!!" je name zavpila neka punca. po vreščečem glasu sem jo takoj prepoznala. Klavdija.
"oprosti, res te nisem opazila" sem se ji hitela opravičevati.
"najprej mi vzameš fanta, nato pa me še skoraj vržeš po tleh! kako si predrzna!" kriči name.
"1. Alex je MOJ fant, 2. tega nisem storila namerno" sem ji jezno odgovorila.
"pa veš, da te ta tvoj Alex sploh nima rad? z vsemi lepšimi puncami na šoli je že hodil. tudi z mano. boš videla, čez 2 meseca bo že hodil z drugo."
zmedeno sem se zazrla v Klavdijo.
"čisto nič ti ne verjamem!" sem ji jezno odgovorila in stekla proč od nje. toda kaj če ima ona prav? videla sem, da se punce lepijo na Alexa, toda nisem si mislila, da je hodil s toliko dekleti. mogoče me sploh ne ljubi. jaz sem toliko čutila do njega...kaj če me ima za čisto vsakdanjo trapasto punco, ki se je zaljubila vanj? res pa je, da je Klavdija mogoče samo ljubosumna in me hoče spraviti stran od njega. moje prijateljice mi niso nikoli rekle, da je imel toliko punc. zagotovo bi mi povedala, če bi bilo to res. prišla sem do hiše in takoj sem odšla v svojo sobo in se vrgla na posteljo. k sebi sem stisnila blazino in začela sem jokati. po kakšni uri sem se odločila, da se bom jutri pogovorila z njim...
zjutraj sem se počutila bolje. kar nekaj časa sem se psihično pripravljala na pogovor. bala sem se, da se bom zlomila in bo videl kako sem mehkužna. v roko sem vzela telefon in gledala v njegovo ime. komaj sem zadržala solze in kliknila na tipko za klicanje... nekaj časa je telefon zvonil. na tihem sem upala, da se ne bo oglasil, a sem vedela, da morava to razčistiti. nekaj časa sem še čakala, nato pa sem videla, da se ne bo oglasil in sem prekinila. se me je že naveličal? me ne ljubi več? ima že drugo punco? vsa ta vprašanja so se mi rojila po glavi.vzdihnila sem. nisem vedela, da se mi bo življenje tako spremenilo. še včeraj na zmenku sem mislila, da je moje življenje popolno, danes pa sem bila vsa strta.

klikni na sliko

28. april 2016
u202260
u202260
Next*-* *-* *-* *-*☆♡☆♡
28. april 2016
Next
28. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
28. april 2016
u208947
u208947
Neexxxxxxxtttttttttttttttttttt
28. april 2016
Next
28. april 2016
u196293
u196293
Neeeext
29. april 2016
spet sem planila v jok. pustila sem solzam, da so mi polzele po licih. nato pa sem se spomnila, da sem obljubila babici, da jo pridem obiskat. odločila sem se, da grem k njej jutri. kar naenkrat pa mi je zazvonil telefon. ojej, kaj če me Alex kliče? zdaj res nimam moči, da bi govorila z njim. pogledala sem na telefon in si oddahnila. klicala me je Lara.
"ojla, sem že prišla z smučanja!!!" mi je veselo rekla.
"živjo. " to je bilo vse, kar sem lahko izjavila v tem trenutku.
"je vse vredu?" me je zaskrbljeno vprašala.
"ja, ja. vse je vredu" v tistem sem spet planila v jok.
"takoj pridem k tebi" je še rekla in preden sem kaj odgovorila, je že prekinila.
čez 5 min se je po hiši zaslišal glasen hišni zvonec. obrisala sem si oči in se pogledala v ogledalo. izgledala sem grozno. brez pretiravanja. imela sem zabuhle, rdeče oči in bila sem vsa razkuštrana. šla sem do vrat in jih odprla. ko me je Lara zagledala je osupnila.
"kaj zaboga se ti je zgodilo?" je rekla, ko je vstopala v hišo.
"pridi, ti bom v sobi povedala"
Lara mi je sledila po stopnicah v sobo. vsedla se je na posteljo, jaz pa sem začela med jokom pripovedovati, kaj se je zgodilo.
" vem, da je Alex imel že veliko punc... toda mislila sem, da se je že zresnil. tudi sam je rekel, da te zelo ljubi. in mislim, da je to rekel zares. jaz na tvojem mest ne bi verjela Klavdiji. mislim, da se te hoče samo znebiti" je zamišljeno rekla Lara.
"toda, če me ljubi, zakaj se mi potem ne oglasi?"
"morda je kam šel in pozabil telefon doma." je predlagala.
02. maj 2016
aja, pozabla sem napisat. Hvala vam za vse komentarčke!!! nisem si mislila, da jih bo toliko bralo mojo zgodbo.
Mnenja, teorije?
02. maj 2016
Next
02. maj 2016
nextt dobroo pišeš
02. maj 2016
u196293
u196293
Neeext
02. maj 2016
u143259
u143259