nexttt
24. marec 2016
u196293
u196293
Neeeext sm nova bralka
Navijam da bota alex pa ta punca nakonc skp

Neeext
25. marec 2016
res hvala, ker berete mojo zgodbico

Ob 9.00 sta domov prišla starša. Odločila sem se, da jima ne bom povedala za dogodek v šoli. Šla sem se tuširat, nato pa sem še nekaj časa poslušala glasbo. Ker sem začela živeti na novo, sem se odločila, da bom začela pisati dnevnik. Vzela sem majhno knjižico, ki sem jo dobila za rojstni dan od Nike in začela pisati. Na list sem izlila vsa čustva in takoj sem se počutila bolje. Nato sem šla spat.
2 dni kasneje
»živjo Neža!!! V soboto bo Matej priredil zabavo pri sebi doma. Povabil je tudi nas!« je navdušeno zakričala Ari. Matej je bil naš sošolec. Zdelo se mi je, da se je Ari zaljubila vanj. Nasmehnila sem se in pospravila jakno v omarico.
»lepo, kdaj pa bo zabava?«
»od 6.00 do nedelje zjutraj. Boš lahko šla na zabavo?«
»kaj pa vem. Nisem prepričana, da mi bosta starša dovolila,« ugriznila sem se v ustnico. Bila sem enkrat na zabavi, toda tista zabava je bila popolnoma nedolžna. Niti sama nisem vedela, če si želim iti na Matejevo zabavo.
»tudi Alex bo tam« mi je povedala Lara. Alex bo tam? Potem bom z veseljem šla.
»toda na žalost bo tam tudi Klavdija, ki bo kot zmeraj vse zasrala« je zagodrnjala Ana. Bilo mi je vseeno, tudi če bi bilo 10 Klavdij na zabavi. Glavno je bilo to, da bo prišel Alex. Skupaj z Ano sva odšli proti učilnici za matematiko. To uro bova skupaj. Ko sva hodili po hodniku, sva zagledali Alexa, ki se je z nekom prepiral. S Klavdijo!
»kako lahko ne vidiš, kako sem lepa? Pa še popularna sem! Popularni bi morali držati skupaj, ne pa se družiti z bednimi povprečniki, kot so Ana, Ari, Lara in tista novinka…am, kako ji je že ime?...ah ja Neža« je vpila Klavdija. Z Ano sva se spogledali in se začeli smejati. Zmajala sem z glavo. Tako važna pa niti Maja ni bila, pa sem mislila, da je ona najhujša punca na svetu.

mnenje?
25. marec 2016
Next
25. marec 2016
u207880
u207880
Next
26. marec 2016
u196293
u196293
Neeeeext.kok zanimiv in si predstavlam zdle klavdijo kok je rdeča od jeze
26. marec 2016
Oj, dons grem na priprave, tako, da me cel teden ne bo Next bom napisala naslednjo nedeljo.
27. marec 2016
Sobota dopoldne
No, z Alexom se nisva nič več pogovarjala od kar me je rešil pred posilstvom. Sem se mu zamerila? Sem kaj narobe storila? Morda to, ker sem rekla samo hvala? No zdaj sem sedela pred mojo omaro in gledala, kaj naj oblečem. Hvala bogu so mi starši pustili na zabavo. Zazvonil mi je telefon. Klicala me je Lara. Prosila sem jo za pomoč pri oblačenju in make up-u. Lara je imela smisel za modo. Čez 10 min je že prišla k meni. Skupaj sva izbrali oblekico (ponavadi sicer ne nosim oblek) in poskrbela za make up in moje lase. Ko sem se pogledala v ogledalo se nisem mogla prepoznati. Imela sem čudovito frizuro. Lara zna res iz povprečnega dekleta narediti lepotico. Ura je bila že 5.30 zato sva se odpravili proti Matejevi hiši. Ni živel daleč stran. Že na daleč se je slišala glasba. Pred Matejevo hišo je bilo kup ljudi, nekaterih pijanih, nekaterih pa še kolikor toliko treznih. Poiskali sva Ari in Ano. V hiši je povsod alkoholna pijača. Ker nobena ni pila alkohola, smo si vse natočile vodo. Ana je kmalu odšla z Nejcem, Ari je šla iskat Mateja, Lara pa je šla plesat. Zmenile smo se, da se bomo ob 2.00 dobile pred hišo. Ni mi preostalo drugega, kot pa, da sem hodila po hiši in upala, da bom kje naletela na Alexa. V vseh sobah so bili pijanci, ki so se smejali, se tepli in plesali. Šla sem po stopnicah v 1. nadstropje. Tudi tam so vsi plesali. Naenkrat pa sem zagledala Alexa. Bil je naslonjen na steno in se pogovarjal z nekim tipom. Ta tip je zgledal precej nasilen. Zdel se mi je poznan...
04. april 2016
Next
04. april 2016
u196293
u196293
Next
04. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
Mogoc un ka jo je hotu posilt???!?!
04. april 2016
u202260
u202260
Next
05. april 2016
Zdel se mi je poznan. Ja to je bil ta, ki me je hotel posiliti. Alex pa se je z njim sproščeno pogovarjal. Je morda držal z njimi? Jim je on naročil, naj me posilijo in se je potem delal, kot da me je rešil? Obrnila sem se in zagledala Klavdijo, ki se je približevala Alexu in tistemu tipu. Alex se je odmaknil in začel hoditi proti meni. Šele zdaj me je videl. Začela sem razmišljati, če je on prav tako nasilen kot tisti fantje. Začenjala sem se ga bati. Toda kljub temu, da mi je v glavi kričalo naj zbežim se nisem premaknila. Hotela sem razčistiti to. Alex je hodil proti meni, kot da se nebi nič zgodilo.
»o, živjo Neža. Si tudi ti prišla na zabavo?« se mi je nasmehnil.
»hm, ja. Kdo je bil ta, s katerim si se pogovarjal?« sem kar naravnost vprašala.
»ah, to je bil Tom. Moj prijatelj že iz osnovne šole. Zakaj sprašuješ?« se je začudil nad mojim vprašanjem. Končno se mu je posvetilo, o čem sem razmišljala. »to ni bil ta, Tom in Tony sta dvojčka. Tony se je spravil nate. Tom ni tak kreten, kot Tony. Skregala sta se in zdaj Tom živi pri starših, Tony pa pri svojih nasilnih prijateljih. Si res mislila, da bi par dni nazaj tipa pretepel, danes pa se pogovarjal z njim?«
08. april 2016
Next
08. april 2016
u143259
u143259
Neeeeeext
08. april 2016
u196293
u196293
neeeeeeext

nj odgovorim na njegovo vprašanje...ja
08. april 2016
u207880
u207880
Next
09. april 2016
u202260
u202260
Next
09. april 2016
damondarleena91, I ♥ Torres, SunShine26, ғorever.yoυɴɢ* hvala vam ker berete mojo zgodbo. Love.Rosie bravo, uganila si!

»am, ja?«sem bolj vprašala kot odgovorila.
Zdaj mi je bilo vse jasno. Alex me je povabil na balkon. Skupaj sva sedela, gledala zvezde in se pogovarjala. Čez približno pol ure pa sem se začela tresti.
»te zebe?« me zaskrbljeno vpraša.
»malo«
Slekel si je jakno in me ogrnil z njo. Takoj mi je postalo topleje. Pogledala sem ga v oči in se mu hotela zahvaliti. Toda še preden sem kaj rekla me je on poljubil. Najprej sem bila presenečena, nato pa sem mu poljub strastno vrnila. Bilo je prečudovito. Zdaj vem kam spadam. K njemu. Pri njem sem se počutila varno. Čez nekaj minut ali nekaj ur (med poljubljanjem sem popolnoma izgubila občutek za čas) mi je zazvonil telefon. Nerada sem se ločila od njegovih ustnic in se oglasila.
»Neža, kje zaboga si? Zmenile smo se ob 2.00, ti pa že pol ure zamujaš!« sem zaslišala Anin glas.
»ojej, popolnoma sem pozabila na čas. Takoj pridem!«
Pogledala sem Alexa, ki je imel po obrazu razmazano mojo šminko in se zahihitala.
»kaj je tako smešno?«
»po obrazu imaš razmazano šminko,« v smehu rečem. Alex si obriše šminko z obraza.
»moraš že iti? Pa tako popolno je bilo! Tvojim ustnicam se je nemogoče upreti,« je zastokal.

vesela bom mnenj, kritik, ...
11. april 2016
še par slikic:

Matejev party
11. april 2016
u196293
u196293
Neeeeext

Ful fajn si tole napisala...mam pa OGROMNO pripombo: Zakaj more že it,ps lih poljubljala sta se
11. april 2016
Next
12. april 2016
u143259
u143259
Neeeeext
12. april 2016
u202260
u202260
Next!!!!!!!!! pa z veseljem berem
12. april 2016
damondarleena91, I ♥ Torres,* hvala vama, ker bereta mojo zgodbo. Love.Rosie in ғorever.yoυɴɢ* hvala za lepe komentarčke. če si kdo želi posvečen Next, naj mi pove
»moraš že iti? Pa tako popolno je bilo! Tvojim ustnicam se je nemogoče upreti,« je zastokal.
Ob njegovi pripombi sem zardela. Vrnila sem mu jakno in hitro vstala. Alex me je prijel za roko in me pospremil ven. Ko so naju videla dekleta z roko v roki, so široko odprla usta. Vedela sem, da jim bom morala to do pikice natančno opisati. Alex se je z motorjem odpeljal k Tomu, ki ga je povabil k sebi domov, me pa smo peš šle proti mojemu domu. Zmenile smo se, da bodo Ari, Ana in Lara prespale pri meni. Med potjo so me napadle z vprašanji. Na vsa vprašanja sem jim odgovorila in jim podrobno opisala poljub. Še vedno sem ga čutila na ustnicah. Ko smo vstopile v hišo so že vsi spali. No, skoraj vsi. Nik je počasi prilomastil po stopnicah. Začudeno nas je pogledal in se naslonil na pult.
»mislil sem, da ste šle na žurko«
»ah saj smo bile. Zdaj pa bodo prespale pri meni. Aja, to je moj brat Nik. Nik, to so Ari, Lara in Ana,« sem predstavila svoje prijateljice. Ko sem omenila Laro, se mi je zdelo, da je ta zardela. Skupaj smo šle v sobo in od Ari sem izvedela, da jo je Matej vprašal, če bi bila njegova punca. Ona je seveda rekla ja. Še nekaj časa smo se pogovarjale, potem pa šle spat. Zjutraj smo vse vstale okoli 11.00. Starša sta šla na izlet, zato smo si same pripravile zajtrk. Za zajtrk smo jedle palačinke. Omamen vonj po palačinkah je privabili Nika iz sobe. Ko je stopil v kuhinjo, smo Ana, Ari in jaz takoj opazile, da je Lara zardela in se delala, da tako vneto maže palačinko z marmelado, da ga sploh ni opazila. Nik nam je ukradel par palačink in odšel nazaj v sobo. Vse tri smo pogledale Laro.
»kaj me tako gledate?« je vprašala z palačinko v ustih.
»ti je slučajno všeč moj brat?«sem jo pogledala.
»am, ja…pravzaprav ne, am…« je začela momljati. Vse tri smo planile v smeh in tudi Lara se je morala zasmejati. Skupaj smo pojedle palačinke, nato pa se odpravile v park. Pogovarjale smo se o vsem mogočem. O fantih, oblačilih, celo o atletiki… prijateljice so kmalu odšle domov, jaz pa sem se tudi počasi odpravila proti domu. Med potjo sem razmišljala o poljubu. Je bil to le prijateljski poljub? Ali je bil zaljubljen vame? To je bil gotovo moj najlepši trenutek v življenju.
»zdravo!« sem zaslišala glas za sabo. Takoj sem ga prepoznala.

kako se vam zdi? je kaj za popravit?
15. april 2016
Next
15. april 2016
u202260
u202260
Next! *-* ne nič, čist ok je *-*
15. april 2016
u196293
u196293
Neeeext

Pomoje je lihkr pršu Alex