hejla ! z Biebesbaybe" Sva se odločili napisat zgodbico,ki govori o Justinu in dekletu ... prej sva že pisali eno ,ki sva jo že končali,upam,da boste uživali v zgodbici in,da vam bo všeč---------
____________________________________________________________________________-
Hejla ! Moje ime je Hanna stara sem 18 let in hodila sem na splošno gimnazijo ! Jutri se prestavim na Umetniško gimnazijo.. v LA. okej ,če bi se morala sama odločat najraje,kar nebi šla samo mama me slili in veste kaj je najslabše? To ,da bom morala spati v šoli saj je neke vrste internat. Pogrešala bom prijatelje ampak bo že samo,da bom našla nekoga res dobrega za prijateljstvo in koga,ki mi bo v vsem ustregel in pa nekoga,da se bom lahko norčevala iz njega ( okej vem,da je kruto ampak vsaj tako je zabavno).. Nej povem še to ne prenesem nesremnežev , moda je moje življenje vem,kako je treba biti oblečen , imam veliko oblek kajti moja mama je Igralka v Hoolywoodu preprosto jo preveč skrbi zame pa saj jo imam rada samo,da me je poslala v to šolo ji pa ne oprostim . Jutri bi najraje kar izginila

03. februar 2013
klik na poglej sliko
03. februar 2013
next
03. februar 2013
next
04. februar 2013
next
04. februar 2013
Next
05. februar 2013
neeeex
05. februar 2013
u115817
u115817
next
06. februar 2013
ne bova več pisali te zgodbice,ker se je biebsbaby odločla,da se odjavii iz teh igr Sorri usem pa hvala ,ker ste nextale
06. februar 2013
oooooo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
07. februar 2013
nneneneneneneneenennenenennenene
07. februar 2013
resnično mi je žau
07. februar 2013
Pa naj gdo drug nadaljuje zgodbo hhhmm!!plisss
22. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg