u193093
u193093
Next
12. februar 2016
Next
13. februar 2016
Next!!
13. februar 2016
Ilustrirala sem nekaj oseb iz te zgodbe. Najdete jih tu:
http://www.igre123.com/raspberry21/slike
Vse avtorske pravice za te slike so moje.
14. februar 2016
Lepe risbe
14. februar 2016
Nerissa se je obrnila in stekla nazaj proti koči. Obsedla sem ob reki. »Zoe?« Obrnila sem se in zagledala teto. »Vidim da si se pogovarjala z Nerisso Nightshade. Ti je kaj… povedala?« Teta se je zazrla v tla. »Njeno sestro je ubila moja sestrična,« sem tiho rekla. Teta je vzdignila pogled. Po licu ji je zdrknila solza. »Veš, Selena je bila izjemna čarovnica. Predstavljala je umirjeno stran zraka. Potem pa se je zgodilo tisto s Camille-« Glas se ji je skrhal. »Nikoli nismo izvedeli, kaj je bil vzrok. Samo spremenila jo je v prah,« je zaihtela. »Zbor. Moram iti,« se je zasukala na peti.
14. marec 2016
u193093
u193093
Next
18. marec 2016
Next
18. marec 2016

Ozračje je postalo ledeno mrzlo, oblaki pa so se zgrnili nad polno luno. Zapihal je močan veter, burja, ki je iz tabora prinesla prah ki se je srebrno lesketal v mesečini. Neslo ga je proti Nerissi, kjer se je spremenil v lesketajoč vrtinec. Znotraj vrtinca se je počasi izoblikovala postava. Vrtinec se je počasi polegel. Zdaj je pred Nerisso stalo dekle, staro približno šestnajstih let. Poznala sem jo z slike iz medaljona.
»Selena,« je zašepetala Nikki.
»Ne bi me smela poklicati,« je nežno rekla Selena: »Temna stran pusti posledice.«
09. april 2016
Next
09. april 2016
u208947
u208947
Next

Nova bralka
fulll carsko pišeš
09. april 2016
Next!!!!!!!!!!!!
30. julij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani