Odločila sem se, da začnem pisati grozlive zgodbice . Upam, da boste uživali medtem ko boste to brali.
----------‐-----------------------------------------------
Lansko leto 13. marca, ko je bil petek trinajsti sem imela strašno moro.
Sanjala sem, da smo s prijateljicami za moj rojstni dan sle v zapuščen vikend sredi gozda.
Ko smo hodile po gozdu, da bi prišle do vikenda, se nam je zdelo, da nam nekdo sledi in nas ves čas opazuje.
Ustrašile smo se zato smo hitro stekle do vikenda in zaprle vrata za sabo. Ko smo si že oddahnile je en od prijateljic odšla na stranišče. Zakričala je. Ko smo pritekle k njej smo zagledale, da je bila bana polna krvi.
V tistem trenutku so se vrata vikenda počasi odprla. Vstopil je nek možakar, ki je bil čisto krval. Rekel je, da ga je napadel nek moški s sekiro v rokah.
Mi smo se tako ustrašile, da smo tekle ven iz vikenda. Ko smo se napotile proti domu je ena od prijateljic glasno zakričala. Vse smo se obrnile proti njej. Ona je ležala mrtva na tleh zraven nje pa je stal moški s sekiro v rokah. Mi smo samo stale tam in bile čisto zbegane, ker nismo vedele, kaj naj naredimo. Kar naenkrat pa se zbudim iz te strašne more in ugotovim, da sem zaspala pri uri naravoslovja.
----------------------------------------------------------

Upam, da vam je bila zgodbica vseč. To je moja prva zgodbica tako, da se opravičujem za napake in podobno.
03. januar 2020
In če želite, da še pišem podobne zgodbice prosim napišite Next
03. januar 2020
Next
03. januar 2020
Hvala❣ Sej jutr pride na vrsto druga zgodbica
03. januar 2020
Kje je zgodbicaaaa
02. februar 2020
sj pomoje sploh nm objavlala ka itak nben ne bere tko da ja
02. februar 2020
ampak ker ze prosis( ubistvu ne ampak ok) bom pa ena napisala
02. februar 2020
No koncn drug del
Neke noči se sem se se zbudila ko je bila ura 00:00. Zdelo se mi je da me nekdo opazuje. Zaslišala sem zvoke ki so prihajali oz moje omare. Kar na enkrat se je omara počasi začela odpirati in ven je stopila................lutka. Ni bila navadna lutka. Bila je lutka ANNABEL( pomoje ni prov napisan, oop). No nisem bila čisto prepričana ampak se mi je zdela zelo podobna tej strašljivi lutki. Počasi je začela hoditi proti meni in kar naenkrat sem se zbudila v bolnici. To je vse kar se spolnim od tistega dogodka. P.S. na vratu sem imela ureznino noža z katerim me je lutka porezala.
02. februar 2020
To je blo ful kratku
02. februar 2020
Hi, it's okay... Drgac pa ce se ti zdi da noben ne bere...loka mal oglasujes...
03. februar 2020
sj varetn bom mal oglasvala ja
03. februar 2020
dej probi tok mal psychological horror pis drgač je pa dobr
04. februar 2020
tnx
pa ja bom probala
05. februar 2020
05. februar 2020
Next
09. februar 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani