SlytherNicky
SlytherNicky
Ženska.....Moški......Punca......Fant......
.

LJUDJE!!!
A ona.... Ona ne spada med njih....
Ona je nekaj posebnega.... In nikoli nihče ne bo vedel njene skrivnosti....
Ona je......
11. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
A
A b
A bo
A bo k
A bo ka
A bo kak
A bo kakš
A bo kakše
A bo kakšen
A bo kakšen n
A bo kakšen ne
A bo kakšen nek
A bo kakšen neks
A bo kakšen nekst
A bo kakšen nekst?
A bo kakšen nekst
A bo kakšen neks
A bo kakšen nek
A bo kakšen ne
A bo kakšen n
A bo kakšen
A bo kakše
A bo kakš
A bo kak
A bo ka
A bo k
A bo
A b
A
11. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Z
Za
Zak
Zaka
Zakaj
Zakaj n
Zakaj ni
Zakaj ni n
Zakaj ni ne
Zakaj ni nek
Zakaj ni neks
Zakaj ni nekst
Zakaj ni neksto
Zakaj ni nekstov
Zakaj ni nekstov?
Zakaj ni nekstov
Zakaj ni neksto
Zakaj ni nekst
Zakaj ni nek
Zakaj ni ne
Zakaj ni n
Zakaj ni
Zakaj n
Zakaj
Zaka
Zak
Za
Z

D
Da
Da m
Da mi
Da mi t
Da mi ta
Da mi tak
Da mi tako
Da mi takoj
Da mi takoj n
Da mi takoj na
Da mi takoj nap
Da mi takoj napi
Da mi takoj napiš
Da mi takoj napiše
Da mi takoj napiše k
Da mi takoj napiše kd
Da mi takoj napiše kdo
Da mi takoj napiše kdo n
Da mi takoj napiše kdo ne
Da mi takoj napiše kdo nex
Da mi takoj napiše kdo Next
Da mi takoj napiše kdo nex
Da mi takoj napiše kdo ne
Da mi takoj napiše kdo n
Da mi takoj napiše kdo
Da mi takoj napiše kd
Da mi takoj napiše k
Da mi takoj napiše
Da mi takoj napiš
Da mi takoj napi
Da mi takoj nap
Da mi takoj na
Da mi takoj n
Da mi takoj
Da mi tako
Da mi tak
Da mi ta
Da mi t
Da mi
Da m
Da
D
12. junij 2018
Acid Veins
Acid Veins
No, zdi se zanimivo. Tako da Next x3
27. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
JOJ pretty odd ti si ful prijazna
27. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
ok bom pa pisala Next zdele
27. junij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Hvala in yay! Komaj čakam da preberem prvi del c:
27. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Chapter 1- My no normal life.

Hej, sem Clarity Ocean in zivim v New Yorku.
Imam mamo, brata, in sestro. Ata je prejsnje leto imel prometno nesreco...
Naj jih predstavim>>>>>>> Brat- Alan Ocean, sestra- July Ocean in mami Sally Hankson.

pa zacnimo.....

Noc je... Jaz sem budna in strmim v moj iPad gledam ideje za moje naslednje risbe. Moje risbe vsebujejo veliko nasilne ljubezni, pa tudi resne strasti. Kar naenkrat v mojo sobo vstopi mami. Hitro yaprem iPad in se delam da spim. Mami koncno odide... A ko ravno poskusam zaspati se v mojo sobo prikrade svetloba polne lune... Prestrasim se in ji bezim ko naenkrat preplavi celo stanovanje ji ne morem vec zbezati. Pokleknem sredi sobe in se zacnem spreminjati. Po vsem telesu dobim volcje dlake, usesa in volcji rep. ‘‘Neeeeeeeeee!!!!’’ zakricim in v sobo vstopi July...
27. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
fantasy
story
27. junij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Oo začetek je zanimiv. Mogoxče bi bilo bolje če bi uporabljala šumnike (č, š, ž) drugače pa ni pripomb (: Next
27. junij 2018
Next
27. junij 2018
Mislim, da bi se lahko malo bolj potrudila s pisanjem... Če te zanima podrobnejša kritika, mi piši na zs.
27. junij 2018
Se strinjam z Pretty.Odd. ^_^ in wallflower.

In seveda Next! (:
27. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Hvala za mnenja
27. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Chapter 2- Murder

Vstopila je in jaz sem samo zmrznila.
V meni se je prebujal morilski nagon, zrasli so mi dolgi, ostri čekani. Moje oči so sijale v krvavo rdeči barvi... July se je ustrašila in poskušala zbežati a sem jo prijela in pritiskala ob tla. Kmalu se je v mojih šapah zadušila in končno sem jo lahko raztrgala... Tedaj pa so polno luno zakrili oblaki in zopet sem postala normalen človek. Zagledala sem prizor razmesarjene sestre, ki leži na lesenih tleh. Soba je bila krvava in vedela sem da to ne bo nič dobrega. Začela sem jokati in se dreti. Na srečo moja mama ni slišala nič ker imam jaz sobo na podstrešju ona pa spi na kavču. Bila sem objokana in tragično zmedena. Vrgla sem truplo skozi okno in začela brisati kri...

Mnenja, kritike?
Je kaj boljše?
27. junij 2018
Nekam kratka so tale poglavja in malo bolje bi lahko opisala čustva. Sicer pa, kot sem rekla, podrobnejša kritika na zs.
27. junij 2018
se strinjam z wallflower. , da so kratka poglavja drugac mi je pa vsec
Next
27. junij 2018
Heiii cist eno random vprasanje samo me zanima ce kdo mejbi ve kaksna je kaj srednja sola kamnik ekonomska smer a je to tezka sola in kako je a so vredu ucitli a se je treba ful ucit ???
27. junij 2018
Acid Veins
Acid Veins
Meni je všeč ampak ja, lahko bi delala daljša poglavja in da bi bolj podrobnejše opisovala čustva/dogajanje pa tak. Drugače je v redu, tako da Next!
28. junij 2018
Se strinjam z zgornjimi komentarji! Ampak drugače mi je všeč

Next
28. junij 2018
nextiii....mije zanimivo
28. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Chapter 3- My school is always weirdest

Zjutraj sem se zbudila in se počutila nekam osamljeno.. Ah, saj res ponedeljek je! Mami je šla v službo že ob 3:30 in zgleda da ni opazila da July ni, saj ni klicala... Danes verjetno ne bom imela sreče. Po petih minutah razmišljanja sem se oblekla svoje značilne obleke. Kratke Đins hlače, mlahavo majco do popka ter jakno. Počesala sem razmršene lase, ter spila močno kavo. Obula sem se, vzela torbo in šla. Vsedla sem se na zadnji sedež na busu in pogledala na iPad...
Videla sem zapiske o očiju... Pisalo je, da je v prometni nesreči zbil bitje podobno volku... (volkodlak ).
Bila sem tako zamišljena da nisem slišala voznika... "Daj prišli smo, dol!!!"
"oprostite.." Sem rekla in odhitela dol.
Šola...
Res je ne maram ...
Prišla sem do omaric in jo s težkim srcem odprla...(ponavadi me v omarici čaka sporočilo največjega pretepača na šoli... Alena...) A tokrat me ni čakalo sovražno sporočilo, temveč sem ob njem bila malo osupla...

Draga Clarity!
Prosim, če po pouku prideš k meni domov. Rad bi ti nekaj pokazal.
Lp.
. Leon L.

Čeprav sem bila prosta, nisem vedela kaj naj naredim.... Ok, dovolj premišljevanja, zazvonil je zvonec in spet moram v razred.
28. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Malo daljši (malo)
28. junij 2018
Všeč mi je, ampak takoj preberem in bi lahko bilo še daljše.

Next
28. junij 2018
Umm...
Ta punca je ubila svojo sestro. Mislim, da bi morala pokazat vsaj malo obžalovanja in čustev, razen seveda, če je totalen psihopat. Oseba ne more en dan pobijat ljudi, jutri pa it v šolo kot da se ni nič zgodilo.
In priporočam ti, da ne uporabljaš smajlijev v zgodbici izgleda otročje in neprofesionalno. Naslov poglavja je tudi slovnično nepravilen.
28. junij 2018
SlytherNicky
SlytherNicky
Ta punca prikriva svoja čustva, če jih ne bi bi postala sumljiva...............................
29. junij 2018
Jih pa zna zelo dobro prikrivat potem
29. junij 2018
Ideja ni slaba, čeprav ne kaj prida originalna, izvedbo pa bi se definitivno dalo izboljšati. Te tri nexte bi brez težav razvlekla čez kakih pet ali šest, s tem da so veliko daljši od tega, kar si napisala do sedaj. Stvar deluje plehko, brez globokih čustev, kar nekam hitiš, ne da bi se posvetila kakšnim detajlom. Seveda vsega človek ne more opisati in tudi ni treba, ampak na primeri, kot je začela wallflower. glede čustev: Če pišeš v prvi osebi, potem ne skrivaš čustev, razen če jih oseba skriva sama sebi, a tudi tukaj je nemogoče, da bi oseba ostala popolnoma hladna brez kakšnih spominov, asociacij oziroma "flashbackov", razen če je, tako kot je rekla wallflower., psihopat. Če bi pisala v tretji osebi, potem morda, se na ven ne bi videlo, da je dekle ravnokar zagrešilo umor družinskega člana, a navznotrej se v človeku nedvomno nekaj dogaja, ponavadi kar veliko, od depresije do paranoje...
Strinjam se tudi glede smeškotov, tega se izogibaj, ravno tako tripičja (...). Če že uporabiš tripičje, potem naj bodo res samo tri pikice, nikakor ne več! To je za otroke.
Enako velja za klicaje, največkrat je eden povsem dovolj.
Velikokrat težko pojasnim kaj vse je narobe oziroma bi lahko bilo boljše, zato si lahko, če želiš seveda, vzamem čas in na novo spišem to, kar si napisala do sedaj, za zgled. Ali pa vzamem le kratek odsek in naredim primer.
29. junij 2018
Se popolnoma strinjam s Senca ~.
Vseeno Next ^^
07. julij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg