Heej,sem Lisa oz.Elisa Parker.Stara sem 18 let in živim v Londonu.Rojstni dan imam 1.februarja prav tako kot Harry Styles.Vsi me kličejo Lisa.Živim z tečnim očetom in ljubeznivo mami ter z dvema sestricama (Luxy 12,Lejla 15).Imam tudi BFF Alyo.
Do konca šole(srednja glasbena,umetniška) je manjkal samo še en mesec.Bila sem tako vznemirjena,da sem kar poletavala po sobi.Imeli smo že veliko manjših izpitov.Vse sem opravila.Sedaj pa nas je čakal tisti končni.Imeli ga bomo že naslednji teden tako,da sem zelo živčna....Ravno sem sanjala Harry-ja iz One Direction pa me je prebudil tisti nadležen zvok budilke.Ura je bila 6.30.Počasi sem prilezla v kopalnico.Tam sem se stuširala ter nanesla malo make up-a.Odpravila sem se do moje velikanske omare ter izbrala oblačila:

Pograbila sem torbo ter odskakljala v kuhinjo.Mama me je začudeno pogledala.Jaz pa sem se ji le nasmehnila.Vzela sem dve palačinki ter že me ni bilo več.Odpravila sem se na avtobusno postajo,ki je bila 10minut hoje oddaljena od nas.Bila sem kar žalostna ker so vse moje sošolke že imele izpit za avto jaz pa sem se morala voziti s tem bednim busom.Nisem marala preklinjati.Zato sem raje ostala tiho.Avtobus je zamujal že 7 minut.''Pi***''em rekla ter se takoj udarila po glavi.Bilo mi je žal,da sem to rekla.
---------------------čez nekaj minut-------------------------
Izza vogala se je pripeljal avtobus.Ko sem vstopila sem komaj našla prostor,da bi stala.Bil je nabito poln.Pogledala sem šoferja ter z izrazom na njegovem obrazu sem videla da mu je žel ker ni prišel prej.Malo sem si popravila lase potem pa sem zagledala dekle ki se prebija skozi to gručo.Kmalu sem jo prepoznala to je bila Alya.Nasmehnila sem se ji ter jo objela.Potem sva izstopili.Ura je bila 8.48 pouk pa se nama začne ob 9.10.Oddahnila sem si.Potem pa sem zagledala tiste gromozanske šolske stopnice po katerih sem hodila oz.se vleklakar 10 minut.Z Alyo sva stekli do omaric ter se preoblekli.Ravno ko sem se obrnila pa se je vame zaletel Jack.Vanj sem bila zaljubljena že kar nekaj let.

Alya:

jaz:

Najine oči so se srečale.Potem pa je zazvonil tisti trapasti zvonec.Ugh...kako zelo sem ga od zdaj naprej sovražila.Alya pa se mi je samo zasmejala saj je očitno vedela kaj sem si mislila.Prijela sem jo pod roko ter odkorakali sva v razred.Imeli smo matematiko.Kar naenkrat pa je učiteljica začela spraševati.''Elisa,pridi uprašana boš'':jaz pa sem se samo kislo nasmehnila.Alya je matematiko obvladala meni pa je šla na bruhanje.Na koncu sem celo dobila 5.Vendar pa me je učiteljica spraševala celo uro.Hehe...končno!!Sem se zadrla ko je zazvonil zvonec.Z Alyo sva se odpravile k Angleščini.Tudi tam je spraševala.Dobila sem 4 Alya pa 5.Odšli sva na malico in potem še na pouk.Končali sva ob 15.10.Poklicala sem mami in se ji zlagala,da so avtobus dpovedali in da naj pride po naju.Nista minili 2 minuti že je bila na šolskem dvorišču.Prišla je z mercedezom.Jeej mami vsaj danes mi ne delaš sramote kot včasih sem si mislila ter se hvaležno nasmehnila.Vsi so se mi smejali ker so na koncu opazili,da avto vozi moja mami in,da jaz še nimam izpita.Bilo me je tako sram.Spet sem grdo pogledala mami ona pa se je le naslonila nazaj in pričela peti...Bila sem rahlo jezna na cel svet.Na vse sem bila jezna.Končno smo prispele domov.Vožnja se je vlekla celih 10 minut.Stekla sem v sobo ter pričela jokati.Čisto iz neznanega razloga.Bilo mi je dovolj,da so me zbadali kako revna sem in,da še izpita nimam.To sploh ni držalo namreč naša družina je bogata samo,da če nimaš izpita si pri nas takoj izpadel kot revež.Pogledala sem plakat One Direction ter se spraševala kaj zdaj delajo oni.Kako se obnašajo ko jim je hudo.Res bi jih rada spoznala.Sploh pa Harry-ja.Te njegove zelene oči so me enostavno ubijale.Kaj šele njegov nasmeh.Bolje da sploh ne govorim.

Harry

Imel sem prečudovite sanje.Spoznal sem to dekle z črnimi lasmi in zelenimi očmi.Ime ji je bilo Elisa.Ko sva se že skoraj poljubila pa so prišli fantje ter me zbudili.Zvlekli so me iz postelje ter me vrgli v bazen.Bil sem zares jezen na njih.Odšel sem v svojo sobo ter jo ZAKLENIL potem pa sem odšel v kopalnico ter se stuširal in oblekel.Odšel sem v kuhinjo ter pojedel par palačink,ki jih je spekel Liam.Ni minilo dolgo ko je že prišel Niall in začel tarnati kako zeloo lačen je.Namenil sem mu grd pogled in ta je že opazil,da nisem preveč dobro razpoložen.Potem pa sem se zasanjal.Mislil sem si le kje bi živela ta Elisa.Ko sem pojedel sem odšel na Twitter ter jo poiskal.Res je obstajala.OMG...Imela je črne lase,zelene oči...Bil sem čisto presenečen.Le kaj naj bi to pomenilo.Bila mi je zelo všeč.Seveda sem ji sledil ter napisal sporočilo.Čez nekaj trenutkov sem zagledal sporočilo.Bilo je od nje:

Heej!!

Omg..ti si Harry Styles.Kaj sanjal si me??Tudi jaz sem sanjala tebe zdi se mi zelo čudno.Te sanje imajo nek pomen.(Moja telefonska:02156678709755)

Elisa
xxx

Bil sem zelo presenečen.Njeno telefonsko številko sem si takoj dal v imenik.Takrat pa je v sobo prišel Louis.Hitro sem se odjavil ter odšel ven.Nisem se hotel pogovarjati z nobenim izmed njih.Vedeli so kaj so naredili narobe.''Harry!''se je zadrl Louis.Jaz pa sem ga samo ignoriral.''Oprosti,oprosti nam za vse nesramnosti!!''sem slišal zavpiti Zayna.Obrnil sem se in vsi so v en glas rekli Sorry.Objel sem jih ter jim odpustil.Namreč krivi so bili že zato ker sva se z Tay razšla.Vendar sem jim odpustil.V življenju ni lahko najti takih velikih prijateljev kot so oni...

a)Kaj se bo zgodilo?'
b)Neext.??

Boš brala??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeext
27. januar 2013
neext
27. januar 2013
a)Kaj se bo zgodilo?'srečala se bosta, se zaljubla in tako naprej umes pa še težave :*
b)Neext.?? obvezno!!!!!!!!!!!!!!!! ;*
27. januar 2013
Hvala,da berete...neext pride kmal...
27. januar 2013
Lisa

Poklicala sem Alyo ter ji vse povedala.Ta je začela kričati in očitno noreti po stanovanju.Pričela sem se smejati potem pa sem prekinila.Alya je oboževala One Direction.Njen najljubši član je bil Niall.Joj ta moja Alya.Zaprla sem računalnik ter naredila domačo nalogo,ki je na mojo srečo ni bilo veliko.Še vedno semrazmišljala o Jacku.Ta človek je tako lep.Potem pa je v mojo sobo vdrla Luxy.Začela je noreti ter kričat,da sem jo komaj utišala.''Lisaa!!Zakaj mi nisi povedala,da ti je Harry poslal sporočilo..ugh??!!''je zavpila.''Oprosti nisem vedela,da te tako navdušujejo''em ji odgovorila.Jezno me je pogledala in hotela že oditi iz sobe ko sem jo vprašala kako je izvedela?!.''Aly mi je povedala'':je rekla.Čez nekaj minut sem že odšla v kuhinjo kjer sem pripravila večerjo.Ve sem poklicala.Potem pa se je oče začel pritoževati,da večerja sploh ni dobra.Bila sem malo razočarana.Pa naj bi si jo skuhal sam če mu kaj ne paše sem si mislila.Vedno me je tako poniževal.Vendar ne samo pred družino.Ne on me je vedno moral ponižati pred celim svetom...Ugh...Mama me je gledala kot,da naj ga samo ne poslušam.Če je ne bi bilo bi se začela dreti.Malo je manjkalo,da mi ne bi odneslo pokrova.Oče je videl kako zardevam od jeze ter je začel še bolj drezati vame.Zakaj pa si oblekla to majico.Res nimaš boljšega.Izgledaš zares ceneno glede na to,da smo bogati.Takrat mi je bilo dovolj.Prevrnila sem mizo ter se zadrla :Jebi se,nismo vsi tako POPOLNI KOT TI!!.Odhitela sem v sobo,ter se zaklenila.Odhitela sem v kopalnico ter se stuširala in oblekla svojo pižamo.Prižgala sem računalnik ter zagledala sporočilo od Jacka.

Heej lepotica!!

Veš gledam te že cela 4 leta in se sprašujem če bi šla na zmenek z mano.Mislim če hočeš.Mislim,da si zares lepa.Nikoli še nisem srečal tako lepega dekleta.V tvoojih očeh se človek kar zgubi.

Lepo spi...tvoj Jack
xoxo
Bila sem zelo presenečena vendar še zmeraj ne tako kot ob Harry-jevem pismu.Mislim,da sem se zaljubila.Pa čeprau ga še nisem videla.Potem pa me je nekdo poklical.Bila je neznana številka.

n-neznanec(harry),jst-j
j: ja halo kdo kliče?!?
n: heej...am a si ti Elisa Parker?
j: Amm ja..sm a smem zvedt kdo kliče??
n: UPPS..jst sm harry styles.Kličem te zaradi tistega včeraj.Bi se lahko kje dobila.Saj jutri je sobota in..
j: o harry...ja lahko se dobiva kadarkoli!.
h: Perfektno...ali bi se lahko dobila ob 18.30 v restavraciji Scales(izmišljeno)
j: v restavraciji kajne ??
h: ja...to je tista ..
Še nekaj časa sva se pogovarjala potem pa sem prekinila.Joj ta njegov glas.Vedno postanem živčna če samo pomislim nanj...Z mislijo nanj sem zaspala.

Harry
Res ne vem kaj se mi dogaja.Mislim da sem se na slepo zaljubil v tisto dekle.Res je prečudovita.Malo kasneje sem jo poklical.Upal sem,da še ni spala.Vendar ni.Oglasil se mi je prečudovit angelski glas.Bil sem čisto zasanjan.Potem pa sem jo povabil na zmenek.Prekinil sem potem pa zaslišal neko hihitanje.Bili so fantje ki so ves čas prisluškovali.Zopet sem jih jezno pogledal potem pa začel smejati.Slišali so se u-ji in a-ji..''Naš Harry ma pa zmenek''e je zadrl Niall.Zasmejal sem se ter jih nagnal ven iz sobe.Odšel sem na na njen Twitter profil ter si ogledoval slike.Potem pa sem ga zaprl in se ulegel v posteljo.Z mislijo nanjo sem zaspal....

a)kaj se bo zgodilo??
b)kako bo na zmenku??
c)neext??
27. januar 2013
a) ja Lisa pa Hazza bota šla na zmenek, pol pa bo Jack prišo mimo pa se bo nekaj 'penit' začel pa kar neke haha
b) Harry bo kušno Liso ??
c) jaaa nextaaaaaaaj

+bi kgo bral ? sori ker smetiimmm
https://www.igre123.com/forum/tema/once-a-directioner-always-directioner/48349/1
27. januar 2013
čist se strinjam z Anjo_Styles
28. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeext
28. januar 2013
heheh...ok...rabm še ene 3 neexte
28. januar 2013
neeext
28. januar 2013
še 2 neext-a!!
28. januar 2013
a)kaj se bo zgodilo??se strinjam szi Anja_Styles :*
b)kako bo na zmenku??lepo :*
c)neext??obvezno !! :*
29. januar 2013
še 1 neext!!
30. januar 2013
u119431
u119431
next
30. januar 2013
Zjutraj sem se zbudila v prelep dan.Bila je sobota.Obožujem jih.Počasi sem se odkotalila v kopalnico in se uredila.

Potem sem odšla v kuhinjo kjer sem si pripravila zajtrk.Oh saj res moji so šli na izlet.Hehehe....zdaj bom pa sama doma.Potem pa je nekdo pozvonil.Odšla sem do vrat ter jih odprla.Bil je Jack.V trebuhu sem nekaj začutila.Potem pa me je ta zgrabil in poljubil.Poljub sem mu vrnila.Vprašal me je če bi bila njegova punca jaz pa sem privolila.To sem si vedno želela.Potem pa sem se spomnila na zmenek z Harry-jem.Kaj bo potem.Vse sem razložila Jacku.Bil je malo razočaran vendar je sprejel to,da sem imela zmenek z nekom,ki ga osebno še sploh ne poznam.Objela sem ga,potem pa sem ga poljubila.Kmalu je odšel jaz pa sem odšla po denarnico.Hotela sem iti po nakupih ker imam zmenek z Haroldom.Bila sem zelo vznemirjena.Potem pa sem sama od sebe vzela ključe od avta.Sedla sem za volan.Pričela sem voziti.Vse je šlo uredu.Tudi pot nazaj mi je uspelo prevoziti.Kupila sem zelo veliko stvari.Tudi prelepo obleko.

Ura je bila 14.59.Šla sem po računalnik ter se prijavila na Twitter.Bilo je še eno sporočilo od Harry-ja.Bilo je opozorilo naj ne pozabim priti na zmenek.Odpisala sem mu da ne bom pozabila iti na zmenek s tako lepim fantom.Harry je res prikupen.Odšla sem pod tuš ter se počasi začela urejati.Bila sem si všeč.Ura je bila 18.23.Nisem imela pojma kako naj pridem do restavracije.Izstopila sem,pred hišo pa me je čakala limuzina.Njihov varnotnik Paul mi je odprl vrata.Zaklenila sem hišo ter sedla noter.Harry-ja ni bilo tam.Bila pa je neka kuverta.Heej,Paul te bo pripeljal do mene!!Zasmejala sem se ter si kuverto dala v torbico.Kmalu sva prispela.Tam sem zagledala Harry-ja kako se smehlja.Prišla sem do njega.''Zgledaš veliko lepša kot pa na slikah'':mi je rekel.Zasmehljala sem se potem pa sva vstopila.Restavracija je bila čudovita.Sedla sva nekje v kotu.Z Harry-jem sva naročila potem pa se je nekako znašel ob meni in že sem začutila njegovo sapo na mojih ustih.Potem pa me je poljubil.Poljub sem mu vrnila potem pa sem ga odrinila.Kar naenkrat pa se je od nekod pokazal Jack.Prisedel je k nama.Jaz pa sem pod mizo Harry-ju napisala,da je moj fant inl,da ga sploh nisem pričakovala.Nazaj mi je poslal žalostnega smajlija.Jaz pa sem ga pogledala z pogledom češ,da naj ga nič ne skrbi.Res mislim,da je Harry moja prava ljubezen.Vendar ne bi rada zlomila srca Jacku.Prav tako pa tudi Harry-ju ne.Potem me je hotel Jack poljubiti jaz pa sem ga zadnji trenutek odrinila.Stekla sem ven iz restavracije ter hotela na vse to pozabiti.Kmalu je pritekel še Harry.Skupaj sva sedla v limuzino in Paul naju je odpeljal.....

Harry

Zjutraj sem se zbudil v prelep sončen dan kar je malo čudno za London.Odšel sem po računalnik ter Elisi napisal sporočilo naj ne pozabi na najin zmenek.Potem sem šel v kuhinjo ter pojedel nekaj malega.Sedel sem na kavč po nekaj minutah pa me je vrglo iz kavča dobesedno.Spomnil sem se ,da imam zmenek.Odšel sem v kopalnico ter se uredil.Odpeljal sem se do restavracije kjer sem jih prosil naj restavracijo lepo okrasijo.Res je bila lepa.Ura je bila 17.19.Poklical sem še Paula s katerim sva se zmenila naj gre po Eliso.Vedel sem,da še nima izpita za avto zato sem tudi poklical Paula.Sam sem se še malo uredil potem pa sem se odpeljal do restavracije.Za vogalom sem videl limuzino in Paula kako odpira vrata nekemu dekletu.Takrat bi se skoraj onevestil.Bila je tako lepa.Ko sva vstopila sva naročila.Ni minilo dolgo ko sem si je tako želel poljubiti.Njene ustnice so bile tako sladke in nežne. Potem pa se je prikazal nekdo,ki sem ga najmanj pričakoval.Bil je nek Jack.Potem sem dobil sporočilo od Elise.Napisala je,da je to njen fant.Videl sem v njenih očeh kako se ga je želela znebiti.Jack jo je hotel poljubiti.Takrat pa je bilo tudi Elisi dovolj.Stekla sva do limuzine ter Paul naju je odpeljal nekam...še sam nisem vedel kam naju pelje....

a)kam ju je peljal Paul??
b)Neext.??
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30. januar 2013
5 next-ou??
30. januar 2013
next
30. januar 2013
u119431
u119431
next
30. januar 2013
1) nevemm
nextttt
30. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeext
30. januar 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!
30. januar 2013
Elisa

Res nisem vedela kako odreagirati.Do Jacka dejansko nisem čutila nič posebnega.Zdel se mi je ogaben,da kar takole pride v restavracijo.Vendar potem me je prevzela misel na Harry-jev poljub in na žalostnega smajlija.Še zdaj nisem vedela kam naju Paul pelje.Harry je spal na moji rami.Malo sem ga dregnila in ta je takoj skočil pokonci.Nasmehnila sem se.''Kako lep nasmeh imaš'': je rekel in me poljubil.Poljub sem mu vrnila potem pa sem ga odrinila.Prestrašeno me je pogledal.Potem pa se je očitno spomnil včerajšnjega dogodka.Žalostno me je pogledal ter se odmaknil.Tudi jaz sem se odmaknila potem pa zopet zaspala.Sanjala sem,da sva bila z Harry-jem par.Bila sem tako zelo vesela dokler ni v moje sanje vdrl Jack.Zlobno se je smejal.Od strahu sem se kar zbudila.Zagledala sem Harry-ja,ki me je zelo zaskrbljeno gledal.''Uredu sem'': sem mu rekla.Nasmehnil se je.Woow..kako lep nasmeh ima.Ni se hotel pogovarjati z mano zato sem mu napisala sms.Videla sem kako se je nasmehnil ko ga je prebral.Potem pa sem dobila sporočilo od Jacka.Kar zmrazilo me je.
Heej srči!!

Vem kje si.Prisežem,da bom ubil tega Harolda ali kaj je že.Na koncu pa še tebe.Pazi se me.

xoxo

Po licu mi je spolzela solza.Nisem vedela kaj narediti.Ta človek te res lahko prestraši.Harry je ves prestrašen skočil k meni in me objel.Telefon mi je padel na tla.Nisem hotela,da bi videl sporočilo.Vendar je bilo prepozno.Močno me je objel potem pa me je nežno poljubil.Poljub sem mu vrnila.''Ne boj se'': mi je rekel.Malo sem se pomirila potem pa smo se ustavili.Videla sem neko podeželje.Dregnila sem Harry-ja in mu pokazala to prelepo okolje.Potem pa me je nekdo poklical....postalo mi je slabo...nisem hotela govoriti z očetom.On je bil zadnja oseba na svetu katerega bi poklicala.Potem pa me je klicala mami.Napisala sem ji sporočilo,da sem vredu.Poslala mi je veselega smeškota.Z Harry-jem sva izstopila.Pred nama je stal dobesedno grad.Lahko bi rekla tudi palača.Uff....Pogledala sem Harry-ja in ta se je le nasmehnil.''Je to tvoje maslo''em ga v hecu vprašala.''Zate vse'':mi je odgovoril.Poljubila sem ga potem pa sva vstopila.V hiši je bilo 5 varnostnikov in dve služabnici.Znotraj je bilo vse zares lepo.Zopet sem ga poljubila in ta mi je poljub vrnil.''Bi bila moja punca'':me je vprašal.''Jaaaa'': sem se zadrla.Poljubil me je tako strastno.Potem pa so se od nekje pokazali fantje.''Najemita si sobo'': so povedali kar v zborčku.Vse sem pozravila.Juuj kako seo prisrčni sem si mislila.Morala bi poklicat Aly in ji vse povedat.Vendar sem raje počakala.Potem so se prikazale še Perrie,Danilell in Eleanor.Odvlekle so me v ogromno sobo.Tam so iz mene izvlekle vsako podrobnost.Zelo smo se smejale.Potem sem jim še omenila Aly.Takrat pa so fantje v sobo porinili Nialla.''Kdo je Aly'':je vprašal.''Oh to je moja bestica,pa si ji baje fuul ušeč.Takrat je Niall vidno zardel.Odhitel je iz sobe ter za sabo zaloputnil vrata.Verjetno se je kar topil.Potem pa se je od nekod zaslišala glasba.Pričela sem plesati.Nisem opazila ,da me vsi gledajo.Vsi so pričeli ploskati.''Mar sem plesala tako dobro''em jih vprašala.Daniell je prikimala.Potem pa sva skupaj malo zaplesali.Imeli smo tako rečeni disko.Včasih sem hodila plesat.Vse so me pogledale češ zakaj več ne plešeš!?Rekla sem jim,da zato ker me je oče izpisal ker se mu je to zdelo ceneno.Takrat mi je po licu spolzela solza.Spomnila sem se trenutka ko mi je v drugačnem pomenu rekel,da sem kot kur**.Stekla sem v sobo.Čez nekaj časa je nekdo potrkal na vrata....

a)Kdo je potrkal??
b)Neext.??
31. januar 2013
a) hazza ?
b) neeextaaaaj
31. januar 2013
hehe....še 4 neexte rabm....
31. januar 2013
jack
neeeeeeeeext
neeext
neeext
neext

a bo tak dobr?
31. januar 2013
hehe....še od koga druzga??
31. januar 2013
a)Kdo je potrkal??Hazza
b)Neext.??obvezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. januar 2013
NEEXXXTTTT
31. januar 2013
kmal dobite next!!
31. januar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani