Next!!!
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeeext
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
Ko sem prišla v šolo sem najprej zagledala Rich. Objeli sva se in nato poiskali razred v katerem bomo imeli razredne ure. Hitro sva ga našle. Odprla sem vrata. In kaj sem zagledala. V njem je bila skoraj cela šola. Predvsem so bile punce. Z Rich sva se spogledale in šle do klopi bolj zadaj. Naenkrat pride do naju Naja s svojo dvojčico Kajo in najboljšo prijateljico Zaro in nama reče, da je tu že zasedeno. Vedeli sva, da se je lagala, zato nisva rekli ničesar. Ampak ona ni hotela odnehati. "Želite, da pokličem Liama?"naju je ustrahovala. Jaz in Rich pa še vedno nisva rekle nič. Ona pa je to ponavljala in ponavljala. Naenkrat je Rich vstala in rekla:" Pa pokliči ga!". In res ga je šla poklicati. Jaz pa sem Rich rekla hvala in, da ji bom to vrnila. Liam je res prišel. Rekel je, da naj se presedeva. Potem pa sem jaz začela branit sebe in Rich.
Pogovor:
l-Liam, A-Amy(jaz), NKZ-Naja, Kaja, Zara.
a : In zakaj bi se?
l : Ker sem jaz tako rekel.
a : In kaj si ti, da te bomo upoštevale?
l : Najpopularnejši v razredu sem.
a : In kaj nama boš naredil?
l : Jaz ničesar bom pa koga poklical.
a : Ha ha pa pokliči, če si taka reva, da tega sam ne zmoreš.
l : Z vama lahko opravim tudi sam.
a : Potem pa daj. Saj itak udariti me ne smeš ker bi to škodilo tvojemu ugledu odkar si slaven.
l : Se ti zafrkavaš z mano?
a : Ne ti se z mano.
No in tako je bilo konec najinega pogovora, ker je v razred vstopila učiteljica. Liam me je samo grdo pogledal in se usedel v svojo klop. Ko sem se umirila mi je Rich rekla hvala. Sploh se nisem zavedala kaj sem naredila. Povrnila sem si samozavest, ki sem jo zaradi Liama izgubila. In tako so minevali dnevi. Kar naenkrat pa se mi je vrnilo za tisto kar sem takrat rekla Liamu. Liam, Mike in Zayn so me dobili, ko sem bila sama po 7 šolski uri. Takrat ni bilo na šoli več skoraj nobenega. Prijeli so me in me odpeljali do Liamovega stanovanja. Pravzaprav se mi je zdela kar malo velika za štirih. Vstopili smo noter. Nobenega ni bilo doma. Peljali so me v klet. Tam pa naj bi me Zayn pretepal in še kaj drugega. Tiste besede ne prav rada slišim. Zayn pa tega ni naredil. Rekel je, da mi tega nikoli ne bi naredil. Zelo sem mu bila hvaležna. Rekel je, da se bova samo delala kot da me je zares pretepel. Nato je odšel iz kleti kjer sta bila tudi Liam in Mike. Rekel jima je, da je opravil. Potem me je prišel Mike poklicati in lahko sem odšla. Liam pa je rekel, da tega ne smem nobenemu povedat. S solznimi očmi sem odšla domov. Prijavila sem se na facebook in videla Zaynovo sporočilo:"Prosim ne povej nobenemu, da tistega nisem naredil.". Videla sem, da je še vedno prijavljen zato sem mu odgovorila, da ne bom. Napisal mi je:
Jaz pa njemu:
10. avgust 2012
Naja in Kaja (ko sta bile mlajše):

Zara:

10. avgust 2012
nexxxxxxxt
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
Rada bi se vam zahvalila za vse nexte. Če bom imela čas in bo nekaj nextov nextam že danes. Res hvala vam ker berete mojo zgodbico.
10. avgust 2012
Next!!
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u94089
u94089
NEXT
10. avgust 2012
upam da nextaš danes
10. avgust 2012
u76594
u76594
neeeexttttt
10. avgust 2012
u63958
u63958
neeeeeext
10. avgust 2012
neext
10. avgust 2012
Zdaj pa en zelo dramatičen dan. Na to sploh nebi nikoli pomislila. Zjutraj sem vstala, pojedla zajtrk in se pripravila na šolo. Počakala na sestrico in skupaj sva odšli v šolo oziroma ona v vrtec. In potem spet šola. Dan se je začel zelo normalno. Ne smem pa pozabiti povedat, da je Harry še vedno moj najboljši prijatelj kljub slavi. Vendar, da ne boste slučajno mislili da bi bilo kaj resnega med nama. Samo zelo dobra prijatelja sva. V šoli me ni čakalo nobeno presenečenje. Razen tega, da me je Liam ta dan pustil pri miru. Verjetno, ker mi je včeraj dovolj vrnil. Če bi vedel, da Zayn tega sploh ni naredil ne vem ali bi bil Zayn danes še živ. Ko sem prišla domov pa me je čakalo zelo veliko presenečenje. S sestrico sva prišle domov iz šole. Mame še ni bilo doma. Usedla sem se pred televizijo. Malo obračala programe in nato ugotovila, da ni nič pametnega po njej. Zato sem šla do hladilnika in si vzela nekaj za pojest. Usedla sem se za mizo in opazila na njej pismo.
Pismo:
Dragi hčerkici!
Nisem vama še povedala, da sem se združila z nekim moškim. Zdaj, ko berete to pismo sem jaz pri njemu. Ime mu je Geoff. Ima še dve hčerki dvojčici in sina. Jutri se selimo k njim. Začnite pakirati.
Lep pozdrav,
mamica.
Kaj? Se ji je zmešalo. Nova družina. Ne ne ne. K sebi sem poklicala sestrico. Rekla sem ji, da se jutri selimo in da bo dobila novega očka, brata in dve sestri. Ker ni razumela kaj ji hočem povedat sem ji rekla, da moramo vse stvari pospravit v škatle. Čez kakšno uro je prišla mati. Šla sem do nje in jo vprašala zakaj se moremo odseliti. Rekla je da se bom imela v novi družini lepo pa še enako starega brata bom imela. Rekla je naj bom vsaj vljudna. Vse sem že pospravila v škatle in se nato odpravila spat. Naslednji dan sem po šoli gledala kdo bi lahko bil moj novi "brat". Nikogar nisem imela na sumu. In res, ko sem prišla iz šole je mama že čakala, da se odpeljemo. Naročili smo majhen kombi, da nam je peljal stvari do novega doma. Celo pot sem poslušala pesmi po telefonu. Ko smo prispeli sem pogledala skozi okno in nisem verjela svojim očem. V tistem trenutku sem hotela samo umreti. Ne ne ne tako nebom živela.
Hiša:

10. avgust 2012
če bodo še nexti nextam še danes
10. avgust 2012
next
10. avgust 2012
u76594
u76594
nextttttttt
10. avgust 2012
nextttttttt
10. avgust 2012