u40060
u40060
Ko sva z Liamom prispela pred picerijo so bli ostali že tam. Usi smo se po parih držali za roke. Izbrali smo mizo na terasi z lepim razgledom in se usedli tja. Naročili smo pico in se začeli pogovarjat. Jedli smo pico se pogovarjali in smejali.

Kar na enkrat je Louis pogledal Liama in ga uprašal:''Si jo že uprašal?'' Je mislil mene? Kaj me uprašal? Če je mislil to, če bi bla njegova punca, me je, ja. Liam je pogledal u svoj krožnik in odkimal. ''Ti, Harry?'' je nato Louis uprašal še Harryja. Ta je prikimal. ''Kaj bi me mogu uprašat, Liam?'' sm ga uprašala. Če izrečeš še ime, deluje bol resno, strogo. ''Em,...No,...'' je jecljal. ''No?'' sm uprašala. ''Kmalu boš končala šolo, zato smo te misnli povabit k nam čez poletje. No, vas (pomignil je na Annie in Emily). Čez poletje nimamo toliko nastopov in koncertov, zato bi blo lepo, če bi poletje preživele pri nas. Si za?'' me je uprašal in me prijel za roko. Pokimala sm in ga objela. ''Seveda. No, samo če so tudi Ann in Em za (tako sm ju klicala bol na kratko),'' sm ju uprašljivo pogledala. ''Ja,'' je rekla Em. ''Seveda,'' je pritrdila Ann. ''Oh, komi čakam. Bilo bo NORO!'' sm uzkliknila in objela Liama.
25. maj 2012
u89006
u89006
next
25. maj 2012
u63958
u63958
neext
25. maj 2012
u56764
u56764
Next!!!
26. maj 2012
next NEXT Next nEXT NeXt NexT nExT
26. maj 2012
u40060
u40060
Prišel je čas, za odhod. Moje starše sm nekako prepričala in pustili so me k fantom iz 1D. Moj termin za poletno šolo z Maxom sm odpovedala.
No, uglavnem smo se z Annie in Emily dobile na letališču, kjer nas je čakalo privat letalo.

Ko smo pristali u Londonu, nas je tam čakala limuzina.

Peljala nas je do zelo lepe hiše. Bla je res velika. Mela je bazen, prostor za sončenje na strehi, veliko balkonov in oken. Bla je res popolna.

Ko smo izstople smo se počasi odpravile do uhoda in pozvonile. Iz notranjosti se je zaslišal glasen Louisov uzklik:''Prišle so!'' In že u sekundi so usi stali pred vrati. Liamu sm skočla u objem. Ta me je poljubil in me zavrtel. Enako sta naredila tudi Annie in Louis in Harry in Emily. ''Kje so pa vaše potovalke?'' je uprašal Zayn, ko nas je veselo pozdravil. ''Še v autu,'' je odgovorila Emily. Šofer jih je odnesel u hišo (kar v petih rundah, saj je blo potovalk res veliko). ''No, usaka ma lahko svojo sobo, al pa spite pri komu od nas,'' je rekel Liam in se mi pomenljivo nasmehnil. ''Mislim da veš moj odgovor,'' sm rekla in ga poljubila. ''Ojej, tko bo zdej še 2 mesca! Samo parčkanje!'' je zašepetal Zayn Niallu na uho, a smo ga lahko usi slišali.
26. maj 2012
u56764
u56764
Next!!! =D
26. maj 2012
next
26. maj 2012
u63958
u63958
neext
26. maj 2012
u65471