u15266
u15266
nexxt!
28. april 2012
Next!!!
28. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vzela sem Medoja in skupaj smo se odpravili k meni domov. Prijavila sem se na facebook in odšla na Majin profil. Na zid sem ji objavila: Kako kaj lasje se še te držijo? Pazi, da ti ne izpadejo. Če hočeš ti lahko za rojstni dan kupim lepilo v plastenki . Z Mišo sve padle v krohot, ki mu ni in ni bilo konca. Danes se je zgodila vsaj ena dobra stvar. Nazaj sem dobila najboljšo prijateljico. »Z tabo je res najboljše. Pazi, da si ne boš v velikem jabolku našla boljše prijateljice kot sem jaz.« »Ne bom. To ti garantiram. Ti si najboljša, najbolj popolna, najbolj perfekcionistična in najboljša prijateljica, ki sem jo imela kdaj koli.« »Le nekaj sem te hotela vprašati. Ali se ti res splača, da greš zdaj na koncu šolskega leta v New York? Saj je pa do konca le še dva meseca.« »To niti nisem premišljevala. Samo oče bi zopet delal paniko, ker že on naslednji teden začne delati. Jutri pa že greva.« »Že jutri? Pridi, povabim te na družinsko pico z jagodnim koktejlom in zadnjim skupinskim popoldnevom.« Tako sva šli v Mladino, slaščičarno v bližini. Ko sem prišla domov je bila ura 5 popoldne. Ohjej v slaščičarni sem preživela cele 3 ure. Šla se pod mrzel tuš. Pustila sem, da mi voda teče po golem telesu. Potem pa sem se zavedala kaj delam, kaj se grem. Me bodo novi sošolci sprejeli? Bom imela kakšne prijatelje? Ali me bodo pa ignorirali? Prvič po dolgem času sem bila zaskrbljena. Premišljevala sem kako bo z letenjem, saj še nikoli v življenju nisem prej letela. Kako bo, ko bom stopila z letala na trdna tla in bom dobesedno stala v New Yorku. Šele zdaj sem se komaj zavedala, da bom jaz dobesedno živela v New Yorku ne le, da bi odpotovala tja in nazaj. Tako sem premišljevala na to, da so me po telesu spreleteli mravljinci. O moj bog. Moje sanje se bodo končno uresničile. Zaprla sem vodo, si umila obraz, si oprala zobe in se oblekla v sveže oprano pidžamo. Ulegla sem se v posteljo in se takrat zavedala, da zadnjč spim v moji postelji.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

vsaj 7 nextov! nadaljujem komaj jutri popoldne!
28. april 2012
u15266
u15266
nexxtt!
28. april 2012
Next!!
28. april 2012
u37905
u37905
neeeeeeeeeext!

pa če se da komu prebrat še mojo zgodbico:

http://www.igre123.com/forum/tema/see-you-later-onedirection-vkljuceni/32989/1
sorry ker oglašujem...
28. april 2012
neextt!!!!
28. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
28. april 2012
neeext!!
28. april 2012
neext
28. april 2012
u71017
u71017
Neext!
29. april 2012
u84227
u84227
Prosim BREZ oglaševanja!!!!!!!!
~ bom nextala kmalu! (:
29. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nisem niti spala samo ležala sem, zato sem prižgala računalnik in brskala po internetu in facebooku. Nato pa se mi je začelo dremati. Zaspala sem komaj ob treh. Zjutraj sem vstala že ob 7ih. Spala sem samo 4 ure, imela pa sem toliko energije kot še nikoli, kot če bi pojedla eno celo čokolado. Hitro sem se preoblekla, vzela sem kovčke in jih odnesla v avtomobil. »Evelyn. Stara si 15 let in kmalu boš 16. Vedi, da vedno ko bo kaj narobe ali boš potrebovala ženske pogovore. Me vedno lahko pokličeš. Rada te imam in to je zame prvič ko boš tako daleč od mene.« mama me je objela in prvič po skoraj 6 letih sem jo spet slišala, da joče in takrat sem se tudi jaz začela. Obe sva jokali kot dež. Nato pa vidim kako skozi vhodna vrata stopi Jan. Stekel je k meni in me objel kot še nikoli. Tudi on se je jokal. Takrat se je zavedal, da je naredil napako ko se je poljubljal z Niko. »Ljubim te. Ne pojdi nikamor. Pogrešal te bom.« »Oprosti. Ampak moram, tokrat dam priložnost očetu in tudi meni se nasmiha sreča. Kaj pa če bom uspela kot pevka. Saj sam veš, da zelo rada pojem.« prijel me je za lica, me pogledal globoko v oči in rekel »Ljubil sem te, ljubim te in vedno te bom. Nisem jaz hotel, da bi bil z Niko. Ona je hotela, da bi bila ti ljubosumna. In ko sem te videl kako si zbežala z solzami v očeh sem vedel, da je res hotela le to zato sem ji rekel, da nočem nje ampak tebe. Vendar je zdaj že prepozno. Greš v drugi svet. Pazi, da ne padeš v droge, ker veš, da nimam rad, da se moja punčka drogira. Ljubim te in zamudil sem enkratno priložnost. In zdaj niti več ne moreva na pijačo, ker ti moraš iti. Prosim ne zapusti me.« »Ljubim te in nikoli te ne bom pozabila.« Nato pa se je prišla poslovit še Miša. Pa ravno zdaj ko odhajam zdoma smo se morali pobotati. Res krasno!!. Zdaj ju bom le še bolj pogrešala. Mišo sem objela in jo poljubila na lice. Jana pa sem poljubila na usta tako strastno kot še nikoli prej. Še vsaj pol ure smo se poslavljali, dokler nas ni prekinil oče. »Evelyn, iti bo treba.«

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

vsaj 8 nextov! (:
29. april 2012
neextt!!!
29. april 2012
u15266
u15266
nnext!
29. april 2012
next
29. april 2012
next
next
next
next
next

..evo 8 jih je
29. april 2012
u84227
u84227
še kakšen next?
30. april 2012
u84227
u84227

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

»Ravno zdaj ko odhajam smo se morali pobotati.« nato sem jima šepnila na uho »Ko bi se vsaj še starša pobotala« in se nasmehnila sama sebi. Usedla sem se na sovoznikov sedež, in jima pomahala v slovo. Obema sem poslala tudi poljubčke v zraku. Z očetom sva se odpeljala z najinega hišnega praga. Gledala sem za njima. V očeh pa so se mi spet začele zbirati solze. Pripeljala sva se na Brnik. Po pol urah čakanja sva z letalom odletela v München. Zanimivo, sploh nisem premišljevala o letenju nasploh zdaj ko sem bila na letalu. Bilo je vse tako preprosto. Ko sva pristala na trdnih tleh sva imela do naslednjega leta še dve uri časa. V tišini sva odšla do bližnje restavracije in v tišini pojedla najino kosilo. Nato sva še eno uro posedala na letališču. Sedaj sva bila namenjena v London. Kako je bilo enostavno in preprosto. Jaz pa sem se preobremenjevala z letenjem, da bomo kje padli. Spet smo bili na trdnih tleh. In tokrat sva morala čakati le eno uro. Mogoče se ne zdi tako veliko. Ampak na letališču, kjer ne veš kaj početi se to lahko vleče v nedogled. In končno letalo na najini zadnji postanek New York. Z očetovo plačo sva si lahko privoščila prvi razred. In takrat je bilo vse popolno. Leteli bomo čez veliko lužo. Zdaj me je res zajel že majhen strah. Gledala sem vse mogoče filme, kjer so bila prisotna letala in njihove nesreče. Bala sem se, da na letalu ni kje kač. Ne bom mislila na to in pika. New York here i come. Udobno sem se namestila na sedež, si na ušesa dala slušalke in počasi padla v spanec. Zjutraj sem se prebudila v zelo sončno in toplo jutro. Še vedno sem bila na letalu in leteli bomo še najmanj. 7 ur. Šla sem na wc. Z mrzlo vodo sem se poškropila po obrazu in stvari malo premlela v glavi. Sprla sem se z prijateljico in sve še naprej najboljši prijateljici. Pustila sem fanta, sem nazaj z njim in trenutno sem na letalu za New York. V redu malo sem že prišla k sebi. Ampak še vedno ne morem verjeti, da zares potujem v New York. Hell yeah!! Lucky me. Imam pa res gromozansko srečo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

oče:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

vsaj 8 nextov od 8 različnih oseb! (:
30. april 2012
u47197
u47197
Neext.!
30. april 2012
NEXT!
30. april 2012
u15266