u183427
u183427
Še 4 nexte
06. maj 2015
Next
07. maj 2015
Ej ja tun Minecraft igram prit mal na teamonster.net
07. maj 2015
tud*
07. maj 2015
u176354
u176354
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
07. maj 2015
next
07. maj 2015
u183427
u183427
Še 1 next
07. maj 2015
next
07. maj 2015
next
07. maj 2015
next♥
08. maj 2015
next + ful dobr pišeš
09. maj 2015
u176354
u176354
No kje je next?
09. maj 2015
Next,prosim
09. maj 2015
u183427
u183427
Jutr bo sori sam dans sm si knjigo The fault in our stars In sm jo cel dan brala....res Sory
09. maj 2015
next
09. maj 2015
u183427
u183427
zdej grem pisat
10. maj 2015
si ze napisala??
10. maj 2015
u183427
u183427
ne zdej ga bom sori sam smo nekam šli saj mam večino shranjenega od nexta res sory
10. maj 2015
u183427
u183427
omg res sory da je tolk dolgo trajal no tuki je next in upam da je OK
ENJOY

Jaz sem se enkra zavrtela in se m se zaletela v eno punco.Opravičla sem se ji ampak ko sem se obrnila je bila Kristy

k-kristy l-laura m-meg j-js
j: veš kaj un sory dajem nazaj
k: ooo lej jo našo luzerko a se ju še spomnita
uni dve punci zraven nje sta se smejali in prikimali
k: in a totima dvema ti plačuješ da se s tabo družita
m: ne
l: verjetno jima ti plačuješ ko si taka K****
k: oo aja vidve sta pomočnici njeni ona ko si ne upa ka rečt
( vse tri se začnejo smejat in začnejo luzer pravit)
j: OK DOVOOLLLL.Kristy ti se resno neka mala K****.ZAka pa maš ti tej dve haa.Aja ker nimaš drugih frendic in ker ju plačuješ da nebi bila sama.V nasprotju z mano imam dve super frendici celo fanta imam. ZAte mi je že res vseeno.Boli mene če me prideš v soboto gledat.Jaz bom pela in z mojimi frendi se bom imela super in ti ali moji bivši sošolci mi nebote uničili festivala.ZDej pa poj bek ker mojiga časa več nisi vredna

(kristy samo obmolkne in gre)

l: waw ponosni sma nate
m: ej pojno nas že čakajo
j: mhm

me gremo in tam pred izhodom nas je čakal Chris.v roki je imel škatlo.KO smo prišle mi je dal škatlo.PReden sem jo odprla mi je Laura prišepnila da me Kristy gleda.Meni je bilo vseeno odprla sem jo.Noter so bili ti čevlji:

in:

čevlji so bili tako lepi.Rekel mi je da zdaj se narebi sklonit ko me poljubi.Vsi smo se nasmejali.Dala sem si jih gor in res sm bila skorat enako visoka kot on.POjlubila sma se in šli smo v avto.Kristy je to videla in bla je zlo ljubosumna.Jaz sem ser samo smejala

KO smo prišli domov sem pospravila čevlje in si dala verižico gor.Šla sem v sobo in pospravila stvari.šla sem na posteljo in si vzela knjigo The fault in our stars:

REsno the best knjiga je.Brala sem jo kako uro nato pa sem nehala ker sem z Chrisom šla na sprehod z Moly.Oblekla sem :

Pozvonilo je.Bol je Chris.Moly sem dala na povodec in šla sma.V eni reko sem držala povodec od Moly v drugi pa roko pd Chrisa.Povedala sem mu kaj se je zgodlo v trgovini.Rekel mi je da sem prav ravnala sam da bi jo mogla mal focnit.Začea sma se smejal.Poljubila sma se in šla naprej.Js sem Moly malo nesla Chris je bil malo zadaj.NAto je tekel do mene in me hitro dvignil.NAto me je nežno spusto.KK je romantičen.Šla sma nazaj domov.Objela sma in in šla.Moly sem dala dov s povodca,sezula sem se in šla v sobo.Poslušala sem mojo naj skupino Fifth Harmony <3 <3

https://www.youtube.com/watch?v=YBHQbu5rbdQ

https://www.youtube.com/watch?v=Qti2X20w_gA

pa še druge pesmi.NAto sem spet brala The fault in our stars.Pole sem nekaj zraven pojedla in brala naprej.Ob kakih desetih sem šla spat.

Zjutro sem se zbudla in si vlkopla muzko.oblekla sem:

Dala sem si gor verižico od Chrisa in z torbo šla v kuhinjo.Tam je biv listek:

Emma.Naju do jutri nebo ker sma šla obiskat tvojo babico in bova tam.NA pultu imate 10.000$ če bo potrebno.Brez skrbi do festivala boma doma

ata in mama

POvedala sem Luku in Lucy.KEr Luke hodi v drugo šolo ki je bližje vrcu od Lucy sta vedno skupaj šla.Pojedla sem zajtrk se obula:

in šlav šolo z skupino.Danes je cev pouk za vse odpado ker smo imeli vaje.Na srečo seme imela zraven oblačila za veje plesa (špotrno opremo neke vrste)

Prva smo midva z Chrisom plesala.NAto so nama se drugi pridrušla.POtem smo še naredili dva plesa.NAto sem pela jaz (nebom povedala kere pesmi lahko pa tudi ugibate)
Nato pa je še itak samo ena skupina cev cajt bla in mi smo bili konec.Nato smo lahko v dvorani mela tako malo zabavo.lahko smo plesali,peli in deleli kar hočemo.Naredili smo ducant selfijev.KO je blo vsega zabavnega konec smo šli domov vsi.Oblekla sem se nazaj in skušina naša je šla domov.Ker je glih petek biv sta MEg in Laura lahko pri meni prespali do jutr.Zato sta kar doma pri meni bli.Luke je biv doma in glih je biv v sobi.Lucy je bla raven njega.Šle smo v mojo sobo ampak LUke je prišo noter.Prdstavla sem ga Meg in Lauri.Videla sem kk je Meg gledala Luka in kk je on NJO.Malo smo se meli nato pa je Lucy prišla v sobo in malo smo se igrali z njo.

Ko sta Luke in Lucy je meg takoj rekla:
m: uff tvoj brat je ful lep
l: Lucy pa je tko cute sestrica
j: ja vem am Meg a ti ej Luke mogoč všeć
m: malo pa ja
j: a ga grem vprašat kk se mu zdiš
l: še bolš pojmo se resnico in izziv z njim
j: ok LUKEEEE
lu: ka je Emma
j: se greš z nami resnica in izziv
lu: ja lahk a pa Lucy pa Moly.
j: oni dve sta lahk tuki pa se igrata.Sej veš kk Lucy obožuje Moly
lu: maš prav tej pa se gremo
Malo smo meli resnico nato pa je prišlo na Meg.Zbrala je prva izziv.Zbrala si je Lauro da ji da izziv.dala ji jeda si naj da kopalke gor in da ji more pole Luke mrzlo vodo na glavo zlit.Šla si je dat kopalke gr in šli smo v kopalnico.Luke si je pripravo vodo ki je resnično bla LEDENA.Jaz sem snemala in blo je smešno za umret.nasledni je bil Luke.Zbral je resnico on mene.Vprašala sem ga kk se mu MEg zdi in reko je da je zlo fajna punca.Ona je zardela in hitro stekla vun z sobe.

lu: a sem ka narobe reko
j: ne pač...
l: meg si všeč
lu: sj js sem v njo
...

Next.
Ka mislite da se bo zgodlo.Sory da ste tok dolgo čakal toti next.
8 nextow

bay

Sprιɴɢ_<3
10. maj 2015
next+pomoje bo luke povedu meg da je vanj al pa kej
10. maj 2015
u183427
u183427
še 7 nextow
10. maj 2015
u176354
u176354