u183427
u183427
še 1 next
03. maj 2015
u183427
u183427
amm mogoče bo dans pet next upam da bom cajt mela ker sm makala dva dni v šoli pred počiticami in si morem prepisat snov pa še nalogo in učit se morem ke mamo dva testqa pa referat mam in vse to
03. maj 2015
nextt
03. maj 2015
next <33
03. maj 2015
u193341
u193341
piši next
03. maj 2015
u176354
u176354
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
03. maj 2015
u183427
u183427
Next bo malo bol pole zdej še morem referata nared pole pa grem mal vun na sprehod ker sem cav dan bla noter
03. maj 2015
u187347
u187347
next
03. maj 2015
next+nova sem+omg ful dobro pises
03. maj 2015
u183427
u183427
Tnx. Pa danes nebo nexta sori sam ob osmih sm donov prišla ij sm utrujena fuljutr ga bom napisala ko pridem s treniga
03. maj 2015
kdaj boš napisala next
05. maj 2015
u183427
u183427
zdej ga grem pisat
05. maj 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
05. maj 2015
u183427
u183427
SORRY da ni blo nexta včera sam nisem mela cajta.se bom potrudla da bo next dolg
ENJOY <3 <3

Jaz sem šla se dat oblačila dol in nobenga več ni blo.Spraševala sem se kaj je narobe nato pa kar naekrat me negdo dvigne.Bil je Joe.Za njim sta prišli Meg in Laura ki sta takoj skočli v bazen.Joe je mene v bazen vrgo.NAto je še sam skočo.Ko je prišo v vodo sem mu rekla <<vrnila ti bom nekako haha>> vrno mi je <<mhm hahah boš ti ja>> jaz sem ga samo poškropila in šla plavat haha.Malo smo se hecali.joe je bil na blazini in imel zaprte oči.Jaz sem počasi plavala do njega in ga potisnila dol z blazine.One me je hitro primo in me potegnil zraven v vodo.Pod vodo se je dobro vidlo zato se m se mu hinavsko nasmejala.On je prišo do mene in me poljubivvvvv:

To se je hitr končalo zato sma odplavala na površje.Meg je šla do mene in mi dala petko ker sem ha potisnila.Nato se je pogovor začel:

m-meg j-js J-Joe l-laura
m: zaka pa sta bla kakih 20 sekund pod vodo
j: hah nwm (pogledam ga in on mi prikima)
m: povej hahah
(laura priplava)
j: Joe me je poljubiv
m in l: aaaaa toraj sta skup
J: ne sam po pravici Emma ti si mi od začetka včeš in sem te hoto poljubit sori
j: np sam ti si mi tud všeč
m: no haha
l: tej pa bodita skup
(js pa Joe se pogledama)
J: toraj a bi bla moja punca?
j: ja z veseljem
m in l:iIIII najina pikija stey
( JOe in js se objamema in se poljubima)

Nato smo šli iz bazena in se nazaj oblekli v oblačila js sem imala malo toplejša oblačila za ponoči:

(brez verižice)

Edino Jeo je še bil v kopalkah in je sedel ob bazenu.ME smo bla na ležalnikih.KEr smo bli blizu njegga smo ga vse hitro nazaj v vodo potisnele.nič nam ni naredo sam vsi smo se smajali.Dali smo mu brisačo in nato se je tudi on šel oblečt.Jaz pa Joe sma šla domov Meg pa je itak pri Lauri ta tedn ker sno starši od Meg na službenem potovanju je pa edinka.Joe me je primo za roko in sma hodla.Obema se zdela prava ljubezen da se komaj 3 dni poznama pa sma skup.Ko sma prišla do mene sma se poljubila (res dobro se poljubla) ga objela in šla noter v hišo.Mama je vse vidla in bla je vesela zame.

Šla sem se umit in šla v svojo pižamo:

nato sem bla na facebook-u in si pisala v naši skupini (Meg Joe Laura in js)Menli smo se o festivalu (zabavi) na kateri bom pela.To soboto je danes pa je je sreda.Jaz že malo vadim in sem že dala par pesmi ki jih bom pela ravnateljici.Js sem mogla it in sla dov z kompa.

Naslednje jutro se mse pravi čas zbudla.Ker sm mela ''bad hair day'' sem se počesala in si naredila stransko kito.Oblekla sem to

in obula:

pojedla sem zajtrk in šla v šolo.Pred vrati me je skupina čakala.Joe me je primo za roko in šli smo.V šoli ni blo kaj zanimivo zato dnev a nebom opisala.NO edino zadnjo uro bom.Imeli smo ples.Fanti so nas lahko gledali ker smo vadli za festival v soboto.Mogle smo se preoblečt.Oblekla sem se:

KO smo plesali so nam vsi fanti zaploskali.Seveda so nato bli skupinski splesi.Js pa Joe sma plesala skupaj.Blo je kul.KEr sma midva najbolše plesala sma mogla pokazat kaj znama.Ni biv kaki valček ampak je biv ples na Avicii-The Nights.Vsi so nam zaploskali.Objela sm ga.KOn ure.Oblekla sem se v navadna oblačila in šla sem domov.Za mano je šla Meg.MAlo sma se pogovarjali.Nato me je mama klicala in mi rekla da naj pohitim ker gremo v rastavracijo ker smo z prijattelji zmenleni.Poslovila sem se in tekla domov.Hitro sem si naredila lepo frizuro ( navadni čop in z majhnim dodatkom).Oblekla sem to obleko:

Hitro sm si naredila make-up in šli smo.nisem vedla z kom smo zmenjeni ker mi mama ni povedala.Ko smo prišli v restavracijo je tam stala/stal...

Ok upam da je dovol dolg.Vem da js dolgo rabim ampak js zelo dolgo rabim da najdem popovno sliko za vas.

5 nextov

Bay
Sprιɴɢ_<3
05. maj 2015
nexttt
05. maj 2015
u183427
u183427
Še 4 nexte
06. maj 2015
next+ful dobro
06. maj 2015
u183427
u183427
Hwala ♡♡...še 3 nexte
06. maj 2015
u183427
u183427
Vem da je to kr velika sprememba ampak Joe bo zdej Chris...Upam da razumete tnx
♡♡
06. maj 2015
u179323
u179323
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext zkj pa ga boš preimenovala?
06. maj 2015
Ful dobr pišeš+nova bralka
Pls next
06. maj 2015
next
06. maj 2015
u183427
u183427
Kmalu ga grem pisat...vam bom vse razložla v nextu
06. maj 2015
next
06. maj 2015
next
06. maj 2015
u176354
u176354
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
06. maj 2015
u183427
u183427
zdej grem pisat
06. maj 2015
u187347
u187347
next
06. maj 2015
u183427
u183427
Toraj kot vedno hwala za nexte. <3 <3 <3

zdej pa razlaga zakaj sem spremenila ime: Joe je meni režko pretvorit v dručo števila zato sem cel dan celo v šoli hah razmišlala kk bi spremenila zato je zdej Chris novo ime.
zdej pa pojmo k nextu
ENJOY <3 <3

Ko smo prišli v restavracijo je tam stal ATA MOJ.Takoj sem tekla do njega in ga močno objela.Mama je je malo pretentala .Če še niste vedli moj oče je top v svoji slušbi (režiser) in je 4 leta se mogo preselit.Cel večer sem bila ob njemu.sem bila edina ki ga je tako pogrešala no zraven mame.Seveda sta ga Lucy in Luke tud pogrešala ampak meni je ata velikokrat pomago ko sem bila ''na tleh''.NO večerjali smo in nato smo šli domov.ata je prišo v sobo mojo:

j-js a-ata
a : a lahko vstopim
j : jaa ITAK DA a veš kk sem te pogrešala
a: jaz tebe tudi torej povej mi kako je na novi šoli
j : super to soboto bom pela imam dve BFF in celo fanta imam
a : a res koga pa imaš
j : pač ime mu je chris in že na prvam šolskem dnevu sem mu bla ful lepa in je hoto bit z mano
a : kako lepo zelo vesel sem da si spet tako vesela...dolgo te nisem tko videl
j : vem zato sem tudi vesela da si spet ob moji strani

obela sma in in ata je šel iz moje sobe k mami.Jaz mam res super družino in moj lajf se je takoj spremeno z ENO samo selitvjo.Mal sem se z skupino menla in jim povedla da je moj ata prišo.Pole sm se šla umit v pižamo in se pripravit za šolo.Bla sem utrujena zato sem vsem rekla lahko noč in šla spat.

NAsledno jutro sem se zaspala zato sem pohitela se oblekla v to:

Htela sem v šolo.Chris je biv tk vesel ko me je vido.Opravičla sem se in se vsedla k njemu.BLA BLA Bla dolgocajtno hah.MALICA.TAKoj je skupina naša prišla in me vprašala zake sem zamudla rekla se m jim da sem zaspala in da je vse ok.Hahah vsi so se oddahnili.POjedli smo malo smo se menli.Nato je biv pouk.Ples je biv.ME smo plesale in fanti so gledali (spet) Edino js sem znala vredi koreografijo.Ker sma js pa Chris edina tud skupinsko znala sma jo tud midva zdej malo učila.Kar dobro so znali.Nisma se rabla pretvarjat da sma skup ker so vsi vedli.Ob koncu sma se objela.VSi so nama zaploskali in učiteljica naju je pohvalila in zahvalila da sma malo učila.Šli smo se preoblečt nazaj in k nasledni uri.Cev pouk ni biv niti zanimiv zato ga nebom opisala.

KONC POUKA JEJ.Šli smo iz šole.Chris pa js sma se držala za roke in tam se videla atana ki je čakal pred šolo.tekla sem do njega ga objela in mu predstavla Chrisa.Sploh ni on taki tip atana ki hoče vse izvedet o njem.Rekel je samo da je dobil nayjbolšo punco.Peljal naju je.Njega je povabiv na kosilo.Zdej je prvič vido mojo družino.Z lukom se je kr razumo.Lucy mu je pla prikupna mama mu je super Moly pa obožuje sam mene ma najrtajš <3 hah.Kosilo je blo vredu.Po kosilu smo se malo pogovarjali.Staršem je blo čist kul da imam fanta nič ju ni motilo.Potem je Chris mogo it.Poljubiv me je na lico objela sma se in on je šel.Nato smo vsi šli nakupovat.jaz sem posebaj šla za soboto nakupovat.Povabila sem seveda Meg in Lauro.KO smo prišli sta ata Luke in Lucy šli posebej mama Meg Laura in js pa smo še nakupovat za mene on ostale.Kupila sem:

NObenega nakita nisem kupila ker ga imam ful veliko doma.Čevjlev pa tudi pa ker jih iti nerabim kake fancy.Mama je šla do avta kar kjer so nas čakali ostali.Me smo hodile.jaz sem se enkra t in se m se zaletela v eno punco.Opravičla sem se ji ampak ko sem se obrnila je bila...

Next
Sori da je tk kratki ampak vsaj da je next a ne haha.
no kk se vam zdi
5 nextow

BAY

Sprιɴɢ_<3
06. maj 2015
Next
06. maj 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani