u183427
u183427
OMG hvala a sm več nextov dobla you are the best <3 <3

ENJOY <3 <3

Laura,Meg in js smo se skup vsedle in se bol spoznale nato pa je prišo Joe.Zraven nas se je vsedo.Na srečo nism zardela.Neka super novica Joe je ful dobr frend z Lauro in Meg (SCOREEEE!!).

jo-joe j-js L-laura M-meg

jo: hej
j l in m: hej
jo: ej Emma ful lepe stvari maš ki si jih dobla
l: sam res sm tud js opazla ful so lepi
j: ah navadni enobarvni so bli pole sm pa jih sama dekorirala ker uni ko jih kupih z potiskom so ponavad dragi
m: wow *.* COOL js si bom enako naredla
l: js tud
jo: js pa ne
vsi se nasmejimo

Res sem bila začudena ker js sem lani na prejšni šoli imela enako in res sm ponosna da je ljudem všeč in da bojo enako imeli. Tuki je res fajn.NAto v jedilnico pride ravnateljica

r-ravnateljica

r: posluh vsi
vsi se k njej obrnemo
r: ker je začetek šolskega leta je kot vedno ples ob plaži in letos bo še eno presenečenje.baje nova učenka Emma zelo lepo poje zato bo tudi pela
j: (100% je mama to rekla -.-)
l: omg a res ravnateljica ali lahko zdej nekaj zapoje
r: zaradi mene
j: ne hvala
laura MEg celo Joe začnejo klicati EMMA EMMA in nato vsi zato sm res mogla zapet i pesem
j: Laura vrnila ti bom

Šla sm na prazno mizo in zapela:

Vsi so mi zaploskali in vidla sm kk me je Joe lepo gledal in se mi smejal.PRišo je do mene me primo za roko in js sm šla dol iz mize
r: no zdaj vidite kakšna zabava bo z takim lepim glasom
j: hvala

ravnateljica je šla js pa Joe sma šla do mize najbol čudno pa je blo da sma se še vedno držala za roke.JS sm bla malo rdeča sam se ni opazilo.supstla sma se in nato se je seveda laura oglasla
l: ooo kk lep par bi bla hah
nato se vsi štirje začnemo sejat Joe pa mi pomežike.OMG <3 <3 <3

KOnec malice.No naprej pouk nebom opisala ker je biv dolgocajtni hah.Pri koncu pouka smo Laura Meg Joe in js v garderobi.BAje smo vsi zlo blizu doma zato smo lahk šli skupa domov.Laura in MEg sta že sli in js in Joe sma ostala sama.Pri meni doma sma se ustavla

jo: in kk se ti je zdela ta šola
j: super je bolš je kot prej
jo: zaka
j: ah ni važno (meni ena solza priteče)
jo: kej je blo
j: pač tam me noben ni maro vsi so me hajtal pa šimfali
jo: bed no pozabi na preteklost in bot v sedanjosti njihov problem je biv da te niso marali
j: enako si reko kot mama moja
jo: hah hvala? haha no morem it bay
j: adijo

Joe me je objel in šov js sm sam šla hitro v hišo in obstal pri vratih in bla sm rdeča.OMG mislim da sm v njega.Vem da je prvi šolski dan in da je kot da bi blo na sredini leta ampak vse to je blo na začetku.NO js sm odložila stvari in si naredila kosilo.Na fon sm si nastavila muziko in jo poslušala.Zraven sm jedla.KO sm pojedla sm šla na komp (btw na fb haha).Videla sm da me je večina sošolcev dodala.vse sm sprejela.In takoj sta laura in meg me kliknili in naredili skupino v kateri smo sam me tri.Zmenile smo se da gremo potem na sprehod.Nato sm šla jaz dol z kompa.

kmalu zatem je moja mama prišla.Vse sem ji povedala in bla je zelo vesela.Nato sm ji za sprehod povedla in je rekla da lahko pa Moly gre zraven.OK sem ji rekla in šla v sobo.NA fon sm dala muziko in se odločala kaj naj oblečem.Sprehajale se bomo ob plaži tk da sm se odločla da bom oblekla to:

obula pa sm svoje črne all starke.Lase sm mela v čopu.vzela sm Moly in glih takrat sta pozvonili LAura in Meg.Ampak presenečenje JOe je biv zraven.Vsi so rrekli kk je Moly cute in Joe je reko da sm lepo oblečena.Rekla sm mu hvla MEg pa Lura sta se mi samo nasmejali.Plaža je bla čudovita.Šli smo na pomol in se malo menli.Kmalu smo šli domov in se pri meni še melo menli.Nato je Meg mama klicala in mogla je it domov.ZAto je Laura tud šla in Joe seveda tudi.Moly sem dala dol s povodca jaz pa sem se kar šla umit ker je bla tok ži ura.Oblekla sm pižamo in šla pojest večerjo.Nato sm pripravila oblačila in potrbščine za šolo jutr.Šla sem na računalnik in se menla mal z frendicami.Mama je prišla v sobo in mi rekla da naj grem spat ker jutri grema po šoli nekam in morem bit naspana.Zaprla sem komp in zaspala.

Zjutraj sm se zbudila in obula ter oblekla to:

Šla sem v šolo in med tem me je nekdo poklical bla je neznana številka.Oglasila sem se in bila je...

Kdo mislite da je Emmo klical.
Upam da je zdaj malo bolše
6nextov

bay

Sprιɴɢ_<3
02. maj 2015
u183427
u183427
aja pa hvala za vaše lepe komente na zgodbici <3 <3 <3 <3
02. maj 2015
next+mislm da je bi joe al pa meg ali laura +sej vedn dobr pises nwm ce je lahko bolse sploh
02. maj 2015
u183427
u183427
Sυпƨнıпε.☼ hvala <3 <3 <3
02. maj 2015
u192980
u192980
neeext
02. maj 2015
u183427
u183427
še 4 nexte
02. maj 2015
u189359
u189359
next
02. maj 2015
u183427
u183427
še 3 nexte
02. maj 2015
u193341
u193341
next
02. maj 2015
u30738
u30738
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. maj 2015
u123392
u123392
next
02. maj 2015
next
02. maj 2015
next!! + nova bralka, ful dobro pises
02. maj 2015
u183427
u183427
love.you hvala da si se nam pridružla hah <3...next bom mogoče napisala pa naj ves nebo motlo da bo kratek
02. maj 2015
u193341
u193341
jej zdaj bo pa next
02. maj 2015
vredu
02. maj 2015
u183427
u183427
Next bo jutri
02. maj 2015
ful top pisess
02. maj 2015
u176354
u176354
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!! Res ful ful ful dobr pišeš!!!!!! Mislim pa da jo je Joe poklicu
02. maj 2015
u90982
u90982
next
02. maj 2015
u183427
u183427
*.* waww. Resvsem hvala da ste tolkrat nextali in da vam je moja zgodba všeč nism si predstavlala da vam bo všeč.Evo tu je next.
ENJOY <3 <3 <3 <3 <3 <3

Šla sem v šolo in med tem me je nekdo poklical bla je neznana številka.glih pred šolo kjer soo me OJe Laura in MEg čakali sem se javla.Bila je ena iz moje bivše šole.

j-js p-punca
j: halo?
p: oo lej jo našo malo piflarsko zgubo a si se preselila
j: am kdo je to?
p: a se me ne spomniš Kristy
j: kk si mojo fonsko dobla
p: mam svoje veze
j: zakaj me kličeš
p: videla sem da boš pela na zabavi tvoje šole nove. kk si sploh upaš taka zguba kot si phahah no da veš me bomo prišla gledat da se ti lahko na pune smejimo ko boš z svojim glasom fušala.
j: am...
p: vedno si in vedno boš zguba phahaha čawci

prekinla je.jaz sem objokana šla v park.Meg Laura in Joe so te vidli in vsi so tekli za mano prej so pa se opravičli in rekli da je nekaj narobe ker je bila ena učiteljica zunaj.Jaz sem še takla naprej objokana in se hitro vsedla pri enem drevesu.Kmalu so prišli Meg Laura in Joe

m-Meg l-Laura jo-Joe

m:kaj je narobe
l: kdo te je poklico
j: Kristy
Jo: kdo je to?
j: ona se je na moji bivši šoli iz mene najbol norčevala
m: kaj ej rekla
j: da sm še vedno zguba in da ve za nastop na katerem bom pela...prišla me bo gledat
(to sem komaj rekla ker sem bila objokana)
m: in zato se jokaš nekaj drugega je tudi
j: vse gre vedno narobe js bom izpadla kot bedak in one se bojo sam smejale najrajš bi odpovedala
Jo: pomiri se malo vse je OK.
l: veš kaj to pa bom unim pokazala da j etuki bolše da si ti super punca in da je blo fu***** do so se iz tbe norčevale...pokaži jim
m: Laura ima prav zaka se jokaš zaradi njih

objeli so me vsi

j: veste kaj prav imete nebom se sekirala pokazala jim bom
jo: končn govoriš pravilno hah
j: hvala va m res ste super frendi
JO in l in m: hvala ti si tud

vsi se objamemo in gremo k pouku.zamudili smo 10 min ampak učiteljica nam ni dala neopravičene ker je Mag preden so šli učiteeljici rekla da bomo mal zamudili.

aja tu ste sliki od Meg pa Laure ko jih še nisem dala hahah:

Meg:

Laura:

Prvo uro ki smo jo zamudili smo imeli kemijo drugo uro pa smo imeli športno.punce proti fantom.Igrali smo odbojko.Js sem oblekla:

na srečo znam igrat odbojko.lahko sm šikali in zabijali.Bilo je 23 proti 24.Punce smo ble točko naprej in nam je še 1 točka falila do zmage.Joe je serviro.jaz sem sprejela in MEg mi je podala visoko žogo.jaz sem zabila in dala piko.Punce smo zmagale in vse so ble vesela.Edini fant ki je prišo do mne je biv joe.Reko mi je da sem dobro špilala.Zahvalila sem se mu in mu rekla enako.Objela sma se.Pole je Meg prišla do mene in mi rekla da moremo it.Jsz sem ga spustla in mu rekla da se pole vidima.Reko je OK in tudi on je šel edino da je do garderobe teko.Meg Laura in js smo pa hodle tja in se menle:

l: omg JOe ti je totalno všeč
j: ne
m: priznaj da ti je
j: vredu všeč mi je.Itak se sam dva dnev asem poznama
m: sam vidi se da sta si usojena
j: hvala
l: jaz ga bom dans vprašala kk se mu zdiš pa ti bom povedla
j: iii tnx

vsesmo se objela in hitro smo stekle k garderobi in se spreobleke.BILA JE MALCA TOO.Joe meg in Laura so že sedeli jaz pa sem glih prišla.Oni so se o nečem menli.Upam da je barala.Ko sem prišla smo se menli mal
j: hej
Jo: hej
l: hi
m: hay
l: ej a gremo danes mal plavat pri meni ko mamo bazen
j: js nwm ko grema z mamo baje bom te poklicala
m: js lahk pridem
l: kaj pa ti Joe
JO: js lahk pridem a sem povabljen hahah ko bote same punce
l: ja itak
m: ok torej smo zmenjeni kdaj pa Laura
l: ob petih
Jo in m: vredi
l: tej pa upam da boš lahk prišla Emma
j: mhm
vsi smo že pojedli in blo je konc malce.tretja ura je bila matematika.Na srečo smo neka sam ponavlali da ni blo nove snovi.Hvala bogu da je matka hitro minla ker meni je kda zalo dolgocajtna.Šetrta in peta ura je bla likovna.Rsali smo lahk kar čemo mogli smo pa jo z barvicami pobarvat in jo zasenčit in zatemnit.Jaz sm naredila plažo in sončni zahod na morji se je vido otok.Blizu njega je bil čoln.Na otoku sta bila fant in punca ki sta se poljubila.Jaz sem dokončala sliko že v šoli.učitelj jo je ocenil z 5.Vsi so mojo sliko pohvalili in učitelj jo je celo dal na razstavo.VAVres sm vesela da jim je všeč čeprav nism vedla da tako lepo rišem haha.Peto uro smo imeli razredo uro.Malo smo se pogovarjali o zabavi ki bo kmalu na kateri bom pela.Malo sem se spomnila pogovore z Kristy nato sm pa pozabila in mi je blo vseeno.

Končno konc pouka.No za mne in Joe in biv.Laura in Meg sta še neka meli.Joe in js sma šla toraj sama domov.NA klopci pri parku sma se ustavla.vsedla sma se in se malo menla

j: kuma čakam da s ebomo kopali te bom potunkala
jo: hah to sw ti misliš js se bom dvigno pa te v vodo vrgo potem pa potunko
j: hah kot mala otroka sma zdej bla hah ( ok Joe me bo dvigno )
jo: in a grema naprej
j: ja pojma

Ko sma prišla do mene sem se mu zahvalila da me je spremlo in on mi je reko NP.jaz sem šla noter.in mene je mama že čakala

m-mama j-js
m: a grema
j: kam pa sploh grema?
m: nakupvat
j: jej kaj pa Lucy pa Luke
m: Luke je pri prijatelju Lucy pa pri babici kjer jo pazi danes je najin dan
j: III najbolša si aja pa Laura me vabi da se pridem kopat k njej MEg pa JOE tud prideta
m: vredu lahko greš sam imava tej 4 ure
j: ja pa kupila si bom take stavi pa za zabavo ki jo šola priredi
m: to pa nisem vedla
j: pela bom tam
m: oo super vidiš da je vse OK
j: ja zdej pa pojdima
m: vredu

V avtu sem poklicala Lauro in ji rekla da lahko pridem.bla je ful vesela.Ko sma prišli v trgovine sma prvo šli nakupovat kopalke za danes:

in

nato pa še eno obleko

nato pa še par oblačil za šolo in za vem ali kam na obisk :

Plačali sma in šli domov.KO sma prišli domov sem se preoblekla in pod oblečili sem imela e kar kopalke.Vzela sem brisačo in sončna očala za vsak primer.Lasje sem si dala v navadni čop.In šla sem.Pri Lauri so že vsi bli no saj smo samo štirje bli ampak ok hah.Jaz sem šla se dat oblačila dol in nobenga več ni blo.Spraševala sem se kaj je narobe nato pa kar naekrat.....

ok upam da je dovol dol in da vam je všeč.res sem se trudla da je velik.
Kaj mislite da se je zgodlo?
7 nextov

bay

Sprιɴɢ_<3
03. maj 2015
u90982
u90982
next
03. maj 2015
u183427
u183427
še 6 nextov