Neeeeext???
24. avgust 2014
Hahaha, predrznež
Next
28. avgust 2014
65. del! komentirajte nadaljevanje . LP :*
Podal ji je roko » Dovoli, da ti pomagam čez«. Temu se že ne bo izmazala hehe. Ko je stegnila roko, jo je prijel in povlekel k sebi. Skušala je iztegniti roko iz njegove a brez uspeha »Hvala, zdaj pa izpusti mojo roko«. Povlekel je za njeno brisačo,da je padla na tla »Nisva še zaključila. Pridružila se mi boš v kadi«. Dvignil jo je in z njo stopil v vodo. Še vedno je bila vroča. Dobro, saj ne bosta kmalu konec. S pestmi ga je tolkla po prsih » Kako si drzneš!«. Ugriznil jo je v ušesno mečico, saj je dobro vedel, da je to njena občutljiva točka. Nato se je končno usedel na dno kadi in jo tako polegel, da je imel noge okoli njegovih bokih, njena ritka pa je počivala na njegovih stegnih “ Ker bi rad užival v tvoji družbi, Sam. Poleg tega pa bi rad razčistil nekaj stvari”. Kako božanski občutek čutiti njeno kožo na sebi! Takoj je utihnila. Dobro! Nadaljeval je z drobnimi poljubčki, ki jih je delal vzdolž njenega vratu in nazaj do njenih ustnic. Pričakale so ga zaprte ustnice. Hehe malo se je utrmila. Jo bo že omehčal! Oči pa so govorile drugače, gledala ga je z mešanico pričakovanja, bojazni in kančkom ljubezni, ki ga ni mogla skriti pa če se je še tako trudila. Pomežiknil ji je in ji naklonil nadvse nežn poljubček na zaprte ustnice. Odmaknil se je in ji dajal enega za drugim poljube, ki so bili vsakič bolj čutni. Ko se je nagnil naprej in se ustavil tik pred njenimi usti, je uvidel v njenih očeh…razočaranje? Še bolj se je nagnil naprej in napel ustnice. In čakal…čakal.Hotel jo je izzvati in to mu je tudi uspelo. Še vedno jo je držal trdno okoli pasu, da ni imela šans vstati ali se karkoli premakniti. Oklevala je....nato se je tudi sama nagnila le centimeter naprej in že sta bila združena v poljubu. Z rokami ga je pogladila po izbočenih bicepsih in prsnemu košu. Nato je polizala prst in s prstom nadaljevala pot nižje do sixpekov. Trebuh je postal še bolj trši kot je bil, ker je bil občutljiv na tako čuten dotik. Tudi dihal je bolj težko. Prav rade volje je sodeloval v tej mučni igrici. Amapk to še ni bilo vse. V soju sveč se mu je ljubka bodoča zaročenka sladko nasmehnila. Anabella se je dvignila nad njim in že je mislil, da ga bo zajahala. Zamižal je v nestrpnem pričakovanju. Nasmehnil se je samemu sebi. Kakšno srečo ima! Začutil je, kako drobnimi rokami prijema za korenjaka. Z eno roko ga je je gladila po glavici, da je postajal čedalje bolj vzburjen. A veselje ni dolgo trajalo. Z drugo roko je prijela moda in jih toliko stisnila, da je mislil da bo izdihnil. Temnilo se mu je pred očmi. Bolečina je bila prehuda. Ta lisička zvita! Kaj je tokrat naklepala?. Z stisnjenimi zobmi jo je vprašal » Bi prosim spustila moja jajca? Potreboval jih bom še nekaj let. Dragocena so. Hočem, da ima najin sin veliko bratov in sester. Pa tudi to, da ti ne boš prikrajšana za najboljši orgazem, kar te jih čaka. Spusti«. Kratko se je zasmejala » Dragi moj, moram priznati da imaš občudovanja vredno moškost, a tvoja jajca lahko strem. Kot orehe. Zahtevam, da me spustiš pa jih dobiš nazaj. Tako preprosto je.«
16. september 2014
A daj naj se že končn neha upirat k sta čudovit parček.... lej men j fuuul ušeč tok d prosm čimprej neeeeeeeeext :$ <333
17. september 2014
66. del..všeč?
Kratko se je zasmejala » Dragi moj, moram priznati da imaš občudovanja vredno moškost, a tvoja jajca lahko strem. Kot orehe. Zahtevam, da me spustiš pa jih dobiš nazaj. Tako preprosto je.« Zagodrnjal je, saj je imela premoč nad njim….vendar se ni vdal. Nikoli. Ko so se snobovski prasci spravili nanjga….10 proti njemu, so vsi klonili pod njegovo pestjo, ujel je severnega medveda, hodil po tleči žerjavici….a ni nič se ni moglo primerjati z tem, ko ga je stiskala…..Ni prave besede za to….a ne bo dovolil, da ženska z njim manipulira in ga trpinči. Hitro je moral nekaj ukrepati! Misli so mu švigale, dokler se ni spomnil ideje, ki bi morala dobro učinkovati. Roke je spustil s pasu na rit, tako da so objele vsako ritnico posebej. Široko je razprla oči, saj ni pričakovala tega. Bežno je zaslišal njen kratki vzdih…..Komaj je čakal, da jo še bolj preseneti….hitro je nadaljeval tako, da je z eno roko masiral ritnico, drugo je pa spustil nižje doli k sramnim ustnicam in jo razprl. Vtaknil je en prst in dražil ščegetavček, tako da se je nemirno zvijala in blago sopla. Vzburjal ga je ta prizor, ko se je nezavedno čutno gibala in da je videl njene zasteklenele oči, ki so bile ujete v primežu poželenja. Kmalu se mu je pridružil še drugi prst, začutil je, da je postala še bolj mokra. To mu je bilo zelo všeč. Zdelo se mu je, da je končno pripravljena. Še bolj intetnzivno je delal krožne gibe na gumbek, vmes pa se je sklonil naprej in ujel njene ustnice v strastn poljub….vpijal je njene vzdihe. S prstom je posnemal gibe jezika, suval je naprej in vsakič bolj globlje, dokler ni kriknila. Dosegla je vrhunec in drgetala, ko so jo stresali sunki orgazma, njega pa je vse bolelo od poželenja. Bil je trd kot kamen. Potreben bi bil le en….njen dotik in bi tudi on poletel v višave…še bolje bi bilo, če bi bil v njeni muci. Bella je zadovoljno vzdihnila in z nagajivim glasom spregovorila: Vrniti ti moram uslugo. Kaj hočeš, da naredim?«. David ni okleval, le hitro jo je vzdignil, z njo vred stopil iz kadi ter jo trdno položil na tla. Hitel je po brisačo, da je ne bi zazeblo. Hotel je poskrbeti zanjo, vzel si je čas in jo nežno otiral z brisačo in jo na koncu stisnil v objem. Voljno se je stisnila ob njega, kar je nakazovalo na dober znak. Držal jo je v jeklenem obroču in pritisnil poljub na njeno teme »Si prepričana? Ne bom te silil, delati nečesa kar nočeš…zadovoljen bom tudi, če te imam tako v objemu in okušam tvoje ustnice«. Odmaknila se je in mu pogledala v obraz. Videl je, da zre vanj z zaupanjem »Popolnoma prepričana. Vem, da se boš ustavil, če ne bo šlo«. Nasmehnil se je »Hočem, da ti je dobro. In zdaj v tem trenutku, bi te rad na kolenih z mojim tičem v tvojih ustih«. Bella je pogoltnila slino in si v pričakovanju obliznila ustnice. Zaječal je, pritisnil svoja usta ob njena in si jo lačno vzel. »Spravljaš me ob pamet«ji je dahnil v njena usta. »Odlično« je zašepetala. Umaknil se je nazaj in ji ponudil roko, da sta se postavila na sredino kopalnice. Vzel je eno blazino na klopi in jo spustil na tla, nato pa ji pomignil, naj poklekne nanjo. Potegnil je za svojo napenjajočo erekcijo in jo stisnil v pest, da je štrlela proti njenim ustom. »Poliži ga« je zahteval….«Draži mu glavico, potem pa ga globoko posesaj«. Iztegnila je jezik, zaokrožila z njim okoli glavice in dražila občutljivo spodnjo stran. Všeč ji je bilo, kako je zadovoljen vzdihnil skozi usta in sapo sprostil v dolgem, sikajočem izdihu. Prste je zakopal v njene lase in jih ovijal okoli pramen, dokler ni z členki zadel ob njeno lasišče. Njegov prijem ni bil nežen in to ji je ugajalo. Z drugo dlanjo je objel njeno čeljust in ji ga porinil v usta. Navdušena je bila nad surovo močjo, ki jo je komaj skrival pod površjem. Bil je kot lev v drži pred skokom. Plenilski, slastni samec. Dvignila se je malo višje, da ga je lahko vzela še globlje vase. Hotela je to. Hotela je njegov okus, navdušena je bila nad tem, kako je prevzel nadzor, nad dejstvom da ni imela nobene moči, razen tiste, ki ji jo je dodelil. Sproščeno je lizala od korena do konice, pustila je, da je glavica previdno slonela na njenih ustnicah, preden ga je znova posesala vase in zdrsnila z usti naprej, da je začutil vročino njenih ust. Vsakič, ko ga je bolj globlje vzela usta, je tudi bolj močno stisnila usta okoli uda. Začutila je njegov preizliv, ki mu je kmalu sledil pravi izliv. Pogoltnila ga je celega. Poskrbela je zanj in to zelo dobro. Odmaknil se je in ji pobožal lice » Pridi, greva spat. Rad bi te čutil ob sebi, ljubica«
14. marec 2015
Hudi detajli haha sam men je tok k sm že stokrat povedala zgodba svetovna... stika se ta stil ki je zdej popularn spolnost in preteklost waaaw ubijalsko dobra kombinacija <3333
22. marec 2015
Next
21. april 2015
NEEEEEEEEEXT + nova bralka
*-*
21. april 2015
ojla drage moje, še želite, da nadaljujem z zgodbico? če imate kakršnokoli pripombo, predloge, jih bom vesela
04. marec 2016
nadaljuj, super je!!!
05. marec 2016
Kr nadaljuj v tej smeri ker je men ta žanr zgodb osebno najljubši samo tko naprej!!
11. marec 2016
Se opravičujem, ker nisem odpisala, sam mam velik dela z faxom pa trenutno še iščem navdih da čim boljš nadaljujem to zgodbico...lahko pa sledite tej, malo drugačni
https://www.igre123.com/forum/tema/ne-zaupaj-blondincu-s-sladkim-jezikom-%28resnicna-dejstva%29/184240/
17. april 2016
Next
17. april 2016
67. DEL
Odmaknil se je in ji pobožal lice » Pridi, greva spat. Rad bi te čutil ob sebi, ljubica«. Dvignila je glavo in mu naklonila iskreni nasmeh po zelo dolgem času. Dvignila se je na prste, da ga je na hitrico poljubila. Čutila je, da je tako prav. Da je z njim. Doma. Predstavljal ji je varno zavetje. Zopet je verjela, da je svet lahko varen in čudovit, če je le prava oseba ob tebi. » Pa pojdiva v posteljo, čimprej bi želela čutiti, kako me objameš, kakor znaš le ti«. Dvignila je roko, da bi prikrila zehanje, namreč bila je pošteno utrujena.
WYCLIFFE
Anabella je redko zazehala, takrat ko pa je, ji ni bilo pomoči. Čas je bil, da jo spravi spat. Nenadoma jo je dvignil, in s tem povzročil, da se je presenečeno zasmejala » David, se me ne naveličaš dvigati? Kmalu bom kot slon s tem trebuhom«. V odgovor se ji je našobil » Eh, kje pa saj si lahka kot peresce in ne, tudi takrat te bom dvigal z največjim veseljim. Veš zakaj?«. Anabella se je naredila, kot da zares razmišlja… »Res ne bi vedla?«. David ji je naklonil globok pogled, v katerem je videla popolno iskrenost »Nosiš mojega otroka, zato bom s tabo ravnal s princesko in še več…Ljubim tvoj nasmeh, ko vstopiš v prostor, se mi zdi kot da bi vstopilo samo sonce, ki razsvetli moje življenje. S tabo sem boljši, potrudil se bom, da boš razmišljala samo o meni cele dneve in boš še prosila, naj se čimprej vrnem k tebi, ko bom opravljal posle«. Anabella ga je dregnila »Ah kako smo samovšečni, no da vidimo če res«. Zarežal se je svoji lepotički, ki ga je gledala z žarečimi očmi. Cmoknil jo je na usta, nikoli je ne bo imel dovolj…njena usta bi okušal u večnost. Odločil se je, da bodočo zaročenko spravi pod rjuhe. Začel je hoditi z njo v naročju iz kopalnice v gospodarjevo sobo. Ko je prišel blizu postelje, je zaslišal glasen vzdih. Bil je Bellin… »T-to je tvoja spalnica?«. Začudeno jo je pogledal »Ja, je kaj narobe? Ne skrbi, popolnoma ti predam roke, pri urejanju spalnice, želim da ti bo nova resnično všeč….Bella ga je prekinila »Čudovita je, ni veliko graščin, ki bi imelo tak kamin in posteljo, ki jo je uporabljalo več generacij pred teboj«. Ob tem, ko si je ogledovala sobo, je dobila solze v oči. Presneto, pa ta nosečnost!. Wycliffe jo je odložil na desno stran postelje, sam pa se je odpravil na levo. Na hitro se je slekel, saj je komaj čakal, da jo z rokami spet začuti, sploh trebuh. Zanimalo ga je, kako je njegov otrok živahen. Zanjga so pravili, da mati ni mogla zatisniti očesa, ko je pa bil tako energičen notri hehe. Tako je samo še pogasnil sveče in smuknil pod rjuhe, kje je ležala najljubša ženska. Njen obraz je vzel med roke in s palci pobrisal solze, ki so ji tekle… »Ljubica, upam, da so to solze sreče…vse bom naredil, da boš srečna…..«
ANABELLA
Anabella se je slabotno nasmehnila in poljubila njegovo roko, na kateri je bila naslonjena » Da, to so solze sreče, še zmeraj ne morem dojeti, kaj se je zgodilo.« David je približal in naslonil svoje čelo na njeno » Karkoli naju bo že doletelo, skupaj bova odkrivala svet in življenje….Zapomni si ljubica, da sva skupaj v tem in zelo se veselim, da bom tvoj mož in oče najinih otrok«. Vedel je, kako jo pomiriti. Ostala je brez besed…Presunjena je bila nad tem, kako resno in globoko so zvenele te besede…..lahko ga je le poljubila s vso svojo strastjo, kar jo je premogla. Skoraj bi mu izrekla dve nevarni besedi –Ljubim te--. Sedaj je začutila,da je našla ljubezen svojega življenja. To je bilo izjemno darilo usode, da ji je naklonilo tako krasnega moškega. Tako čudovit je, da si ga kar ne zasluži navadna plemkinja….Odrinila je te misli in se raje odločila, da bo uživala s svojim moškim. Previdno se je obrnila in se stisnila med njegove roke. Roke je namestil tako, da je objemal trebuh in ga božal. Božanje jo je uspavalo…nazadnje kar je čutila, so bila usta na njenem vratu, ki so podarile droben poljubček.
13. julij 2016
Next
14. julij 2016
Next
15. julij 2016
Neeeeext ❤❤❤
29. julij 2016
Next
09. avgust 2016
Next!!!!!!
11. avgust 2016
u179348
u179348
Next
16. avgust 2016
kaj mislite, kako se bo nadaljevalo? mogoče se bo kakšen vaš predlog uresničil hvala vam punce da berete še naprej <3
04. september 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani