25. november 2012
u84435
u84435
Vase super!
Ni zakaj.
25. november 2012
u84435
u84435
Super!
29. november 2012
u84435
u84435
No rezultati!!
Izziva nista opravili rosy whitney in ivana itšič,kot ste pa verjetno že opazile sta se miz forouma odjavili «ηαηcу-нσяηу» in ℓαℓукα . Po tem,ko bo dane sizpadlo 1 dekle vas bo ostalo še samo 5! No Jus je izbral oblačilo od
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Anje Žmagač! Super,prejmeš imuniteto za naslednji izziv. No glede izpadanja,pa sem se odločila isto,kot že pri prejšnjem izzivu. Izziva nista opravili ivana iršič in rosy whitney. Žal je izpadla
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ivana iršič...
30. november 2012
u84435
u84435

Ostalo vas je še samo 5:
-love1234
-Tara*
-rosy whitney
-Anja Žmagač
-love anja love
Ampak kakorkoli,izzivi gredo naprej! Od zdaj naprej bo malo drugače... Jaz vam bom povedala ime slavne osebe in dala sliko. Ve boste potem za to osebo morale izdelati obleko. Ampak samo ENO obleko,razen če bom povedala drugače. Obleka bo lahko za katerokoli priložnost,razen če bom povedala drugače. Fajn bilo tudi,da bi se obleka skladala z barvo kože ali kaj takega. Od zdaj napej slavne osebe tudi ne bodo imele besed za vas,oblačil pa ne bodo izbrale one ampak JAZ.
5. izziv:
No sedaj boste izdelovale obleko za Beyonce.

S pravili ste sezznanjene. AMpak po novem imae tudi omejen čas. Tokrat:
nedelja,16.00
In še nekaj;če zaradi takšnih in drugačnih razlogov ne boste morale pravočasno opravljati izzivov mi sporočajte na ZS,pa boste do opravljale naknadoma.
30. november 2012

pa hvala za zmago
01. december 2012
u84435
u84435
Obe imata super!
Ana Žmagač,ni za kaj!
Še:
-love1234
-Tara*
-rosy whitney
01. december 2012

02. december 2012
u84435
u84435
Super!
Ejte,rezultati pridejo žal šele ju3. Enkrat zvečer...
Še Tara*!
02. december 2012
u84435
u84435
No,Tara* izziva ni opravila. Ampak izzivi gredo naprej. Od zdaj naprej bom tudi komentirala kreacijo od vsake!

ANJA FOREVER <3 :
Tvoja obleka mi je bila všeč,saj je bila zelo izvirna. Če bi Beyonce nosila to obleko bi zagotovo izstopala. In to pozitivno! Všeč mi je tudi,ker je obleka oprijeta in zelo,zelo zapeljiva! Pohvalno!

ANJA ŽMAGAČ:
Tudi tvoja obleka je bila zelo izvirna in neverjetno zapeljiva! Všeč mi je,da obleka manekeniki sega le do kolen. Prav tako mi j všeč,da si v obleko dala tudi srebrno sponko,ki naredi samo piko na i. Pohvalno!

ROSY WHITNEY:
Kaj naj rečem? Kot ostala dekleta me iz izziva iz izziv bolj presenečaš s svojimi neverjetnimio kreacijami. Obleka je prečudovita in Beyonce bi jo zagotov z velikim veseljem nosila. Ampak pazi,ne pretiravaj z bleščicami! Manj je več! Drugače pa pohvalno!

LOVE1234:
Moram povedati,da si me s svojo obleko zelo razveselila. Pravzaprav sem pričakovala,da boste večinoma izdelovale bele obleke,zaradi Beyoncine temne polti! Prijetno si me presenetila! Bravo! Pohvalno! Ti si tudi zmagovalka izziva in prejmeš imuniteto!

Izpade Tara*,ker ni opravila izziva.
Naslednji izziv pride verjetno ju3 ali pojutrišnjem.
Glejte,opravičujem se za pozne rezultate ampak tudi jaz sme samo človek!!
04. december 2012
hvala za zmago
05. december 2012
jas sem ana žmegač ne anja žmagač
samo za info
06. december 2012
in hvala !
06. december 2012
u84435
u84435
Hojla! Se opravičujem za zamudo.... Kakorkoli.... Tole kar sedaj sledi je sicer res 6. izziv a ne izpade nobena,prav tako ne bo zmagovalke. Samo tokrat! love 1234 ti imaš imuniteeto za 7. izziv. 6. izziv pa je takšen:
Tokrat obleka ne bo za kakšnega zvezdnika ampak zame!! Izdelati mi morate neko oblačilo,ki pa NE SME biti obleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
08. december 2012
u84435
u84435
No,glede na to,da nobena ni opravila tega izziva sem se odločila,da je tekmovanje Neverjetni modni oblikovalci zaključeno!!

Žal mi je,a pred tednom dni sem dala izziv pa ga še nobena ni opravila....
15. december 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg