u234505
u234505
Zdrav družba, tukaj na drugi strani MacTinus.
To sem imela že dolgo v mislih, navdih v to zgodbico me je popeljal video iz resničnega življenja na YouTube. Zgodbico ne bom prekopirala ampak jo bom spisala sama .
Upam da boste uživali ob branju. Če imate čas pa še pokukajte na mojo prvo zgodbico :
http://www.igre123.com/forum/tema/15-and-pregnant/195943/

Never thinks otherwise
"Sophia pridi dol, zajterk je na mizi" je kričala mama čez kuhinjo ime moje sestre. Včasih se počutim izločeno iz družbe. Vstala sem se in se zazrla v temnino, ki je bolela huje kot kačji ugriz " Dobro jutro " je veselo pritrdila Sophia in se vsedla za mizo " Dobro jutro Sophia" je rekla in ji na krožnik nadevala čokoladne palačinke " Nisem te klicala dol Anita, ampak dobro da si prinesla svojo debelo rit v kuhinjo. Pripravi kavo za svojega očeta " je jezno dejala mama, ko me je zagledala. Ne mara me in me tudi nikoli ni in mislim da bo tako tudi ostalo. Včasih sem prav ljubosumna na Sophio. Ima veliko ljubezni v družini. Vzela sem torbo in pobrisala čez vhodna vrata " Ti mala debeluhinja. Takoj pridi nazaj in pripravi kavo. Če tega ne storiš v tem trenutku se boma menile zvečer, ko prideš nazaj iz šole! " je kričala mama za menoj in me žalila. Nisem se brigala, tako ali tako sem že vsega navajena. V življenju sem bila pretepena vsako uro na dan, ne samo od mame tudi od sošolcev. Mama naj govori, kar hoče. Po mojem mnenju nisem debela. Res da ne treniram baleta, tako kot Sophia in da nisem ravna kot trska, imam pa veliko srce " Mama je rekla, da raje ne prihajaj zvečer domov, ker te bo pretepla, kot bika " je zacvilila Sophia in se zarežala, ko sem prišla pred šolo. Sophia je eno leto mlajša od mene, ampak se dela, kot da je strejša od mene 10 let. Ima rjave dolge lase in jih ima pogosto spete v figo. Njen obraz vsebuje svetlečo modre uči, ki odčarajo prav vsakega fanta. Pozvonilo je. V razredu sem srečala svojo najboljšo prijateljico London. Pozdravila sem jo ampak ona je samo obrnila pogled proti meni in nazaj k osebi, z katero se je pogovarjala. Za razliko od mene je tehtala polovico kot imam jaz kil. Po končanih 3 urah, sem ugotovila da Sophie ni nikjer. Morda je zopet samo špricala ali pa se je zgodilo kaj hudo narobe. Živci so se mi pomirili, ko sem jo videla pri malici 4 uro. Sedela je med dvojčicami Gabrielo in Gabby. Moja simpatija- Alen se je vsedel med Gabrielo in Sophio. Nekaj je govoril potem se vstal in z vso hitrostjo hodil proti meni in London. Mogoče si je premislil in se noče več družiti z njimi. Vsedel se je poleg mene in roko ovil okoli mojih ramen. Poljubil me je na usta in udaril po riti " Hey, punči. A bi šla ti na ples z mano danes? " je vprašal jaz sem samo prikimala in čakala še na en njegov sladek poljub. Ni ga bilo, vstala sem se in vrgla odvečno kosilo vstran ter odšla domov. Mama me je čakala pri kuhinji in v roko imela speto v pest " Kako je bilo?" je z stisjenimi zobmi pravila mama. Zakaj je tako prijazna do mene? Je očka doma? " Zdravo srčica" je prišel vzadaj mene oče in me objel. Očka je doma, končno, nič več trpinčenja za dva meseca. Odšla sem v sobo in pogledala na telefon, ko je zacingljal " Upam da si pripravljena, ker bom kmalu pri tebi " sem prebrala sporočilo od Alena. Zavcilila sem in se odšla oblečit in naličit. Čakala sem pri oknu. Iza vogala se je končno pojavil črni avto, iz okna na strehi pa mi je veselo mahal Alen. Stekla sem ven in poskušala prijeti za kljuko. Avto se je odpeljal naprej " Daj no, saj ni nič težkega " je smejoče dejal Alen " Daj počakali te bomo " nasmehnila sem se in poskušala zopet prijeti za kljuko zopet neuspešno " Do plesa nebova tam če boš tako počasna. Dajma hujšati malo " se je zarežal in iz strehe na avtu se je pojavila Sophia. Alen jo je objel in poljubil. Odplejala sta se naprej v režečem trenutku. Počutila sem se usramočeno. Odpravila sem se nazaj v hišo z razmazanimi ličili. Vlegla sem se na postlejo in zaspala od sramu. Drugo jutro sem se zbudila in videla posnetek zajbavanja na YouTubu. Posneli so, kako me bodo prenkali. Povedali so dejstvo od flaše izivov. Alen je dobil od moje sestre Sophie iziv da me "povabi" na ples. Tako se je zgodilo snemali so naju ko me je poljubil in udaril po riti, kako sem bila vesela. Videlo se je kako si je zatem umival ustna na moškem stranišču in kako sem padla po tleh, ko sem lovila avto.
31. oktober 2018
Next
31. oktober 2018
u234505
u234505
Sophia Hunter

Mama Alysa Hunter

Anita Hunter

Oče Simon Hunter

London West

Gabriela & Gabby Malik

Alen Mckenzie